Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Computer Panoráma DVD melléklet?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Azért az utóbbi hónapokban nagyon elindult itt valami... Már 3 olyan kiadvány is van, ami DVD melléklettel jelenik meg. Szerintem ez elég rendesen besegít a DVD és a házimozi elterjedésében, ami talán majd magával hozza a DVD árak némi csökkenését is. De ha nem, akkor is örüljünk, én amondó vagyok !!! Nem tudom, hogy európai viszonylatban hol állnak a magyar magazinok DVD melléklet téren, de az tuti, hogy pl. Szlovákiát messze megelőzték (már amennyiben Európához számíthatom Szlovákiát )) A múltkor éppen a Harc mesterével a táskámban ballagtam, amikor a szlovák újságosnál is láttam egy magazint "melléklettel". Kicsit nehéz volt tovább haladnom a röhögéstől kétrét görnyedve, amikor megláttam, hogy egy VHS kazetta a melléklet :smile12: 1 szó mint 100, én azt mondom: Csak így tovább, legyen minél több DVD melléklet, 5.1-es magyar szinkron, DTS, extrák, ... na jó, azért túlzásba nem viszem, tudom hogy a kiadóknak sem könnyű viszonylag olcsón minőségi cuccot találni. Terjedjen a házimozizás, zuhanjanak az árak, "DVDsedjünk" 1000rel :smile11:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csatlakozom az elöttem szólóhoz! Én is nagyon szeretem a Hobortós hétvégét. Úgy tűnik ez nagy siker lesz... :smile6:
 
Így tovább CP!

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Hóbortos hétvége a kedvenc vígjátékom! Nagyon jó film! Úgy örülök, hogy ez lesz a következő szám melléklete. Nemsokára épp meg akartam venni, de így inkább kivárom a CP-t.
 
Olyan jó lenne, ha a jövőben is hasonlóan jó filmek kerülnének fel a mellékletre.
 
Csak így tovább CP!

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


http://covers.koga.hu/title.php?id=12
 
Parancsoljatok, a boritok

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Rozetti: címet elküldtem magánba, várok. De ha nincs időd, akkor majd lenyúlom KoGa-tól. Addig is kösz

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Vito!
Adj címet, elküldöm!
Feltetetem a cover.koga.hu-ra (ld. DVD borítók topic), néhány napon belül szerintem letölthető lesz másnak is.
Üdv, Rozetti

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kitti Köszönöm a választ!
Én megnéztem tegnap a filmet. Tényleg jó a kép és a hangminőség. A magyar szinkron is jó 5.1-es hangú, nem úgy gányolták össze, mint egyes filmekét. A film olyan, amit 5 év mulva megnézve is élmény. Nekem főleg a zene miatt tetszett.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nincs meg valakinek esetleg az eredeti borító ? Nem igazán jön be nekem ez a zöld szín, főleg a gerincen eléggé zavaró... A DVD amúgy nagyon ott van.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Kitti és Gyarmati László!
 
 
Minden elismerésem a Computer Panorámáé!Tetszik az újság
tartalmilag és a kivitel is hibátlan.És ami még fontos,hogy
így kellene kellene kinéznie valamennyi "ajándék" dvd
mellékletnek.Jó film kiváló szereplőkkel ,a dvd formátumhoz
méltó minőségben kifogástalan csomagolásban.
Őszintén bevallom ,hogy főképpen a dvd miatt kóstoltam meg
a lapot. De az újsággal kapcsolatos pozitiv benyomásaimnak köszönhetően ezután én is gyarapítom a CP népes olvasó táborát!
Csak így tovább!
fazék

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


en ket helyen is azt tapasztaltam, hogy a szemet ujsagosok csak a CD-st teszik ki, amit kaptak egy-ket DVD-st a pult alatt tartogatjak a haveroknak
hogy lehetnek en is haver? :smile47:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Kitti!
 
Én itt Pesten több újságost is megnéztem, de sajnos nem az volt a helyzet, hogy elfogyott volna a DVD-s változat.
Hanem NEM kaptak.
 
Majd holnap személyesen a többit. :smile41:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gordon314
az említett filmek, aminek az előzetesük fent van a DVD-n, az Ariel Kft reklámanyagának számítanak. Hogy a Hóbortos hétvége után milyen filmek lesznek, azok még számunkra is meglepetések, de folynak a tárgyalások!

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez így igaz az Asterix szerintem a hazimozinak az első olyan sikere ami olyan felejthetetlen mozielmeny volt hogy azota nem birom kiszedni a Dvd jatszobol es mindmaig pörög. Na mind1 Johnny Mneponicot foldbe alazza. Amugy milyen filmet ad ki a Cpanorama? Emberi film? :smile47:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


PigiBoy
Köszi az ötleteket. Igazad van, de úgy már (VHS-en) megvan.
Kivárom a hazai dvd-t, ha lesz.
 
Megvettem a CP-t, úgy 12 körül. Az egyik újságosnál Siófokon. Volt DVD-s változat, nem az volt kitéve, de adták, és elmondta az újságárús hölgy, hogy ezt az egy DVD-s példányt kapta.
 
Szóval vidéken lehet, hogy a félreesőbb újságosoknál inkább lehet kapni, ha ez általános.
 
Belenéztem a filmbe. 16:9 anamorf kép, 5.1 eredeti és magyar hang, magyar felirat. Teljesen korrektnek tűnik belepillantva. Igaz, lehet, hogy nem tartalmaz olyan komoly színészi alakításokat mint az Asterix Britanniában :smile8:
 
Kitti
 
Köszönöm, az információt! Már meg is rendeltem a weblapotokon a júniusi (Hóbortos hétvége ) számot.
 
Kérdés! A lemezen található előzetesek (1492, holtsáv, lopakodók, dűne ...) mind lesznek mellékletként?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


) hááááááát, 1195 Ft-ért vehetsz itt bent egy 1495 Ft-os csekket is... )

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És csak csekket, nem lehetne venni?
:smile1:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Felmerült egy újabb ötlet, ha nem találtok már az utcán DVD-s CP-t. Ha megveszitek a CD-s CP-t, találtok benne egy 1495 Ft-os csekket (postaköltség is benne van ebben az árban), amit ha befizettek postán elküldünk egy DVD-t.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


úgy látom mától már meg lehet rendelni a weboldalukon is
beírod hogy www.cpanorama.hu/dvd és voilá ! (és el? lehet rendelni a Hóbortos Hétvégét is)
 
Gordon: hát igen, relatíve nem kevés egy ilyen régi VCD-s filmért, de talán ha a CP fórumban valakinek megvan akkor el lehet t?le kunyizni... a VHSel az a baj hogy romlik, szóval szvsz inkább az mpg.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszönöm!

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen,le tudod játszani asztali DVD-vel is.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok,
remélem tudok segíteni egy-két új infóval, amire eddig egymástól nem sikerült választ kapnotok. A Computer Panoráma 2001/11, 2001/12 és 2002/1-es számain volt fent a Macskajaj, ami tényleg összesen (már akciós áron)3135 Ft (+postaköltség). Viszont a szerkesztőségben is megvehetitek a CP-ket, reggel 8-tól 5-ig bent vagyunk (Üllői út 25).
Reggel óta non-stop csörögnek a telefonjaink, rengeteg e-mail is jelezte, hogy nem nagyon lehet már kapni a DVD-s verziót. Ez szintén megvásárolható a szerkesztőségben, vagy megrendelhető a terjesztes@cpanorama.hu címen 2390 Ft-ért és a postaköltséget sem számoljuk fel, valamint délutántól a weboldalunkon is, de hamarosan jelzem, hogy milyen helyeken lehet tutira megvenni az utcán.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A DVD mellékleten az áll: DVD-ROM.
Le tudom játszani asztali lejátszóval a filmet? :smile47:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én kérdeztem is és mégse semmi.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én gond nélkül megvettem a DVD-s változatot Komáromban, ami pedig nem egy metropolisz. Igaz, hogy kirakva csak a 3 CD-s változat volt, de amikor DVD-set kértem, kérdés nélkül kezembe nyomták. Csak azért írtam ezt be, hogy ne mindig csak szidás legyen...

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pigiboy
Kösz az ötletet. Valóban meg lehet rendelni azt a 3 régi számot amin a macskajaj volt, de az még leárazva is 3135 Ft, amit kicsit drágálok, csak egy film VCD-s változatáért.
Persze nem sok, ha nézzük mellé az újságot és a progikat, de sajnos azokra nekem nincs szükségem.
Marad a VHS :smile26:

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”