Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Nemzetközi DVD Magazin

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Az Alkonyattól pirkadatig is jöhetne.
Elkúrtuk

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »


Konkrétan 4 nagy filmje van Tarantinonak, Kutyaszorítóban, Ponyvaregény, Jackie Brown meg mostani Kill Bill, jah meg a Négy szobában az utolsó szoba is az ő műve. De azért ez a kiadás sem néz ki rossznak olyan szempontból, hogy ilyen formában még nem jelent meg Jackie Brown, megjelent már angolul magyar felirattal dvd-n, meg szinkronnal 4:3 képpel VCD-n, de szinkronnal dvd-n még meg, ráadásul dts is lesz, bár nem különösebben nagy akciófilm, szóval nagy effektek nincsenek...
Én mindenesetre biztosan megveszem

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


hát az kellemes, asszem az meg is lesz véve
Persze ezzel egyetértek, de ez egy baromság, hogy elkezdenek sorozatokat, azt fogják és abbahagyják (lásd Belmondo). Amugy Q.T. életműve nem kifejezeten nagy, és azt meg nem hisszem, hogy a Ponyvaregényre van esély mint melléklet, mert az tipikusan az a film ami kereskedelmi forgalomban, rendes áron is jól fogyna.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Érdekes, hogy rá lesz írva, hogy Tarantino sorozat 1.
Ezt "sorozat" kifejezést nem szabad komolyan venni! Ez csak egy marketing fogás. Valóságban van max. 2-3 Tarantino filmjük és ezeket próbálják minél jobban eladni.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

hát az kellemes, asszem az meg is lesz véve

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Jackie Brown lesz mellékelve a következő számhoz "ajándék" gyanánt. Érdekes, hogy rá lesz írva, hogy Tarantino sorozat 1. Ezek szerint számithatunk még filmre töle? (Halkan jegyzem meg, hogy a Belmondo sorozattal mi a fene van azért a megjelent 2 filmnél joval többet készitett)

Avatar
xmaster
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:18
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: xmaster »


Kísérlet
2.0 német dd
2.0 magyar dd
+magyar felirat
kép: nálam projektoron rendben volt.
 
A film a 70-es évek elején a Stanford egyetemen végzett kísérletek alapján írodott könyvbôl készült: Black Box.

kép: Pioneer DV-444-K dvd, Sanyo PLV-Z1 projektor, 240 x 139 cm vászon
hang: Pioneer VSX-810S erölködô, Pioneer S-H510V front, Pioneer S-CR59 center + 3 szatelit, Pioneer S-W80S-QL mélynyomó

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: arty »


na vegre megvan mihez is jar a kiserlet ...
 
tech speckot irjatok mar! nemet nyelv+hunsub van a filmen ? 16/9es a kep ? hibatlan a melleklet ?

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Ma reggel láttam az Örsön egy DVD-mazin stílusban készült lapot: DVD poszter magazin Melléklet hozzá: Felpörgetve (Stallone). Ha jól láttam 1940 pénz.

= Új DVD Magazin a láthatáron?

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Rozetti
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 09:41
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Rozetti »


Ma reggel láttam az Örsön egy DVD-mazin stílusban készült lapot: DVD poszter magazin
Melléklet hozzá: Felpörgetve (Stallone). Ha jól láttam 1940 pénz.

"A konklúzió akkor keletkezik, ha már lusták vagyunk tovább gondolkodni."
---------------------------------------------------------------------------------------
TV: Panasonic TX-P42G30, DVD: Nintaus N9808, DVDR: Sony RDR-HX780, CD: Pioneer PD-201, A/V Erősítő#1: Denon 1705, A/V Erősítő#2: Onkyo TX-SV 454, Front: JBL TLX-10, Center+Surr: Denon Overture Effect 100, Sub: Yamaha YST-SW315, Video#1: Panasonic NV HD-625, Video#2: Thomson VTH-6320, Phono: még keresem a megfelelőt...

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Tudom, hogy nem ide tartozik, de itt volt róla a legtöbb szó, hogy milyen jó lenne még Belmondo és funes filmek mellékletnek; most lehet rendelni az Xpress-től..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Bár régóta nem vettem a magazint,csak a mostanit, mert A kísérlet tényleg jónak mondható melléklet.Feltűnt, hogy a főszerkesztő már nem a Fejes Imre, hanem Rudolf Alex (aki,ha jól tudom,a BRAVO-nak a szerkesztője).Kíváncsi lennék, hogy mi lett ezzel az alapító főszerkesztővel,hisz ő indította el e magazinnak a többi testvérlapját is.
Biztos átigazolt a dvdcenter magazinhoz. :smile19:

Vendég

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Bár régóta nem vettem a magazint,csak a mostanit, mert A kísérlet tényleg jónak mondható melléklet.Feltűnt, hogy a főszerkesztő már nem a Fejes Imre, hanem Rudolf Alex (aki,ha jól tudom,a BRAVO-nak a szerkesztője).Kíváncsi lennék, hogy mi lett ezzel az alapító főszerkesztővel,hisz ő indította el e magazinnak a többi testvérlapját is.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Megvan vkinek az ujsag? Nincs semmi gond a melleklettel? Mi az a sok extra, amit az ujsag elejen propagalnak? 
koszi

Nálam a lemez nem akad, bár még nem néztem végig.
A kép is jónak mondható.
 
Extrák:
 
Elején 1 autóreklám
Utána a DVD magazin logója
Werkfilm 8 p (szinkronos)
TV Spot (szinkronos)
Filmográfia
DVD-ROM extrák (ezt még nem néztem meg)
4 film bemutató
Mivel a T3 magazin reklámozza a Pokoli torony balekjait és tényleg ez lett a melléklet, így valszínű, hogy a DVD filmcsillag által reklámozott Melanie Griffith-es film lesz a DVD filmcsillaghoz
Elkúrtuk

Avatar
maxcoveri
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 10:42
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: maxcoveri »


Megvan vkinek az ujsag? Nincs semmi gond a melleklettel? Mi az a sok extra, amit az ujsag elejen propagalnak?
 
koszi

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

Én is teszek egy kísérletet. Néhány DVD Magazinos / T3-as mellékletet (Szellemkutya, Vatel, stb) láttam más borítóval és valszeg előreklám nélkül 1900Ft-ért a MM-ban... A többit gondoljátok hozzá.

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Reméljük tényleg ez a film lesz a melléklet és nem velünk kisérleteznek. Mert, ha nem ez lesz nagyon sokan csalódni fogunk. Az utóbbi időben mellékletek terén nagyon a fejükre nőtt egy-két lap. Rájuk fér már egy igazi nagy dobás.
Már kapható az újság és tényleg a Kisérlet a melléklet.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Reméljük tényleg ez a film lesz a melléklet és nem velünk kisérleteznek. Mert, ha nem ez lesz nagyon sokan csalódni fogunk. Az utóbbi időben mellékletek terén nagyon a fejükre nőtt egy-két lap. Rájuk fér már egy igazi nagy dobás.
Elkúrtuk

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Talán erről a Kísérletről van szó..
Nem hiszem. Most klikkeltem a linkedre és nem jelenik meg semmi. A lap azért meg fog.

A link pedig műxik, de tény, hogy sokat kell rá várni; azért itt van még1x:
 
 
Kísértet
 
meg így is:
 
http://www.cinematrix.hu/hirveg.php?interju_id=6128
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Talán erről a Kísérletről van szó..
Nem hiszem. Most klikkeltem a linkedre és nem jelenik meg semmi. A lap azért meg fog.

Jéé, most meg bejött.
Bocs Igc.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Talán erről a Kísérletről van szó..
Nem hiszem. Most klikkeltem a linkedre és nem jelenik meg semmi. A lap azért meg fog.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Talán erről a Kísérletről van szó..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Rozetti
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 09:41
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Rozetti »


Apropó: egy kis körkérdés:- Ki melyik Belmondó filmet várja mellékletként? (Esetleg indoklással)

A Zsaru vagy csirkefogó kimaradt a listából, pedig az is jópofa film (kicsit hajaz a Szabadlábon Velencében-re, ugyan nem tudom melyik volt előbb).

"A konklúzió akkor keletkezik, ha már lusták vagyunk tovább gondolkodni."
---------------------------------------------------------------------------------------
TV: Panasonic TX-P42G30, DVD: Nintaus N9808, DVDR: Sony RDR-HX780, CD: Pioneer PD-201, A/V Erősítő#1: Denon 1705, A/V Erősítő#2: Onkyo TX-SV 454, Front: JBL TLX-10, Center+Surr: Denon Overture Effect 100, Sub: Yamaha YST-SW315, Video#1: Panasonic NV HD-625, Video#2: Thomson VTH-6320, Phono: még keresem a megfelelőt...

Vendég

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Végre megint egy olyan film, aminek kifejezetten örülök: A KISÉRLET. Az utóbbi évek talán legfigyelemreméltóbb német filmje egy valóban megtörtént kisérletsorozat rekonstruálása. Az utóbbi időkben egész jó filmeket adtak némely magazinhoz: VATEL, ILYEN A BOKSZ, BRAZILIAI FIÚK. A Cinema mellékletei gyalázatos minőségűek, a Vox pedig eddig számomra semmi érdekes melléklettel nem állt elő, azokat viszont a legdrágább árfekvésben adja.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Hát eldölt. Nem lesz most se Belmondo melléklet. Helyete megkapjuk a számomra tök ismeretlen "A kisérlet" című filmet. Hurrá!!!
Hűha, ez merész lépés. Az egy igen kemény film. Ha az a Kísérlet amire gondolok.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”