Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"a szaküzletekben várhatóan március 18-án már kapható lesz"
Ha ez igaz akkor melyikben??

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem 19-én jelenik meg?Én azt olvastam.Valószínű ,hogy kedden lesz,mert hétfőn nem szoktak megjelenni színes lapok,csak napilapok.
ha kedden megjelenik,akkor én azt már reggel hatkor tudni fogom,akkor beírom ide!

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Van valakinek infója arról hogy holnap tényleg megjelenik ez az újság? Érdemes keresni az újságosnál?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most nézem a film speckóit, ez A harc mestere u.az, mint amit az HBO leadott A háború művészete címen! pffff...
 
Ijász


Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Véletlenül nem tudja valaki, hogy lehet ezt a Nemzetközi DVD magazint megrendelni?
Foleg egy telefonszám, vagy internet elérhetoség érdekelne.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csak adott esetben van egy borítóm, egy dobozom meg egy filmem ami nem érdekel és egy újságom ami olyan információkat közöl amit már interneten elolvastam. Tehát végülis van egy dobozom. Meg esetleg odaadom a gyereknek a borítót, hogy rajzoljon a másik oldalára.
 
De ez már csak a rosszindulatom (pedgi nekem nincs is olyan) ha valkit érdekel az újság fizessen rá elő. Engem csak a jó filmek érdekelnek, remélem az én kívánságom is teljesül. Ígérem akkor kettőt is veszek belőle. :smile1:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen ez így igaz. Csodálatos dolog ez a matematika.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon mondja...
 
Most kiszámoltad, hogy ha valaki előfizet a "másik magazinra" (HM ) gyakorlatilag ingyen kapja az újságot plusz a filmet.
Mi is így gondoljuk.
Fizessetek elő (már a tokért és a borítóért is megéri).
Az újság és a DVD ezek után tényleg ingyen van.


Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azonos
 
nyugodtan irjatok neki, nagyon segitokesz, rendes csavo
(aztan ha megtudtok valamit ide is irjatok be )
 
 
emlitsetek meg a DVDcentert is

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fejes Imre, a Filmcsillag főszerkesztője, az ő emailcime fejesimre@hotmail.com. Ez be van irva a magazinba is, remélem nem sértődik meg, ha ideirom. :smile5:
De ő nem feltétlen azonos a DVD magazin főszerkesztőjével... De ugyanaz a cég adja ki.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez könnyen elképzelhető. Ilyen mennyiségnél egyébként nem olyan nagy dolog az ötszörös hatszoros forgalom növekedés. Eddig eladtak egy filmből 200-at most eladnak 1000-et. Angliában eladnak 50 000-et.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Probaljunk meg OPTIMISTABBAN felfogni a dolgot, HATHA :smile2: most lesz az a NAGY DOLOG, hogy kezdenek minket magyarokat komolyabban venni DVD-ugyileg
Mas,(mar megint) hallottam egy olyan infot, hogy a magyar piacon az utobbi evben(evekben) 500-600 szazalekkal emelkedett a DVD eladas az kezdeti idoszakhoz kepest (nem a98 majusira gondoltam, amikor kb.: 10 fele lemezt lehetett kapni)szerintetek?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

CiCamiCa! A modorodból ítélve te még olvasni is tagoltan tudhatsz! Lehet, hogy jobb lenne ha máshol élnéd ki a pesszimizmusod.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hat ha te nem latsz kulonbseget az angol ujsag cimlap es a magyar kozott, akkor irany a szemeszet :smile8:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egyébként még az árhoz annyit, hogy a másik magazin (előfizetés nélküli) mellékletéhez ha hozzászámolom 3-400 Ft-os doboz árát, a fotópapír és a nyomtatás költségét akkor már csak 7-800 Ft az eltérés.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem akarok rosszindulatú lenni és ne vedd személyeskedésnek, de remélem, hogy Te nem fogsz publikálni ebben az újságban... :smile23:
 
Ezt nem az ékezetek hiánya miatt mondom elsősorban. :smile15:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az ujsagnak tenyleg semmi koze nincsen az angol valtozathoz, csupan csak tenyleg a boritoterve hasonlo.
 
Valaki itt parral elottem irta, hogy ez egy zsak szar lesz. Annyit irnek erre: szerintem nem kene elore kritizalni. Varjuk meg milyen lesz, es akkor, ok?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tenyleg erdekes a tema, valamelyik srac itt feltette a Total DVD site cimet, ahol meglehet nezni a fent nevezett ujsagot. Erdekes hogy a logo TELJESEN uaz. mint ez az uj nemsokara megjeleno magazin logoja. BIZTOS VAGY BENNE HOGY SEMMI KOZE SINCS EGYMASHOZ A KET UJSAGHOZ?? (CSAK kerdezem, nem allitom)

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves BsHGabOr!
 
Fontos lenne megtudnom ,hogy ki adja ki itthon a lapot, és
hol lehet őket elérni?
Sokat segítenél,ha megírnád!
 
Előre is köszi:
 
fazék
 
ide is írhatod:fazeklaci@freemail.hu

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hmmm... gondolod hogy ez olyan kivitelu ujsag lesz mint az angol total dvd? a kiadonak semmi koze a total dvd-hez (ezt biztos forrasbol tudom)
 
ha tenyleg olyan minosegben fog kijonni, mint ahogy irod akkor a filmcsillag miert egy wc papir szeru anyagra van nyomva? egyebkent a boritot ha megnezed az minoseg? vicces kicsit :smile8:
 
en nem hasonlitom ossze semmivel, de most boritekolom, hogy egy zsak szar lesz az ujsag :smile19:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali!
 
Latom itt a Hazimozi es a DVD magazin osszehasonlitgatasa folyik nagyon.
 
Valaki itt kozuletek latta az angol Total DVD-t. A minosege es a terjedelme valoban olyan lesz, mint annak. Tehat ismetlem: minosegben is es tartalomban is el fog terni a Hazimozitol! Hazimozi hany oldal? Nem hiszem, hogy 120 korul lenne, raadasul ez vastagabb, jobb minosegu papirra lesz nyomva.
A DVD tokba lesz (ami olyan szempontbol nem elhanyagolhato, hogy menjetek el, es nezzetek meg mennyibe kerul egy tok), de mondjuk azt elismerem, hogy biztos van olyan, akit ez a teny, es maga a film sem fog meg.
En csak annyit szerettem volna irni, hogy a Hazimozi magazin nagyon jo usjag, en is veszem, de mas kategoriaba van a 2 lap (terjedelem,minoseg). Szerintem igy kellene kicsit vizsgalni a dolgokat. Aztan el lehet donteni, hogy ez az ar sok vagy keves.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A harc mestere
(The Art of War)
 
Színes, feliratos amerikai akciófilm
rendezte: Christian Duguay
szereplők: Wesley Snipes, Anne Archer, Michael Biehn, Maury Chaykin, Donald Sutherland
írta: Simon Barry, Wayne Beach
játékidő: 117 perc
készült 2000-ben
 
Neil Shaw ügynök az Egyesült Nemzetek Szervezetének dolgozik. Társaival együtt olyan titkos státusban tevékenykedik, hogy létezéséről csak kevesen tudnak. Munkájukat Douglas Thomas tábornok irányítja, bár hivatalosan sohasem találkoztak személyesen.
 
Kína kereskedelmi szerződés aláírására készül az Egyesült Államokkal, s a tábornok szeretné, ha a dolgok simán zajlanának. Ám egy dokkban konténert találnak, tele halott vietnámi menekültekkel, mely sok hivatalnokot kényelmetlen helyzetbe hoz. A biztonsági főnök, Eleanor Hooks megbízza Shaw-t és csapatát, Bly és Novak ügynököt, hogy figyeljék meg Wut, a kínai nagykövetet és a társaságban gyakran mutatkozó milliárdost, David Chant, akiről gyanítják, hogy valami módon belekeveredett az emigránsok ügyébe.
 
A szerződés megkötését ünneplő vacsorán lelövik a kínai nagykövetet. Shaw a gyilkos nyomába ered, és már majdnem elcsípi, amikor a rendőrség tévedésből őt tartóztatja le. Frank Cappella FBI-ügynök szintén azt hiszi, hogy Shaw volt a tettes. Miközben a rendőrségre szállítják, néhány kínai maffiózó megtámadja őket, elrabolják Shaw-t, majd ők is megvádolják a gyilkossággal. Az ügynöknek menekülnie kell, s eközben összetalálkozik Julia Fang ENSZ-tolmáccsal, aki tudja, hogy ártatlan, mégis vonakodik segíteni neki. Shaw-t az FBI és a triádok egyaránt üldözik, s az ügynök tudja: csak úgy bizonyítja be, hogy nem ő lőtte le a nagykövetet, ha kideríti, ki vagy kik állnak az ügy hátterében...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
És ez a film mennyivel lesz jobb, mint a JM a HáziMoziból?
Nekem tetszett a JM is.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Udv,
 
Pontosan arra celoztam amit Simon mond.Vagyis hiaba erdekel az ujsag (mert erdekel), de a film nem (mert mondjuk lattam moziban es nem tetszett) 2500Ft-ert nem veszem meg.Tehat ezert az arert mar a hozzaadott filmnek igenis van jelentosege.Mar nem lehet azt mondani hogy orulj annak hogy az arert kapsz egy full filmet es torold szemed-szad.Megha a film joval olcsobb is mint amennyiert uzletben megkapnad.Egyebkent nem irtam hogy nem jo hogy egy magasabb arert relative jobb minosegu filmet adnak.Csak azt mondom hogy mig a Hazimozit egy ezresert igy is ugy megveszem ennel az ujsagnal eloszor informalodom hogy mi a film es max. utana veszem meg.
 
tau ba

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”