Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Logitech Harmony Ultimate One univerzális rendszer távirányító

Táp és jel elosztók, tápok, táp és jel kondícionálók, dobozolt transzformátorok, távok, MM és MC hangszedők, hangkarok, adapterek, lemezmosók, demagnetizálók, kábelbejárató eszközök, bemérő mikrofonok
Lezárt
Avatar
gabitaki01
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.06., hétf. 13:13
Értékelés: 0

Re: Logitech Harmony Ultimate One univerzális rendszer távirányító

Hozzászólás Szerző: gabitaki01 »

Elkelt

Avatar
gabitaki01
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016.06.06., hétf. 13:13
Értékelés: 0

Logitech Harmony Ultimate One univerzális rendszer távirányító

Hozzászólás Szerző: gabitaki01 »

Kihasználatlanság miatt eladó a címben szereplő rendszer távirányító, előnye mindent 1 távirányítóval lehet kezelni és kombinálni a működést az activities funkcióval a lakásban. Minden gyári tartozékával. Első tulajdonos vagyok, Magyarországi vásárlás, javítva nem volt. Doboza és minden tartozékai megvannak.
Kifogástalan műszaki és esztétikai állapotban ajándék tokkal és kijelző védővel.
Ettől függetlenül elkótyavetyélni nem szeretném, így az ára legyen 40000ft.
Természetesen nyitott vagyok az értelmes ajánlatokra. Helyileg Monoron lehet kipróbálni, de előre utalás esetén tudom küldeni foxpost vagy postán is.

Érdeklőin ezen a számon vagy privátban.
06205694567
Csatolmányok
lhuon-4.jpg
lhuon-4.jpg (24.3 KiB) Megtekintve 340 alkalommal
267221963_logitech-harmony-ultimate-one-915-000228.jpg
267221963_logitech-harmony-ultimate-one-915-000228.jpg (35.08 KiB) Megtekintve 340 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Hifi és házimozi tartozékok, kiegészítők”