Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

RHCP koncertjegyet keresek

Használati és javítási útmutatók, könyvek, magazinok, prospektusok, poszterek, képek, el és átadó színház és koncertjegyek, streaming előfizetések
Lezárt
Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

Re: RHCP koncertjegyet keresek

Hozzászólás Szerző: puha »

Sikerült. Öröm van. :napsut:

Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

Re: RHCP koncertjegyet keresek

Hozzászólás Szerző: puha »

Továbbra is keresem. Érdekel 2 db VIP álló is.

Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

RHCP koncertjegyet keresek

Hozzászólás Szerző: puha »

Sziasztok!
Megígértem a 17 éves fiamnak a Red Hot Chili Peppers jövő év júniusi bp-i koncertjére a jegyet.Itthon ültem, 10 órakor nyílt az online pénztár, szinte 2 másodperc múlva kattintottam, már nem volt elég, mert betett az 50 perces várólistára, majd 10:10-kor már csak ülőhely volt. Ha valaki biztonsági vagy egyéb okból álló helyre többet vett, vagy akármi miatt van jegye eladó, kérem, hogy privátban írjon rám! Természetesen tudom, hogy az árak felmennek, de most annyira sz-ul érzem magam, hogy el...rontottam, hogy csak a megoldás érdekel, hogy jegyet tudjak szerezni. Csak álló, mert a haverja oda vett, valahogy jobb lapjai voltak vagy nem tudom.
Köszönöm!

Lezárt

Vissza: “Hifi, házimozi és műszaki irodalom, jegyek (kinál-keres)”