Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

CHIP Magazin DVD-vel

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Detonátor »

Most valami öbölháborús dok. filmet (Discovery?) láttam mellécsomagolva.

Avatar
Desert
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 07:11
Értékelés: 0

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Desert »


Ez a reklám helye: A CHIP Magazin DVD melléklettel megjelenő számán egy (természetesen asztali lejátszón is megnézhető) Discovery dokumentumfilm van. (Címét nem jegyeztem meg, de valami Titanic-os)
Hello Rajongók!
Megvette vagy látta már valaki a CHIP Magazinhoz mellékelt "Titanic" dokumentumfilm DVD-t.
Jó és érdekes-e az anyag? Néhány véleményt szívesen venné(n)k!
Köszönöm!

Avatar
Dhanny
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2003.04.17., csüt. 20:41
Értékelés: 0

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Dhanny »

Ez a reklám helye: A CHIP Magazin DVD melléklettel megjelenő számán egy (természetesen asztali lejátszón is megnézhető) Discovery dokumentumfilm van. (Címét nem jegyeztem meg, de valami Titanic-os)

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Teljes mértékben megértem döntésüket és valahol igazuk is van: ők annyira szakmaiak és olyan minőségű kiadványt készítenek, ami pusztán számítástechnikából is el tudja magát tartani. Hogy ez a szakmaiság jó vagy sem azt ki-ki döntse el maga, viszont szerény véleményem szerint jobb a kevesebb de biztos bevétel, míg a kiadványtől függően folyamatosan ingadozó példányszám. Teszem azt az egyik hónapban kijönnének egy szuper filmmel, amásikban meg egy Z kategóriás ökörséggel, akkor azt mindenki beláthatja, hogy az eladható példányszám nem lesz ugyanaz. Nem tudom, a remittenda költségét hogy számolják el, de szerintem sokkal jobb, ha egyáltalán nincs vagy csak nagyon kevés eladatlan lap marad raktáron.
 
A magam részéről a szerkesztőség váltása után szakítottam a Chip magazinnal. Az újság színvonala nagyott esett.
Az múlt évig előfizetőjük voltam, most átnyergeltem a Computer Panorámához, mert az sem sokkal rosszabb és még filmet is adnak mellékletnek, ráadásul azok minősége általában jó/elfogadható.

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: ooz »


Eddig sem vásároltam ezt a magazin,de ezek után sem gazdagítom Őket.Az viszont biztos,hogy a DVD nem csak filmek tárolására való és sokkal több adat fér el rajta és emelett nem kell 3 cd-re vigyáznod,hogy ki ne peregjen az újságból.A DVD-é a jövő.
Személy szerint ,azért jobban örültem volna,ha valamilyen elfogadható minőségű filmet ráraktak volna és úgy talán az eladott példányszámuk is növekedhetne.

Idézet:
 
"a CHIP DVD-n biztosan nem lesz film. Úgy gondoljuk, hogy filmes
DVD-vel annyi más lap foglalkozik, ill. a mi olvasóink nem ezért
szeretik és vásárolják a Chip-et. A DVD adottságait arra fogjuk használni, hogy a CD
mellékleteknél megszokottnál jóval több programmal, érdekességgel
tudjunk előfizetőinknek szolgálni. A programok hada mellett exkluzív
"csemegéket" is tervezünk a DVD-re, pl. a Duna TV-n futó műsorunknak
a felvételeit, vagy kikapcsolódásként kibővített könyv, film, stb
ajánlókat.
Bízunk benne, hogy Önt is hamarosan DVD-s előfizetőink között
üdvözölhetjük, érdeklődését köszönjük!
 
Üdvözlettel,
 
Szerkesztőség"
 
nos ennyit erről a lapról. Amúgy sem tett jót neki a tulajdonos és szerkesztő-gárda váltás, de hát akinek ez kell...

Avatar
cori
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 12:20
Értékelés: 0

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cori »


Eddig sem vásároltam ezt a magazin,de ezek után sem gazdagítom Őket.Az viszont biztos,hogy a DVD nem csak filmek tárolására való és sokkal több adat fér el rajta és emelett nem kell 3 cd-re vigyáznod,hogy ki ne peregjen az újságból.
A DVD-é a jövő.
Személy szerint ,azért jobban örültem volna,ha valamilyen elfogadható minőségű filmet ráraktak volna és úgy talán az eladott példányszámuk is növekedhetne.

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

CHIP Magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: ooz »


Júniustól lesz az eddigi 3 cd-s mellett 1 dvd-s verzió is, bár film helyett (lásd Computer Panoráma) inkább rápakolnak még 4 cd-nyi hulladékot.
 
Viszont lesz rajta egy pár film-előzetes, (vmelyik topicban volt erről szó miszerint külföldön nem film a melléklet csak előzetesek). És az is biztos, hogy nem .vob lesz a formátuma, hanem vacak mpg vagy mov.
 
Kemény marketing-duma itt: http://www.chipmagazin.hu/
 
ooz

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”