Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sütés-főzés

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: stx »

Nem emlékszem, ajánlottam-e már az egyik kedvenc ételem (előttem Napoleon kedvence volt :D ) A marengói csirke.
Van, egy néha frissített (főként) fotóblogom, ahova felrakok időnként mást is, ott a recept. Egyszerű, de nagyon finom.
https://s-t-x.blogspot.com/2009/04/marengoi-csirke.html

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Tctronic írta:
2023.08.27., vas. 09:47
Vinkler írta:
2023.08.27., vas. 09:22
Legjobb dolog, amikor a saját kertedből össze tudsz dobni egy finom lecsót, semmi sallang. Imádom! ;peace;

IMG_7696.jpegIMG_7699.jpegIMG_7701.jpegIMG_7703.jpeg
Oh. A jó Lecso. :D Szigorúan rövid "O"-val :D Imádom.Ilyenkor a szabadföldi termesztésű paradicsomból és paprikából az igazi. Egyszerűen nagyságrendekkel jobb az íze, állaga, zamata. Régebben csak bogyiszlói paprikából csináltam külön magamnak, fiam szerint idegméreg volt. Ma már nem nekem is túl sok , így csak pár balatoni paprikával bolondítom meg. Ez kevésbé csípős, de szerintem a csípős kötelező bele. A legjobb a húsos paradicsomot szeretem bele. Van egy fajta, nevét nem tudom nagy méretű húsos de már majdnem rózsaszínű kívülről. Na az a kedvencem. Sajnos piacon is csak ritkán van, nem szeretik mert macerás termeszteni. Régebben virsli, kolbász esetleg lecsókolbász is került bele, de egyre nehezebb jó lecsókolbászt találni, így inkább már kihagyom belőle ezeket. A gyerekek tojással kedvelik én nem annyira. Kovászos friss kenyérrel. Na a héten rittyentek én is egyet :smile32:
Mivel a családban csak én eszem, így nálam 3 stádiuma van.
Amikor frissen elkészítem, szigorúan szalonnával, akkor nem teszek bele semmit, csak ahogy mondod kovászos kenyérrel tolom. Másnap szoktam bele karikázni kolbászt, harmadnapra, pedig teszek bele tojást is. :smile29:
A nagyon erős lecsót nem kedvelem, mert rátelepszik és elnyomja az ízeket. Általában többféle paprikából és többféle paradicsomból készitem, nagyon élvezem, hogy színes és minden falatnak van egy kis saját karaktere. Egy kevés csípős paprika persze megy bele, kell, hogy pikáns legyen! ;peace;
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Vinkler írta:
2023.08.27., vas. 09:22
Legjobb dolog, amikor a saját kertedből össze tudsz dobni egy finom lecsót, semmi sallang. Imádom! ;peace;

IMG_7696.jpegIMG_7699.jpegIMG_7701.jpegIMG_7703.jpeg
Oh. A jó Lecso. :D Szigorúan rövid "O"-val :D Imádom.Ilyenkor a szabadföldi termesztésű paradicsomból és paprikából az igazi. Egyszerűen nagyságrendekkel jobb az íze, állaga, zamata. Régebben csak bogyiszlói paprikából csináltam külön magamnak, fiam szerint idegméreg volt. Ma már nem nekem is túl sok , így csak pár balatoni paprikával bolondítom meg. Ez kevésbé csípős, de szerintem a csípős kötelező bele. A legjobb a húsos paradicsomot szeretem bele. Van egy fajta, nevét nem tudom nagy méretű húsos de már majdnem rózsaszínű kívülről. Na az a kedvencem. Sajnos piacon is csak ritkán van, nem szeretik mert macerás termeszteni. Régebben virsli, kolbász esetleg lecsókolbász is került bele, de egyre nehezebb jó lecsókolbászt találni, így inkább már kihagyom belőle ezeket. A gyerekek tojással kedvelik én nem annyira. Kovászos friss kenyérrel. Na a héten rittyentek én is egyet :smile32:
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Persze azért pörög a grill is hetente párszor… :tutiok:
IMG_6630.jpeg
IMG_7551.jpeg
IMG_7736.jpeg
IMG_7783.jpeg
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Legjobb dolog, amikor a saját kertedből össze tudsz dobni egy finom lecsót, semmi sallang. Imádom! ;peace;
IMG_7696.jpeg
IMG_7699.jpeg
IMG_7701.jpeg
IMG_7703.jpeg
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Rég postoltam ide, ritkábban fotózok, mint főzök. :D

Kislányommal a nyaralás alatt készítettük ezt a chicken francaise-t. Nagyon jó lett!
:smile32:
IMG_6755.jpeg
IMG_6760.jpeg
IMG_6753.jpeg
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
new_dualcs5000
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2018.11.22., csüt. 14:18
Értékelés: 217

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: new_dualcs5000 »

Vinkler írta:
2023.06.08., csüt. 20:36
venomer írta:
2023.06.08., csüt. 12:53
Vinkler írta:
2023.06.06., kedd 18:43
Nálunk mostanában a pizza pörög. ;peace;
Milyen fajta gázos eszköz készíti ott? Fával tüzelek, de a szívem szakad meg a sok elhasznált mennyiség miatt, gondolkodom az áttérésen.
Egy hagyományos kemence fa tüzelésű, de ez kifejezetten pizza kemence. Van hozzá fa tüzelésű adapter, de sok vele a macera, nem annyira konstans stb. Ez ugye viszonylag kicsi, 1 pizzát tudsz egyszerre sütni, ezekhez jobb a gáz szvsz.
Amit én használok az Gozney Roccbox. Inádom.

https://eu.gozney.com/products/roccbox? ... gIrVvD_BwE
.
.

IMG_6894.jpeg

Én is beléptem a pizza-mániákusok világába... köszi Vinkli a tésztareceptet!
Csatolmányok
IMG_3523.jpeg

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

A füstölt szalonnájuk viszont kurvajó. Már ahogy ki van rakva az üvegpult tetejére izzadózik egy kicsit - irtó guszta
Van nekik spéci marhahús is ám --- 100 ezerért! Nézem a kirakatot pont akkor adta ki az én cuccomat, olyan furán sok volt a számjegy, 9900 mondom nem is olyan vészes
Aztán bááá 99900.-
Mondja az ürge, miért nem is olyan sok, máshol 150 ezer kilója
Japán marha, spéci gabonával etetve, fogságban tartva hízlalva. Világos szinü a húsa, nem olyan vörös, mint a többi és tényleg elég zsíros.
Állítólag egyszer rossz idők voltak a rizsföldeken és nem tudták kivinni őket melózni, így jöttek rá benntartva, hogy milyen jó íze lesz a húsuknak dagadtan
Én maradnék a svájci marhánál ott 1800 méter magasan ahogy láttam őket kolompolva füvet majszolgatni. Jól érezték magukat :)
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: -CB- »

tamagaba írta:
2023.06.26., hétf. 08:44
-CB- írta:
2023.06.25., vas. 19:00
Kolbászt csak piacon a hentestől.
Zőcségekkel van bajunk nekünk is, de szerencsére van itt mellettünk Zuglóban csütörtökönként bio termelői piac. Na ott a paprikát 2 méterről érzed, és az ára sem gáz.
Kolbász:
először Spar-ban belül - kritikán aluli szar volt. A kutyának adtuk oda
Szemben van egy nagyon jó hentes - ott kértem, mondom lecsóba lesz. Azt gondolják oda jó a nemolyanjó is. Hát nem, abba is jó kell. Nem is maszek gyártás volt, hanem ugyanolyan csomagolt csak ki volt akasztva kibontva. Jobb volt egy fokkal, de az sem jött be. "Száritással érlelt Békési házi jellegü"

Paprika:
Nem volt rossz ez a maglódi, amikor vagdostam sehol semmi marinéni miezaz illat, de
Asszony este rámelegített és bent a hálóban éreztem - ez ma már jónak számít? 1300-volt a Hunyadin, oda visszamegyek
Bent a melóhelyen az egyik kolléganő zöcséges volt anno, mesélte, hogy a kisebbség csak Bogyiszlóiból csinálta a lecsót. Az meg milyen lehet, felmarja a betont? gondolkodik.gif
A bogyiszlói a leghúsosabb paprika, csak csíp egy kicsit.... Viszont ki lehet vágni az erét. De tényleg ott van melletted a Hunyadi piac, sőt a Hold utcai sincs messze, tessék tesztelgetni a kolbászokat. Mondjuk én inkább 2 féle szalonnával készítem: füstölt csemege a hagymapirításhoz, aztán mielőtt rákerül a padlizsán meg a paradicsom, még rádobok egy jó adag kolozsvári szalonnát. előbb a padlizsán-paradicsom kombót puhítom meg, aztán kerül rá a paprika.

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

-CB- írta:
2023.06.25., vas. 19:00
Kolbászt csak piacon a hentestől.
Zőcségekkel van bajunk nekünk is, de szerencsére van itt mellettünk Zuglóban csütörtökönként bio termelői piac. Na ott a paprikát 2 méterről érzed, és az ára sem gáz.
Kolbász:
először Spar-ban belül - kritikán aluli szar volt. A kutyának adtuk oda
Szemben van egy nagyon jó hentes - ott kértem, mondom lecsóba lesz. Azt gondolják oda jó a nemolyanjó is. Hát nem, abba is jó kell. Nem is maszek gyártás volt, hanem ugyanolyan csomagolt csak ki volt akasztva kibontva. Jobb volt egy fokkal, de az sem jött be. "Száritással érlelt Békési házi jellegü"

Paprika:
Nem volt rossz ez a maglódi, amikor vagdostam sehol semmi marinéni miezaz illat, de
Asszony este rámelegített és bent a hálóban éreztem - ez ma már jónak számít? 1300-volt a Hunyadin, oda visszamegyek
Bent a melóhelyen az egyik kolléganő zöcséges volt anno, mesélte, hogy a kisebbség csak Bogyiszlóiból csinálta a lecsót. Az meg milyen lehet, felmarja a betont? gondolkodik.gif
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Az anyag nem vész el, csak átalakul.
Kedvenc húsvasalóm.
IMG_20230625_190341.jpg
IMG_20230625_190341.jpg (6.44 MiB) Megtekintve 2275 alkalommal
Szerintem!

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: -CB- »

tamagaba írta:
2023.06.24., szomb. 11:42
Nem találok rendes kolbászt. Mindegyiknek érzem a savanykás utóizét. Azt mondják, a gyorsérlelés miatt van.
Paprika sincs jó :( csilliárdért - Magyarországon, oké még nincs szezonja, de már nyár van, kéne a lecsóba
Aza jó papi nekem, aminek az illatát a lépcsőházba érzem már a liftben, amikor jövünk fel. Ezek most 0 zéró
1300-ért maglódi, volt 3600-ért had ne mondjam, mit csináljon vele
Kolbászt csak piacon a hentestől.
Zőcségekkel van bajunk nekünk is, de szerencsére van itt mellettünk Zuglóban csütörtökönként bio termelői piac. Na ott a paprikát 2 méterről érzed, és az ára sem gáz.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Tctronic írta:
2023.06.25., vas. 15:57
Szerencsére pont jó idő lett. Egy "búcsú" bográcsozás a gyerekeknek az edzőtáborok előtt. Marhapöri. (+Főtt krumplival, paradicsom salátával, ezt Anya csinálta a konyhában)
Ó igen. A jó kis reklamújságok, mint gyújtós, elengedhetetlenek a kerti tűzrakáshoz 31_1_21.gif
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Szerencsére pont jó idő lett. Egy "búcsú" bográcsozás a gyerekeknek az edzőtáborok előtt. Marhapöri. (+Főtt krumplival, paradicsom salátával, ezt Anya csinálta a konyhában)
20230625_133111.jpg
20230625_133111.jpg (2.25 MiB) Megtekintve 2271 alkalommal
20230625_133641.jpg
20230625_133641.jpg (2.65 MiB) Megtekintve 2271 alkalommal
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Nem találok rendes kolbászt. Mindegyiknek érzem a savanykás utóizét. Azt mondják, a gyorsérlelés miatt van.
Paprika sincs jó :( csilliárdért - Magyarországon, oké még nincs szezonja, de már nyár van, kéne a lecsóba
Aza jó papi nekem, aminek az illatát a lépcsőházba érzem már a liftben, amikor jövünk fel. Ezek most 0 zéró
1300-ért maglódi, volt 3600-ért had ne mondjam, mit csináljon vele
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

fererencz írta:
2023.06.08., csüt. 21:16
Kis csavar, hogy "magyarosítottam" egy kicsit.
Ezt ki is felejtettem :-)
Ha van valami jófajta kolbászom, kockázok bele.
Ha van jó szalonnám, azt is pirítok alá ;-)
Ha van magyar hegyes-erős paprikám (Ausztriában élünk, itt ritkán látok) , azt is kockázok bele, de a vége felé, hogy még roppanós maradjon.

Csináltam egyszer viszonylag kis kockákra vágott marhahúsból: jó volt, de nekem valahogy darált hússal jobban bejön.

A hétvégén megyek haza, szerintem be is vásárolok (szalonna-kolbász-paprika) , és a jövő héten kéne egy jó csilis babot enni :-)

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 775
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Nálunk a chilis bab már a baráti szabadtéri összejövetelek egyik tipikus étele lett. Kis csavar, hogy "magyarosítottam" egy kicsit. Szabad tűzön (akácfa), bográcsban készítjük, darált hús helyett apróra vágott friss húsból. Hagymával lepirítom, aztán friss paprika, paradicsom jön. Ez egy szinte pörkölt alap, csak a fűszerezés más ugye (az alapban található fűszerekkel még hangoljuk kicsit, magán az alapon túl). Majd a végén a bab, lehetőleg 2-3 féle vegyesen, és egy kis kukorica. A sima cukros-izés levet leöntöm, nem rakom bele.
Nem szotkam hibázni.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

venomer írta:
2023.06.08., csüt. 12:53
Vinkler írta:
2023.06.06., kedd 18:43
Nálunk mostanában a pizza pörög. ;peace;
Milyen fajta gázos eszköz készíti ott? Fával tüzelek, de a szívem szakad meg a sok elhasznált mennyiség miatt, gondolkodom az áttérésen.
Egy hagyományos kemence fa tüzelésű, de ez kifejezetten pizza kemence. Van hozzá fa tüzelésű adapter, de sok vele a macera, nem annyira konstans stb. Ez ugye viszonylag kicsi, 1 pizzát tudsz egyszerre sütni, ezekhez jobb a gáz szvsz.
Amit én használok az Gozney Roccbox. Inádom.

https://eu.gozney.com/products/roccbox? ... gIrVvD_BwE
.
.
IMG_6894.jpeg
IMG_6894.jpeg (361.17 KiB) Megtekintve 2979 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: -CB- »

Vasti írta:
2023.06.08., csüt. 18:06
Vinkler írta:
2023.06.06., kedd 18:26
Dobjatok a mókusok elé, de szerintem a chilis bab, vagy a chili con carne marhából a legjobb.
Jajjj, a mókusok nagyon durvák ;-)

Egyébként szerintem is tisztán marhahúsból, vagy felesben ízletesebb.

(Darált hús, na az egy külön téma: "természetesen" ki kell választani egy darab húst, és ledaráltatni, mert amit darált húsként árulnak előre csomagolva, az húst csak nyomokban tartalmaz - meg kell nézni a színét meg az állagát, fúúúj ;-)

Egy kis extra, valami ügyes (neves ;-) szakácstól láttam a Youtube-on: a darált húst (a csilis babhoz) elő kell pirítani szépen kérgesre - barnára - illatosra mindkét oldalán: egyszerűen bele kell lapítani az edénybe, amiben készül, pirítani, ha megpirult fordítani, a másik oldalát is, aztán szétnyomogatni, és tovább a cél felé ;-)

Én K... Chilis bab fűszerkeveréket teszek bele: próbáltam már anélkül, de mindenfajta fűszerrel, egyszerűen nem jött be.

Teszek bele őrölt paprikát is, vöröshagymát, lila hagymát, salottahagymát (nagyobb kockákra vágom, és ha megpirult a hús, szétnyomkodtam, mehet rá a hagyma)
A fokhagyma sem hiányozhat - nem tudom mennyire óóótentikus, de nekem ízlik benne :-)
Sőt, néha petrezselyemzöld is megy bele...
Ja, és a bab főzőlevéből is jó bele tenni (víz helyett)

Jaj de szeretem :-)
No meg római kömény. Nem beszélve több féle chiliről, meg az étcsokiról és fahéjról. Szerintem.

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Vinkler írta:
2023.06.06., kedd 18:26
Dobjatok a mókusok elé, de szerintem a chilis bab, vagy a chili con carne marhából a legjobb.
Jajjj, a mókusok nagyon durvák ;-)

Egyébként szerintem is tisztán marhahúsból, vagy felesben ízletesebb.

(Darált hús, na az egy külön téma: "természetesen" ki kell választani egy darab húst, és ledaráltatni, mert amit darált húsként árulnak előre csomagolva, az húst csak nyomokban tartalmaz - meg kell nézni a színét meg az állagát, fúúúj ;-)

Egy kis extra, valami ügyes (neves ;-) szakácstól láttam a Youtube-on: a darált húst (a csilis babhoz) elő kell pirítani szépen kérgesre - barnára - illatosra mindkét oldalán: egyszerűen bele kell lapítani az edénybe, amiben készül, pirítani, ha megpirult fordítani, a másik oldalát is, aztán szétnyomogatni, és tovább a cél felé ;-)

Én K... Chilis bab fűszerkeveréket teszek bele: próbáltam már anélkül, de mindenfajta fűszerrel, egyszerűen nem jött be.

Teszek bele őrölt paprikát is, vöröshagymát, lila hagymát, salottahagymát (nagyobb kockákra vágom, és ha megpirult a hús, szétnyomkodtam, mehet rá a hagyma)
A fokhagyma sem hiányozhat - nem tudom mennyire óóótentikus, de nekem ízlik benne :-)
Sőt, néha petrezselyemzöld is megy bele...
Ja, és a bab főzőlevéből is jó bele tenni (víz helyett)

Jaj de szeretem :-)

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: venomer »

Vinkler írta:
2023.06.06., kedd 18:43
Nálunk mostanában a pizza pörög. ;peace;
Milyen fajta gázos eszköz készíti ott? Fával tüzelek, de a szívem szakad meg a sok elhasznált mennyiség miatt, gondolkodom az áttérésen.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Nálunk mostanában a pizza pörög. ;peace;
.
.
.
IMG_5966.jpeg
IMG_5966.jpeg (2.74 MiB) Megtekintve 3223 alkalommal
IMG_5970.jpeg
IMG_5970.jpeg (2.78 MiB) Megtekintve 3223 alkalommal
IMG_5972.jpeg
IMG_5972.jpeg (3.22 MiB) Megtekintve 3223 alkalommal
IMG_5986.jpeg
IMG_5986.jpeg (2.68 MiB) Megtekintve 3223 alkalommal
Csatolmányok
IMG_5979.jpeg
IMG_5979.jpeg (2.96 MiB) Megtekintve 3223 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

venomer írta:
2023.06.06., kedd 18:38
BL-80-ból kovászos kenyér, ropogós héjjal, hibátlan.
Igen, igen kovászos kenyér szigorúan.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: venomer »

BL-80-ból kovászos kenyér, ropogós héjjal, hibátlan.

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Vinkler írta:
2023.06.06., kedd 18:26
Dobjatok a mókusok elé, de szerintem a chilis bab, vagy a chili con carne marhából a legjobb.
Elhiszem, de én így csinálom mindig. Eddig még nem volt rá panasz szerencsére. :D Egyszer majd kipróbálom.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”