Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

konok írta:
2022.08.18., csüt. 18:57
Palm írta:
2022.08.18., csüt. 17:58
konok írta:
2022.08.18., csüt. 17:38


Nem kicsit torzított, amikor csodálatos pálinka hagyományról van szó, az igazság pedig az, hogy a régmúlt vélt retteneteinél csak a szocializmus pálinka néven árult aromás szeszei voltak kiábrándítóbbak, meg a házi kerítés szaggatók úgy 99%-ban. A Monarchia alatt volt pár készítő, akikről biztosan lehet tudni, hogy minőséget produkáltak, de egyértelműen kijelenthető, hogy most van az ipar és a házi is a csúcson, még akkor is, ha küzd nem kevés problémával.
Mindig voltak silány és jó pálinkák is.
Bizonyos körökben nem régóta nagy divatját éli a pálinka fogyasztás.
Nem vagyok nagy pálinkás, de néha 1 jó pálinkát szívesen iszok (főleg pecsenye mellé).

Az aromás szeszek ma is nagy sikernek örvendenek bizonyos körökben, mint a tablettás borok is.
Voltam pár olyan szeszgyár közelében, ahol aromás szeszeket gyártottak és az a szag valami brutálisan csömör volt, ami ott terjengett. Édeskés szag, de nagyon gyomorforgató. Soha nem feledem, amikor már több km-ről érezni lehetett azt a szagot. Megkérdeztem, hogy mi ez az irtózatos bűz? Hát a szeszgyárból jövő szag.
Biztos voltak jó pálinkák is, de az arány.. A pálinkafőzdékben régen bevett gyakorlat volt, sok helyen ma is, a töménység utópárlattal történő beállítása, innen nem lehet nyerni, abból csak szar lesz. Háznál meg a hosszasan a fa alatt pakolt cefrés hordó, ami hónapokig erjedt és ecetesedett, támogatásul megkapta a maga 10% hozzáadott cukrát, ebből sem lett semmi. Szóval erősen szkeptikus vagyok e téren, lehet túl sokat kóstoltam. :)

Szeszgyárban gabonából előállíott szesz árával semmi nem veszi fel a versenyt, amíg olcsó italnak van piaca, addig ez készülni is fog.
Nemcsak Te, de én is szkeptikus vagyok. Sokszor hallottam, hogy dícsérte sok illető a saját pálinkáját és valójában az a borzalmas kategória volt. Pont a már említett okok miatt.

Hát az arány lehet, hogy javult, de a kínálat is nőt.

Az elő és utópárlat minden normális esetben "kuka", vagyis nem használják fel.

Minden cukrozott pia "üt", de kegyetlenül és olyan macskajajt okoz, hogy az valami kegyetlen.

A szeszgyárak olcsó italai a kommersz kategória. Ezek nem erjesztés, hanem valami "kutyulás" módján létrehozott borzalmak. A legjobb példa a kommerszekre a tablettás bor, ami soha nem látott szőlőt. Bizonyos pezsgők is ezért olyan olcsók (és sz*rok). A főleg kis boltokban kapható feles, ami felénk "kőműves aktimel" néven ismert "occsó" tömény borzadály is ékes példája a kommersz szutykok "armadájának".
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: konok »

Palm írta:
2022.08.18., csüt. 17:58
konok írta:
2022.08.18., csüt. 17:38
Palm írta:
2022.08.18., csüt. 17:26
Igen, az ilyen pálinkák borzalmasan silányak és ami a legrosszabb, hogy sokaknak az van a fejében, hogy ami élelmiszernek már nem felel meg, abból pálinkát kell csinálni. Bár ne tennék! A jó pálinka kizárólag jó minőségű gyümölcsből készül.
Nem kicsit torzított, amikor csodálatos pálinka hagyományról van szó, az igazság pedig az, hogy a régmúlt vélt retteneteinél csak a szocializmus pálinka néven árult aromás szeszei voltak kiábrándítóbbak, meg a házi kerítés szaggatók úgy 99%-ban. A Monarchia alatt volt pár készítő, akikről biztosan lehet tudni, hogy minőséget produkáltak, de egyértelműen kijelenthető, hogy most van az ipar és a házi is a csúcson, még akkor is, ha küzd nem kevés problémával.
Mindig voltak silány és jó pálinkák is.
Bizonyos körökben nem régóta nagy divatját éli a pálinka fogyasztás.
Nem vagyok nagy pálinkás, de néha 1 jó pálinkát szívesen iszok (főleg pecsenye mellé).

Az aromás szeszek ma is nagy sikernek örvendenek bizonyos körökben, mint a tablettás borok is.
Voltam pár olyan szeszgyár közelében, ahol aromás szeszeket gyártottak és az a szag valami brutálisan csömör volt, ami ott terjengett. Édeskés szag, de nagyon gyomorforgató. Soha nem feledem, amikor már több km-ről érezni lehetett azt a szagot. Megkérdeztem, hogy mi ez az irtózatos bűz? Hát a szeszgyárból jövő szag.
Biztos voltak jó pálinkák is, de az arány.. A pálinkafőzdékben régen bevett gyakorlat volt, sok helyen ma is, a töménység utópárlattal történő beállítása, innen nem lehet nyerni, abból csak szar lesz. Háznál meg a hosszasan a fa alatt pakolt cefrés hordó, ami hónapokig erjedt és ecetesedett, támogatásul megkapta a maga 10% hozzáadott cukrát, ebből sem lett semmi. Szóval erősen szkeptikus vagyok e téren, lehet túl sokat kóstoltam. :)

Szeszgyárban gabonából előállíott szesz árával semmi nem veszi fel a versenyt, amíg olcsó italnak van piaca, addig ez készülni is fog.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

konok írta:
2022.08.18., csüt. 17:38
Palm írta:
2022.08.18., csüt. 17:26
Igen, az ilyen pálinkák borzalmasan silányak és ami a legrosszabb, hogy sokaknak az van a fejében, hogy ami élelmiszernek már nem felel meg, abból pálinkát kell csinálni. Bár ne tennék! A jó pálinka kizárólag jó minőségű gyümölcsből készül.
Nem kicsit torzított, amikor csodálatos pálinka hagyományról van szó, az igazság pedig az, hogy a régmúlt vélt retteneteinél csak a szocializmus pálinka néven árult aromás szeszei voltak kiábrándítóbbak, meg a házi kerítés szaggatók úgy 99%-ban. A Monarchia alatt volt pár készítő, akikről biztosan lehet tudni, hogy minőséget produkáltak, de egyértelműen kijelenthető, hogy most van az ipar és a házi is a csúcson, még akkor is, ha küzd nem kevés problémával.
Mindig voltak silány és jó pálinkák is.
Bizonyos körökben nem régóta nagy divatját éli a pálinka fogyasztás.
Nem vagyok nagy pálinkás, de néha 1 jó pálinkát szívesen iszok (főleg pecsenye mellé).

Az aromás szeszek ma is nagy sikernek örvendenek bizonyos körökben, mint a tablettás borok is.
Voltam pár olyan szeszgyár közelében, ahol aromás szeszeket gyártottak és az a szag valami brutálisan csömör volt, ami ott terjengett. Édeskés szag, de nagyon gyomorforgató. Soha nem feledem, amikor már több km-ről érezni lehetett azt a szagot. Megkérdeztem, hogy mi ez az irtózatos bűz? Hát a szeszgyárból jövő szag.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: konok »

Palm írta:
2022.08.18., csüt. 17:26
Igen, az ilyen pálinkák borzalmasan silányak és ami a legrosszabb, hogy sokaknak az van a fejében, hogy ami élelmiszernek már nem felel meg, abból pálinkát kell csinálni. Bár ne tennék! A jó pálinka kizárólag jó minőségű gyümölcsből készül.
Nem kicsit torzított, amikor csodálatos pálinka hagyományról van szó, az igazság pedig az, hogy a régmúlt vélt retteneteinél csak a szocializmus pálinka néven árult aromás szeszei voltak kiábrándítóbbak, meg a házi kerítés szaggatók úgy 99%-ban. A Monarchia alatt volt pár készítő, akikről biztosan lehet tudni, hogy minőséget produkáltak, de egyértelműen kijelenthető, hogy most van az ipar és a házi is a csúcson, még akkor is, ha küzd nem kevés problémával.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

konok írta:
2022.08.18., csüt. 15:31
Palm írta:
2022.08.17., szer. 16:43
konok írta:
2022.08.17., szer. 16:13
Sziasztok!

Nem csak krumpliból készült pálinka régen, hanem gabonából is (többnyire ezekből, gyümölcsből csak kis mennyiség).
itt szépen követhető a történet:) http://abszint.com/2014/10/08/miota-palinka/
Abból főztek régen sokan, ami volt. A Bakonyban pl. krumpliból is, mivel minden háznál termett és alkalmas volt pálinka készítésre a keményítő tartalma miatt. Krumpli pálinkát még nem ittam.
Igen, illetve abból, amiből felesleg vagy élelmezésre már nem megfelelő minőség állt rendelkezésre, szilva, barack is volt, de abból többnyire lekvár és aszalvány készült, csak kármentés céljából pálinka.
Igen, az ilyen pálinkák borzalmasan silányak és ami a legrosszabb, hogy sokaknak az van a fejében, hogy ami élelmiszernek már nem felel meg, abból pálinkát kell csinálni. Bár ne tennék! A jó pálinka kizárólag jó minőségű gyümölcsből készül.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: konok »

Palm írta:
2022.08.17., szer. 16:43
konok írta:
2022.08.17., szer. 16:13
Sziasztok!

Nem csak krumpliból készült pálinka régen, hanem gabonából is (többnyire ezekből, gyümölcsből csak kis mennyiség).
itt szépen követhető a történet:) http://abszint.com/2014/10/08/miota-palinka/
Abból főztek régen sokan, ami volt. A Bakonyban pl. krumpliból is, mivel minden háznál termett és alkalmas volt pálinka készítésre a keményítő tartalma miatt. Krumpli pálinkát még nem ittam.
Igen, illetve abból, amiből felesleg vagy élelmezésre már nem megfelelő minőség állt rendelkezésre, szilva, barack is volt, de abból többnyire lekvár és aszalvány készült, csak kármentés céljából pálinka.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

pali923 írta:
2022.08.17., szer. 17:43
Palm írta:
2022.08.17., szer. 16:43
Abból főztek régen sokan, ami volt.
Hobo Viszockij-dalokat tartalmazó lemezéről idézek:

youtu.be/eB0-q4E0rR0


"Ha a vodkát nem fűrészporból főznénk,
Négy-öt üveg nem is lenne elég!"

Nyilván nem véletlen, hogy Mexikóban agávéból, Jamaikában cukornádból, nálunk gyümölcsökből, Skóciában meg árpából csinálnak alkoholos italokat. Szibériában meg az dívik, hogy egy fellógatott vascsőre öntenek hajszeszt, arcszeszt, meg ami van, az alkohol alul lecsöpög, a többi meg felesleges. :D
A régi öregek mesélték, hogy a nagy "testvériség" idején bizonyos gyárakban megdézsmálták az oda ipari célokra szánt különféle alkoholokat az ott dolgozók egy része. Ebből volt is baj néha, hiszen nem értettek hozzá sokan és mindent megittak, amihez hozzáfértek.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Palm írta:
2022.08.17., szer. 16:43
Abból főztek régen sokan, ami volt.
Hobo Viszockij-dalokat tartalmazó lemezéről idézek:

youtu.be/eB0-q4E0rR0


"Ha a vodkát nem fűrészporból főznénk,
Négy-öt üveg nem is lenne elég!"

Nyilván nem véletlen, hogy Mexikóban agávéból, Jamaikában cukornádból, nálunk gyümölcsökből, Skóciában meg árpából csinálnak alkoholos italokat. Szibériában meg az dívik, hogy egy fellógatott vascsőre öntenek hajszeszt, arcszeszt, meg ami van, az alkohol alul lecsöpög, a többi meg felesleges. :D
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

konok írta:
2022.08.17., szer. 16:13
Sziasztok!

Nem csak krumpliból készült pálinka régen, hanem gabonából is (többnyire ezekből, gyümölcsből csak kis mennyiség).
itt szépen követhető a történet:) http://abszint.com/2014/10/08/miota-palinka/
Abból főztek régen sokan, ami volt. A Bakonyban pl. krumpliból is, mivel minden háznál termett és alkalmas volt pálinka készítésre a keményítő tartalma miatt. Krumpli pálinkát még nem ittam.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

Alex_Aston írta:
2022.08.17., szer. 15:46
Palm írta:
2022.08.17., szer. 15:23

Csak érdekesség. Lehet meglepő, de régen krumpliból is csinálnak pálinkát Magyarországon.
Elvileg a legtöbb vodka ebből készül, mert semleges ízű a végtermék, aztán lehet ízesített, ki, hogy szereti. Bár az igazán jó vodka szerintem magában is iható.

Erdélyben a vadáfonya "pálinkát" is sokan krumpli alappal csinálják, majd azt öntik fel valami édes sziruppal. Ezeket érdemes nagy ívben kerülni...
A minőségi vodka viszont csak gabonából és tiszta vízből készül. ;)

Az olyan másnaposságot okoz az ilyen ital kutyulék, hogy isten ments attól. :nonononono:
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
konok
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.05.22., hétf. 08:38
Értékelés: 57

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: konok »

Sziasztok!

Nem csak krumpliból készült pálinka régen, hanem gabonából is (többnyire ezekből, gyümölcsből csak kis mennyiség).
itt szépen követhető a történet:) http://abszint.com/2014/10/08/miota-palinka/

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4393
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2378

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Palm írta:
2022.08.17., szer. 15:23

Csak érdekesség. Lehet meglepő, de régen krumpliból is csinálnak pálinkát Magyarországon.
Elvileg a legtöbb vodka ebből készül, mert semleges ízű a végtermék, aztán lehet ízesített, ki, hogy szereti. Bár az igazán jó vodka szerintem magában is iható.

Erdélyben a vadáfonya "pálinkát" is sokan krumpli alappal csinálják, majd azt öntik fel valami édes sziruppal. Ezeket érdemes nagy ívben kerülni...
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

tamagaba írta:
2022.08.16., kedd 11:01
Palm írta:
2022.08.15., hétf. 21:28
70% rozs, 30% kukorica. Jó kombináció mindenesetre.
:D :D :D mire jó?
kis krumplit bele?
Inni. Nagyon finom a rozs és a kukorica whiskey is, de együtt is.

Inkább mellé. Bakonyi sárga krumpli, hozzá fokhagymás sűlt sertés oldalas (természetesen bőrrel) vagy sűlt liba és mellé egy ilyen jó whiskey. ;)

Csak érdekesség. Lehet meglepő, de régen krumpliból is csinálnak pálinkát Magyarországon.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Palm írta:
2022.08.15., hétf. 21:28
70% rozs, 30% kukorica. Jó kombináció mindenesetre.
:D :D :D mire jó?
kis krumplit bele?
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Palm írta:
2022.08.15., hétf. 21:57


Nem érdemes egynél leragadni. Sok jó van, amit érdemes megkóstolni.
Ez így van, nem is fogok ;peace; kíváncsi természet vagyok :D

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

AAttila írta:
2022.08.15., hétf. 21:47
Nálam most a Maker's Mark 46 fogyogat. Korábban nem ittam még ilyet, de mostanában csak ezt.
Nem érdemes egynél leragadni. Sok jó van, amit érdemes megkóstolni.
Maker's Mark-ból 46-ot még nem ittam, csak simát. Egyszer megkóstolom majd.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nálam most a Maker's Mark 46 fogyogat. Korábban nem ittam még ilyet, de mostanában csak ezt.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

stx írta:
2022.08.15., hétf. 19:23
Palm írta:
2022.08.15., hétf. 17:44

Jack Daniel's Single Barrel Rye - Amerikai rozs whiskey. Nagyon kellemes ízű. Letisztult és finom ízű és illatú bourbon.
Rozs és kukorica.
70% rozs, 30% kukorica. Jó kombináció mindenesetre.
A kukorica whiskey-k közül akad pár, ami igencsak finom. Jellegzetes édeskés ízük van, de olyan kellemes mértékben. A Platte Valley egy nagyon jó ár-érték arányú kukorica whiskey, de most itthon hiánycikk. A Montana Sweet Corn nekem csalódás volt. Ha pár évig hordóban érlelnék, akkor nagyon jó íze lenne, de így tipikus frissen lepárolt íz jellemzi.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: stx »

Palm írta:
2022.08.15., hétf. 17:44

Jack Daniel's Single Barrel Rye - Amerikai rozs whiskey. Nagyon kellemes ízű. Letisztult és finom ízű és illatú bourbon.
Rozs és kukorica.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Palm »

Don Julio 70th Anniversary Tequila - Tequila Cristalino Anejo. Röviden: Nagyon finom! Selymes, elegáns. Kellemesen érződik az agave íze. Nem olcsó és ha jól tudom már elvétve kapható csak, de jó. Kristálytiszta és hosszú, kellemes lecsengésű. Az illata fantasztikus.

1800 Cristalino - Tequila Cristalino Anejo. Kellemesen lágy és finom. Ár-érték arány szempontjából nagyon jó.

Akashi Sherry Cask Finish - Japán kevert (blended) whisky, mely az elején tölgyfa, majd a végén sherry-s hordóban lett érlelve. Erőteljesebb ízvilágú.

Rebel Yell Straight Rye - Amerikai rozs whiskey. Kellemesen édeskés íz jellemzi, mint minden rozs whiskey-t. Ár-érték aránya nagyon jó.

Jack Daniel's Single Barrel Rye - Amerikai rozs whiskey. Nagyon kellemes ízű. Letisztult és finom ízű és illatú bourbon.

Koskenkorva - Finn vodka, mely nagyon jó ár-érték arányú és finom is.

Snow Queen Organic vodka - Természetes alapanyagokból készült Francia vodka. Jó ár-érték arányú. Ilyen melegben már az üveg design-ja és maga a neve is hűsitően ha, de az íze pláne.

Beluga - Orosz vodka, mely nagyon, de nagyon finom. Igazi lágy, illatos és selymes vodka.

Beluga Transatlantic Raceing - Orosz vodka, mely még finomabb és letisztultabb, mint az "alap" Beluga vodka.

Luigi Francoli Grappa Invecchiata Sherry Cask Finish - Sherry-s hordóban érlelt grappa. Egyik barátom javaslatára kóstoltam meg. Nem vagyok nagy grappa rajongó, de ez kellemes volt.

Bumbu XO - Barbadosi rum, mely nyugat indiai cukornádból készül. 18 éven keresztűl bourbon-ös hordóban, majd ezt követően Spanyol fehértölgy sherry-s hordóban érlelik tovább. Íze olyan temperamentumos és kellemes.

Tamnavulin Sherry Cask Edition - Single malt skót whisky, mely Sherry-s hordóban lett érlelve. Lágyabb, selymesebb típus. Ár-érték aránya frenetikusan jó.

Tullibardin 500 Sherry Cask Finish - Single malt skót whisky, mely ha pontosak az értesüléseim, akkor 500 literes Sherry-s hordóban lett érlelve. Erősebb típus.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Pooli1971
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2019.03.26., kedd 14:00
Értékelés: 241
Tartózkodási hely: Szarvas

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Pooli1971 »

Aszpirin írta:
2022.04.12., kedd 15:58
Alex_Aston írta:
2022.04.12., kedd 14:59
Ezért írtam, hogy más az értékrendem. Egy jó málna, vagy törköly pálinkánál nekem nincs az a 15-25 éves skót whisky, ami többet nyújt, hiába akár a többszörösébe kerül.

Persze, ha skót lennék, akkor lehet fordítva látnám :rolleyes:

Félreértések elkerülése végett nem a whiskyt akarom ezzel leszólni, semmi bajom velük. Van its most itthon még egy jó fél üveg egy 10 éves Aberlour. Nagyon szeretem. És volt előtte pl. 18 éves Taliskerem is, ami már igencsak combos árkategória (persze majd fél áron jutottam hozzá, különben nem vettem volna meg), meg több hasonlót is kóstoltam.


Kanadában vagyok éppen, tegnap a Niagara On The Lake nevű település italboltjában vettünk egy általam ismeretlen skót felföldi single malt-ot, amit még nem bontottunk fel, majd beszámolok róla (a nevét is akkor). A tegnapelőtti érkezésemkor viszont J.P.Wiser's nevű kanadai blend-et ittunk, ami pont olyan volt, mint a korábban általam megismert kanadai whiskey-k: kellemes, lágy, nőies, és eléggé jellegtelen, de egy igen hosszú és nagyon fárasztó nap után inkább azt választottam, mint egy single malt scotch-ot, mert akkor és ott az jobban ment a mentális és fizikai állapotomhoz.
Szia!

Egyszer nem vinnél magaddal?
Egészen apró vagyok 197cm és 112kg /néha 117/ bármilyan kis kézipoggyászban meghúzom magam. :cheers1:
Onkyo NS-6170 > Hydra Next Nano > Destiny DC 222T Mk II Hybrid >Hydra Next H.R.C Graphene > KEF R 500 Tápkábelek Hydra Next és Colossus. Biztik szintén Józsitól. Éjszaka : Redmi Note 11 PRO - Dragonfly Cobalt - vagy Bluesound nod 2i - Sennheiser HD 58X - Helot 2x headphone tube amp

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4393
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2378

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Aszpirin írta:
2022.04.12., kedd 15:58

Pálinkát whiskyvel hasonlítani olyan, mint a málnát a dióval. Vagyis nincs értelme. Persze azt bárki mondhatja, hogy a málnát jobban szereti, mint a diót, de az igazság valahol ott van, hogy a legtöbb ember mindkettőt szereti, de véletlenül sem keveri, és pontosan tudja, hogy mikor melyiket vagy melyiket ne...
Ha esetleg végre eljössz hozzám valamikor, láthatod, hogy egy 200 fős lagzit el tudnék látni pálinkával, és nem fogyna el :D
Mindezek mellett legutóbb akkor ittam belőlük, mikor kb. 3 hete itt volt pár barátom, csak hasonló alkalommal iszok belőlük. Amolyan hobbi, és persze szerelem nekem a pálinka, no meg elfogult is vagyok, nem tagadom. :napsut:

Szerintem pálinka - whisky - konyak (brandy) - teqiula - stb., mind összehasonlíthatóak, mert párlatok, és a végeredmény mindegyik esetben a 40-50% körüli végtermék. Persze Skóciában gyakorlatilag nincs gyümölcsfa, a sivatagos tájakon meg csak kaktusz, így ezeken a helyeken nehéz is lenne más párlatot készíteni :D

De ettől még a végtermék ügyében nekem a pálinka a nyerő. Az említett Aberlourt is közel féláron vettem egyébként (szintén Livignoban), és az is megvan 7 éve, 5,5 éve bontottam fel az ikrek születésekor, ha jól emlékszem. Szóval sok nálam a választék, csak lassan fogynak.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Alex_Aston írta:
2022.04.12., kedd 14:59
Ezért írtam, hogy más az értékrendem. Egy jó málna, vagy törköly pálinkánál nekem nincs az a 15-25 éves skót whisky, ami többet nyújt, hiába akár a többszörösébe kerül.

Persze, ha skót lennék, akkor lehet fordítva látnám :rolleyes:

Félreértések elkerülése végett nem a whiskyt akarom ezzel leszólni, semmi bajom velük. Van its most itthon még egy jó fél üveg egy 10 éves Aberlour. Nagyon szeretem. És volt előtte pl. 18 éves Taliskerem is, ami már igencsak combos árkategória (persze majd fél áron jutottam hozzá, különben nem vettem volna meg), meg több hasonlót is kóstoltam.
Pálinkát whiskyvel hasonlítani olyan, mint a málnát a dióval. Vagyis nincs értelme. Persze azt bárki mondhatja, hogy a málnát jobban szereti, mint a diót, de az igazság valahol ott van, hogy a legtöbb ember mindkettőt szereti, de véletlenül sem keveri, és pontosan tudja, hogy mikor melyiket vagy melyiket ne...

Kanadában vagyok éppen, tegnap a Niagara On The Lake nevű település italboltjában vettünk egy általam ismeretlen skót felföldi single malt-ot, amit még nem bontottunk fel, majd beszámolok róla (a nevét is akkor). A tegnapelőtti érkezésemkor viszont J.P.Wiser's nevű kanadai blend-et ittunk, ami pont olyan volt, mint a korábban általam megismert kanadai whiskey-k: kellemes, lágy, nőies, és eléggé jellegtelen, de egy igen hosszú és nagyon fárasztó nap után inkább azt választottam, mint egy single malt scotch-ot, mert akkor és ott az jobban ment a mentális és fizikai állapotomhoz.

Végül megjegyezném, hogy bár nem néztem most utána, de szerintem a 12 éves Aberlour szintén a 20ezer forintos kategória környékén leledzik Magyarországon, nyilván ajándékba kaptad tehát ;) Az Auchentoshan, amiről írtam, szerintem (kiemelném még egyszer: szerintem) sokkal egyedibb élmény, mint az Aberlour, számomra sokkal több értéket nyújt kb ugyanannyi pénzért.

Mielőtt bárki félreérti: alkalmi alkoholfogyasztó vagyok, és az alkalomkor is mértékletesen. A jó pálinkát épp ugyanannyira tudom értékelni, mint a jó whiskyt, ha már mindenképp hasonlítgatni kell őket - csak az alkalom teljesen más a pálinkához, ha érted, amire gondolok :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4393
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2378

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Pooli1971 írta:
2022.04.12., kedd 13:17

A józan /főleg az/ ész és a gazdaságosság szempontjából, teljesen igazat adok Neked.
De. A Whisky egy kicsit más kvház.
Ezekkel én is tisztában vagyok. Csak pont ez is a bajom vele, hogy az ilyen jellegű drága piák esetében az ár igen jelentős része a befektetett pénz kamatos kamata, mert 10-20-30 évig áll a hordóban a termék, amit addig nem lehet értékesíteni.
Nekem ezért sem éri meg az árát.

Mert míg pl. a málna, vagy ribizli pálinka azért kerül 3-4x annyiba, mint a szilva (alma, stb.), mivel a gyümölcs is drágább, és adott kg cefréből fele, harmad annyi pálinka lesz.

Ezért írtam, hogy más az értékrendem. Egy jó málna, vagy törköly pálinkánál nekem nincs az a 15-25 éves skót whisky, ami többet nyújt, hiába akár a többszörösébe kerül.

Persze, ha skót lennék, akkor lehet fordítva látnám :rolleyes:

Félreértések elkerülése végett nem a whiskyt akarom ezzel leszólni, semmi bajom velük. Van its most itthon még egy jó fél üveg egy 10 éves Aberlour. Nagyon szeretem. És volt előtte pl. 18 éves Taliskerem is, ami már igencsak combos árkategória (persze majd fél áron jutottam hozzá, különben nem vettem volna meg), meg több hasonlót is kóstoltam.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Pooli1971
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2019.03.26., kedd 14:00
Értékelés: 241
Tartózkodási hely: Szarvas

Re: Italokról, csak igényesen (képek feltöltése tilos!)

Hozzászólás Szerző: Pooli1971 »

Alex_Aston írta:
2022.01.23., vas. 22:26
Aszpirin írta:
2022.01.23., vas. 20:46

Aki szán 20ezer forintot egy középkategóriás, de minőségi skót whisky által nyújtott élményre,
Tudom, más az ízlés és értékrendünk, de szerintem ennyi pénzért valami ne a közép, hanem a top kategória legyen egy ital.
Kedves Alex!

A józan /főleg az/ ész és a gazdaságosság szempontjából, teljesen igazat adok Neked.
De. A Whisky egy kicsit más kvház.
Nagyon szeretem a jó Magyar pálinkákat, amivel rengeteget dolgoznak a termelők és az előállítok, de
a pálinkánál itt megszakad a vonal, max. szellőztetjük, palackozzuk. Amivel mást is kell csinálni /ágyazás,
hordóban érlelés.../ az szerintem vagy csak üzleti fogás vagy valamit javítani akarnak, én ilyet nem iszom.
Persze megkóstolni, megkóstolom. :D
A Whiskynél az előállítás, az a produkció legeleje, /persze nagyon fontos/ az érték hozzáadása /úgymond/ és
a munka dandárja ezután jön, mozgatás, tárolás, mérések, ÍZLELGETÉS, átfejtés esetleg más tip. hordóba...
Utána, fajták /Blendeb, Single/ szerint a további "vegyészkedés", majd palackozás.
Nem akartam itt okoskodni, de sokáig én is így voltam ezzel a kérdéssel, ahogy Te írtad, de ahogy egy picit
belecsöppentem a Whiskyk világába - ott is inkább a Skót, "keményebb" vonal - egy kicsit értem az árakat,
pld. egy érett 18 év vagy a fölötti érlelési idővel rendelkező nedű a kezdetkor hordóba töltött mennyiség
igen komoly részét veszti el, azt már nem tudják eladni. Nyilván sok példa van még amit lehetne írni, de pld.
én ezekkel magyarázom a Whisky árakat és persze a név.........
Plusz a szélesebb elterjedtség, a tradíciók.... Ezek talán ami árban a pálinkák felé helyezi.
Jómagam sem szoktam 30e/palack fölött venni italt, nem vagyok milliomos. De a Whisky az Whisky. :rolleyes:

Nem akarok megmagyarázni semmit, csak ez jutott eszembe mikor olvastam a hozzászólásodat.
Szép napot!
Onkyo NS-6170 > Hydra Next Nano > Destiny DC 222T Mk II Hybrid >Hydra Next H.R.C Graphene > KEF R 500 Tápkábelek Hydra Next és Colossus. Biztik szintén Józsitól. Éjszaka : Redmi Note 11 PRO - Dragonfly Cobalt - vagy Bluesound nod 2i - Sennheiser HD 58X - Helot 2x headphone tube amp

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”