Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Poszter Magazin

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


vtbAz a ragacs azért jó, mert nyomtalanul eltávolítható. Más ujságokba is szoktak vele beleragasztani mindenfélét (főleg női magazinokba szőrtelenítő krémet, vagy valami hajsampon mintát) én is találtam már ezzel felragasztott miegymást, de nekem mindíg szépen lejött.
Ez biztos a Tesco gazdaságos változata a ragacsnak.     

Lacy, de úgy képzeld el, hogy a tok 1/5 részén helyezkedett el a ragacs... jó, hogy nem popszegeccsel rögzítették
 
Amúgy a film egész jó

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


f.peti !
 
Tulajdonképpen vtb már leírta, maga a lemez (borítóstól, specifikáció szinten) Ugyanaz, mint a "bolti", csak az a fránya reklám...
 
vtb
Az a ragacs azért jó, mert nyomtalanul eltávolítható. Más ujságokba is szoktak vele beleragasztani mindenfélét (főleg női magazinokba szőrtelenítő krémet, vagy valami hajsampon mintát) én is találtam már ezzel felragasztott miegymást, de nekem mindíg szépen lejött.
Ez biztos a Tesco gazdaságos változata a ragacsnak.

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


igaz - de a neve tényleg Poszter Magazin, tehát jó helyen van itt
ha újságosnál látja vki kirakva (ismét egy magazin jellemző), akkor az sem föltűnő, h összesen 2 hasznos oldala van (valszeg az is csak azért, mert kben esetleg nem lehetne ilyen nevük)
másrészt szerintem sokan jó ha a "budin egyszer átlapozzák" a szellemi terméket, a legtöbben egyértelműen csak a film miatt veszik
azt mellesleg én sem értem miért az újságos bódékat választotta PM, hiszen elég nagy sápot szokott szedni a terjesztő hírlapárus cég

Avatar
Santino
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 20:34
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Santino »


Nekem csak annyi megjegyzésem lenne, hogy a DVD Poszter "magazinnak" inkább a DVD-k 4000 Ft alatt topicban lenne a helye.
 
A DVD mellékletes magazinok - mégha különböző témákkal is és különböző szakmai szinten, hozzáértéssel foglalkoznak - egy szellemi termék (újság) mellé adják a DVD-filmet.
Ráadásul a legtöbbje már évek óta megjelent, mielőtt DVD mellékletet tettek volna bele.

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


Nálunk még meg kell szokni, hogy a márkajelzés garancia az állandó minőségre.
bár így lenne! sajnos nincs: nyilván mindenki tud bőven olyan példákat (témába illően pl a TDK D-View lemezek durva minőségrontása; Philips videómagnók, amik belül már Funai-ok; ...), amikor a változatlan, márkás csomagolás alatt később már mást lehet találni

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Nálunk még meg kell szokni, hogy a márkajelzés garancia az állandó minőségre.
A noname is lehet jó, de az már csak szerencse kérdése.
gordon314.fw.hu

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


de sajnos itthon ajánlatos messziről elkerülni a kék-fehér csomagolású termékeket. Ebben viszont hasonlít a DVD mellékletekre, mert az esetek többségében ezek mind "butított" változatok.
nem, messze nem mind: nagyon sok "teszkógazdaságos" cuccnak nincs gond a minőségével és tényleg csak a címke kbözik a "neves"-től
a baj csak az, h ki kell tapasztalni melyik termék melyik kategória (a kóla valóban borzalom)
 
és tulképp a mellékletekkel is ez van: fordult már elő reklám nélküli, full verzió is

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Egyébként ha le van fóliázva (gondolom, hogy le van), akkor minek a plusz rögzítés?!
hát ezaz, de mivel még a dvd külön sincsen ezért mire leszedtem azt a kulimászt róla addigra jól meggyűrődött a műanyag

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


-a mellékletek történetének leggusztustalanabb megoldása, hogy a dvdtok rá van ragasztva a poszterre (ami maga az újság) egy olan anyaggal ami a félszilárd takonyra emlékeztet leginkább
Már a CD lemez mellékletekkel is követtek el komoly barbárságokat...
 
Egyébként ha le van fóliázva (gondolom, hogy le van), akkor minek a plusz rögzítés?!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Nos megvettem, még most nézem, de eddig semmi gond vele
 
5.1 angol, 2.0 magyar és felirat az előtte lévő reklámot nem tudtam átugrani, 2perc viszont legalább filmelőzetes ami kicsit mozihangulatossá tészi
Ebből kiderül pl hogy a következő melléklet a Milliókért a pokolba lesz
 
megjegyzés:
-a mellékletek történetének leggusztustalanabb megoldása, hogy a dvdtok rá van ragasztva a poszterre (ami maga az újság) egy olan anyaggal ami a félszilárd takonyra emlékeztet leginkább

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Istenigazából nem a mellékletes ujsággal, hanem a jelenséggel van a bajom.Itt jön a ló meg annak a túloldala.
Másrészt szomorú, hogy egy lapot a "nézők" és nem az olvasók tartanak el.
Bár jut eszembe, pl. a Felpörgetve Xpress ára 5490 Ft, a Poszterujsággal már 1990-ért megvehető.
Most akkor az a kérdés, hogy az összes DVD árusító extra profitot zsebel be, vagy a Poszteresek buknak oriásit. Még nem láttam a filmet, de a lemez már volt a kezemben, nem láttam különbséget a bolti és a melléklet közt.

Istenigazábol nincs is. Annyi a különbség, hogy berakod a filmet és reklám helyet a következő szám filmelőzetessét nézheted meg (át is lehet ugrani).
Az órák magazin DVD mellékletét megvette már valaki? Milyen a Travoltás film?

kedves laci ! ideírnád ,hogy ez megegyezik-e teljesen a bolti változattal ? hangok +feliratok +extrák ? ha nem ,akkor leírnád ,hogy hogyan van rajta ( millyen hangok + feliratok +a kép szép-e ? ) köszi szépen

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sziasztok ! én azt szeretném kérdezni attól ,akinek +van az újsághoz adott dvd ,hogy rajta van-e az 5.1-ea angol hang és van-e rajta magyar és angol felirat ? esetleg még extrák is ? szép-e a kép ,mint a kb.5-6000-s bolti változatoknál ? SZOVAL EZ UGYANAZ ,MINT AMIT A BOLTOKBAN LEHET KAPNI ? előre is kössz !

Avatar
Godking
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:22
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Godking »


egyszerre megvesz egy nagyobb mennyiséget "noname" csomagolásban, amit azután dömping áran árusít.
Ez azért nem egészen így van, mert ha a Tesco Cola=Coca Cola, akkor fejen állok két hétig. Nyugaton lehet hogy így működik, de sajnos itthon ajánlatos messziről elkerülni a kék-fehér csomagolású termékeket. Ebben viszont hasonlít a DVD mellékletekre, mert az esetek többségében ezek mind "butított" változatok.

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Na most lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de mondja már meg valaki mi az Óra magazin melléklete!!
Az "Új DVD Magazin a láthatáron" c. topicban volt róla szó.
(A címet már megint elfelejtettem )

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

Na most lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de mondja már meg valaki mi az Óra magazin melléklete!!

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Most akkor az a kérdés, hogy az összes DVD árusító extra profitot zsebel be, vagy a Poszteresek buknak oriásit.
Szerintem egyik sem, mindkettőnek megvan a maga tisztességes haszna, de biztosan nem extraprofitról van szó.
Valószínűleg itt is az van, mint ami a piacon bármiben: csokiból, kólából, meg az egyébb dolgokból ha nevet akarsz venni, akkor annak meg kell fizetned az árát, különben "noname" csomagolásban mindent megkaphatsz negyed-ötöd áron. Csak gondolj a Tesco gazdaságos csomagolásra. Ott a Tesco mint cég szerződést kötött a Coca-Colával, meg a többi nagyobb gyártóval és egyszerre megvesz egy nagyobb mennyiséget "noname" csomagolásban, amit azután dömping áran árusít.
 
Persze mint minden hasonlat ez is sántít egy picit, de valami ilyesmi lehet a helyzet.

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Istenigazából nem a mellékletes ujsággal, hanem a jelenséggel van a bajom.Itt jön a ló meg annak a túloldala.
Másrészt szomorú, hogy egy lapot a "nézők" és nem az olvasók tartanak el.
Bár jut eszembe, pl. a Felpörgetve Xpress ára 5490 Ft, a Poszterujsággal már 1990-ért megvehető.
Most akkor az a kérdés, hogy az összes DVD árusító extra profitot zsebel be, vagy a Poszteresek buknak oriásit. Még nem láttam a filmet, de a lemez már volt a kezemben, nem láttam különbséget a bolti és a melléklet közt.

Istenigazábol nincs is. Annyi a különbség, hogy berakod a filmet és reklám helyet a következő szám filmelőzetessét nézheted meg (át is lehet ugrani).
Az órák magazin DVD mellékletét megvette már valaki? Milyen a Travoltás film?

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Istenigazából nem a mellékletes ujsággal, hanem a jelenséggel van a bajom.
Itt jön a ló meg annak a túloldala.
Másrészt szomorú, hogy egy lapot a "nézők" és nem az olvasók tartanak el.
Bár jut eszembe, pl. a Felpörgetve Xpress ára 5490 Ft, a Poszterujsággal már 1990-ért megvehető.
Most akkor az a kérdés, hogy az összes DVD árusító extra profitot zsebel be, vagy a Poszteresek buknak oriásit. Még nem láttam a filmet, de a lemez már volt a kezemben, nem láttam különbséget a bolti és a melléklet közt.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


HA ez így folytatódik, akkor a Gyógyszerész szaklap, meg a horgászújság is DVD meléklettel fog megjelenni. Azt hiszem kis hazánkban megint annak a bizonyos lónak esenk a másik oldalára....

Engem momentán ez nem zavar, legalább van választék. Bár mondjuk tény, hogy az Órák magazin DVD-vel kicsit fura megoldás. Ezzel az erővel Népszabadsághoz is mellékelhetnének ezentúl DVD-t.

Már ahhoz is van dvd?? De gondolom nem film (pedig az Órák milyen tökéletes melléklet lenne )
Tulképpen érthető a lépés. Sokan a film miatt veszik az újságokat és tökmindeggy mi van "belül". Így legalább tiszta ügy, nincsennek cikkek amibe bele lehet kötni. Ha az így felszabaduló tőkét viszont remélhetőleg jó (jobb) filmekre fordítják. Bár valamiért nekem ez a film szimpatikusnak tűnik úgyhogy egy próbavásárlást lehet megejtek

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Egyébként ez a Stallone film megmondom összintén, nem is olyan rosz. Igaz nem is egy nagy durranás, de sokkalta rosszabra számitottam.

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


HA ez így folytatódik, akkor a Gyógyszerész szaklap, meg a horgászújság is DVD meléklettel fog megjelenni. Azt hiszem kis hazánkban megint annak a bizonyos lónak esenk a másik oldalára....

Engem momentán ez nem zavar, legalább van választék. Bár mondjuk tény, hogy az Órák magazin DVD-vel kicsit fura megoldás. Ezzel az erővel Népszabadsághoz is mellékelhetnének ezentúl DVD-t.

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


HA ez így folytatódik, akkor a Gyógyszerész szaklap, meg a horgászújság is DVD meléklettel fog megjelenni.
Azt hiszem kis hazánkban megint annak a bizonyos lónak esenk a másik oldalára....

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Uj kiadvany a piacon!
 
Melleklet: Felporgetve (S. Stallone)
Ar: 1990
 
Ujsag helyett itt egy poszterhez van a DVD, mint melleklet...
o v e r p o w e r e d

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”