Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sütés-főzés

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12606
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7279
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Dobjatok a mókusok elé, de szerintem a chilis bab, vagy a chili con carne marhából a legjobb.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2506
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2299
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

A hétköznapok hőse : chili con carne. Nagyon gyors és finom, nálunk mindenki szereti. Apa féle könnyen jót recept: 1 kg körüli darált sertéshús, 3 doboz szigorúan nagy szemű fehér bab (Vékonyabb a héja mint a vörösé nem fő szét olyan könnyen, és szerintem finomabb is), 2 doboz hámozott paradicsom konzerv, 1 doboz csemege kukorica, 3 fej hagyma, csípős paprika ízlés szerint, zsír, víz, 2 csomag XXL Chili con carne por a K betűs gyártótól. Kis vörösbor főzés közbe ;) Friss fehér kenyér hozzá. Egyszerű mint a faék.
20230606_180727.jpg
20230606_180727.jpg (1.73 MiB) Megtekintve 3156 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tctronic 2023.06.06., kedd 18:27-kor.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 577

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Az itteniek alapján felbuzdulva vettem a jófogáson ötezeré' egy Marcato-t.
Ki is próbáltuk, valóban isteni a tészta így.

Utoljára a nagyim csinált ilyet gyerekkoromban, meg talán muter néha de csak a vagdosás része maradt meg emlékként, nem az íze.
Köszi a tippet.
Szerintem!

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 306
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Vinkler írta:
2023.04.12., szer. 20:26
Viszont elegem van, hogy nem kapok rendes széles metéltet
A bolti tészták eléggé vacak minőségűek, mindegyik :-( A drágák is, és a hűtőpultos "friss" és még drágábbak is.
Anyu pl. a pennén és a spagettin kívül nem vesz tésztát: gyúr gyorsan, úgy szokta meg.
Ezer meg egy, ahogy mifelénk mondják ;-)
Egy káposztás vagy krumplis tészta is teljesen más étel lesz egy friss házi tésztából - illetve abból lesz igazi étel, a bolti vacakból éppen csak ehető, ha nincs más.
Én is szoktam gyúrni, van tekerős masinám ;-) , lapítom, szeletelem, nem nagy meló, és nyami :-)

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3125

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: AAttila »

És egyébként ez tényleg így van. Egyszerűen nem lehet "normális " széles metéltet kapni. Nekem egy ismerősöm készíti,aki még az anyukájától tanulta. Az anyukája rengeteg tésztát adott el Mezőtúron, nagyon finomakat készített. Emellett sógorom a munkájából adódóan jár ki Olaszországba, ő szokott hozni tésztákat. Azokat is imádom 36_3_1.gif

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12606
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7279
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Mostanában csak főztem, meg ettem, nem fotóztam. :D
Viszont elegem van, hogy nem kapok rendes széles metéltet, így készítettem a hétvégén. Semmi extra 500 dkg liszt, 6 tojás és némi só.
IMG_4923.jpeg
IMG_4923.jpeg (1.83 MiB) Megtekintve 5005 alkalommal
IMG_4924.jpeg
IMG_4924.jpeg (3.51 MiB) Megtekintve 5005 alkalommal
IMG_4928.jpeg
IMG_4928.jpeg (4.13 MiB) Megtekintve 5005 alkalommal
IMG_4933.jpeg
IMG_4933.jpeg (2.44 MiB) Megtekintve 5005 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 259
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Elmo »

cables írta:
2023.04.12., szer. 09:51
Elmo írta:
2023.04.12., szer. 09:31
cables írta:
2023.04.11., kedd 19:27
---
Ha Húsvét, akkor locsolás és finom falatok...

Falatok locsolóknak.jpg
Mi az a piros szósz?
Az a kedvencem: svéd gombasaláta
Indulok is gombáért... :D
www.chiliout.hu

Matrix Audio-Rega-Denon-REL-ATC

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5061
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2035

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: cables »

Elmo írta:
2023.04.12., szer. 09:31
cables írta:
2023.04.11., kedd 19:27
---
Ha Húsvét, akkor locsolás és finom falatok...

Falatok locsolóknak.jpg
Mi az a piros szósz?
Az a kedvencem: svéd gombasaláta

Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1004
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 259
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Elmo »

cables írta:
2023.04.11., kedd 19:27
---
Ha Húsvét, akkor locsolás és finom falatok...

Falatok locsolóknak.jpg
Mi az a piros szósz?
www.chiliout.hu

Matrix Audio-Rega-Denon-REL-ATC

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5061
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2035

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Ha Húsvét, akkor locsolás és finom falatok...
Falatok locsolóknak.jpg
Falatok locsolóknak.jpg (595.12 KiB) Megtekintve 4416 alkalommal

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1649
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Tényleg nagy itt a csend. Na akkor én is...
A fotó sajnos nem lett nagy szám, az étel annál inkább ;)

Idén bőven vettünk sonkát, úgyhogy nem bírtam magammal és kísérleteztem.
Az alany hagyományos füstölt parasztsonka, de a szokásokkal ellentétben nem főztem, hanem megpróbáltam milyen lesz konfitálva. Újjnyi vastag szeletek, hagyma, fokhagyma, vagy 60 deka zsír mire elfedte, 90 fokon 6,5 óra után untam meg várni.
Szuper finom lett :smile32:
konfitált füstölt sonka.jpg
konfitált füstölt sonka.jpg (671.57 KiB) Megtekintve 4359 alkalommal
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1902
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1022
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Nagy itt a csend. gondolkodik.gif Csak hogy ne haljon be teljesen a topic (az előző napok ünnepi "apafőzéseit" elegánsan átugorva... ;)); egy kis húsvéti grill. :smile49:
Csatolmányok
Mics.jpg
Mics.jpg (1.58 MiB) Megtekintve 4429 alkalommal

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12606
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7279
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Lányom a szülinapjára PHO levest rendelt. Megfőztem, jó lett!
:smile32:
80D00104-1FC5-4EE0-91E6-B9E72E94A2A6.jpeg
80D00104-1FC5-4EE0-91E6-B9E72E94A2A6.jpeg (2.73 MiB) Megtekintve 4985 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3125

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Egy kis töltött cukkini,hogy kicsit szolidabbaklegyünk :D
20230219_153554.jpg
20230219_153554.jpg (3.85 MiB) Megtekintve 5510 alkalommal

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12606
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7279
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Kisfiam, a névnapjára garnélás spagettit rendelt. Együtt készítettük el! :smile32:
.
.
16C22DEE-3E1D-4E49-A566-62E74EABE907.jpeg
16C22DEE-3E1D-4E49-A566-62E74EABE907.jpeg (2.48 MiB) Megtekintve 5815 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 306
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

A palacsinta vitához ;-)

A gasztronómia nem egyszerű, fekete - fehér.

Pl. egy rántottának is több verziója van, és én úgy készítem, ahogy éppen megenném!
Kicsit felverve, vagy botmixerrel megdolgozva. Kevés vagy sok zsiradékban (ami lehet olaj, vaj, vagy akár szalonna - kolbász kiolvasztott zsírja) , alacsonyabb vagy magasabb hőfokon. Mind más, de mindegyik tud finom lenni!

A palacsinta is ilyen :-)

Van nekem itthon teflonos palacsintasütőm, de egy De Buyer vas palacsintasütőm is, szép patinával. Van, amikor a könnyű, szinte száraz, teflonosban sült palacsintát kívánom, és van, amikor nem. A gyerekeim (19 éve lányok) vigyáznak az alakjukra, ők mindig teflonosban sütik ;-) De én szeretek jókat enni, + vidéki gyerek vagyok. Nekem a palacsinta a vas serpenyőben sült, bő zsiradékban - és aki hozzám hasonló gyökerekkel rendelkezik, de már felejtett ;-) , próbálja ki: nem olajban, hanem zsírban! Disznózsírban (direkt nem sertészsírt írtam ;-) Na nekem az az igazi palacsinta: az kicsit rusztikusabbra sül, nem száraz (de nem is kell úsznia a zsírban, meg lehet azt úgy is sütni, hogy nem csöpög - tocsog) , megszórni fahéjas cukorral forrón, és kész. Vagy ugyanígy kelt palacsinta... Alig több meló, és még jobb.

Szóval kár összeveszni ezen: a lecsó pontos receptjén is felesleges lenne vitatkozni, mert mindenki csinálja és egye úgy, ahogy szereti! :-)

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 306
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

SoundMania írta:
2023.01.28., szomb. 09:26
Pizzát, tésztát azt hiszik sokan, hogy egyszerű csinálni..... Olaszoknál azért jól csinálják.
Még nem voltam Olaszországban (pedig mindig elhatározzuk, hogy Horvátországból hazafelé útba ejtjük, és eszünk egy "igazi" pizzát, csak addigra elfáradunk, és tűzünk haza inkább...)

De itt a kisvárosunkban van egy pizzéria, ami egy olasz fickóé, és a pizzaszakács is mindig olaszból importált ;-) Na azt szeretem. Azon kívül itt csak törökök árulnak pizzát a kebab és hamburger mellett (Ausztria) , meg pár helyi étteremben is van, de a török ehetetlen szerintem, a helyi meg még mindig nem az igazi.

Igazából a tésztája miatt imádom az olasztól hozott pizzát (nem szállít ki, mert szerinte azt nem nagyon lehet, annyira frissen kell enni - lehet rendelni elvitelre, sütőből ki, dobozba be (amin vannak lyukak, hogy a gőz ne maradjon bent) , tűz haza (annyira kicsi város, hogy 2-3 perc az út ;-) , nyami :-)
Az csak ráadás, hogy a feltétek is tisztességesek szerintem, jófajta olasz szalámik, a sonka sem olcsó toast sonka, hanem valami rendes főtt vagy nyers, szóval teljesen OK.

És annyiért adja, mint a törökök...

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4375
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2347

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Lemmy9.1 írta:
2023.01.28., szomb. 18:14
Hol vannak azok a randa palacsinták? Törölve lett, olyan szégyellnivaló? gondolkodik.gif
Másik (általában a hifiről) topik volt, de ott off lett volna a válasz, amit egyesek következtettek valami okból a dologról.

De itt egy korábbi, általában ilyen szokott lenni (túró gombóccal ritkán készül együtt, bár úgy az igazi :rolleyes: )

viewtopic.php?p=2706313#p2706313
Csak a Marantz! :-D

Avatar
tonya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2003.10.22., szer. 16:46
Értékelés: 964

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tonya »

Igaz nem palacsinta, de reggelire, teflonos serpenyőben egy kis shiitake gomba....
1675068944596.jpg
1675068944596.jpg (4.64 MiB) Megtekintve 6219 alkalommal
Sok régi kacat.(Na jó azért van pár új cucc is.) Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük.
Nem mindig a drágább cucc a jobb, néha vannak kivételek......

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 577

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Hol vannak azok a randa palacsinták? Törölve lett, olyan szégyellnivaló? gondolkodik.gif
Szerintem!

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5627
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1045

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

ZolaBA írta:
2023.01.28., szomb. 06:58
Ha én pizzát csinálok akkor kézzel gyúrom a tésztát. Van egy jó hangulata, szeretem. A feleségem viszont géppel dagaszt. A végeredmény meg leginkább ezer más dologtól függ. Szerintem így van ez a teflon edénnyel is... ;)
Pizzát, tésztát azt hiszik sokan, hogy egyszerű csinálni..... Olaszoknál azért jól csinálják.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1649
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Ha én pizzát csinálok akkor kézzel gyúrom a tésztát. Van egy jó hangulata, szeretem. A feleségem viszont géppel dagaszt. A végeredmény meg leginkább ezer más dologtól függ. Szerintem így van ez a teflon edénnyel is... ;)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
a.gabriel
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2014.10.05., vas. 09:11
Értékelés: 86

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: a.gabriel »

Nem bántani akarlak, de abban a Tefal edényekben nem lehet normális palacsintát készíteni. Azt csak vas igazi palacsinta 🥞 sütővel lehet.
Egyszerűen nem értem, aki olyan igényes a pálinkára, hogy állíthat olyant, mint ami.
Persze lehet készíteni Tefal-al, és lehet inni földgázból készítetett pálinkát is.

Van a falból kilóg vezetékek esete, látszatra mindegyik egyforma, csak az egyiknek más a fogása!

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5627
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1045

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: SoundMania »

Alex_Aston írta:
2023.01.27., pén. 21:27
SoundMania írta:
2023.01.27., pén. 20:41

Igazából ezzel csak annyit mutattál, hogy nem értesz a palacsintasütéshez. Már az eszközeid sem jók hozzá amivel csinálnád.
Téged Gyurcsók is megirigyelne, hogy ennyi infóból, távolról ilyen pontos következtetést tudsz levonni.
Kerlek segíts, mi a jó megoldás.

Bár lehet inkább azokra (kollégák, barátok, ismerősök, stb.) hallgatok, akik szerint a palacsintám jobb, mint amit a nagyijuk készített, vagy már nagyon régen ettek ilyen finomat, és hasonló vélemények voltak róla, akik KÓSTOLTÁK.

De tényleg szívesen veszem az építő jellegű kritikát, mert kb. 35 év alatt, amióta palacsintát sütök, azt gondoltam, azért nem olyan rossz. Főleg az alapján, amit én is kóstoltam máshol, akár neves helyeken is.
Látom mellbe vágott, hogy meri bárki kritizálni a főztöd. Párhuzam: a hangminőséget, amit elérsz otthon?
Nem kell ehhez távollátónak lenni. Ránézésre látni, tipikus teflonokban sült palacsinták. Egyik rondább mint a másik.
Az ízéről nincs mit beszélni, arról te sem írtál, csak azt hogy te szereted. A hifid hangját is szeretheted úgy, hogy neked tetszik. Sőt itt általános, hogy ezzel nyugtatják az embert, hogy lényeg, hogy neked teccen. :)
De a valóságban ez nem igaz. Az sokszor nagyon kevés, ha a tulajnak tetszik, az is sokszor kevés, ha a meghívottaknak is tetszik.
Azt azért elárulom, hogy palacsintát azt papacsintasütőben kellene sütni. Ha abban csak olyat tudsz amit láttunk, ne azzal magyarázd, hogy olcsó. Meg ne azzal, hogy mindenkinek ízlik. Egyrészt nem néz ki jól, másrészt sokszor hallottam már olyan hifi cuccot, amire ájuldozott a tulaj, de meghallgatáskor kiderült, hogy elég béna a hangja és a készülékeit is amiket olyan marha jó hangúnak gondol, mind rosszul szól és bármelyilet kicseréljük sokkal jobb lesz.... Na szóval süsd majd jobbra a palacsintáidat legalább, ha a hifidre már nem akarsz is több energiát fordítani. :)
Legalább a palacsintáknál ne elégedj meg azzal, hogy neked már így is ízlik.... Remélem meg tudod érteni amit ki szerettem volna fejezni.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SoundMania 2023.01.27., pén. 22:40-kor.

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4375
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2347

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

SoundMania írta:
2023.01.27., pén. 20:41

Igazából ezzel csak annyit mutattál, hogy nem értesz a palacsintasütéshez. Már az eszközeid sem jók hozzá amivel csinálnád.
Téged Gyurcsók is megirigyelne, hogy ennyi infóból, távolról ilyen pontos következtetést tudsz levonni.
Kerlek segíts, mi a jó megoldás.

Bár lehet inkább azokra (kollégák, barátok, ismerősök, stb.) hallgatok, akik szerint a palacsintám jobb, mint amit a nagyijuk készített, vagy már nagyon régen ettek ilyen finomat, és hasonló vélemények voltak róla, akik KÓSTOLTÁK.

De tényleg szívesen veszem az építő jellegű kritikát, mert kb. 35 év alatt, amióta palacsintát sütök, azt gondoltam, azért nem olyan rossz. Főleg az alapján, amit én is kóstoltam máshol, akár neves helyeken is.
Csak a Marantz! :-D

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”