Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Moderátor: Hiccusz

Avatar
xwxw4
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014.02.10., hétf. 19:01
Értékelés: 4

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: xwxw4 »


Etensün, vnyimányije! A mai naptól kemény 150 EUR-val, 2.340,- -re csökkentette a Sony hivatalosan a HW65ES nettó listaárát.
Biztosan készítik a terepet a hw70/75-nek.

Avatar
gyeniko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2012.10.16., kedd 17:48
Értékelés: 263
Tartózkodási hely: Budapest

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: gyeniko »


Etensün, vnyimányije! A mai naptól kemény 150 EUR-val, 2.340,- -re csökkentette a Sony hivatalosan a HW65ES nettó listaárát.
Ez jó hír! Vajon a képe is élesebb lett? 
Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindíg meg kellene tenni, amit lehet!

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Etensün, vnyimányije! A mai naptól kemény 150 EUR-val, 2.340,- -re csökkentette a Sony hivatalosan a HW65ES nettó listaárát.

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

Ezek a legszebb panelek a piacon, ráadásul nagyon jó a sines rendszer, nem kell ragasztani, fúrni-faragni a paneleket.
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Kedves Fórumlakók!
 
Örömünkre szolgál és megtiszteltetés, hogy az Artnovion akuszitkai elemeket gyártó cég a DREAMCINEMA-t választotta hazai partnerének. Miért is érdemes fontolóra venni őket?

Letisztult dizájn. Minden enteriőrbe gond nélkül beilleszthető.
Minőségi kivitelezés. Az elemek megmunkálása és kidolgozottsága magáért beszél.
Működik. Valamennyi termék laboratóriumban bevizsgált...
Megbízható. ... és hitelesített mérési jegyzőkönyvvel rendelkezik.
Széles termékpaletta:
Elnyelő elemek. Habszivacs alapú, belépő elnyelő elemek, tucatnyi, szövettel kárpitozott, valamint minőségi fából készült elnyelő elem.
Diffúzorok. EPS vagy minőségi fából készült diffúzor elemek.
Basszuscsapdák. Több, mint fél tucat kivitel. Hagyományos, porózus anyaggal töltött, szimpla és DUPLA membrán elven működőek, Helmholtz rezonátor félék, sőt, hangolható változatok is! Sarkokba, de falra és mennyezetre is installálható kivitelben!
Rugalmas térkihasználás. 30x30 cm-től, a 30x60 cm-en át, 60x60 és 120 x 60 cm-ig bármi elérhető és kérhető, így bármilyen méretű és formájú szobában alkalmazható.
6 féle installációs megoldás, a ragasztástól, a falra vagy mennyezetre felpattintható tartón át, a mennyezetről lelógatáson keresztül a fali klippes konzolig. Ez utóbbiak egy mozdulattal levehetőek, cserélhetőek, ha a bemérés után a paneleket mozgatni kéne.
Bőséges színválaszték. Akár 21 különböző szín.
Biztonságos. Tűzvédelmi besorolással rendelkezik, így közületek számára is tökéletes választás.
Megfizethető. Panelek már 6.000,- Ft/db + áfától.
Az első szállítmány hamarosan megérkezik, így aki kíváncsi rá, az egész portfólió kézbe fogható, megnézhető. Várunk minden kedves érdeklődőt nagy szeretettel. 
Tel.: + 36305906564
info@dreamcinema.hu
 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Az ARC frissítés elvileg az elözö mrx verziókhoz is letölthetö? Már csak egy vindózos gépet kéne szereznem
A 310, 510 és 710-ekhez is jó ez az új fw (v1.5.4872). Az első generációs MRX AVR-ekhez (300, 500, 700) viszont a v.3.0.2 tölthető le.

Avatar
Gbardo
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2016.01.26., kedd 14:51
Értékelés: 30

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Gbardo »

Az ARC frissítés elvileg az elözö mrx verziókhoz is letölthetö? Már csak egy vindózos gépet kéne szereznem
Sony AG9 65"/Sony VPL-HW55ES/Screenline WavePlus Tensione 96"/Arcam AVR5/Oppo103D/CA CXN V2/B&W CM6 S2/B&W CMC S2/B&W M1/B&W PV1D/Audioquest Rocket 44/Audioquest X2/Audioquest Boxer/Audioquest Sydney/vmi Hama hdmi

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Karácsonyi ajándékként megérkezett és letölthető az Anthem MRX 720 és 1120 AVR-ekhez, illetve az AVM60 processzorhoz a DTS-X hangformátumot támogató legfrissebb firmware illetve ARC.


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


"Az Anthem MRX 720 AVR úgy szól, ahogy azt egy high-end erősítőtől elvárja az ember."
 
Robert Silva - Lifewire 
2016. december 10.
 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Egy újabb teszt az AVM 60 processzorról
 
"Ha high-end minőségű házimozi processzort szeretne, semmit sem ajánlanék jobban, mint az Anthem AVM 60-at. Nagyon erősen elgondolkodnék, érdemes-e drágábbat venni"
Roger Kanno - Sound Stage Access2016. december 1.


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Home Theater Review teszt
 
"Azt gondolom, az Anthem AVM 60 ma az új standard, amelyet a jelenlegi házimozi processzorok túl kell, hogy szárnyaljanak"
Home Theater Review Magazin - 2016. december 12.
 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


A vaktesztet áttetettem ide.  
 

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Volt ma egy "pöti" zenehallgatás...
 
Martin Logan Neolith
Lumin S1 hálózati zene szerver és DAC
Solution 725 előfok
Solution 711 teljesítmény erősítő
Kubala Sosna Elation tápkábelek (Neolith)
Nordost Odin 2 összekötő kábelek (XLR)
Nordost Odin 2 hangsugárzókábelek
Nordost Odin 2 tápkábelek (minden más elektronika)
 
 

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Home Cinema Choice tesztalany: Anthem MRX 1120
 
Anthem MRX 1120 review by Home Cinema Choice
 
"...Overall, the Anthem MRX 1120 is a fabulously effective AV receiver, and Anthem’s sophisticated room correction is astonishingly effective. Once dialed in, the AVR sounds beautifully precise and balanced. Soundtracks are tight and involving: bass is deep and granite hard, while dialogue remains crisp and articulate...."
 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Érkezik a Dune HD Duo 4K! Hamarosan teszteljük is.

http://dune-hd.hu/?oldal=hirek&id=74

 





 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Ízekre szedtük az Epson üdvöskéjét   
 
Nagyon jó íromàny! Grat!
 
Egyèpkènt Àrpibàcsi vàllal földi halandóknak kalibràlàsokat?

Nem vállal. Amúgy meg igen, magas színvonalú teszt került ki a tollából.

Avatar
upetat2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.01.24., szer. 16:50
Értékelés: 35

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: upetat2 »

Ízekre szedtük az Epson üdvöskéjét   
 
Nagyon jó íromàny! Grat!
 
Egyèpkènt Àrpibàcsi vàllal földi halandóknak kalibràlàsokat?
Projektor: 3chip DLP,Digital Projection Highlite 660 /
Lejátszó: Oppo93eu / Védelem,szűrő: Isotek Mirra,Isotek Solus,
Hdmi: Furutech,AudioQuest / Tápkábelek: Furutech,Audioquest

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Ízekre szedtük az Epson üdvöskéjét 
http://www.projektor.hu/utokepes+3lcd+technologia.html
 


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


"...If you’re looking for a great-sounding HT receiver that sounds better than other HT receivers while giving up nothing in features, and is simple to use, give Anthem’s MRX 720 an audition. I’m sure you’ll be as impressed as I was...."

...Vince Hanada

 

"...Ha egy kiváló házimozi erősítőt keresel, amely felülmúlja versenytársait, miközben szolgáltatásban sem szeretnél semmiről sem lemondanod, ráadásul egyszerű a kezelése, mindenképp hallgasd meg az ANTHEM MRX 720-t! Biztosíthatlak, legalább annyira le leszel nyűgözve, mint amennyire én voltam..."



...Vince Hanada

http://www.soundstageaccess.com/index.php/757

 







Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Laci úr, lassan lekerül az a szemellenző. Azt hiszem a CA meglepetése már félre billentette kicsit. Aztán a Dreames látogatás még jobban félre lökte, most meg már koppant is a földön a szemcsi. Ezt magyaráztam anno, tessék beengedni a változást, mert nem mindig feltétlen jó. A márkahűség szép dolog, de bezárja az embert egy cellába.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Cutler »


... de ami nagyobb probléma, hogy „00” hangerőnél nincs tovább!A menüben van olyan állítási lehetőség, hogy Main Max Volume, ami alapból 0dB-re van állítva, de +10-ig még lehet rajta állítani  
Különben meg elismerés, hogy elismered, ha valami jó

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


 
Nagykövet úr csak nem változott meg a véleményed - - -
Látod van élet az 5010-en kívül is.....
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: feherlaci »



Koming son ...
 
 

Ma nálam járt az Anthem angyala. Mégis csak érdemes volt írnom neki!
Megbeszéltük az angyallal, hogy megmutatom neki, hogyan szól a Nagy Onkyo! Türelmesen végig hallgatta a tesz zenéket, s közben nagyon figyelt! A teszt zenék végén mondta, hogy jó-jó, de … elkezdte mondani milyen hiányosságokat, túlzásokat hallott a zenékbe. Mivaaaa??? Hátpedigez jóóóó! Van mély, van magas, van, közép van tér … Na mindegy! Ugorjunk a filmekre! Mondom magamban, HA egy kicsi, csak egy picuri hibát találok az Anthemben én úgy, de úúúúgy …
Oké jöttek a sokcsatornások. Először a Drumline-nal lőttem szét az fülét, majd jött a jobb minőségű This is it, végre mosolygott és azt mondta „Ez … impresszív volt! Hangnyomás az van”, majd jöttek a Transformersek. A többi tesztalany nem is lényeges ...
 
Hát nézzük akkor az Atmoszos Anthemet!
Az Onkyo-hoz képest könnyűsúlyú versenyzőnek tűnik, nem igazán szép a külseje, de nem is vállalhatatlanul néz ki. Eltelt jó sok idő mire megszólalt, mert wifin nem sikerült összehozni a hordozható pc-t az Anthemmel, de végül is kábelesen megoldódtak a gondok!
 
Bemérés ARC.
Végre nem csak rövid huttyogás hallatszott, hanem hosszan tartó tól-ig frekvenciákat kaptak a hangsugárzók! Na! Hát ilyennek kell lenni nem olyannak amiket eddig hallottam, amiknek olyan amilyen lett az eredményük! Leginkább semmilyen, ezért le is mondtam az Onkyo-s gyári bemérőkről!
 
Jöjjön a sztereó, az ismert zenékkel. ARC nélkül majdnem olyan volt mint az Onkyo ... najó! Részletesebb és teresebb, dinamikusabb volt úgy is!  Az ARC-al száraznak tűnt! Első hallatra! Aztán … megjöttek az apróságok, eltűnt a fülnyomasztó és fárasztó mély tartomány, de mégsem hiányzott a zenéből semmi! Sztereósabb, teresebb, pontosabb lett, úgy éreztem, hogy hosszútávon hallgathatóak lettek a hangfalak!
Ugyan ez mondható el a sok csatornáról is! Először hiányzottak a mindent elsöprő dübörgős, gatyaszár lengetős mélyek, de amikor kellett akkor mégis voltak, méghozzá olyan alsó mélyek is amiket eddig nem hallottam, pedig biztosan ott voltak eddig is. Az azt mondta a hallottak alapján, hogy eddig volt két reflexes szubom, most lett két „zárt” szubom! És tényleg úgy szóltak, mintha! Röviden és határozottan, nem pedig lassan és mosottan. Pedig az 5010 már egészen jól kezelte azokat(legalább is eddig azt hittem). Elgondolkodtam. Lehet, hogy be kellene méretni az 5010-et is?
Most este megnéztük a London has fallen-t magyarul, majd vissza néztem pár jelenetet eredeti szinkronnal is. A magyar is nagyon-nagyon jól szólt, de az Angol még jobb volt! Az Anthemmel a magyar szinkron is ott volt a szeren! Keményen, határozottan, térből szólt minden!
Belenéztem a Spectre(a bevezetőnél fullba megküldem az Anthemet és ott azért elfogyott! -7 egységig bírta, de azt tökéletes dinamizmussal! Volt is szubszag rendesen … J ), a Mission im possible filmekbe is, hát öcsém … ez hiányzott nekem eddig! Ez a hang, ezt kerestem már mióta!
Aszongya nekem az ! Torzítnak a hangsugárzóid! Ezek? Ha túlélték a 2x300 Wattos digit  PA végfokot akkor nehogymá az Anthem-től torzítsanak! J  Szerintem nem is, hanem a 1120 érte el a teljesítő képességei határát. Többször is kipróbáltam a full hangerőt az erősítőn és mondhatom, hogy nem a hangszórók torzítanak. De ebből nem is csinálok problémát, mert ez az AVR halkan is DINAMIKUS! Vagy is inkább tranzienses! Az 5010 is eléggé tranzienses, de ennyire azért nem. Sztereón és sok csatornán is élvezet halkan hallgatni, mert ott van minden aminek ott kell lennie! Hogy a fenébe csinálják két tenyérnyi nyákból? Nem is értem … 
Negatívumot is írok róla azért, nehogymá … Például nem lehet rajta tojást sütni! Cöccöccö … Hát micsoda dolog ez! Itt az ősz, a tél, szegény házimozistákra nem gondoltak az Anthem mérnökei, hogy valamivel fűteni is kellene a szobát míg filmet néznek? He? Nincs benne negyvenháromezerhatszázhuszohét szörrand kép! Na most gondolkodom egy kicsit, hogy mivel is húzhatnám le a hangja miatt rendesen, de semmi nem jut eszembe … Jaigen! Vannak olyan felvételek amik ezen sem szólnak igazán jól(nem az AVR hibája), de ami nagyobb probléma, hogy „00” hangerőnél nincs tovább! Találtam olyan koncertet aminél nagyon kellene még hangerő szabályozási tartaléknak lennie, de nem volt.
A 1120 erőben elmarad az 5010-től, de kárpótol a dinamizmusal, a tranziensekkel! Normál mozizáshoz tökéletesen elegendő az ereje! Nincs szükség nagyobb teljesítményre, csak az olyan elvetemülteknek mint nekem!  Mondta is az , hogy Anthemen még sosem látta a „00”-ás hangerő jelzést!
Hozzám az AVM 60 proci, erős végfokokkal kiegészítve jobban passzolna, ha! Csakhogy az asszony felemelte az ujjait, hogy nana, nanana … 
Hát … nehéz lesz nélküle a jövőben! A jót nagyon gyorsan meg lehet szokni! Szerencsé(m)re a plafon hangszórókkal együtt nem hallottam … 
 
Nagyon köszönöm, hogy itt lehet a cucc! Őszintén ajánlom mindenkinek, aki jó hangot akar hallani (most akasztották a hóhért? )
 
Az angyalokat nem én raktam oda!

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Aki kíváncsi, milyen az új ...
Koming son ...
 


Válasz küldése

Vissza: “DREAMCINEMA”