Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Lezárt
alfaati

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: alfaati »

pali923 írta:
2023.04.13., csüt. 07:42
Van/volt itthon több Philips és Arcam cd-játszóm, és egy házimozi erősítő is. Az a tapasztalatom, hogy ezek közül bármelyik távirányítók oda-vissza tökéletesen kompatibilisek egymással. Még az is lehet, hogy van itthon egy maradék, este körülnézek.

Egyébként vettem már az ebay-ről 1€-ért távirányítót, ráadásul pont olyat, amilyen cd-játszóm volt akkor (H/K). Én voltam az egyetlen licitáló. :D Szóval kis szerencsével bármi működhet.
Köszi! Végűl szerencsém lett, mert itthon találtam egy pontosan ugyanolyat ami nekem kellett a hifibazár weboldalon, ráadásúl nagyon baráti áron. Fontosnak éreztem, hogy típus azonos legyen az eredetiség miatt mivel egy ritka Micromegáról van szó. Inkább kivártam. Ma megjött, ezért zárom.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1850
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1015

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Van/volt itthon több Philips és Arcam cd-játszóm, és egy házimozi erősítő is. Az a tapasztalatom, hogy ezek közül bármelyik távirányítók oda-vissza tökéletesen kompatibilisek egymással. Még az is lehet, hogy van itthon egy maradék, este körülnézek.

Egyébként vettem már az ebay-ről 1€-ért távirányítót, ráadásul pont olyat, amilyen cd-játszóm volt akkor (H/K). Én voltam az egyetlen licitáló. :D Szóval kis szerencsével bármi működhet.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

alfaati

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: alfaati »

Sok féle PHILIPS táv irányítja, ha van eladó kérlek jelezd.

alfaati

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: alfaati »

Jaaa, tudom Tonee. Jófogás, vatera, stb, mindenhol van igazából aranyárban. Ezek a fazonok várják a madarat. De az idő nekem dolgozok. Nem sietek sehova. Ha nem lennék lusta pécsen végigjárni a használt műszaki-bizományi kereskedéseket, már találtam is volna elfekvőben olcsóért.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

alfaati írta:
2022.12.30., pén. 14:05
Köszönöm, de kizárt, hogy 40+ Eurót fizessek egy távvezérlőért. Figyelem a jófogást is. Kivárok.
Erre gondoltam én is. :goodluck:

Egyébként akad itt a fórumon drágább is:
viewtopic.php?f=160&t=183760
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

alfaati

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: alfaati »

Köszönöm, de kizárt, hogy 40+ Eurót fizessek egy távvezérlőért. Figyelem a jófogást is. Kivárok.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12000
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5686
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

alfaati

Re: Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: alfaati »

A 604-es vagy 614-es Philips CD távja is érdekelhet!

alfaati

Philips Cd játszó távirányító kerestetik (CD 582)

Hozzászólás Szerző: alfaati »

Felújítok egy CD 582-es alapokon nyugvó Micromegát aminek a távja megadta magát.
A képen látható távkapcsolót keresem, vagy akár az 582-es CD-vel együtt is érdekelhet. Lehet műdödésképtelen is a CD játékos. A távkapcsoló a lényeg számomra.

Üdv.
Csatolmányok
Screenshot_20220924-231841_Google.jpg
Screenshot_20220924-231841_Google.jpg (523.88 KiB) Megtekintve 581 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Hifi és házimozi tartozékok, kiegészítők (keres)”