Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hangdoboz javítás, bemérés, modifikálás

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tanczi »

Shimano írta:
2022.01.24., hétf. 13:17
Nem jó.Helyesebben ilyen lett valamelyik voltról. :D
Tragikumikus amúgy ez az egész.
Szerintem is szánalmas az erőlködés.
:quetionmark: Óvodás-szinten forrasztva jobb a váltó, mert úgy szebben néz ki... :quetionmark:

- Ha a váltó más alkatrészekből áll (tekercs, kondi, sorrend stb.), megváltozott a kapcsolása / bekötési sorrendje is, akkor hol a probléma?
- Vagy fekete helyett sárga / piros szigszalaggal jobban tetszene?
- Esetleg kelet felé fordítva essen a kondi keskenyebb része?
- A váltó beöntése pur-habbal vagy szilóval tudományosabb?
- Attól jobb lesz?

Szerinted mi fontosabb egy hangváltó esetében, főleg, ha tuningra adja be az ember a dobozát?
1.) A hangváltó végső esztétikája - vagy
2.) esetleg a kapott hangban megmutatkozó végeredmény?

Hiába: a jószándék és a segítőkészség évek alatt sem változik, ha valaki odaadóan támogató hozzáállású.
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Nem jó.Helyesebben ilyen lett valamelyik voltról. :D
Tragikumikus amúgy ez az egész.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Képek az ilyen volt,és lettről.
Csatolmányok
IMG_20201015_104711.jpg
IMG_20201015_104711.jpg (3.57 MiB) Megtekintve 2088 alkalommal
DSC00781.jpg
DSC00781.jpg (67.95 KiB) Megtekintve 2088 alkalommal
DSC00574.jpg
DSC00574.jpg (31.66 KiB) Megtekintve 2088 alkalommal

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tanczi »

orline71 írta:
2022.01.21., pén. 21:59
orline71 írta:
2022.01.21., pén. 21:52
Bocsi , de nem szeretném ennyire eldurvítani a témát .
Szerintem zárjuk le annyival , hogy én kifakadtam , kiírtam magamból a bánatomat . Sajnos kicsit nyers voltam . Ne ragozzuk tovább . Tanulópénz .
Már bocsáttassék meg, de azt, amit itt műveltél és amivel megggyanúsítottad a topikgazdát, normális értékrendű és józan gondolkodású emberként nem lehet ennyivel elintézni.
Azt állítottad korábbi hozzászólásaidban, hogy
1.) az itt elhangzott korábbi írások teljesen kamuk ("kamu minden")
2.) a pénzedért egy db ellenállást forrasztottak bele a dobozodba
3.) a hangváltóban semmi módosítás nem történt (gyári hangváltó van benne továbbra is)
4.) korábban, szakmai pályafutása során nem is Károly végezte a dobozok hangolását, hanem valaki más.

Ezzel szemben a valóság, hogy aki már látott Károly által készített hangváltót vagy egyéb tuningot, egyből felismeri a használt fekete bandázsolásból, beöntésből, hogy ez egy általa erősen átdolgozott és kialakított hangváltó.
Mivel Károly minden hangváltót az adott dobozhoz és benne lévő hangszórók képességeihez, egyedileg paraméterez és alakít ki.
Magyarul a 2-3. állításod (ami mondandódban a konkrétumot szolgáltathatta volna...) a saját magad által közölt képpel lőtted tökön és cáfoltad meg; és ez más fórumtársaknak is feltűnt, ti. hogy ezeknek a dobozoknak nagyon nem ilyen a gyári váltójuk.

Úgy gondolom, elgondolkodva
- az írásbeli vagdalkodásodon és ámokfutásodon,
- a felhozott állításaidon és azok bizonyításán, valamint
- a bemutatott bizonyítékon (ami pont téged cáfol),
hogy az 1. és 4. állításod is hasonlóan biztos és szilárd alapokon nyugszik.

Ha még azt is hozzávesszük, hogy a tuning elvégzése után mindezt kb. 1 évvel adod elő, akkor komoly problémák sejlenek fel a háttérben...

Minden normálisan gondolkodó fórumtársra rábízom, hogyan nevezi azokat a valótlan állításokat, melyek harátozottan minden valóságalapot nélkülöznek - sőt, pont az ellenkezőjét erősítik.
Mert a felhozott állítások és elhangzott rágalmak sajnos ilyenek.


1.) az itt elhangzott korábbi írások teljesen kamuk ("kamu minden") - Nem, ez nem igaz.
2.) a pénzedért egy db ellenállást forrasztottak bele a dobozodba - Nem, ez nem igaz.
3.) a hangváltóban semmi módosítás nem történt (gyári hangváltó van benne továbbra is) - Nem, ez nem igaz.
4.) korábban, szakmai pályafutása során nem is Károly végezte a dobozok hangolását, hanem valaki más - Nem, ez nem igaz.


youtu.be/vHuC76h4lwg
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tctronic írta:
2022.01.21., pén. 20:12
  • Ugrifüles kollégának volt egy nagyon érdekes bejegyzése pár napja ami eltűnt innen a topikból.... Én még olvastam... Ha nem az adminok törölték ki akkor csak a topik üzemeltetője lehetett(?)..
Ugrifüles kolléga a hsz-ében erősen személyeskedett, amiért megkapta a warningját és természetesen azt a moderátorok egyike törölte.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Ugrifules
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.05.29., kedd 23:38
Értékelés: 16
Tartózkodási hely: Budakalász

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ugrifules »

Továbbra sem értem, ennek a 4 kérdésnek a megválaszolása milyen korlátokba ütközik, hacsak nem abba, hogy a sztorid erősen kamu?

Kérdés:
1-Mi is a pontos probléma?
2-Amikor átvetted és kipróbáltad, a problémát miért nem neki jelezted?
3-Eddig minden ügyfél azt a visszajelzést adta, hogy a Károlynál történő javítás utáni átvétel már-már túlzóan alapos, minden részletre kiterjedő és ezek miatt rendkivül időigényes volt. Akkor hogy fordulhat ez elő?
4-Ha a hiba utólagosan jelentkezett, miért nem vitted vissza?

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

orline71 írta:
2022.01.21., pén. 21:52
kotel írta:
2022.01.21., pén. 20:02
A számlán csak feltüntette tételesen, hogy miért fizettél 350 e Ft-ot. Vagy csak azt írta a számlára, hogy tuning?
Milyen számlán ???
Bocsi , de nem szeretném ennyire eldurvítani a témát .
Szerintem zárjuk le annyival , hogy én kifakadtam , kiírtam magamból a bánatomat . Sajnos kicsit nyers voltam . Ne ragozzuk tovább . Tanulópénz .

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

kotel írta:
2022.01.21., pén. 20:02
A számlán csak feltüntette tételesen, hogy miért fizettél 350 e Ft-ot. Vagy csak azt írta a számlára, hogy tuning?
Milyen számlán ???

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Shimano írta:
2022.01.21., pén. 19:50
Nem tudom más hogy van vele,de ha én érintett lennék az ügyben csak szólnék pár szót,de itt úgy lapul a mester mint az a bizonyos nyuszika,vajon miért? gondolkodik.gif
Utoljára aktív,jan 17.Nem hinném hogy nem járt itt is.
Hát. Pár érdekes dolog.....
  • Ha egyszer valakitől megrendelek egy munkát, és az nem tetszik akkor először nála verem az ajtót
  • Egy ilyen jellegű munkánál egy előtte utána fotónak vagy a megrendelőnek, vagy a kivitelezőnek rendelkezésre kellene hogy álljon.Vagy egy árva mérési jegyzőkönyvnek. Szerintem ez a minimum.
  • A mester hallgatása több mint érdekes.
  • Ugrifüles kolléga, visszaolvasva mindig akkor jelenik meg , amikor valaki negatívan nyilatkozik a mesterről
  • Ugrifüles kollégának volt egy nagyon érdekes bejegyzése pár napja ami eltűnt innen a topikból.... Én még olvastam... Ha nem az adminok törölték ki akkor csak a topik üzemeltetője lehetett(?)..
gondolkodik.gif Ígérem többet nem szólok hozzá ehhez a témához, mert semmi közöm hozzá......
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Online
Avatar
kotel
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1512
Csatlakozott: 2007.01.19., pén. 23:49
Értékelés: 98
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kotel »

A számlán csak feltüntette tételesen, hogy miért fizettél 350 e Ft-ot. Vagy csak azt írta a számlára, hogy tuning?

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Nem tudom más hogy van vele,de ha én érintett lennék az ügyben csak szólnék pár szót,de itt úgy lapul a mester mint az a bizonyos nyuszika,vajon miért? gondolkodik.gif
Utoljára aktív,jan 17.Nem hinném hogy nem járt itt is.

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

Kérdés:
-Mi is a pontos probléma?
-Amikor átvetted és kipróbáltad, a problémát miért nem neki jelezted?
-Eddig minden ügyfél azt a visszajelzést adta, hogy a Károlynál történő javítás utáni átvétel már-már túlzóan alapos, minden részletre kiterjedő és ezek miatt rendkivül időigényes volt. Akkor hogy fordulhat ez elő?
-Ha a hiba utólagosan jelentkezett, miért nem vitted vissza?


Kedves Ugrifüles !
Benned is egy Tüü Károly alteregót tisztelhetünk ?!

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

Ugrifules írta:
2022.01.21., pén. 18:06
A problémát sem tudod megfogalmazni. Amit eddig állítasz:
Vettél egy 40 éves hangfalat. Állítólag. Valakitől....
Amit szintén, -állítólag- lehetséges, hogy megtunigolt egy cég, mert találtál egy matricát és ők "hangfalépítés veteránjai, akik sikeres, nagy, brit gyárakban szívták magukba a szakma minden apró trükkjét". :smile29: :smile29: :smile29:
Utána valamilyen okból elvitted a Károlyhoz.
Majd utána nyilánosan szétfikázod a Károlyt a saját csoportjában.


Kérdés:
-Mi is a pontos probléma?
-Amikor átvetted és kipróbáltad, a problémát miért nem neki jelezted?
-Eddig minden ügyfél azt a visszajelzést adta, hogy a Károlynál történő javítás utáni átvétel már-már túlzóan alapos, minden részletre kiterjedő és ezek miatt rendkivül időigényes volt. Akkor hogy fordulhat ez elő?
-Ha a hiba utólagosan jelentkezett, miért nem vitted vissza?
Úgy látom a szövegértés nem az erősséged . Vagy nem olvastad az előzményeket . Nem akarom újra ismételni önmagam , leírni mi a gondom . Leírtam a konkrét problémám .
Amúgy azért , mert sok-sok évvel ezelőtt páran hájpolták , nem lehetséges , hogy én ráfaragtam vele ?
Nem lehetséges , hogy ebben a történetben én vagyok a károsult ?

Avatar
Ugrifules
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.05.29., kedd 23:38
Értékelés: 16
Tartózkodási hely: Budakalász

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ugrifules »

A problémát sem tudod megfogalmazni. Amit eddig állítasz:
Vettél egy 40 éves hangfalat. Állítólag. Valakitől....
Amit szintén, -állítólag- lehetséges, hogy megtunigolt egy cég, mert találtál egy matricát és ők "hangfalépítés veteránjai, akik sikeres, nagy, brit gyárakban szívták magukba a szakma minden apró trükkjét". :smile29: :smile29: :smile29:
Utána valamilyen okból elvitted a Károlyhoz.
Majd utána nyilánosan szétfikázod a Károlyt a saját csoportjában.


Kérdés:
-Mi is a pontos probléma?
-Amikor átvetted és kipróbáltad, a problémát miért nem neki jelezted?
-Eddig minden ügyfél azt a visszajelzést adta, hogy a Károlynál történő javítás utáni átvétel már-már túlzóan alapos, minden részletre kiterjedő és ezek miatt rendkivül időigényes volt. Akkor hogy fordulhat ez elő?
-Ha a hiba utólagosan jelentkezett, miért nem vitted vissza?

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

Red75 írta:
2022.01.21., pén. 16:03
orline71 írta:
2022.01.20., csüt. 21:51
Ez a hangsugárzó egykor Fine Audio ? tuningot kapott , az elején rajta is van az emblémájuk .
Ha már egy neves cég ezt egyszer tuningolta, akkor miért kellett ide Tüű Karcsi? gondolkodik.gif :smile53:
Nem írtam , hogy " neves cég" tuningolta . Ez a cég nem a ma ismert Fyne Audio .
Ezek a hangfalak 30-40 évesek lehetnek , akkor tuningolta egy F.A . nevű ( Fine Audio ? ) cég .

" A Fyne Audio alig pár éves, ám a hét fős alapító gárda már így is több mint 200 év szakmai tapasztalattal büszkélkedhet! Vagy
is egytől-egyig a hangfalépítés veteránjai, akik sikeres, nagy, brit gyárakban szívták magukba a szakma minden apró trükkjét."

Szerettem volna még jobbat .

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Red75 »

orline71 írta:
2022.01.20., csüt. 21:51
Ez a hangsugárzó egykor Fine Audio ? tuningot kapott , az elején rajta is van az emblémájuk .
Ha már egy neves cég ezt egyszer tuningolta, akkor miért kellett ide Tüű Karcsi? gondolkodik.gif :smile53:
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
Ugrifules
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2012.05.29., kedd 23:38
Értékelés: 16
Tartózkodási hely: Budakalász

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ugrifules »

A képen nem a acr isostatic gyári váltója van, az teljesen máshogy néz ki.

A "3ft-os cucc" az Mundorf / Visaton ellenállás, darabja 1.5-12EUR közötti.

A fine audio alaphangon 1000EUR alatt nem nyúl hozzá ehhez a dobozhoz

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

orline71 írta:
2022.01.20., csüt. 21:51
Red75 írta:
2022.01.20., csüt. 18:45
A váltón biztos, hogy nem volt módosítva? Találtam képeket, de egyikre sem hasonlít.
Ne érts félre, nem kötözködöm és nem az alkotót védem, csupán egy kérdés felőlem. :smile53:
Mindamellett Én biztosan nem fizetnék ennyit egy "tuningért". gondolkodik.gif De bízom benne, hogy sikerül jó szájízzel lezárni ezt az ügyet. :smile32:
Sajnos , ha minőségi alkatrészekkel , komoly hangolást végeznek egy 3-4 utas dobozon , a 350 e még nem is olyan elrugaszkodott összeg . Sőt . De ahhoz tényleg kellenek a drága kondik ,tekercsek , stb.
Ez amúgy egy brutál komoly doboz .

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

Red75 írta:
2022.01.20., csüt. 18:45
A váltón biztos, hogy nem volt módosítva? Találtam képeket, de egyikre sem hasonlít.
Ne érts félre, nem kötözködöm és nem az alkotót védem, csupán egy kérdés felőlem. :smile53:
Mindamellett Én biztosan nem fizetnék ennyit egy "tuningért". gondolkodik.gif De bízom benne, hogy sikerül jó szájízzel lezárni ezt az ügyet. :smile32:
Ez a hangsugárzó egykor Fine Audio ? tuningot kapott , az elején rajta is van az emblémájuk .
Lehet , hogy ők módosították anno a hangváltót , sajnos már nem találok róluk infót a neten .
Az eladó , akitől vettem , tájékoztatott , hogy ez nem egy sima ACR 300-as .
De sajnos már nem tudok utánajárni , mert a céget nem találtam meg .

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Red75 írta:
2022.01.20., csüt. 18:45
A váltón biztos, hogy nem volt módosítva? Találtam képeket, de egyikre sem hasonlít.
Ne érts félre, nem kötözködöm és nem az alkotót védem, csupán egy kérdés felőlem. :smile53:
Mindamellett Én biztosan nem fizetnék ennyit egy "tuningért". gondolkodik.gif De bízom benne, hogy sikerül jó szájízzel lezárni ezt az ügyet. :smile32:
Szerintem lehet a gyári váltója, bár nem túl gusztusos.
acr-isostatic-rp-300-6519.jpg
acr-isostatic-rp-300-6519.jpg (220.77 KiB) Megtekintve 2052 alkalommal
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Red75 »

A váltón biztos, hogy nem volt módosítva? Találtam képeket, de egyikre sem hasonlít.
Ne érts félre, nem kötözködöm és nem az alkotót védem, csupán egy kérdés felőlem. :smile53:
Mindamellett Én biztosan nem fizetnék ennyit egy "tuningért". gondolkodik.gif De bízom benne, hogy sikerül jó szájízzel lezárni ezt az ügyet. :smile32:
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: BLX »

Köszi, hogy feltöltötted a képeket és leírtad a tapasztalatodat.
Remélhetőleg Tanczin keresztül vagy közvetlenül Károlytól megtudjuk mi az ő álláspontja. Szerintem sokakat érdekelne.

Remélhetőleg kiderül az is, hogy a 350e Ft-os vállalási ár miből állt össze. Tanulságos lehet ez is.

orline71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2019.05.05., vas. 14:38
Értékelés: 13

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: orline71 »

tanczi írta:
2022.01.18., kedd 09:27
Tctronic írta:
2022.01.17., hétf. 18:36
Szerintem sokan szívesen vennénk a topik "üzemeltetőjének" hozzászólását/véleményét a témában. Ha már....
Alábbi az ő véleménye, nekem telefonon mondta (mint látszik, nem szokott netezni, ezen nem sok csodálkozni való van, mert ezt csinálja évek óta):

Ha kérhetlek, légyszi támaszd alá
1.) milyen dobozt vittél Tüű-höz (kb. mikor),
2.) akár a dobozról is örömmel látnék egy fotót,
3.) ha azt állítod, hogy nem csinált a váltóval semmit, akkor csinálj a váltóról / terminálról is készíts egy képet.

Az csak egy megjegyzés részemről, hogy az állítólagos tuning után az itt panaszkodó egy valakihez nem fordult és nem szólt megfogalmazott elégedetlenségéről.
Pont ahhoz, akinél minden fórumos kezdte volna.

Kitaláljátok ki lenne az?
És arra mit tippeltek, mindez az állítólagos felhajtás kinek az érdekében áll?
Nekem eléggé furcsa lesz és az ügy valódiságát támasztja alá, ha nem kapunk választ és fotókat pár napon belül.
Kedves Tanczi alias Tüü Karcsi !
Mellékelem a váltó és a hangsugárzó képét .
Biztos emlékezni fogsz rá , mert elég ritka darab .
Hogy miért nem fordultam hozzád mindjárt ? Mert aki megkárosít 350 e forinttal , úgysem fogja se jóvátenni , se visszafizetni . Max . kimagyarázza hülyeségekkel .
Csak most hogy előjött egy "csodálód" , tört fel bennem , ami egyébként mindig is mardosott , hogy így jártam .
Lehet , hogy régen készültek jó tuningok , de én nem kaptam semmit a pénzemért .
A képek az eredeti , most is benne levő hangváltót mutatják .
IMG_20200929_161557.jpg
IMG_20200929_161557.jpg (3.67 MiB) Megtekintve 1969 alkalommal
IMG_20201015_105552.jpg
IMG_20201015_105552.jpg (2.88 MiB) Megtekintve 1969 alkalommal
IMG_20201015_104711.jpg
IMG_20201015_104711.jpg (3.57 MiB) Megtekintve 1969 alkalommal
IMG_20201015_104735.jpg
IMG_20201015_104735.jpg (2.94 MiB) Megtekintve 1969 alkalommal

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tanczi »

Nekem eléggé furcsa lesz és az ügy valódiságát támasztja alá, ha nem kapunk választ és fotókat pár napon belül.
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Re: Tüű Károly - hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tanczi »

Tctronic írta:
2022.01.17., hétf. 18:36
Szerintem sokan szívesen vennénk a topik "üzemeltetőjének" hozzászólását/véleményét a témában. Ha már....
Alábbi az ő véleménye, nekem telefonon mondta (mint látszik, nem szokott netezni, ezen nem sok csodálkozni való van, mert ezt csinálja évek óta):

Ha kérhetlek, légyszi támaszd alá
1.) milyen dobozt vittél Tüű-höz (kb. mikor),
2.) akár a dobozról is örömmel látnék egy fotót,
3.) ha azt állítod, hogy nem csinált a váltóval semmit, akkor csinálj a váltóról / terminálról is készíts egy képet.

Az csak egy megjegyzés részemről, hogy az állítólagos tuning után az itt panaszkodó egy valakihez nem fordult és nem szólt megfogalmazott elégedetlenségéről.
Pont ahhoz, akinél minden fórumos kezdte volna.

Kitaláljátok ki lenne az?
És arra mit tippeltek, mindez az állítólagos felhajtás kinek az érdekében áll?
Nekem eléggé furcsa lesz és az ügy valódiságát támasztja alá, ha nem kapunk választ és fotókat pár napon belül.
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Válasz küldése

Vissza: “DIY - csináld magad!”