Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Cinema magazin DVD melléklettel

Avatar
Vife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:09
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Vife »


Megjelent a Cinema, benne Könnyező harcos. Anime (manga) kedvelőknek és akiknek tetszett a Farkasok szövetsége, azoknak kötelező darab.
Mesélj már még a filmről valamit, mert eddig csak negatív hozzáállással találkoztam - így ismeretlenül nekem sincs minimális bizodalmam sem a filmhez...
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
tarkus
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2003.03.28., pén. 15:40
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: tarkus »


Megjelent a Cinema, benne Könnyező harcos. Anime (manga) kedvelőknek és akiknek tetszett a Farkasok szövetsége, azoknak kötelező darab. 5.1-es magyar meg ánglius szinkron és 16:9-es kép. A kódolás nem lehet valami iszonyú magragad bitrátával, lévén alig több, mint 4 giga az egész.
De annyit, amennyibe került, mindenképp megért!

Avatar
Vife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:09
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Vife »


Évek óta ez a lapszám lesz az első, amit nem veszek meg.
Ha venném, mostmár, hogy van, DVD-vel venném - ez a film viszont nem érdekel!
 
Érdekes, hogy amíg nem volt melléklete, akkor is megvettem, ha más filmes magazint is vásároltam a film-melléklet miatt.
Most, hogy mindegyiknek van melléklete - ez dönt: az a magazin lesz a kezemben, amelyiknek a film-melléklete érdekel.
 
Most pl. a DVD-Filmcsillag is bekaphatja az egyszer már megjelent mellékletével, viszont jöhet a VOX - Jelek (Szörny Rt már a polcomon)feltéve, hogy még kapok belőle...
 
Akkor lesz gond, ha egyik se jön ki elfogadható film-melléklettel
Illetve ha mindhárom film érdekel - ilyen esetekben lesz 3 ugyanazokról a filmekről szóló magazinom...
 
Miért nem lehet a filmek árát levinni a jól eladható árszintre?!!!!
Újságból meg mindenki venné azt, ami számára "A" legjobb!
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Mindezzel együtt én továbbra is azt mondom, hogy mindez a Cinema kiadását, a szekesztőséget nem fogja érzékenyen érinteni, mert az újságot eddig megvevők száma nem fog csökkeni, legfeljebb a mellékletes kiadás nem fogy akkora mennyiségben, mint esetleg egy AP esetében.
Ez csak nagy részben igaz. A Cinema magazin nem egyedül álló, mint újság sem. Lehet, hogy sokan, akik amúgy a Cinemat vették, most inkább a VOX-ot fogják pont a jó melléklet miatt.

Én a haveromnak legalább 10 árusnál kerestem a Jelek-et tartalmazó VOX-ot de sehol nem volt. Sőt még csak mellékletes VOX sem volt... Nem beszélve arról, hogy a két újság ára sem azonos.
 
Persze az tény, hogy a VOX melléklete nagyobb durranás. De a Szörny RT.-t már lehet akciós áron kapni 3000 Ft-ért, így ez nem számít akkora 'érdekességnek', a Jelek pedig... hát az valóban új és valóban éri az árát. Csak hát ha nem lehet kapni, ugye...

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


legalabbis az a parszaz cinemas, aki kap a vox-bol
a tobbi veheti a cinemat, mert abbol minden zoldsegesnel van/lesz
voxbol mar most sincs...
 

o v e r p o w e r e d

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Mindezzel együtt én továbbra is azt mondom, hogy mindez a Cinema kiadását, a szekesztőséget nem fogja érzékenyen érinteni, mert az újságot eddig megvevők száma nem fog csökkeni, legfeljebb a mellékletes kiadás nem fogy akkora mennyiségben, mint esetleg egy AP esetében.
Ez csak nagy részben igaz. A Cinema magazin nem egyedül álló, mint újság sem. Lehet, hogy sokan, akik amúgy a Cinemat vették, most inkább a VOX-ot fogják pont a jó melléklet miatt.
gordon314.fw.hu

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

Az előző hozzászólásomban a 'gagyi' kifejezés nem célzatosan a DVD mellékletek és még csak nem is az újságokra vonatkozott, hanem általánosságban értettem.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Elmult már az az idp, hogy minden szart is el lehet adni csak dvd-n legyen és olcsón.

Egyébként meg nem csak itthon, de hidd el, minden szart el lehet adni, csak tudni kell tálalni. Gondolj csak a home-shopping -os dolgokra. Amíg ezek megélnek, és hidd el megélnek, de még hogy! Addig lesz igény a gagyira...

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


... nem hiszem, hogy emiatt a szerkresztőségben bárki is a fejéhez kapkodna, hogy hű de kevés fogyott a mellékletes verzióból, mert tuti, hogy elég sok fogy majd belőle így is.
Elmult már az az idp, hogy minden szart is el lehet adni csak dvd-n legyen és olcsón.
Számolj 2-3 ilyen mellékletet kihagysz és veszel egy igazi filmet bombaár akcióban!

Ebben igazad van. Én nem is azt mondtam, hogy szart adjanak, csak annyit, hogy mindenfilmet és így az AP-t is csak az veszi meg akinek tetszik a film. Tehát lettek volna akik örültek volna ha ez a melléklet, ill. lettek volna akik nem. Mindezzel együtt én továbbra is azt mondom, hogy mindez a Cinema kiadását, a szekesztőséget nem fogja érzékenyen érinteni, mert az újságot eddig megvevők száma nem fog csökkeni, legfeljebb a mellékletes kiadás nem fogy akkora mennyiségben, mint esetleg egy AP esetében. (Bár erre nézve szerintem semmilyen információt nem fogunk tudni, épp ezért nincs is jelentősége).

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: qwas »


... nem hiszem, hogy emiatt a szerkresztőségben bárki is a fejéhez kapkodna, hogy hű de kevés fogyott a mellékletes verzióból, mert tuti, hogy elég sok fogy majd belőle így is.
Elmult már az az idp, hogy minden szart is el lehet adni csak dvd-n legyen és olcsón.
Számolj 2-3 ilyen mellékletet kihagysz és veszel egy igazi filmet bombaár akcióban!

Itt az igazság! Mert két-három olcsó de egyszer megnézett és utána a polcon porfogóként funkcionáló film árából már egész jó akciós filmet lehet venni amit jobban koptat a DVD ).

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


... nem hiszem, hogy emiatt a szerkresztőségben bárki is a fejéhez kapkodna, hogy hű de kevés fogyott a mellékletes verzióból, mert tuti, hogy elég sok fogy majd belőle így is.
Elmult már az az idp, hogy minden szart is el lehet adni csak dvd-n legyen és olcsón.
Számolj 2-3 ilyen mellékletet kihagysz és veszel egy igazi filmet bombaár akcióban!
gordon314.fw.hu

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: vtb »


A Konvoj a Jupiter Film kiadványa, amely köztudottan a Nemzetközi DVD magazin érdekeltsége. Nem csodálkoznék rajta, ha nemsokára megjelenne valamelyik újságuk mellékleteként, nyilván erre a sorsra jut majd a Szarvasvadász is.

Énis ebben bízok

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: vtb »


nem hiszem, hogy emiatt a szerkresztőségben bárki is a fejéhez kapkodna, hogy hű de kevés fogyott a mellékletes verzióból, mert tuti, hogy elég sok fogy majd belőle így is.
ez igaz lenne, ha ez lenne az egyedüli mellékletes magazin, de mostmár 5 másikkal szemben szerintem korántsem biztos, hogy így elég fog fogyni.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Valóban az a "Könnyező ..izé.." volt a melléklet, de remélem a jövő hónapban a Cinema a fejéhez kap...

Fejéhez kap bizony, amint meglátják az eladott példányok után készült statisztikákat. Mert aki csak a lemez miatt venné meg az nem igen fogja, hacsak nem valami elvakult rajongója a mostani filmnek. Akkor talán elkezdenek gondolkodni hogy hol is a hiba.
Pár hónap múlva minden kiderül.

Miért, szerinted az AP-t nem csak az veszi meg, aki rajongója a filmnek? Személyszerint én egyetlen részt sem voltam képes végig nézni belőle, pedig próbálkoztam, szóval én tuti nem venném meg. Ezzel együtt valószínűsíthető, hogy több AP rajongó van, mint aki a Könnyező harcos-t szereti. Én inkább az utóbbit választom, de nem hiszem, hogy emiatt a szerkresztőségben bárki is a fejéhez kapkodna, hogy hű de kevés fogyott a mellékletes verzióból, mert tuti, hogy elég sok fogy majd belőle így is.

Avatar
Santino
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 20:34
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Santino »


De teszemazt, ha belerakták volna a Konvoj-t én azt is megvettem volna mert az meg klasszikus, de ez...

A Konvoj a Jupiter Film kiadványa, amely köztudottan a Nemzetközi DVD magazin érdekeltsége. Nem csodálkoznék rajta, ha nemsokára megjelenne valamelyik újságuk mellékleteként, nyilván erre a sorsra jut majd a Szarvasvadász is.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Az AP 1. része lett volna melléklet (nem a második), de nagyon prózai az ok, amiért nem jelent meg. Nemsokára az üzletek polcain lehet majd vele találkozni.
Sztem AP-ből tökmindeggy melyik részt nézzük mert egyformán baromi jók. De ha ez nem sikerült keresni kellett volna valami hasonló kaliberü filmet, vagy legalább ezt megközelítőt.
De teszemazt, ha belerakták volna a Konvoj-t én azt is megvettem volna mert az meg klasszikus, de ez...
Persze valószínű, hogy ők sem 500 filmből válogathatnak, hogy mit rakjanak föl.

Vendég

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az AP 1. része lett volna melléklet (nem a második), de nagyon prózai az ok, amiért nem jelent meg. Nemsokára az üzletek polcain lehet majd vele találkozni.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: vtb »

Nem mondhatni, hogy valami grandiózusra sikerült a bemutatkozásuk a mellékletek terén

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: assholeer »

Én ma megvettem, annyiból legalább már javítottak a kiadáson, hogy előző melléklettel (Mulholland-Gyilkos negyed -4:3as kép, magyar ál DD 5.1, semmi angol hang v. akármilyen felirat) ellentétben már 16:9es kép van, DD 5.1 magyar és angol hang + még magyar felirat is...A film egy nulla...de ez van...

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Az AP -Kicsikémmel megnézhetnék az eladásokat!!
ők az eladásokat nézhették volna énmeg a filmet

Avatar
nagyt
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 15:59
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: nagyt »


Bocs fiúk.Én az AP-t kaptam infónak. Majd rákérdezek mi is történt vele útközben. Egyébként milyen a film minőségileg? Ennek legalább jó a képe és a hangja?
 
Walt

Az jó lesz, de nem csak kérdezni kellene hanem hatni is rájuk. Az AP -Kicsikémmel megnézhetnék az eladásokat!!
Na igen !

Avatar
Walt
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 10:54
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: Walt »


Bocs fiúk.
Én az AP-t kaptam infónak. Majd rákérdezek mi is történt vele útközben. Egyébként milyen a film minőségileg? Ennek legalább jó a képe és a hangja?
 
Walt

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: ooz »


Valóban az a "Könnyező ..izé.." volt a melléklet, de remélem a jövő hónapban a Cinema a fejéhez kap...

Fejéhez kap bizony, amint meglátják az eladott példányok után készült statisztikákat. Mert aki csak a lemez miatt venné meg az nem igen fogja, hacsak nem valami elvakult rajongója a mostani filmnek. Akkor talán elkezdenek gondolkodni hogy hol is a hiba.
Pár hónap múlva minden kiderül.

Avatar
stackpointer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 07:17
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: stackpointer »


Valóban az a "Könnyező ..izé.." volt a melléklet, de remélem a jövő hónapban a Cinema a fejéhez kap...
... és kiadja a Ewingok háborúja c. örökbecsűt.

Avatar
nagyt
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 15:59
Értékelés: 0

Cinema magazin DVD melléklettel

Hozzászólás Szerző: nagyt »

Valóban az a "Könnyező ..izé.." volt a melléklet, de remélem a jövő hónapban a Cinema a fejéhez kap!!
Na igen !

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”