Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Excalibur kábelek

Moderátor: excalibur38

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Üdv. A tápkábel mibe kerül?
PÜ. ment!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Üdv. A tápkábel mibe kerül?
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »





Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


A hangfalkábel gyors, dinamikus, nekem tetszik a hangja. Hangfalkábel kérdés megoldva!
:lol!:

Avatar
Nyolc
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 17:36
Értékelés: 26

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Nyolc »

A hangfalkábel gyors, dinamikus, nekem tetszik a hangja. Hangfalkábel kérdés megoldva!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Nagyon korrekt! Gyorsan, szépet és nem utolsó sorban kiváló kábelt készit. Már harmadik napja hallgatom (sajnos idő hiányában keveset) és egyre jobban tettszik amit hallok! Köszönöm Arnold :lol!:
Nincs mit, nagyon szívesen!
Én köszönöm a vásárlást!

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Rumika »

Nagyon korrekt! Gyorsan, szépet és nem utolsó sorban kiváló kábelt készit. Már harmadik napja hallgatom (sajnos idő hiányában keveset) és egyre jobban tettszik amit hallok! Köszönöm Arnold
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


A kábel megjött! Már most jobb mint amit kicsréltem (pedig az sem volt rossz) Köszönöm. :kiraly:
:lol!: :lol!:

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


szeretnem megherdezni, hogy lenne ra lehetosegm, hogy kiprobaljam a hangfalkabelt, 4m-es hosszban, es ha tetszik marad illetve az ara is erdekel, valamint az ic ara is...
PÜ. ment!

Vendég

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szeretnem megherdezni, hogy lenne ra lehetosegm, hogy kiprobaljam a hangfalkabelt, 4m-es hosszban, es ha tetszik marad illetve az ara is erdekel, valamint az ic ara is...

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Köszi, megjött... 
Egyenlőre még csak érdeklődő vagyok, de mivel nagyon jókat írnak a kábeleidről, az a kérdésem, hogy kipróbálhatóak-e (IC és hangfalkábel)?

Pü: ment!

Avatar
Kardig
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2008.07.02., szer. 14:18
Értékelés: 39

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Kardig »


Köszi, megjött...
 
Egyenlőre még csak érdeklődő vagyok, de mivel nagyon jókat írnak a kábeleidről, az a kérdésem, hogy kipróbálhatóak-e (IC és hangfalkábel)?

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Szia Excalibur! 
OTika előző kérdésére a válaszok engem is érdekelnének...
 
Üdv, Kardig

PÜ. ment!

Avatar
Kardig
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2008.07.02., szer. 14:18
Értékelés: 39

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Kardig »


Szia Excalibur!
 
OTika előző kérdésére a válaszok engem is érdekelnének...
 
Üdv, Kardig

Avatar
Rumika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2007.01.03., szer. 20:12
Értékelés: 3

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: Rumika »

A kábel megjött! Már most jobb mint amit kicsréltem (pedig az sem volt rossz) Köszönöm. :lol!:
Erősítő: DENSEN B-110, CD: SONY XA20ES, Logitech SB, DAC Micromega Variodac, Hangfal: POLKAUDIO LSi15 Tv: SAMSUNG SMART 40, Lemezjátszó: ARISTON, Kábelek: Furutech, FADEL ART STREAM BW

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Szia! 
Mennyibe kerülne?: 2x3m hangfalkábel minden végén dugóval, 2x1m IC és 2m hálózati kábel?
Az árakat kábelenként írd légyszí'.
 
üdv. OT

PÜ. ment!

Avatar
OTika
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.09.07., vas. 17:24
Értékelés: 0

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: OTika »


Szia!
 
Mennyibe kerülne?: 2x3m hangfalkábel minden végén dugóval, 2x1m IC és 2m hálózati kábel?
Az árakat kábelenként írd légyszí'.
 
üdv. OT

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »


Sziasztok megint én, szóval járódott egy kicsit a kábel, meg több időm is volt zenét hallgatni, mint korábban is írtam ez a kábel egyáltalán nem tolakodó, hanem kifejezetten kiegyensúlyozott, ez főleg nagy hangerőnél és dinamikus részeknél tett jót a rendszeremnek pl.: Nightwish (szimfónikus metál) ha a régi dróttal hallgattam bizonyos részeknél ahol pl. a rock zenekar meg a szimfónikus zenekar is zúz, le kellet halkítanom mert egyszerűen kiszúrta a fülem a zene, elvékonyodott a hang, most ugyanekkora hangerőt észre sem veszek olyan kellemesen szól, hogy aludni lehet mellete . A hammond orgona nagy energiával szól de nem vékony hanem testes, egyáltalán nem bántó, olyan amilyennek lennie kell. A magasak tiszták, szépek, precízek, de nem kiemeltek, viszont csak kicsit megy mélyebbre mint a régi drótom (Inakustik Monitor Joker), ennek ellenére a mélytartomány is jobban követhető mert nincs ami elnyomja, ragozhatnám még de én azt javaslom mindenkinek, hogy ha tudja hallgassa meg.
 
Nekem az árát abszolút megérte bár olcsónak nem mondanám (nekem legalábbis), azt sem tudom, hogy egy hasonló árú márkás kábel mit tudna, viszont nem is érdekel ezzel a kábellal feltettem a pontot a rendszeremre (az elmúlt néhány hónap során cseréltem le) egy darabig nem kell hozzányúlni, nem költök rá (ez nálam 10év).
A rendszer amibe van csak a viszonyítás kedvéért: Mission M34i, NAD C320BEE, Micromega Minium CD, Cambridge Audio Studio Reference IC.

Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


SziasztokNekem is megjött a hangfalkábel, és kb. fél órás hallgatás után szerintem ez egy őszinte kábel, nem tesz hozzá, nem vesz el, amit tud a rendszered azt ki is hozza belőle, nincsenek bántó fals hangok, kilengések. Semleges a hangzás.
Még be is kell járódnia.


:lol!: :lol!:

Avatar
AtaWrc
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 13:10
Értékelés: 5

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: AtaWrc »


Sziasztok
Nekem is megjött a hangfalkábel, és kb. fél órás hallgatás után szerintem ez egy őszinte kábel, nem tesz hozzá, nem vesz el, amit tud a rendszered azt ki is hozza belőle, nincsenek bántó fals hangok, kilengések. Semleges a hangzás.
Még be is kell járódnia.


Avatar
excalibur38
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 732
Csatlakozott: 2008.02.14., csüt. 07:10
Értékelés: 31

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: excalibur38 »


Ma megjött a hangfalkábel amit Excalibur -tól rendeltem, első fülelésre nagyon finom, kellemes, részletező, egységes zenei a hangja. Abszolút semmi bántó él vagy ércesség sincs a hangjában, én lényegében e hibák miatt cseréltem kábelt (Inakustik Monitor Joker volt a régi). Ezek csak az első benyomások túl sok időm nem volt még hallgatni, meg be is kell, hogy járódjon, amint lesz lényegi változás beszámolok róla.
:lol!:

Avatar
CsepiZs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 18:42
Értékelés: 0

Excalibur kábelek

Hozzászólás Szerző: CsepiZs »

Ma megjött a hangfalkábel amit Excalibur -tól rendeltem, első fülelésre nagyon finom, kellemes, részletező, egységes zenei a hangja. Abszolút semmi bántó él vagy ércesség sincs a hangjában, én lényegében e hibák miatt cseréltem kábelt (Inakustik Monitor Joker volt a régi). Ezek csak az első benyomások túl sok időm nem volt még hallgatni, meg be is kell, hogy járódjon, amint lesz lényegi változás beszámolok róla.

Lezárt

Vissza: “Excalibur kábelek”