Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Onkyo-Integra DRX R1

Sokpontegy elő és végfokok, processzorok
Lezárt
Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Átnéztem az árakat, gondolkoztam mivel tudnám helyettesíteni eme igazán fantasztikus erősítőt, sajnos csak drágábbat tudnék vásárolni. Ezért az akció eddig tartott. Az ár mostantól 1 100 000.-

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

AKCIÓZOK!!!! 10 % kedvezmény!

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Előre

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Előre

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Az hát.... Ismét egy kötekedő okoska. Erről ennyit....

Avatar
Virgil
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2013.09.17., kedd 16:56
Értékelés: 52

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Virgil »

Mobydick007 írta:
2022.07.27., szer. 11:43
Az utólsó hármat kenterbe veri, de még a sima ONKYO-kat is TX RZ 3100-ig A többit nem tudom, mert még nem volt.
zseniális.. Akkor :) erről ennyit
toroid power isolation->>>>> Wiin Pro & Topping E30 II dac / Topping linear power->> Rotel RSX 1550 ->> Martin Logan Motion15 <Solitone coax, Solitone ic, AudioQuest Slate (old) speaker cable>

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Előre

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Re: Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Egy kis érdekességet még megosztok, sokan nem ismerik ezt az erősítőt. Az ONKYO-nak az INTEGRA a csúcsmodelje. (MI LESZ HA A SHARP FOGJA CSINÁLNI?) Volt sok ONKYO erősítőm, MARANTZ, DENON, SONY stb. Az utólsó hármat kenterbe veri, de még a sima ONKYO-kat is TX RZ 3100-ig A többit nem tudom, mert még nem volt. A MARANTZ- ban nem volt dinamika, a DENON szinte ugyanaz. De meg gyűlölnek a MARANTZ-osok, DENON-osok. Moziról írok, nem zenélek csak ritkán. A csatlakozások is aranybevonatúak a jobb hangzásért. Félreértés ne essék, nincs több tíz milliós rendszerem, de megpróbálok a lehető legjobb hangzást elérni. Ehez kell egy jó erősítő, hát ez az. A képfeldolgozása maga a csoda, ISTENES. EZEK SAJÁT GYAKORLATI TAPASZTALATOK! Azért írtam mert a termékajánláskor van amikor többet gondolnak a készülékről. Én biztos, hogy leírom az igazat. Tudnék még sokat írni róla, de minek. Aki komolyan gondolja a vásárlást, Jöjjön el, hallgassa meg. Egy jó alkalmazás mozisoknak, sokan még nem tudják. A központi erősítőnek van egy center kimenete, azt én átviszem egy másik erősítőbe, y rca-val, szóval kettő szól, és annak van egy sub kimenetele, és ara kössetek egy aktív mélyládát. Így a beszédhang ég és föld. Lesznek akik nem értenek velem egyet, de próbáljátok ki. Várom a véleményeket. Van kérdésetek írjatok. Üdv. Imre

Mobydick007
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 12:07
Értékelés: 7
Tartózkodási hely: Kalocsa

Onkyo-Integra DRX R1

Hozzászólás Szerző: Mobydick007 »

Eladó egy különlegesség!
Onkyo-Integra DRX R1 11.2 csatornás csúcskategóriás házimozi erősítő!
Az erősítő 2 éves, Magyarországon nem kapható még használtan sem. A saját véleményemet osztom meg Veletek. Nagyon régóta „házimozizom”, nagyon sokféle erősítőm volt már, de még ilyen hihetetlenül gazdag hangrészletekkel rendelkező házimozival nem találkoztam. A képminőség csúcs, igazán 4K minőség. Mivel az erősítő 20 kg, a súlyából is lehet tudni, ez is saját vélemény, hogy nincs szükség végerősítőre. Mondom én, akinek mélyládából is 6 db szól a házimozi szobában. :) Olvassatok utána a neten, csak pozitív véleményeket találtok. Ha bármilyen kérdésetek van, írjatok vagy hívjatok nyugodtan. Telefon: 06303582918.

Ára: 990.000 Ft
Kalocsa
Csatolmányok
Integra1.jpg
Integra1.jpg (3.12 MiB) Megtekintve 2516 alkalommal
Integra2.jpg
Integra2.jpg (3.48 MiB) Megtekintve 2516 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Házimozi erősítők, processzorok”