Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Computer Panoráma DVD melléklet?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gunar ugratsz nem? ... én miért nem hallok semmi ilyesmit?
 
Meg a is gáz, hogyha valaki kijön egy "normális" filmmel akkor az drága lesz. Szóval nehogy az legyen, hogy gagyi film=megfizethet? illetve jó film=állatidrága opciók közül kelljen választanunk (mert ett?l tartok kicsit)
 
ps: azért egy Mátrix-ot megvennék akármennyiért:)))

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Már megbocsáss, de a neked akkor valami iszonyat sza*r Media Playered van, ha nem kezeli az összefűzott mpg-eket :smile21: arról én nem tehetek, hogy te nem értesz hozzá Gondolom te DVD-ROM-al rendelkezel, ezért nem is érdemes tovább feszegetni a dolgot..

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igc:
 
nem "szartam" el semmit, a mediaplajerben alapbol bennelevő mpeg1 codec nem küzdi keresztül magát az elcseszett mpeg streameken. biztosan van lejátszó, akár szoftveres, akár hardveres ami az ilyen GÁNYOLÓk által összerakott mpeget is lejátsza nem vitatom. ...a gyártók kénytelenek a magadfajta kóklerek miatt biztosra menni.
 
De én inkább olyan módszer híve vagyok ami mindekinél, tökéletesen, a kialakított szabványnak megfelel.
 
A te nézőpontodból mindegy mit és hogyan csinálunk, a lényeg hogy (valahogy) működjön. Oké. Csináld így. Nem érdekel. Csak kérlek, ne terjeszd! Ne a vak vezesse a világtalant...

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

azt hallottam, hogy a Computer Panorama pont egy olyan szper filmmel jon ki, mint amit te szeretnel, szines, hangos (5.1), extrás, mar csak a cimet kellene megtudni :smile7: és, hogy hol és mikor kell sorba állni érte

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gunar, én személy szerint nem adnék 3000-et egy régi filmért,
aminek mindegy hogy DVDn van vagy VHS-en
hiszen úgyis rosz min?ség.. esetleg ha valami újabb film (de nem gagyi
m?vészfilm hanem valami rendes - legalább
színes legyen bakker!)
lenne, amiben kijön a min?ség is, akkor talán... :smile47:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ez csak azt jelenti, hogy van benne egy ismerteto a majmok bolygoja dvd-rol. a dvd mellekletes szam a kovetkezo lesz

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Ma néztem a Chip magazin áprilisi számát az újságosnál.
Sajnos be volt csomagolva.
DVD Majmok bolygója ez van ráírva.
 
Tudja valaki ez mit jelent? - rendes teljes verziós DVD lemez?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


na fiuk, a kovetkezo infokat szereztem jol ertesult korokbol:
- a Chip egy regi magyar filmet tesz fel az aprilis vegeb megjeleno szamhoz adott DVD-re, a korabbi hirek igazak, 1.0 hang, fekete-feher kep, es semmi javitas a kopian :smile22:
- a kiadvany arat meg nem dontottek el, nem tudni, mit hajlandok fizetni ezert a tobbletert az olvasok
tenyleg: szerintettek mennyit er meg egy ilyen DVD melleklettel kiadott szamitastechnikai lap?
en akar 3000 is adnek erte, persze azert jobb filmet is valaszthattak volna

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem a 150. szamban, hanem a kovetkezoben lesz

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A már megjelent 150. Chipben van?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Végül is mi is az a fekete-fehér film?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezen a cimen talalod az elofizetes reszleteit, amihez DVD-ROM-ot adnak:
 
http://www.cp.hu/cp/egyeb/lg.html

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

persze, hogy lehet jo, de ugy gondolom, hogy ha egy szamitastechnikai lap jon ki dvd filmmel, akkor annak valamennyire mutatni kellene, mire kepes ez az adathordozo

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ettől még lehet jó.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem fogjatok elhinni: a Chip DVD filmje igazi HiTech darab lesz: 1.0 hang, fekete-feher kep :smile2:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

lehet, hogy valamit felreertes volt, de en ugy tudom, a Chip jon ki DVD melleklettel es filmmel. forrasaim estere igerik a film cimet is. ahogy a jelenlegi terndet nezem, lehet, hogy a Hangyak a gatyaban lesz :smile21: kiraly, meg egy poharalatet

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


arty!
 
akkor te valamit nagyon elsz*rtál vagy gyenge a géped, én már többször is megcsináltam és minden gond nélkül lenyomja a DVD lejátszó is (persze asztali, mert a DVD az nem a DVD-ROM-nál kezdődik) & a CD-ROM is.. szóval a hiba az ön készülékében van

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Megerősítem az Öregkacsát.
Az ehavi (4.szám) reklámozza. :smile6:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

az ujsagban van hirdetes

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Lacy: hol olvastad ezt az elofizeteses dolgot (1 ev+ LG DVD +26 e). En most mentem fel a site-ra de sehol sem lattam? :smile47:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


igc: nem szabad az mpegeket csak ugy osszemasolgatni !!!!
megakad(hat) a lejatszas! en is megbantam, amikor anno az armageddont csak ugy osszekopiztam. Szgepen minden lejatszoval megakadt.
 
rendes mpeg vago programmal kell osszefuzni. mpeg1el talan meg a virtualdub is elboldogul.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem tudom minek a DVD, a PC Format is csak telerakja ocska, ezeréves progikkal, szerintem a DVD-nek csak akkor van értelme, ha filmmel adják, abban pedig nem hiszek :smile17:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem lenne meglepo, de ujdonsag sem. a PC Format mar regota DVD melleklettel jon ki

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egyszerűen összefűzöd az mpg-eket (Windows Commander) aztán kiirod, akár VCD formátumba is, de ott figyel egy nagy Coputer Panorama logo a képermnyőn.. :smile1:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ja és még annyit, hogy a CP minden melléklet cd -in van valamilyen film, most is lesz, de 3 részben 3 hónapon keresztül jelenik meg. Volt már ilyen máskor is, ez már vagy 2 éve, volt már a Vuk, a Patriot (S.Segallal), meg mézgáék is.
Jut eszembe nem tudja valaki, hogy lehet mondjuk ezeket a részeket 1 CD-re összeírni??

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”