Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVDcenter Multimédia Magazin

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »

Én vennék egy magánhangzót!
gordon314.fw.hu

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Az elso betu: "S"
és tar Wars-al végződik?
Szerepel "a filmek amiket szeretnénk hazai kiadásban látni" topic listájában?
Eddig is megjelent már DVD-n vagy igazi premier lesz?
gordon314.fw.hu

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Annak amúgy is "C"-vel kezdődne a címe, hogy "Csillagok háborúja"  
Újabb probléma: nem tisztázott, hogy a betű az eredeti vagy a magyar cím első betűje-e?

tudom, hogy "C"-vel kezdődik, csak poén akart lenni..
 
Ha jól rémlik, akkor olyan film lesz, ami még nem jelent meg idehaza?
 
Talán a magyar címe kezdődik "S" betűvel, mert azon már túlléptünk, hogy az "A" és "Az" névelők nem játszanak..
 
Let's Play!
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


Star Wars trilógia? 
Annak amúgy is "C"-vel kezdődne a címe, hogy "Csillagok háborúja"
 
Újabb probléma: nem tisztázott, hogy a betű az eredeti vagy a magyar cím első betűje-e?

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


"S" betűvel kezdődik?
 
Star Wars trilógia?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


elkezdtuk keresni az uj logonkatkeszult kismillio terv, de egyik se tetszett igazan
aztan jott ez, ami kicsit retro filinges, es nekem mindig a chevrolet impala klasszikus feliratat juttatja eszembe
aztan hamar rajottem, hogy igen, ez az!
a mi magazinunk olyan lesz a tobbi ujsaghoz kepest, mint a chevi impala a keletnemet csodakkal szemben (remenyeim szerint)

Akkor egy ilyen újsághoz a stílusos melléklet az American Graffiti lett volna.
 
Csak:
- Már megvettem
- Amúgy sem "S" betűvel kezdődik a címe
 
Ugyanilyen okból őszintén remélem, hogy nem a Szelíd motorosok lesz a melléklet.

Avatar
z12
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 11:47
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: z12 »


ez amolyan kaloztopic csak. 


Éljenek a kalóztopicok.....
z

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Akkor kerul at a masik forumba, ha hivatalosan is bejelentjuk.Ezt a topicot nem mi inditottuk, ez amolyan kaloztopic csak.


Ezzel teljesen egyetértek; Enrico-nak én is ezt akartam mondani..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Akkor kerul at a masik forumba, ha hivatalosan is bejelentjuk.
Ezt a topicot nem mi inditottuk, ez amolyan kaloztopic csak.
 
Az elso betu: "S"
o v e r p o w e r e d

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


A másik fele meg az, hogyha a DVD mellékletes magazinok közé került volna kapásból a hír, akkor már nem lenne akkor újdonság; mert ugye T-BoY igencsak titkolódzik
Ha ezt egy hete írod, akkor azt mondom OK, de most már mindenki tudja miről van szó. Ezért próbáltam a magam módján felhívni a figyelmet arra, hogy a topic még mindig rossz helyen van. Ha már volt egy szavazás és abban az elsöprő többség arra szavazott, hogy külön gyűjtője a legyen a DVD mellékletes kiadványoknak, akkor miért nem helyezzük át a topicot az őt megillető helyre?
Ennyi.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

A másik fele meg az, hogyha a DVD mellékletes magazinok közé került volna kapásból a hír, akkor már nem lenne akkor újdonság; mert ugye T-BoY igencsak titkolódzik
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Ezt már csak onnan is ki lehet találni, hogy ez a topic a Szoftverben van, nem pedig a DVD mellékletes magazinok csoportban, ahová tartozni kellene.

És a szoftvernek mi köze van az ujsághoz?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Desert
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 07:11
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Desert »


Hello T-BoY! Hello Rajongók!
Egy kis játékot szeretnék kezdeményezni, kötelezettség nélkül. (Kicsi lányommal mindig ezt játszuk meglepetés várás előtt.)
Nos! A hamarosan megjelenő új magazinnak úgy tűnik lesz DVD melléklete.
Kedves T-BoY! Légyszives-légyszives-légyszives, áruld el a mellékleten szereplő anyag címének első betűjét, hadd találgassunk!
A határozott névelő (A; Az) nem ér. Az első használható betű számít.
Na! Játszunk?!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »

esetleg jah
o v e r p o w e r e d

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Kedves mindenki!
 
Szerintem a mi T-BoY barátunk csak ugratott itt minket. Lehet, hogy a dvdcenter magazin megjelenik nyomtatásban, bár egyenlőre még ez sem biztos, de hogy melléklete biztosan nem lesz, az tuti.
 
Ezt már csak onnan is ki lehet találni, hogy ez a topic a Szoftverben van, nem pedig a DVD mellékletes magazinok csoportban, ahová tartozni kellene.
 
Vagy esetleg mégis tévedek, T-BoY ?

Avatar
Barnus
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 23:01
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Barnus »


és még: Mikor jelentek meg?legalább egy idôintervallumot, hogy pld 2 héten belül vagy valami.

Csak alig 3 napnyit kéne visszaolvasnod.
 
varhato utcara kerules: oktober 16-20

Avatar
z12
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 11:47
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: z12 »


Hi
Én is várok már közelebi infót az egészről.
Meg egy kicsit szorítok is nektek (nekünk), hogy végre legyen egy normális lap, normális melléklettel.
 
A példányszám nagyban fog függeni a magazin árától (ilyen ország vagyunk)..
A teszt lemez szerintem is jó ötlet.
 
Mikor?
Mennyiért?
Mit?
 
üdv.
z

Avatar
xmaster
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:18
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: xmaster »


T-Boy!
 
Elôszôr is végre. A pezsgés nem árt a behalt magyar dvd-s lapkiadásnak. Kint 6-8 jó minôségű lap is elvan a piacon (tudom hogy ez Mo.). De sajnos nálunk még nem jelent meg az a bizonyos jó minôségű lap. Remélem design-ban is ott lesztek a topon. Ha segítség kell szóljatok (reklámgrafikával és egyéb grafikai tervezésekkel foglalkozom). Szorítok nektek, hogy bejöjjön az újság. A Fejes-Művek már rég elásta magát mind szakmailag mind egyéb szempontokból. a HM ugyebár egy nem egészen tiszta magyar kezdeményezés. Eddig, mondjuk igaz, hogy csak dvd-film szempontból de a Pesti Est dvd melléklete volt az egyetlen színvonalas kiadvány. És a fórumos kollégákra ha lehet még erôsebben figyeljetek oda, általában nem beszélnek hülyeségeket, érdemes megszívlelni az eddigi és a lap megjelenése utáni hozzászólásokt, de nem magyarázok hiszen ezt ti is nagyon kenitek-vágjátok. Egyszóval Hajrá!
 
és még: Mikor jelentek meg?
legalább egy idôintervallumot, hogy pld 2 héten belül vagy valami.
 
Máshol nem hirdetitek a magazint?

kép: Pioneer DV-444-K dvd, Sanyo PLV-Z1 projektor, 240 x 139 cm vászon
hang: Pioneer VSX-810S erölködô, Pioneer S-H510V front, Pioneer S-CR59 center + 3 szatelit, Pioneer S-W80S-QL mélynyomó

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


a lemez mar gyartasban van, remelem kellemes meglepetesben lesz reszetek
jó hír: ezek szerint nem volt életképtelen ötlet
rossz hír: hiába is lenne bármilyen jó ötletünk, már túl késő
 
T-BoY!
 
Még annyit fűznék hozzá, hogy nem tudom tényleg mellékletben lesz-e a lemez, ahogy felvetettem az ötletet, de esetleg el lehetne gondolkozni azon, hogy külön termékként is árusítani, hogy azok is megvehessék, akik egyszer lemaradtak róla, vagy ha esetleg van olyan aki nem akarja megvenni a magazint, de ilyen lemezre szüksége lenne.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


hmm, hmmhasonloan gondolkodunk
 
de nem akarok elebe menni a dolgoknak
 
a lemez mar gyartasban van, remelem kellemes meglepetesben lesz reszetek

T-BoY! Azt lehet már tudni, hogy előreláthatólag mennyibe fog kerülni a lap? Hány oldalasra tervezitek/tervettétek? Az első számra tuti, hogy vevő leszek, aztán majd meglátjuk, talán még elő is fizetek..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


hmm, hmm
hasonloan gondolkodunk
 
de nem akarok elebe menni a dolgoknak
 
a lemez mar gyartasban van, remelem kellemes meglepetesben lesz reszetek
o v e r p o w e r e d

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Ha már kívánságműsor van én is kívánok valamit. Hátha bejön. Ez a teszt DVD jó ötlet. Lehetne rajta ugyanaz a film többféle bitrátával. Meg lehetne nézni, hogy a lejátszónk mennyire bírja a kisebb-nagyobb tömörítést, melyik mennyire mosódik el valami akciódús jelenetnél.
 
Esetleg a multi-angle tulajdonságot is be lehetne mutatni, mert amiket eddig láttam azok nem nagyon győztek meg arról, hogy ez a funkció valamire jól használható egyátalán.
Elkúrtuk

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Ha már ilyen tesztelős praktikumoknál vagyunk, akkor én szívesen vennék egy olyan extrát az egyik mellékleten, ahol egy zene vagy filmrészlet kölönböző tömörítésű változatokban meghallgatható lenne azonos jelszinten. Pl: PCM, DD, DD-EX, dts, dts-es, mpeg multichanel
 
Tudom, hogy páran most azt gondolják, hogy ezt bármelyik dts hangú filmnél ki tudják próbálni, ha átkapcsolják DD-ra. Ezeknél azonban sokszor szoktak trükközni az adott jelszinttel, vagyis a dts sáv 5-10 dB-lel hangosabb szokott lenni. Két rendszer közül pedig általában a hangosabbat hallja jobbnak az ember, mivel több részletet kihall.
Sőt ha már kunyerálok, akkor lehetne az adott zeneszám, filmrészlet hangja (na jó inkább a zene) a lemezen DVD-Audio-ban is.
 
Aztán reklámlehetőségnek sem utolsó, hogy ha az újságban ismertetett, beharangozott DVD filmek igényes (!) trailerei is felkerülnének a mellékletekre.
gordon314.fw.hu

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: close652 »

Így is jó! Ez lenne a sztenderd, azaz bármelyik DcM melléklet, amit az összes bolt tart, hogy új HW vásárlásnál azt lehessen próbálni, nézegetni ... meg összevethetők legyenek egymással a készülékek......
system

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Akkor már ne külön plussz melléklet legyen, hanem legyen rajta az extrák között minden DVDCenter filmmellékleten. Mint Lukács úrnál a THX beállítási segédlet.
 
Amúgy nagyon jó ötlet!
gordon314.fw.hu

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”