Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Filmcsillag

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valaki volt már olyan bátor, hogy megvette és/vagy megnézte?
Nagyon gagyi v. esetleg élvezhető ez a "Rudolf"?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia!
Én megvettem, de nem egy nagy durranás a film, ha szükséged van rá, akkor irj az emilemre.
 
Ezt az oldalt ritkán látogatom...
Chrys :smile1:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ja és a melléklet:
"Az újság mellékletén egy igaz karácsonyi csemege: a DVD lemezen a Rudolf, a rénszarvas című mesefilm található!"
 
túró rudolf, vagy pepsi rudolf a rénszarvas?
ooz


Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


az uj szam:
http://www.dvdabc.hu/index.php?cont=fcsillag16&sid=0
 
mar rendelhető, de nem sokaig

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egesz turheto. Klisekkel van tele, de azert egyszer-ketszer megnezheto.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszi! És milyen a film?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És milyen a film?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


szia,
nekem pont egy hete kuldtek a mailt, hogy masnaptol már mehetek erte.
ooz

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Múlt péntektől vagy szombattól már átvehető. Én speciel kedden (tegnapelőtt) kaptam meg az értesítőt.
Rozetti

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello,
értesítettek már valakit, hogy mehet a Fontanaba átvenni a megrendelt novemberi DVD magazint? Vagy nem szoktak? Elég furcsa, hogy elméletileg 15-én megjelent és eddig még nem is értesítettek... :smile16: :smile47:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ha valakinek nem kell a film (Utolso belövés) akkor én beváállalom..

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nagy rakas langyos lokaki ez az ujsag, meg a dvdmagazinjuk is
 
megveszik az ertektelen eladhatatlan rossz filmeket 5 forintert, melleteszik a borzalom ujsagjaikat es eladjak a sok olcsojanosnak
 
magyarorszag 2002

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az eredeti keparany 1.85:1
A hang az nem baj hogy stereo, viszont a felirat hianya fajo. A szinkron hangsav minosege pocsek (en eleve nem szeretem a szinkront, de ez az en egyeni hulyesegem).
 
En meg szerettem volna nezni a filmet mivel lemaradtam rola moziban, es ez a kiadas jo nagy kalap sz*r. Valoszinu hogy olcsobb 4:3 ban kiadni egy filmet, mert amugy nem vagom agyilag hogy mikesztet arra valakiket hogy igy adjak ki.
 
(Nem a 4:3 keprany onmaga ami nem tetszik, hanem hogy megvagtak a filmet. Speciel en a 2.35-ot szeretem, bar ott meg allandoan lelogatjak a feliratot a keprol, es azzal bosszantanak fel )

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


4:3-as kép (eredetileg is ilyen lehetett, mert nem tűnik vágottnak)
Sztereo hang, választható angol vagy magyar szinkronizált, de feliratot sajnos nem tartalmaz
Ezenkívül egy videoklip.
 
Örültem, mert nagy kedvenc ez a film, de a magyar felirat azért elkélt volna. Persze ne legyün elégedetlenek (1600Ft-ért)

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ki tudna valamit mondani a melléklet paramétereiről (hang, szinkron, kép) és magáról a filmről (tartalom, szereplők)? :smile47:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

kb. 1600 ft!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

mennyibe kerül az ujsag DVD -vel egyáltalán ???

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Megjelent már, milyen a melléklet?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az utolsó belövés nem egy rossz film a témában, a Barb Wire drágább és (saját vélemény), még a témakörében sem nevezhetô egy sikerült darabnak. Az árak szerencsére a vásárlónak kedveznek (jobb filmet olcsóbban), csak így tovább.
Egy másik hozzászoáloshoz: én kiváncsian várom a fikázásokat az újság+melléklet témakörben, hiszen itt választható a dolog (reméljük nem ez az egy és utolsó dolog amiben az újság pozitívumai kimerülnek.
A Nemzetközi DVD magazinhoz elsô átlapozás után: a design változtatása számról számra nem túl jó ötlet. A lap színvonalát (legalábbis szakmmai szempontból) a béka feneke alá helyezei. Erre vannak szakemberek (én magam is ilyesmivel foglalkozom), és csak egy szer kell jól megcsinálni. történjem ez meg. Köszönöm

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És mikor jelenik meg?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lehet, hogy kétértelmű volt a „sajnálatom”, azért is helyesbítettem, lehet, hogy az sem úgy sikerült...
Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy az egyik szemem sír, a másik meg nevet!
Sír, ha ennek az az ára, hogy a kiadókat (lapkiadókat) csak a mennyiség érdekli, a minőség rovására.
Nevet, ha ennek az lesz az eredménye, hogy megéri majd a honosított DVD-kiadásokat elkészíteni (pl. KINOVELT :smile37: , Budapest film), és esetleg kiadnak újra egy-két elb****tt filmet.
Mondom, nem a DVD-zést sajnálom senkitől, sőt, akit lehet rábeszélek, még jól jöhet pár filmet kölcsönkérni az illetőtől....
Bár ha azt nézzük, hogy a topicok nagy részében az a fő kérdés, hogy SVCD-t, meg XYWD-t lejátszik-e, akkor nem nehéz megjósolni, hogy az eladott lejátszók száma ellenére ne fog jelentősen növekedni az eladott lemezek száma, amit hosszútávon az igényesebbje fog megszívni... De hát úgy kell nekik (nekem)!
De a sajnálatom legfőképp annak szólt, hogy a kiadók már úgy állnak hozzá, hogy mindegy, hogy mi van a korongon, az a lényeg, hogy dévédé olcsóér!!!!!
És ezzel még mindig nem a lentebb említett kiadványt akartam minősíteni!!!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kulonben ugy latom, hogy a Gyuruk ura ota meg egy fair ceg szuletett. Az ujsag nov-be ket verzioban fog megjelenni. Na kivancsi vagyok a fikazokra, mit fognak mar megint kitalalni, mibe fognak belekoteni. "Emberek" mar lehet elore gondolkozni hogy mi nem fog tetszeni nektek (akinek nem inge...)

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mar ne haragudj, Wadkan, de miert sajnalod hogy "NEPTOMEG" lett a DVD-bol?
Nem ez a celja mindenkinek?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Helyesbítek, csak részben sajnos (minőség nuku), amúgy nem sajnálom senkitől...

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az ügynöksrác azt mondta, tök mindeggy, mi van rajta, mert ennyiér bármilyen DVD-t megvesz a nép (plusz egy újság ajándékba), az átlag fogyasztónak ez k***a jó biznisz!
Sajnos tudomásul kell venni, hogy a DVD is egy kommersz, bárki által hozzáférhető médium lett. :smile19:

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”