Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Rezgéscsillapító elemek

Avatar
Peger
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010.10.11., hétf. 11:00
Értékelés: 128
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Peger »

Lemezjátszóm alá keresek valami csillapítást, jól látom ezt máshol/másik fórumban tárgyaljuk?
"A legjobb technika, amikor nincs technika" - Bruce Lee

Avatar
bandi100
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2014.09.07., vas. 17:43
Értékelés: 140

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: bandi100 »

Nekem írt, miután itt panaszkodtam, hogy nem igazán kuncsaft-barát módon működik a cég.
Hamar közölte, hogy hová utaljak pénzt, majd, mire föltettem két kérdést, ezt válaszolta:
"Úgy látom ezek korongok téged igazából nem érdekelnek.
Minden információ a hirdetésben megtalálható.
Zavaros nekem ez a kommunikáció.
Amennyiben módodban áll vásárolj máshol ilyen típusú terméket."
Kafa. Én pedig ezt válaszoltam neki:
"Sajnálom, hogy x-edik kommunikációnkak is ez a vége.
Kérdéseimre csak részben válaszolsz, akár telefonon, akár írásban.
A telefonos érdeklődésnek mindig az a vége, hogy irkáljak valahová, ahol aztán ugyancsak zsákutca lesz a dolog vége. Háromszor úgy került zsákutcába a dolog, hogy egyáltalán nem válaszoltál, most pedig úgy, hogy megsértődtél azon, hogy két kérdést feltettem.
Telefonon azt is felajnálottam, hogy elmegyek a korongékért és kifizetem őket, hát az sem jó neked. Majd írjak, majd legyen zsákutca.
Akármilyen jó kis korongokat gyártasz vagy nem gyártasz, ilyen hozzáállással megérdemled, hogy elveszítsed az érdeklődőket és a kuncsaftokat.
Hajrá jobb vállalkozók."
Asszem, ennyi elég volt. Én többet nem foglalkozom Sándorral.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

zoli73 írta:
2021.12.08., szer. 08:41
d_dok írta:
2021.12.07., kedd 23:34
Tudomásom szerint Sándor felhagyott a gyártással, a megmaradt árukészlet még elérhető itt, a fórumon.
Nem vagyok benne biztos, de én is ezt érzem a háttérben. A napokban rendeltem Sándortól 8db standart hangsugárzó lábat(még folyamatban van), amire szűkszavúan csak annyit írt, hogy "rendben, küldi, és ez
az utolsó M6 menetes garnitúra".
Kiváncsiságból visszakérdeztem, hogy talán kifutó modell, más jön helyette, meg úgy egyáltalán, hol lehet megnézni az aktuális kínálatot, árakat, stb, mert sehol nem találok róluk infót? Olvasta az üzenetemet, de nem válaszolt...
Nagyon sajnálnám, ha a Vibra-R eltünne a "sülyesztőben", mert minőségi, és valóban hatékony eszközöket gyártanak.
Ezen kívül, terveztem még néhány eszközt beszerezni tőlük, mert nagyon elégedett vagyok velük, de akkor marad a használt piac.
Ma megérkezett az a bizonyos "utolsó M6 menetes garnitúra", és már a rendeltetési helyükre is kerültek!
Csatolmányok
20211210_132557.jpg
20211210_132557.jpg (1.43 MiB) Megtekintve 18603 alkalommal
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Palm »

d_dok írta:
2021.12.07., kedd 23:34
Tudomásom szerint Sándor felhagyott a gyártással, a megmaradt árukészlet még elérhető itt, a fórumon.
Én is így tudom. A weboldal megszünt.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

d_dok írta:
2021.12.07., kedd 23:34
Tudomásom szerint Sándor felhagyott a gyártással, a megmaradt árukészlet még elérhető itt, a fórumon.
Nem vagyok benne biztos, de én is ezt érzem a háttérben. A napokban rendeltem Sándortól 8db standart hangsugárzó lábat(még folyamatban van), amire szűkszavúan csak annyit írt, hogy "rendben, küldi, és ez
az utolsó M6 menetes garnitúra".
Kiváncsiságból visszakérdeztem, hogy talán kifutó modell, más jön helyette, meg úgy egyáltalán, hol lehet megnézni az aktuális kínálatot, árakat, stb, mert sehol nem találok róluk infót? Olvasta az üzenetemet, de nem válaszolt...
Nagyon sajnálnám, ha a Vibra-R eltünne a "sülyesztőben", mert minőségi, és valóban hatékony eszközöket gyártanak.
Ezen kívül, terveztem még néhány eszközt beszerezni tőlük, mert nagyon elégedett vagyok velük, de akkor marad a használt piac.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

d_dok
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2019.07.24., szer. 11:23
Értékelés: 21

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: d_dok »

Tudomásom szerint Sándor felhagyott a gyártással, a megmaradt árukészlet még elérhető itt, a fórumon.

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Kedves Sándor!

Mi történt a weblappal?
Hol lehet most a termékeket és azok árát megtekinteni?

Előre is köszönöm a választ!
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Sikerült beszereznem még 1 szett bronz korongot az erősítő alá és használatával még egy adag torzítás lekerült a zenéröl. Leginkább a mélytartomány lett még precízebb és mintha több apró részlet is megjelenne. Kíváló termék, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Palm »

Máté84 írta:
2021.01.15., pén. 12:17
Azt valaki meg tudja esetleg magyarázni hogy egy integrált erősítőnél miért számit a készülék elcsatolása? Hangsugárzónál, CD-nél, csöves készüléknél értem hogy van különbség, de egy integrált erősítőnél miért tud egy bronz korong segíteni?
Minden összefügg mindennel, tehát minden mindenre hat.
A bronz jó rezgés csillapító. Minden anyagnak megvan a maga akusztikai sajátossága.
Ha csillapítod az integrált erősítőt (bronz, alumínium, gumi, stb.) a rá ható rezgésektől, akkor javul a rendszer hangzása. Hogy milyen mértékben az számmal nem kifejezhető, mert a hangzásnál vagy van változás vagy nincs, az egyik jobb az adott dologhoz, mint a másik, tehát több pluszt ad. Sajnos ezt ki kell próbálni az adott dologhoz és helyre mi a legjobb. Ráadásul a hallás egyéni. Kinek jobb, kinek rosszabb. Van aki a Sokol rádió és a Mark Levinson - Wilson Audio rendszer között se hallja a különbséget.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Palm »

Vibra-R Basic hangfal lábak kerültek Dali Mentor 6 hangfalpár alá. M10-es menettel kértem a lábakat (a hangfal gyári menet mérete).

Kép

Kép

A gyári tüskékhez képest érezhetően és hallhatóan dinamikusabb, tisztább és valósághűbb a hang, a tere is megváltozott pozitívan (kitágult a tér).
Röviden: van változás és jobb tőle a hang és nem utolsó sorban igencsak esztétikus is.
Köszönöm! 36_1_11.gif
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Azt valaki meg tudja esetleg magyarázni hogy egy integrált erősítőnél miért számit a készülék elcsatolása? Hangsugárzónál, CD-nél, csöves készüléknél értem hogy van különbség, de egy integrált erősítőnél miért tud egy bronz korong segíteni?
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Online
Avatar
kispests-newbie
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1734
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 16:24
Értékelés: 82

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: kispests-newbie »

Nem probléma az M10-es menet.

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Palm »

M10-es menetű hangfalakhoz (pl. Dali) sajnos adapterezéssel lehet leginkább lábat/tüskét találni. Olyan, ami eleve M10-es nincs véletlenül? Vagy lehetséges-e M10-es menettel kérni?
Pl. Hangfalláb (Basic)

Kép
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »

kispests-newbie írta:
2019.05.27., hétf. 22:26
Elérhető egy új, speciálisan hangsugárzók alá készült termékünk, a "standard" kerámia golyós hangfalláb, ami egy abszolút költséghatékony megoldás, ugyanakkor hasonló konkurens termékeknél lényegesen kedvezőbb hatással bír a rendszerekre. A termék bevezetés alatt áll, de akik kipróbálták, nem hozták vissza. Hangra gyakorolt hatása mentes az acélalátétek által gyakran hozzáadott keménységtől. Tervezéskor figyelembe vettük azt is, hogy döntött hangfalak alatt is esztétikus legyen.
(pl. Sonus Faber :napsut: )
A korong átmérője 36 mm, és abszolút "parkettabarát".
A termék oldala http://bolthely.hu/vibrar/id/00027-Stan ... hangfallab
Erre a termékre is él természetesen a 14 napos visszavásárlási garancia.

Kép
Nagyon megéri az árát! 36_1_11.gif
Monitor sugárzó, vagy az állvány alá is ajánlom. Sokkal letisztultabb, szellősebb hangzást lehet vele elérni, mint egy fém tüskével vagy szilikon/gumi talppal.

Online
Avatar
kispests-newbie
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1734
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 16:24
Értékelés: 82

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: kispests-newbie »

Az új év, új akciókkal indul: a http://bolthely.hu/vibrar/ webshopban számos termék kedvezményes áron vásárolható meg, közöttük a Reference készülékalátét is, amely a népszerű, "csúcs" hangfallábaknál alkalmazott technológiák felhasználásával készül.
Alu-bronz-alu szendvicsszerkezete biztosítja a széles tartományú rezonancia-elvezetést, ezáltal a hangkarakter módosítása nélkül javít a rendszer részletező képességén és a térleképzésnek is kialakul a 3 dimenziós mivolta, ezáltal közelebb kerül rendszerünk az analógos hangzáshoz.
Csatolmányok
00024_2.jpg
00024_2.jpg (31.17 KiB) Megtekintve 28923 alkalommal

Avatar
Hunma
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.01.23., hétf. 23:40
Értékelés: 1

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Hunma »

Pár napja vásároltam egy szett satandard golyós hangfallábat az Audio Note AZ2-es hangfalaimhoz. Ezek a hangfalak hátul terhelt tölcséresek, nincs olyan megfogott mély tartományuk, nálam egy kicsit döngöttek is, hiába próbáltam mindenféle trükköt (paravánnal, falra tolni, faltól elhúzni). Ezek a hangfallábak viszont rengeteget javítottak a hangzáson. Az összes hangtartományban sokkal kontúrosabb lett minden, pont annyit segített, amit hiányoltam. A térleképzés is rengeteget javult és eltűnt egy csomó torzítás. Nem nagyon kellett A-B tesztet végezni, a hatás mindenki számára azonnal érzékelhető.
Rendeltem még egy szett alap korongot (bronz profi korongok vannak a végfok alatt egy ideje), amit a HEED Orbit 2-es lemezjátszó tápegység alá raktam be először. Tudtam, hogy valamit belerondít a hangba az alig észlelhető búgása, rezgése, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyit és hogy az alátét ezt megszünteti. Először nem hittem a fülemnek, így megcsináltam az A-B-A tesztet. Olyan szinten letisztította a hangokat, hogy csak pislogtam, egy jó adag ércességet, kásás torzítást szüntetett meg. Sokkal hallgathatóbb lett a rendszer, és itt csak a lemezjátszó motor tápegysége alá került be a korong. Vajon mi történik, amikor a phono előfok alá fog bekerülni...
Szóval minden rezeg körülöttünk, tessék csillapítani minden lánc elemet (én az elosztó alá is rendelek majd).
Köszönöm Sándor!
Igazán remek termékek.
Gauss Audio Optheron végfok
Townshend Allegri+ előfok
Gauss Audio Indiscreet phono fokozat
Rega P8 + Clearaudio Maestro V2 hangszedővel
VanDamme és HiDiamond kábelek
X2audio tápszűrő
Vibra-R rezgéscsillapítók

Avatar
chopper
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2012.11.12., hétf. 19:58
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: chopper »

Nemrég vásároltam Sándoréktól a hangfalaim alá standard golyós hangfallábakat a gyári acél tüskék kiváltására. Látszólag biztosra mentem: régóta ismerem a Vibra-R termékeket. Készülékeim alatt jóideje ilyen alátétek biztosítják a rezgések elcsatolását. Mégis a hangfallábak behelyezése után kiváncsisággal ültem le zenét hallgatni. Vajon mi várható egy kb. 40ezer forintos beruházástól?
Már az első taktusoktól tudatosult bennem: amit a leírásban írtak az mind igaz. A mélyek dinamikusabbak lettek és a felsőbb tarományok tovább simultak, teresebb lett a hangzás.
Ha lehet ilyet mondani ezek után még szívesebben ülök le zenét hallgatni.
Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek számít, hogy mire költi a hifis keretét.
Köszönöm Sándor! leborulok.gif
(Mellesleg a hangfalak mozgatása lényegesen leegyszerűsödött. Csak egyszerűen odébbtolom. Nem kell emelni!)

Online
Avatar
kispests-newbie
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1734
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 16:24
Értékelés: 82

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: kispests-newbie »

Elérhető egy új, speciálisan hangsugárzók alá készült termékünk, a "standard" kerámia golyós hangfalláb, ami egy abszolút költséghatékony megoldás, ugyanakkor hasonló konkurens termékeknél lényegesen kedvezőbb hatással bír a rendszerekre. A termék bevezetés alatt áll, de akik kipróbálták, nem hozták vissza. Hangra gyakorolt hatása mentes az acélalátétek által gyakran hozzáadott keménységtől. Tervezéskor figyelembe vettük azt is, hogy döntött hangfalak alatt is esztétikus legyen.
(pl. Sonus Faber :napsut: )
A korong átmérője 36 mm, és abszolút "parkettabarát".
A termék oldala http://bolthely.hu/vibrar/id/00027-Stan ... hangfallab
Erre a termékre is él természetesen a 14 napos visszavásárlási garancia.
Csatolmányok
Standard hangfalláb_goly03.JPG
Standard hangfalláb_goly03.JPG (241.87 KiB) Megtekintve 30231 alkalommal

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6925
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4656
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: fülelek »

"teljes körű izoláció" -ezt hogy érted? gondolkodik.gif
Milyen frekvencia tartományban, hány dB?

Online
Avatar
kispests-newbie
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1734
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 16:24
Értékelés: 82

Re: Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: kispests-newbie »

A csúcs hangfallábak pozitív megítélése mellett felhívom a "standard" hangfalláb akcióira is a figyelmet.
Ez is hasonló hatékonysággal működik, mint a másik két fajta hangfalláb, csak alacsonyabb, így eleve magas hangsugárzóknál előnyösebb a használata pl.
Ezen felül egy költséghatékony, teljes körű izolációt nyújt a hangsugárzók részére, a gyári primitív acéltüskéket kiváltva. (amelyek általában - tapasztalatom szerint - torzítják a hangfalak hangját , kemény közepet, éles magasakat eredményezve...)
A webáruházban most 20700 Ft helyett 12000 Ft darabja.
Illetve van egy "demó szett" is belőle, 80000 Ft (8 db) áron.

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: gyt »



Bő egy hete raktam a hangfalaim alá a csúcs hangfal lábakat.



Hát kérem: kiváló, úgy, ahogy van. Azt hozza, amire számítottam: maradt a megszokott hangzás, de minden kicsit tisztább, pontosabb, kivehetőbb, anélkül, hogy sterilebb, ridegebb lenne.



Köszönöm a Mesternek. Ajánlom mindenkinek.



Minden jót.   gyt



 



 

Heed, Soulines, Power-R

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 604

Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Palm »


Lehetne kérni képet ezeknek a hangfal lábnaknak a belsejéről képet vagy metszeti képet, mint némely termék esetén?
 
http://bolthely.hu/kepek/vibrar/00014.jpg
 
http://bolthely.hu/kepek/vibrar/00012.jpg
 
http://bolthely.hu/kepek/vibrar/00013.jpg
 
Nagyon érdekel hogy lett megoldva, hogy a rezgéseket csillapítja, de mégsem esik szét alkatrészekre.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Online
Avatar
kispests-newbie
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1734
Csatlakozott: 2012.10.29., hétf. 16:24
Értékelés: 82

Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: kispests-newbie »

Év végi akciók a webáruházban!

Vendég

Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És megint...
Azon eszközöknél, ahol van valamiféle forgó alkatrész, ott mindenkinek egyértelmű szinte, hogy érdemes odafigyelni az elcsatolásra.
Saját tapasztalatom szerint, ahol trafó búgás van, ott ez a jelenség minél erősebben jelentkezik, annál inkább hasznos pl egy 3 db-os kerámia golyós bronz korong szett. http://bolthely.hu/vibrar/id/00019_Bronz_korong__profi_ Félelmetes, mennyit tisztít a hangon és elveszi a hangról ezt az 50-100Hz-es felrakódást, minden tartományban javítja a felbontást, természetesebbé, valósabbá teszi a hangzást. Egész döbbenetes különbségek vannak vele ill. nélküle.
 
ákos

Vendég

Rezgéscsillapító elemek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Már megint én...
A kerámia golyós bronz korong http://bolthely.hu/vibrar/id/00019_Bronz_korong__profi_ annyira bevált, hogy az összes készülék alá ilyet tettem 3 db-ot. A legújabb szerzeményem a hangfalláb. http://bolthely.hu/vibrar/id/00012_Hang ... _standard_
Minden igaz erre is, amit Audiomeca írt. Nyilván az egy még komolyabb láb, de ugyanezeket tudnám leírni én is. 
Tapasztalataim szerint igencsak megéri figyelmet fordítani a rezgéscsillapításra. Nem érdemes kihagyni, ha rendszert építünk, ez is része. Van egy rossz hírem is, rossz hangú rendszer nem fog tőle jól szólni.   De ha van egy jól összeállított rendszer, azon emel még egy jókorát. Sok tüskével és egyéb megoldásokkal ellentétben, ez nem viszi el a már beállított tonalitást semmilyen irányba, nem vékonyítja el a hangot. A felbontáson és a dinamikán, a tisztaságon javít.   Nekem minden fillért megért.
 
ákos

Lezárt

Vissza: “Vibra-r Kispest's newbie”