Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Készülék állvány

Készülék, hangsugárzó, Tv és multimédia állványok, falikonzolok, minden alá és fölététét, tüskék, kúpok, golyós alátétek, lemezleszorítók, Cd /Dvd / Vinyl tároló állványok, fejhallgató állványok, akusztikai panelek
Lezárt
Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Re: Készülék állvány

Hozzászólás Szerző: csabi71 »

Mától egy nagyon kedves fórumtársnál szolgál. Köszönöm a lehetőséget.
 

Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Re: Készülék állvány

Hozzászólás Szerző: csabi71 »

Átadásig jégen egy kedves fórumtársnak.
 

Avatar
Bali85
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.12.15., szomb. 17:31
Értékelés: 0

Re: Készülék állvány

Hozzászólás Szerző: Bali85 »

Szia!

Ha mégsem kell valakinek minden eleme, akkor én vevő lennék két, vagy három polcra.

Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Készülék állvány

Hozzászólás Szerző: csabi71 »

Sziasztok!

Rendszer leépítésnek köszönhetően feleslegessé vált készülék állványomat kínálom eladásra.
Néhány éve itt vettem egy kedves fórumtárstól, ő készítette.
-8 db 600*400*40 gőzölt, szárított és hossz toldott bükkfa polc jelenleg meggyfa színű, természetesen átfesthető
-24 db magas minőségű ún. perunal alumíniumból (rezgéselnyelő) készült láb ezek több darabból állnak. A kúpos vég 70mm, a rövidebb tag 50mm a hosszabb 100 mm, átmerője 30mm. Ipari minőségű, 12.1-es, süllyesztett fejű imbusz csavarokkal lehet a lábakat különböző variációkban összeállítani. Csináltattam alumínium alátéteket a kúpos részek alá. A számtalan összeállítási lehetőségnek köszönhetően nagyon sokféle és méretű készüléknek lehet az otthona.

Nekem 7-8 komponens volt az állványon, a legutolsó variációról csatolok képet is.
Annyiért hirdetem amennyiért én is vettem 4 éve, figyelembe véve az alapanyagok és a munkadíjak jelentős mértékű növekedését szerintem reális az ár. Elsősorban egyben szeretném eladni. Csere, beszámításra most nem opció.
Debrecenben található, a nagy súlyra és méretre tekintettel a személyes átadást preferálom.
Kérdés esetén állok rendelkezésre!

Ár: 225.000.-Ft
Csatolmányok
IMG_2527.jpg
IMG_2527.jpg (138.21 KiB) Megtekintve 800 alkalommal
IMG_2420.jpg
IMG_2420.jpg (129.53 KiB) Megtekintve 800 alkalommal
 

Lezárt

Vissza: “Állványok, konzolok, rezgéscsillapító eszközök, tárolók”