Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Nemzetközi DVD Magazin

Avatar
Holden
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2003.08.17., vas. 14:59
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Holden »


Én ma meg is vettem az Árkád MM-ban, DD5.1 Angol és DD5.1 Magyar hang van rajta Magyar és Héber felirattal. A Felirat eléggé "gagyi" mármint ahogy kinéz (óriási betűkkel majdnem a kép közepén)
De ez a film mindenért kárpótol. A képminőségről csak anyit, hogy 6.2GB csak a képanyag!!!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Nekem már tegnap is a kezemben volt - az Árkád Media Marktban ugyanis lehetett már kapni. Csak azt nem értem, hogy én aki előjegyeztem miért nem kaptam még értesítést ! A matricáján egyébként a hangra vonatkozóan csak "magyar szinkronnal" felirat volt.
Én is előjegyeztem, de még mindíg semmi értesítő; lehet, hogy csak a postázás után küldik ki az értesítőt? Még a nap folyamán kiküldhetik.. Már várom, hogy meglegyen..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem már tegnap is a kezemben volt - az Árkád Media Marktban ugyanis lehetett már kapni. Csak azt nem értem, hogy én aki előjegyeztem miért nem kaptam még értesítést ! A matricáján egyébként a hangra vonatkozóan csak "magyar szinkronnal" felirat volt.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


A hét végére ígérték, de ez kiderül a cikkből..
... ami általában azt szokta jelenteni, hogy a következő héten kedden-szerdán jelenik meg
..én is attól tartok, hogy jövő hét kedd előtt nem lesz a kezemben..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


...és láttátok hogy 5.1 lesz a magyar hang is?

Hát nem tudom, én inkább ebben az esetben a dvdabc-s infot tartom valószínünek:
 
magyar DS 2.0
angol DD5.1
 
bár itt még írnak angol DTS-t is, amint szintén megkérdőjeleznék..
 
Remélem lesz folytatása, pl. egy decemberi Ponyvaregény megjelenés szép karácsonyi ajándék lenne
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »


a dvdmagazin fórumán lévő hozzászólásokból is az derül ki, hogy ez a "sorozat" folytatódni fog 
Úgy mint a Belmondó sorozat ????
Azóta is várom az újabb Belmondó filmeket

Hát nem tudom, remélem nem "úgy"

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


a dvdmagazin fórumán lévő hozzászólásokból is az derül ki, hogy ez a "sorozat" folytatódni fog 
Úgy mint a Belmondó sorozat ????
Azóta is várom az újabb Belmondó filmeket

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »


...és láttátok hogy 5.1 lesz a magyar hang is?
és a dvdmagazin fórumán lévő hozzászólásokból is az derül ki, hogy ez a "sorozat" folytatódni fog

Avatar
Vito
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 07:20
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vito »


Megjelent már egyáltalán a DVD Magazin a Jackie Brown melléklettel?

A hét végére ígérték, de ez kiderül a cikkből..

... ami általában azt szokta jelenteni, hogy a következő héten kedden-szerdán jelenik meg

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Megjelent már egyáltalán a DVD Magazin a Jackie Brown melléklettel?

A hét végére ígérték, de ez kiderül a cikkből..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Desert
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 07:11
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Desert »


Hello Rajongók!
Csak egy kérdés.
Megjelent már egyáltalán a DVD Magazin a Jackie Brown melléklettel?
(Egyébként azt vettem észre, hogy a borítóról lekerült a "Nemzetközi" megnevezés és már csak DVD Magazin néven fut.)
Köszönöm!

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Miami »


Jackie Brownt viszont utálom, 1 állo nap kellett mire a film végére értem anno...
Különbözőek vagyunk. Nekem nagyon bejött!
Bár lehet, hogy hangulat-függő is a dolog, mint minden mozi-élmény.

Az tény, hogy a Jackie Brown-ra rá kell érezni, de ha egyszer megvan a feeling, akkor nem ereszt. Hasonlóan vagyok én a Lebowski-val, megláttam és megszerettem.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Kisérletet senki sem akar eladni ? Ujság annnnyira nemérdekel ... és lehet mégis meg kell vennem. 
Jackie Brownt viszont utálom, 1 állo nap kellett mire a film végére értem anno...

Ez meglep, mert ez azon kevés mai amerikai filmek egyike ami, még ráadásul jó is.

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Jackie Brownt viszont utálom, 1 állo nap kellett mire a film végére értem anno...
Különbözőek vagyunk. Nekem nagyon bejött!
Bár lehet, hogy hangulat-függő is a dolog, mint minden mozi-élmény.

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: arty »


Kisérletet senki sem akar eladni ? Ujság annnnyira nemérdekel ... és lehet mégis meg kell vennem.
 
Jackie Brownt viszont utálom, 1 állo nap kellett mire a film végére értem anno...

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

BeerCan
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2003.04.17., csüt. 09:27
Értékelés: 1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: BeerCan »


Egy kicsit OFF. 
A Jackie Brown kapcsán eszembe jutott, hogy mi is volt az indoka annak idején a VCD kiadás megjelentetésének?
Az, hogy ez a film már egyszer megjelent feliratosan és nem lenne igény szinkronosan is megjelentetni, mert túl drága lenne, stb., stb.
Erre itt van a film kb. ugyanannyiért szinkronosan 16:9-ben DVD-n mint amennyiért pár hónappal ezelőtt VCD-n kiadták. No comment.

Ez nem baj néhány film esetém. Szívesen megvennék még a Videó CD-n megjelent filmek közül párat DVD-n mellékletként, szinkronnal, szélesvásznú képpel. Pl.:
 
- 54
- Mimic - A júdás faj
- Vorosilov mesterlővésze
 
BeerCan

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: ooz »


Egy kicsit OFF. 
A Jackie Brown kapcsán eszembe jutott, hogy mi is volt az indoka annak idején a VCD kiadás megjelentetésének?
Az, hogy ez a film már egyszer megjelent feliratosan és nem lenne igény szinkronosan is megjelentetni, mert túl drága lenne, stb., stb.
Erre itt van a film kb. ugyanannyiért szinkronosan 16:9-ben DVD-n mint amennyiért pár hónappal ezelőtt VCD-n kiadták. No comment.

Ráadásul a VCD-n kettévágva 2 lemezre, házi-módszerekkel elkészített lemezen, papír borítóval (ami rá volt ragasztva a lemezre)-> így volt csak kifizetődő a gyártása.
most pedig megkapjuk egy jó kis reklámmal.
vagy kettővel.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Egy kicsit OFF.
 
A Jackie Brown kapcsán eszembe jutott, hogy mi is volt az indoka annak idején a VCD kiadás megjelentetésének?
Az, hogy ez a film már egyszer megjelent feliratosan és nem lenne igény szinkronosan is megjelentetni, mert túl drága lenne, stb., stb.
Erre itt van a film kb. ugyanannyiért szinkronosan 16:9-ben DVD-n mint amennyiért pár hónappal ezelőtt VCD-n kiadták. No comment.

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Jackie Brown lesz mellékelve a következő számhoz "ajándék" gyanánt. Érdekes, hogy rá lesz írva, hogy Tarantino sorozat 1. Ezek szerint számithatunk még filmre töle?
A sorozat azt jelzi, hogy várható folytatás - de nem feltétlenül újságmellékletként. Szerintem itt nincs szoros összefüggés!
 
A filmhez, mint melléklet, csak gratulálni tudok - és örülni, hogy eddig még nem vettem meg, bár néhányszor már majdnem beugrott a kosaramba...
Csak így tovább!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Szvsz a Ponyvaregény és az Alkonyattól (bár ezt nem ő rendezte csak szerepel benne éppúgy mint a Desperado-ban) nem lesz melléklete a magazinnak, a Kill Bill sem valószínű Így marad a Kutyaszorítóban és a 4szoba; ezek közül bármelyik jöhet 1-nél azéert tuti, hogy több filmet fognak kiadni a Tarantino sosorzat részeként.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Konkrétan 4 nagy filmje van Tarantinonak, Kutyaszorítóban, Ponyvaregény, Jackie Brown meg mostani Kill Bill, jah meg a Négy szobában az utolsó szoba is az ő műve. De azért ez a kiadás sem néz ki rossznak olyan szempontból, hogy ilyen formában még nem jelent meg Jackie Brown, megjelent már angolul magyar felirattal dvd-n, meg szinkronnal 4:3 képpel VCD-n, de szinkronnal dvd-n még meg, ráadásul dts is lesz, bár nem különösebben nagy akciófilm, szóval nagy effektek nincsenek...Én mindenesetre biztosan megveszem

És a 4 szobával mi lesz, az már nem is számít? Végre egy f*sz@ ki melléklet; valahogy megérztem, hogy ebben a hónapban jó film lesz a NDM melléklete Tarantino Jöhetne a többi is!
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Szerintem kicsi az esély rá, hogy lesz következő darabja is a sorozatnak, hiszen tudomásom szerint Tarantino többi filmje nem jelent meg hazai voantkozásban. Sajnos...
 
Ezzel együtt a Jackie Brawn-t épp most akartam megvenni, és milyen jól tettem, hogy vártam!...

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »


Az Alkonyattól pirkadatig is jöhetne.
jah, az is nagy dobás lenne
bár nemtom hogy értik a tarantino-sorozatot is, hogy amiket rendezett, vagy amikhez köze van, szerepelt benne, mert Alkonyattól...-ot Robert Rodriguez rendezte, de vele eléggé összenőtt Tarantino is...

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Tulképpen itt biztosak lehetünk, hogy a következö darabja is jó lesz ennek a sorozatnak
Márha folytatják, Belmondo sorozat is csak 2 filmet ért meg, pedig neki azért jovalta több filmje van mint Tarantinonak.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

Tulképpen itt biztosak lehetünk, hogy a következö darabja is jó lesz ennek a sorozatnak

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”