Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi magazin

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Posza »

Baján sehol sincs meg melléklettel, csak szólóban. Na majd holnap, Szegeden talán...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Vidcap
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.24., csüt. 11:16
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vidcap »



OFFTOPIC:

mondjuk a tiszta románc, nagyon gáz kiadás, még szerencse , hogy a 2lemezest ido˝ben beszereztem 
 
 
 
.

Mi a baj vele? Mondjuk még nincs meg, csak úgy kérdezem. Elvileg ugyanaz, mint a warneres 1 lemezes, nem? Persze a rendkívül jó mino˝ségu˝ borítót leszámítva...

Ugyanaz, de én se adnám oda a kétlemezesemet érte...

a borítóra gondoltam.

Oké, köszi!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »



OFFTOPIC:

mondjuk a tiszta románc, nagyon gáz kiadás, még szerencse , hogy a 2lemezest ido˝ben beszereztem 
 
 
.

Mi a baj vele? Mondjuk még nincs meg, csak úgy kérdezem. Elvileg ugyanaz, mint a warneres 1 lemezes, nem? Persze a rendkívül jó mino˝ségu˝ borítót leszámítva...

Ugyanaz, de én se adnám oda a kétlemezesemet érte...

a borítóra gondoltam.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Posza »



OFFTOPIC:

mondjuk a tiszta románc, nagyon gáz kiadás, még szerencse , hogy a 2lemezest időben beszereztem 
 
.

Mi a baj vele? Mondjuk még nincs meg, csak úgy kérdezem. Elvileg ugyanaz, mint a warneres 1 lemezes, nem? Persze a rendkívül jó minőségű borítót leszámítva...

Ugyanaz, de én se adnám oda a kétlemezesemet érte...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Vidcap
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.24., csüt. 11:16
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vidcap »



OFFTOPIC:

mondjuk a tiszta románc, nagyon gáz kiadás, még szerencse , hogy a 2lemezest időben beszereztem 
.

Mi a baj vele? Mondjuk még nincs meg, csak úgy kérdezem. Elvileg ugyanaz, mint a warneres 1 lemezes, nem? Persze a rendkívül jó minőségű borítót leszámítva...

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »

kb 2,5-3 hónappal ezelött MMben(westend) hegyekben állt 990.- -ért, akkor vettem meg én is....(tudom, nem mindenki lakik pesten)
Ez már nem a korábbi forgalmazó kiadása, hanem Oliza-filmes lemez. Ilyen 990-es kategóriában kapható többek között a Tomboló Ököl, Sárkány visszatér, Tiszta Románc 1 lemezes, Dollár és az Osterman-víkend is!

ja, így van, warner-oliza van a boríton, oliza meg már nem a warner "cége".
de a lényeg, hogy kapható (volt ennyiért).
 
OFFTOPIC:

mondjuk a tiszta románc, nagyon gáz kiadás, még szerencse , hogy a 2lemezest időben beszereztem.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Vidcap
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2003.07.24., csüt. 11:16
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vidcap »

kb 2,5-3 hónappal ezelött MMben(westend) hegyekben állt 990.- -ért, akkor vettem meg én is....(tudom, nem mindenki lakik pesten)
Ez már nem a korábbi forgalmazó kiadása, hanem Oliza-filmes lemez. Ilyen 990-es kategóriában kapható többek között a Tomboló Ököl, Sárkány visszatér, Tiszta Románc 1 lemezes, Dollár és az Osterman-víkend is!

Avatar
HagaNRG
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1138
Csatlakozott: 2004.12.01., szer. 12:43
Értékelés: -3

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: HagaNRG »


Nem csak előfizetőknek jár már?
Én utoljára asszem 2005 novemerben láttam és vettem házimozit. Akkor a Mikrokozmosz volt hozzá meg egy előzetes a kvöetkező számból,ami azt hittem azóta is jön. (benne a Galaxis útikalauz... DVD tesztjével).
 
Akkor megint kapható, na Maréknyi dolcsi miatt lehet, hogy érdekelni fog.

Házimozi I. :: Erősítő: Yamaha RX-V357 Hangfalak: Clarus Charon Monitor, Koda 860 center és háttér, Clarus Charon II sub Tv:Thomson 32WM402 16:9, DVD: Panasonic DVD-S295
 
Házimozi II. :Tv: Thomson 28WS24E 16:9, DVD+erősítő: Panasonic SC-Ht75 kompakt
 
Fotó: Konica Minolta Dynax 5D
Gép: Acer Aspire 3023 WLmi
A másik életem: Seat Ibiza, Piaggio NRG

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most mit vártatok? A DVDCenter ujság más, mint ez?
 
Meg lett mondva, hogy az lesz az ujságban, ami a buta népnek kell. Nem lesz a Center (sem) egy hardcore házimozi-hifi ujság, mert a kutya sem fogja venni (kivéve azt a párezer fanatikust) és mikell a népnek? Telcsi laptop, PDA, navigáció, ez most a menő, ja meg az ájpod (hogy nyalná ki a sótartót az összes... )

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


 
Telcsi, fényképezőgép és videókamera teszi ki az újság nagy részét.

Én se veszem már a HMet
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Én állat.   
Megvettem az új számot, mert a filmet már régóta terveztem megvenni. (Egy maréknyi dolláért)
 
Telcsi, fényképezőgép és videókamera teszi ki az újság nagy részét.

De azért a film remélem "rendben van" , mert ha olcsó amúgy ez a "csodálatos" újság, akkor én is megvenném, hiszen ez a film legtöbb helyen kb. 4-5000 Ft-ot kóstál...

kb 2,5-3 hónappal ezelött MMben(westend) hegyekben állt 990.- -ért, akkor vettem meg én is....(tudom, nem mindenki lakik pesten)
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
cibetmacska
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.02.03., kedd 18:49
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: cibetmacska »


Én állat.  
Megvettem az új számot, mert a filmet már régóta terveztem megvenni. (Egy maréknyi dolláért)
 
Telcsi, fényképezőgép és videókamera teszi ki az újság nagy részét.

De azért a film remélem "rendben van" , mert ha olcsó amúgy ez a "csodálatos" újság, akkor én is megvenném, hiszen ez a film legtöbb helyen kb. 4-5000 Ft-ot kóstál...

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Én állat.
 
Megvettem az új számot, mert a filmet már régóta terveztem megvenni. (Egy maréknyi dolláért)
 
Telcsi, fényképezőgép és videókamera teszi ki az újság nagy részét.
Elkúrtuk

Avatar
csabaga
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2003.12.22., hétf. 15:40
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: csabaga »


Most láttam egy árusnál a 2oo6 II. és III. számot.
A melléklet nem érdekel(csak arra jó,hogy nem lehet belelapozni az újságba),a lap milyen?

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Nem akarok off lenni, de a center sem tündökölt mostanában, bár ez nem vígasztal- a fórumot azért rendesen életben tartjuk!NZS

A DVDcenter már nem házimozi magazin, tehát már nem is tartozik ebbe a kategóriába.

Sőt, már nem is DVDCenter...

De. Az újság maradt dvdcenter. Emiatt lettünk itten avx-esek, mert szétvált a 2 dolog.
Elkúrtuk

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Posza »


Nem akarok off lenni, de a center sem tündökölt mostanában, bár ez nem vígasztal- a fórumot azért rendesen életben tartjuk!NZS

A DVDcenter már nem házimozi magazin, tehát már nem is tartozik ebbe a kategóriába.

Sőt, már nem is DVDCenter...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Nem akarok off lenni, de a center sem tündökölt mostanában, bár ez nem vígasztal- a fórumot azért rendesen életben tartjuk!NZS

A DVDcenter már nem házimozi magazin, tehát már nem is tartozik ebbe a kategóriába.

Mint ahogy a MoziNet sem jelenik már meg DVD-vel. Változnak az idők...
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem akarok off lenni, de a center sem tündökölt mostanában, bár ez nem vígasztal- a fórumot azért rendesen életben tartjuk!NZS

A DVDcenter már nem házimozi magazin, tehát már nem is tartozik ebbe a kategóriába.

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: NZS »


Nem akarok off lenni, de a center sem tündökölt mostanában, bár ez nem vígasztal- a fórumot azért rendesen életben tartjuk!
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Nem is értem minek nyűglődnek egyáltalán, lassan már félévente dobnak össze egy számot,  régi hírekkel és elavultnak mondható tesztekkel...  Az előfizetők pedig szívják a fogukat, mert egy évben elvileg 10 számnak kellene megjelennie, de sztem ezen kívül idén még MAX 2 fog jönni, HA jön... 
Akkor minek szenvednének a honlappal??

totális összeomlás ??
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Azuroo andrew
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2005.09.07., szer. 15:40
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Azuroo andrew »


Az austin powers 2,35:1 anamorf. magyar 5.1 angol 5.1 és magyar felirat ez OK. De a magazin tesztjei,kicsit Nagyon elkéstek!!! Pl pana 900proji/és még csak nem is teszt.semmi konkrétum! pana s-49 dvd, denon 1720,pio 585...stb...
köszi az infót !
Lcd : Sony Bravia "S" 3000 Crt: Sony Wega trinitron kv-32cs70
Hi-Fi : Panasonic av és lejátszó...

Directors: Stanley Kubrick, Alfred Hitchcock, David Fincher
Szürreál víziók: Luis Bunuel, David Lynch, Huszárik Zoltán

Zene : Isaac Hayes, Curtis Mayfield, Stevie Wonder, Dexter Wansel, The Dramatics, The Isley Brothers, George Clinton & Parliament Funkadelic

Avatar
Ghoszt
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.06.13., pén. 12:30
Értékelés: 3

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Ghoszt »


Nem is értem minek nyűglődnek egyáltalán, lassan már félévente dobnak össze egy számot,  régi hírekkel és elavultnak mondható tesztekkel...  Az előfizetők pedig szívják a fogukat, mert egy évben elvileg 10 számnak kellene megjelennie, de sztem ezen kívül idén még MAX 2 fog jönni, HA jön... 
Akkor minek szenvednének a honlappal??

... ez azt is jelentheti, hogy végleg eltünnek.... a mellékletes újságok ideje lejárt, amitől egyedi lehet egy ilyen lap azok a tesztek szvsz, azok viszont drágák, nehéz az internet világában a lapok élete.

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Posza »


Nem is értem minek nyűglődnek egyáltalán, lassan már félévente dobnak össze egy számot, régi hírekkel és elavultnak mondható tesztekkel... Az előfizetők pedig szívják a fogukat, mert egy évben elvileg 10 számnak kellene megjelennie, de sztem ezen kívül idén még MAX 2 fog jönni, HA jön...
Akkor minek szenvednének a honlappal??
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
viizo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2004.12.18., szomb. 18:04
Értékelés: 0

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: viizo »

Nem is értem minek nyűglődnek egyáltalán, lassan már félévente dobnak össze egy számot, régi hírekkel és elavultnak mondható tesztekkel... Az előfizetők pedig szívják a fogukat, mert egy évben elvileg 10 számnak kellene megjelennie, de sztem ezen kívül idén még MAX 2 fog jönni, HA jön...

TV: Panasonic P42C2 | DVD: Panasonic DVD-S53 | HD: Asus O!Play + 1 TB WD | Erősítő: Yamaha RX-V440RDS | Hang: Koda AV707FSC | Fejhallgató: Technics RP-F300
PC: Cooler Master Mystique 632 | Gigabyte M56S-S3 | Athlon64 X2 5000+ | 4 GB DDR2 Kingston HyperX | 1 TB Hitachi + 750 GB WD | Leadtek PX9600GT | Pioneer 216D | FSP 350PNF | Samsung 2253LW 22" TFT |

Avatar
Gaben227
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:47
Értékelés: 3

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Gaben227 »

Az austin powers 2,35:1 anamorf. magyar 5.1 angol 5.1 és magyar felirat ez OK. De a magazin tesztjei,kicsit Nagyon elkéstek!!! Pl pana 900proji/és még csak nem is teszt.semmi konkrétum! pana s-49 dvd, denon 1720,pio 585...stb...

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”