Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Moderátor: Hiccusz

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



Megkérdezhetem a ruter milyen távolságra volt a gépektől?
Esetleg zavaró tényező mit fal, födém akadályozta valami a jelátvitelt?
Nagyon jó a fotó.

 
Egy rack-ben vannak.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


HDMI kábelek vakteszt - Hang - The Police (sajnos a fórum csak ekkora képméretet enged feltölteni, a teljes méretű képek letölthetőek innen.)      HDMI kábelek vakteszt - Hang - The Avengers    

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Javítsatok ki, de szerintem Teo rajta van a képen
Igaz. Bocsánat. 

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Fish »

Ha már.. az epsonnak valóban jó képe volt, meglepően jó! 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Fish »

Azért voltak itt érdekes szemű kollégák is ,ahogy nézem  
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Fish »


Hello!
 
Én is köszönném Ivánéknak a szervezést és a finomságokat! Illetve a birka türelmét is , mert tegnap dőlt belőlünk a hülyeség  1000-el!  bocsi...
 
Nagyon jól éreztem magamat , 1/2 10 kor  már bealudtam, no meg siettem a gyerekért.. de azért maradtam volna még egy jó kis vitára a végére ..
 
Én nem láttam és véltem felfedezni difit képben,hangban sem hdmi cserélgetéseknél, sem a gyári bd vs hdd lejátszás közben.. de persze lehet süket meg vak is vagyok  , azért hangban rezgett a léc ,de aztán elkergettem a demonokat magam körül !
 
Még 1x köszönöm, kéne pár ilyen még, sztem jobban összehozná a társulatot. és kevesebb hiszti lenne a fórumon!  
 
Jó volt pár kollégát végre archoz is kötni..
 
Mustang nak jó hangja volt na,a v8 az v8, még ha amcsi is !  
  
 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


HDMI kábelek vakteszt - Kép - Oblivion (sajnos a fórum csak ekkora képméretet enged feltölteni, a teljes méretű képek letölthetőek innen.
 

 

 

 

 
HDMI kábelek vakteszt - Kép - Samsara
 

 

 

 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


A tesztről és az eredményekről röviden
 
A teszt a Dreamcinema bemutatóházában zajlott. A forráskészülék minden esetben a Kaleidescape merevlemezes Blu-ray lejátszója volt, a hangfeldolgozást az Anthem AVM 60 processzora végezte, a megjelenítő pedig egy Epson TW9300W volt.
 
A HDMI összeköttetés teszt alatt a filmrészleteket a Kaleidascape merevlemezéről játszottuk (1:1 Blu-ray copy). Az összeköttetések fajtái:
- 1x1 méter Nordost Blue Heaven (lejátszó-processzor), 1x1,5m Nordost Blue Heaven (processzor-projektor) - Ár: kb. 250.000Ft
- 1x1 méter Noname (lejátszó-processzor), 1x1,5m Noname (processzor-projektor) - Ár: kb. 6.000Ft
- 1x1 méter Noname (lejátszó-processzor), 1x1,5m Noname (processzor-wireless adó) - Kábel ár: kb. 6.000Ft
 
A lejátszási módok teszt alatt a filmrészleteket a Kaleidascape lejátszó szolgáltatta Blu-ray lemezről vagy annak saját készítésű 1:1 merevlemezes másolatáról. A kábelezés végig Noname kábelekkel történt.
 
A vetítés minden esetben rec709-re kalibrált vetítőn történt, a képjavítók kikapcsolása mellett. A hang az adott lemezen elérhető legjobb minőségű multicsatornás változat volt.
 
A tesztelők egy előre elkészített formanyomtatványt kaptak.
 
Az első teszten a HDMI összeköttetés képre gyakorolt hatását vizsgáltuk. Először az Oblivion című filmből vetítettünk egy jelenetet 9 alkalommal. Minden alkalommal más-más összeköttetési formát választottunk (tehát egymás után kétszer soha nem ment ugyanaz a kábel, ezzel a tesztelők is tisztában voltak). A tesztelők a látott képet négy szempont szerint értékelték, szín, kontraszt, zaj, felbontás, egy 1-100-ig terjedő skálán. Az egyszerűség kedvéért az első tesztjelenetet nem kellett értékelniük, azt mi egy 50-50-50-50-es viszonyítási pontra beállítottuk. Ehhez képest kellett a többit értékelniük, pozitív vagy negatív irányban, a változás mértékével arányosan.
 
A fenti tesztet megismételtük a Samsara című film egy jelenetével is, hasonló metódussal, ám más kábelezési sorrendben. Itt is igaz volt, hogy két azonos kábelezés egymás után nem került felhasználásra.
 
A HDMI összeköttetés hangra gyakorolt hatásának vizsgálatakor csak két kábelezést használtunk, mivel csak a projektor rendelkezett wireless átvitellel. Ebben az esetben viszont értelemszerűen már nem volt feltétel, hogy minden új bejátszás más kábelen történjen, mivel a két csatlakoztatási mód miatt ez pontatlanabb eredményhez vezethetett volna. Az értékelés a képhez hasonló módon történt, minden hallott filmrészletet négy tulajdonság alapján kellett jellemezni, térérzet, dinamika, zaj, felbontás. Itt is az első bejátszást mi állítottuk be, 50-50-50-50-es értékre.
 
Végül a lejátszási módokat ennél egyszerűbben teszteltük, itt csupán a képet és a hangot egy-egy jellemző számmal kellett értékelni 1-100-as skálán. A bejátszások itt is véletlenszerűen történtek Blu-ray lemezről illetve HDD-ről, és természetesen az elsőt itt is mi pontoztuk 50-50-re.
 
A megszületett eredményeket vonaldiagramon ábrázoltuk. Nyilván nem tökéletes módszer, hiszen az azonos eredmények kitakarják egymást. Sokan nem láttak változást, az ő válaszaik egy vízszintes vonalként jelennek meg, hiszen az első 50-es értékhez kellett a változást feltűntetniük.
 
Előfordulhat, hogy a kiértékelő lapokon nem volt egyértelműen olvasható az értékelés. Ha valaki úgy érzi, hogy valamely száma hibás, úgy kérjük jelezze és javítjuk.
 
Köszönjük a résztvevőknek a megjelenést, reméljük mindenki jól érezte magát nálunk!
 

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Először is köszönet Ivánnak a lehetőségért és minden elismerésem, hogy ezt a nem reprezentatív tesztet fel merte vállalni! 
A kép tesztnél én sem láttam semmilyen különbséget. Mikor azt hittem, hogy látok valami elváltozást, a soron következő bejátszásnál ugyan azt láttam, úgyhogy a papírra én sem tudtam mást írni mint azt, hogy nem láttam változást. El kell ismerni, hogy a tesztet segítő Epson k*rva jó gép!!! 
 
A kábel-kábel, lemez-hdd hang tesztelésnél meg voltam győződve, hogy hallok némi különbséget, ami a papírról többször vissza is igazolódott, de a váltások között sok idő telt el, ezért ez az érzet lehetett akár placebó is.   
Az is bizonyosságot nyert, hogy a hdmi kábel vagy működik vagy nem.
Nekem is az a véleményem, ha mégis van különbség hdmi kábelek, lemez vs hdd lejátszása között, az annyira elhanyagolható mértékű, hogy azért jelentős plusz pénzt kiadni vétek! 
A tegnapi tesztnél az olcsó és a drága kábel között kb. 25x volt a szorzó. Ha jól emléxem Iván szavaira akkor a drágább 250.000 Ft-os kábel volt ... Nemtomm "követelte" a milliós(vagy feletti) kábelt, de szerintem rajta kívül mindenkinek elég volt a 250 ezres kábel tapasztalat szerzés gyanánt.
 
Az Samu S5 "szuper"telcsim ezexerint nem való kevés fény mellett fotózásra.
Az eligazítás:
http://kepkezelo.com/images/3n53k9g4kznayhl55mei.jpg
http://kepkezelo.com/images/b9ttob50p8bal98zrihv.jpg
http://kepkezelo.com/images/mun8df6q5wnvlu3gm1hs.jpg
http://kepkezelo.com/images/tsjdhjlgp1vvrx9zz0oj.jpg
http://kepkezelo.com/images/6ml1kcfnld5xo3gj7pmc.jpg
http://kepkezelo.com/images/1rp1w6gfxvbmd12vh7sf.jpg
http://kepkezelo.com/images/42upa3599mhs2wfjjvq1.jpg

Avatar
G-Gabi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2014.08.09., szomb. 11:12
Értékelés: 835

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: G-Gabi »


Megkérdezhetem a ruter milyen távolságra volt a gépektől?
Esetleg zavaró tényező mit fal, födém akadályozta valami a jelátvitelt?
Nagyon jó a fotó.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Ez a fotó kb. fél 9 felé készült, ezért nincs rajta már gyulaipal, Teo, gyeniko és felesége, Enikő, akik sajnos nem tudtak végig maradni.
Javítsatok ki, de szerintem Teo rajta van a képen

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: lacy »


Nos.
Először is köszönet a  szervezésért, meg azért a háttérmunkáért, ami nem is látszik a külső szemlélődőknek
Magam a szkeptikusok táborát erősítendő vettem részt az eseményen, de nem kellett csalódnom. Ahogy Cutler kolléga is írta, bármennyire hegyeztük a szemünket és meresztettük a fülünket, nem sikerült nemhogy nagy, de egyáltalán valamilyen eltérést felfedezni szinte. Nekem a hangtesztnél az egyik dróttal kicsit dinamikusabbnak hatott a zene, de ez lehet placebo is, még nem vetettem össze a listákat.
Ami a képi jellemzőket illeti nálam 100%-os volt az "együtt futás"  még a drótmentes verzióban is.
De várom a végeredményt, a kiértékelést, de addig is megnyugodva (nem mintha eddig idegesített volna a dolog ) nézem továbbra is az occoé kapott hdmi kábellel a saját projektorom vetített képét
 
 

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Végső következtetés még annyi lett, hogy az Anthem hangja szar, lehet bárhogy is összekötve, hiába a sok hájp
 
Kíváncsi vagyok a háttértörténetre.  

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Késve, utolsóként értem a helyszínre, némi fennakadást okozva, ezúton is elnézést a többiektől.
Azt hiszem a jelenlévők között a leggyengébb tesztelő én voltam, mert én olyannyira minimális különbségeket fedeztem fel a HDMI kábelek hangja között, valamint a lemez VS. vinyó hangja között, hogy az én értékelésem végig változatlan volt. Tehát eltérést nem tapasztaltam, azt a minimálisat is össze-vissza. Lehet, ha gyorsabb lett volna a váltás két jelenet között, akkor valamit jobban észreveszek, de ez így nekem nem ment. Képnél meg aztán főleg nem. Sem az olcsó HDMI - 25szeres árú HDMI - Wireless összeköttetések hasonlításánál, sem a lemez képe- vinyó képe összevetésnél.
A teszt számomra azt bizonyította, hogy nem csak botfülem van, hanem a szemem sem egy sasé.
Megkönnyebbültem, hogy HDMI kábelekre nem kell költenem, ezt meghagyom a kifinomultabb érzékszervekkel rendelkezőknek.
Nálam továbbra is az a helyzet, hogy markáns változásokat inkább komponensek(hangfal, proci, végfok, lejátszó)cseréjénél hallok csak, a kábelezés és főleg a HDMI kábelek cserélgetése nem hoz nálam nagy változásokat.
A régi ismerősöket jó volt újra látni, az ismeretleneket meg megismerni.
Köszönöm Ivánnak a szervezést, vendéglátást, minden frankó volt, de ha még egyszer lesz valami hasonló teszt, akkor inkább fejbelövöm magam, mintsem mégegyszer jelentkezzek, annyira unalmas volt.
Gyakorlatilag megutáltam, Tom Cruise-t, a tibeti papokat, A Police-t, Bublé-t és a többieket :)
Végső következtetés még annyi lett, hogy az Anthem hangja szar, lehet bárhogy is összekötve, hiába a sok hájp

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Ez a fotó kb. fél 9 felé készült, ezért nincs rajta már gyulaipal, gyeniko és felesége, Enikő, akik sajnos nem tudtak végig maradni.


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



 - Hiccusz: koszonjuk a lehetoseget, es a munkadat amit beletettel az elokeszitesbe, szervezesbe..
 - en nagyon meglepodtem magamon.., arra tippeltem, hogy azert nem leszek annyira bot-fulu es szemu, es csak-csak meg fogom tudni majd kulonboztetni a ket vegletet..
 - varjuk az osszesített eredmenyt, abbol majd mindenki levonhatja a kovetkeztetest, en tul lusta vagyok, hogy elkezdjem leirni az estet es sajat szubjektiv velemnyem.

Én köszönöm, hogy eljöttél, s részt vettél a tesztben.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



Szuper volt, ezúton köszönjük Ivánéknak a kedves fogadtatást, és az egész felkészülést.
Jó volt látni az arcokat a fórumnév mögött.
A többit majd később.

Nagyon szívesen.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



Sorry de ki kell, hogy hagyjuk most ezt az összejövetelt. 
 
Nektek jó mulatást és jó értekezést a tesztek után.
 
Remélem a következőre már eljutunk.
 
De remélem ettől függetlenül még ellátogathatunk majd hozzátok valamelyik hétvégén ami jó lesz mindenkinek?
 
Köszi és még egyszer elnézést! 

Sajnáljuk, hogy végül nem tudtatok jönni. Ettől függetlenül bármikor nyitva áll az ajtónk, ha meg szeretnétek bennünket látogatni.

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

Várom a fejleményeket. Már azt hittem elkezdtétek nézni a Sátántangót Tarr Bélától 
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Tami »


 - Hiccusz: koszonjuk a lehetoseget, es a munkadat amit beletettel az elokeszitesbe, szervezesbe..
 - en nagyon meglepodtem magamon.., arra tippeltem, hogy azert nem leszek annyira bot-fulu es szemu, es csak-csak meg fogom tudni majd kulonboztetni a ket vegletet..
 - varjuk az osszesített eredmenyt, abbol majd mindenki levonhatja a kovetkeztetest, en tul lusta vagyok, hogy elkezdjem leirni az estet es sajat szubjektiv velemnyem.
 
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
upetat2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.01.24., szer. 16:50
Értékelés: 35

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: upetat2 »


Ha megosztanátok itt néhány mondatban a látottakat , annak nagyon örülnék,talán többen is...néhány ezer km.-rel arrébb vagyok nem tudok beugrani ;-)
Mindenféle vélemény érdekel :-)
Jó tesztelgetést---bandázást!
Projektor: 3chip DLP,Digital Projection Highlite 660 /
Lejátszó: Oppo93eu / Védelem,szűrő: Isotek Mirra,Isotek Solus,
Hdmi: Furutech,AudioQuest / Tápkábelek: Furutech,Audioquest

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »


Sorry de ki kell, hogy hagyjuk most ezt az összejövetelt. 
 
Nektek jó mulatást és jó értekezést a tesztek után.
 
Remélem a következőre már eljutunk.
 
De remélem ettől függetlenül még ellátogathatunk majd hozzátok valamelyik hétvégén ami jó lesz mindenkinek?
 
Köszi és még egyszer elnézést! 
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Avatar
Spiky03
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2015.01.23., pén. 20:07
Értékelés: 196
Tartózkodási hely: Halásztelek

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Spiky03 »


Sajnos mi nem leszünk pontosak.
Haver csak 4 óra után tud elindulni.
 
De sietünk ahogy tudunk.
 
Szerintem kezdjétek el a tesztet és majd becsatlakozunk, ha odaértünk. Mert lehet, hogy csak 17:30 körül/után érkezünk...
XY Screen Black Crystal 110";ProjectionDesign F22
Panasonic TX-P42ST50E;Anthem MRX710
HTPC-DELL MT7030, Amazon Firestick 4K MAX
5 db Jamo D6 LCR
T.amp E-1200+15"Ultimax+15"MicroMarty
Oehlbach 108
ZyXEL NSA325v2 2T+4T WDRed
Xbox OneS+Kinect

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


...hogy mindenkiben tudatosuljon, még egyszer a helyszín, cím és az időpont:
 
Helyszín: DREAMCINEMA bemutatóház
Cím: 1222 Budapest, Huszár u. 26. (Háros u. és Huszár u. sarok)
Időpont: 2016. december 11. 17:00 óra
 
Előre is köszönöm a pontosságot!

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Vakteszt (Belépő vs. márkás vs. vezeték nélküli HDMI összeköttetés, va

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Kérnék szépen minden kedves tesztelőt, hozzon tollat (ennyi sajnos nincs)!   

Válasz küldése

Vissza: “DREAMCINEMA”