Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Ha jó filmet adnak hozzá, akkor el fog fogyni"
 
Azért ebben nincs teljesen igazad. Szerintem nagyon sok ember van (lásd HM topic) akinek TELJESEN MINDEGY hogy milyen filmet adnak hozzá, vagy az adott film DVD kiadása milyen.(hang, kép)Egyszerüen megveszi mert "komlett DVD film ócsóért".

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csatlakozom. Nekem sem a Harc mestere, sem a JM nem kell. Így nem vettem meg az újságokat sem.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem biztos, hogy meg fogják venni... Én személy szerint már ezt sem vettem meg, mert ez a film teljesen hidegen hagyott, a filmkritikákat meg inkább a neten olvasom.
 
Ha jó filmet adnak hozzá, akkor el fog fogyni, de szerintm ez a profil sokkal kevésbé kapós, mint a hardver.
 
Mindezzel nem az újság minőségéről mondtam véleményt (mivel nem olvastam), hanem az alapötletet kérdőjeleztem meg.
 
Szerintetek hányan vennék meg film nélkül?
 
Suicid

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Persze hogy meg fogják venni a fikázók is a lapot, de inkább a hozzáadott film miatt. Senki sem a saját pénzének az ellensége !!!! Nem mindegy, hogy egy filmet harmad áron veszel meg vagy teljes áron

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sikerült nekem is megvetetnem, bár még nem láttam, de TechnoMan-nek adok igazat. Majd a többi szám után érdemes kritizálni...
 
Megatron

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sracok, hagy vegyem mar ezt a lapot egy kicsit a vedelmembe.
OK, nekunk - akik szakmailag tokeletesnek erezzuk a tudasunkat - nem sok ujat tud mutatni az ujsag, igen most egy kicsit atolvasva vannak benne hianyossagok, de vegulis mi lenne a jobb, ha nem lenne? Ez meg az elso peldany, ne varjatok tole "Enciclopedia Britannicat"
Kulonben kivancsi lennek arra, hogy aki itt fikazza, milyen fenysebbeseggel fog rohanni aprilisba, hogy megvegye az ujsagot es otthon oromrben.....

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na igen delete-nek jó a megközelítése, de valahogy nem szavazok nagy bizalmat egy olyan kiadónak, akinek yahoo-s mailcíme van...
 
Amúgy mégegy utolsó gondolat erejéig visszatérve a designra: ez a papírminőség szebbet érdemelt volna.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én nem minösítem a lapot, de a hasznos információ mennyisége
amit számomra nyújtott az 0. (Na jó a keresztapás cikk egész jó volt.) De delete-el értek egyet, azoknak akik nem állandóan a netes DVD híreket böngészik azoknak bejöhet. (Kérdés hogy azoknak akik reggel nem tudtak a megjelenésröl maradt-e egyáltalán.)

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azt hiszem kéthavonta.
Valahogy előfizetni nem merem,ki tudja fél év múlva nem szünik-e meg. :smile47:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi all!
 
Tehát, ha jól értem, minden laphoz kapok egy filmet. ezen felül, ha előfizetem az újságot, félévente +1-et még választhatok. Milyen időközönként fog megjelenni az újság? 1 vagy 2 havonként?
 
Remélem jól értelmeztem, az újságban leírtakat!

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szombathelyieknek annyit, hogy az egyik újságos nem is hallott róla, ugyanabban az utcában lévő másiknál pedig sikerült vennem délelőtt. :smile1:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Email-ben lehet csekket kérni, hogy előfizethess rá. Igazából nem estem hasra tőle. Igényes kivitelő meg kell hagyni, de nem olvastam túl sok újat benne. Viszont jó lenne tudni, hogy milyen film lesz hozzá legközelebb, mert a filmek miatt megéri megvenni, mégsem 5-6-7000 Ft egy dvd film, csak 2500 ... :smile5:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem többünknek azért nem tetszik az újság,mert azok az információk ,amikről ír nekünk nem ujdonság.Én pl,minden nap végignézem az összes DVD-s oldalt a neten,van hogy egy nap többször is,hogy van-e valami új filmmegjelenés,stb.
De képzeljétek el azokat,akiknek nincs internetjük,semmi infójuk nincs a megjelenő filmekről,aktuális megjelenésekről.
Azoknal jó az újság,mert minden filmmegjelenést leír. :smile10:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fejes Imre neve nagyon elkserített amikor kinyitottam az újságot.Érdekes,hogy inkább tartalmaz filmkritikát mint DVD ismertetőt,de valaki mondja már meg mitől nemzetközi ????
:smile26:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És nem is lenne olyan nagy katasztrófa a typo, ha legalább olvasható lenne. De sajnos szarul tervezték a tükörmargókat, és nagyon sok szöveg beleszalad a gerincbe. Szívesen megvitatnám ezt a kérdést az impresszumban szereplő művészeti vezetővel...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jó!
Olyan amilyen.
De mik az előfizetés pontos paraméterei? :smile45:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kösz, kisegítettél...
wooden

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nyomdahiba, a film végén ez van:
 
The End...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi!
Túl sokat nem teríthettek vidéken, én három újságárusnál jártam, mire az egyiknél találtam.
Még nem volt időm tüzetesebben megnézni, de az biztos, hogy igényes az újság képi anyaga. Mondjuk a DVD tok hátulján nekem kicsit magas volt a következő szöveg:
"A film utolsó képkockáján feltűnik a sokat sejtető (?) "The end" felirat, azaz folytatása következik" (???)
Ezt a következtetést vajh miből vonhatták le? :smile47:
Lehet hogy én agyilag aluldimenzionált vagyok, de ez nálam csak annyit jelent, hogy VÉGE.
wooden

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

GT, 100%-ig egyetértek veled, ki is fejtettem már a véleményet... a lap minősíthetetlen!

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Inkább számoljuk úgy, hogy aki a látta a filmet, de sajnált volna rá 6000 HUF-t, annak megvan 2500-ért (illetve Fontana 1990 :smile41: ), mert az újság az sajnos 0. Ilyen gagyi typo-t rég nem láttam.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szombathelyen van valahol?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igen sajnos itt Bács-Kiskun megyébe is csak 80 db érkezett:
:smile14:
Az,hogy megér-e 2500 Ft-ot azt döntse el mindenki maga,szerintem ennyi pénzért még egy videokazettát se kapsz,DVD-ben is csak Gusztávot.
Vegyük úgy,hogy az újság megér mondjuk 500 Ft-ot,tehát 2000-ért kaptál egy filmet :smile1:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igazad van Bubu!
 
Ez mocskos dolog volt tőlük!
 
Apjuk fa..át! :smile22:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csongrád és Békés megye állítólag összesen 60 db-ot!!! kapott... ha ez igaz, akkor azért talán mégsem így kellene...

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”