Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Moderátor: nehai

Vendég

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azt próbálom ezzel mondani, hogy egy olyan dologért fizettek ki több tízezer forintot, amiről a gyártó el sem mondja hogy mi az EZ a MÁGIA, kézrátét stb.
Én nem vásárlok, járom a magam (DIY) útját. Kézrátétet is használok:o)
Tényleg nem értem, mit kell ezen ennyit problémázni! Letét ellenében bárki elviheti, aztán van ideje eldönteni, hogy megtartja-e. Ha úgy gondolja, 30Ft-os drótból hegesztettel is összevetheti. Esetleg mindkettőt szétvághatja és elektronmikroszkóppal megvizsgáltathatja, van-e különbség a kristányszerkezetek között. Bar a szétvágottat Józsi -szerintem- csak olcsóbban fogja visszavenni

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »


"Igen, nyilván valami oka oka van, hogy nem teszi közzé a receptet."
 
Rendben de ti aki vásároltatok, ezt a receptet fizetitek meg de busásan.
Pl IC kábel 4db RCA dugó az olcsóbbik furtech 800 Ft körül/db = 3200 Ft
A vezető (most jóindulatú leszek) 2000 Ft
Az IC ára kb huszonezer ft
Ezt otthon is meglehet csinálni durván 6000 Ft-ból
 
Azt próbálom ezzel mondani, hogy egy olyan dologért fizettek ki több tízezer forintot, amiről a gyártó el sem mondja hogy mi az EZ a MÁGIA, kézrátét stb.

Vendég

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Yamaha 497 cd játszó, Hivox dac Heybrook integra, Heybrook helios, Neotech kábelek....
Hiba az ÖN rendszerében van

Fő a magabiztosság:)))

Vendég

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


De ez csak egy DIY termék.
Tudod egyáltalán, mit jelent ez a betűszó: DIY? Nem úgy tűnik...
 
Követelőzést, fenyegetőzést és felesleges offolást én csak részedről látok. Igen, nyilván valami oka oka van, hogy nem teszi közzé a receptet. (Nem kell hozzá nagy intelligencia, hogy kitaláld..)

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »


Yamaha 497 cd játszó, Hivox dac Heybrook integra, Heybrook helios, Neotech kábelek.
Ebből most mire fogsz következtetni? Hiba az ÖN rendszerében van

Avatar
rewox
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 07:51
Értékelés: 7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: rewox »


Nem nem hallatlanban fikázom,
Ha ez így igaz, akkor lenne egy javaslatom számodra. Komplett rendszer cseréje, magasabb minőségűre, ha ez sem segít fülészeti szakrendelés. Ha Józsi 30 ft-os drótból készít kábeleket, neves gyártók meg 5-10 ft /m értékűből ?

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »

Nem kérdeztél csak vádaskodtál, amit lehetett elmondtam.

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Ez a követelőzésed akkor lenne jogos ... 
Nyilván ha nem akarsz válaszolni annak valami oka van,

Ez nem követelőzés, hanem egy végtelenül (sztem túlzottan is) korrekt felajánlás volt részéről.
 
Aminek pedig valami oka van, az az hogy nem mersz élni vele, ahogy magadat sem mered vállalni. Legalább annyit árulj el hogy milyen rendszerben hallgattad meg a kábeleit?
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »


Ez a követelőzésed akkor lenne jogos ha szabadalmi védettséget élvezne a terméked vagy legalább bejegyzési kérelmet terjesztettél volna elő a szabadalmi hivatalnál.
De ez csak egy DIY termék. Ez a topik arra van, hogy az érdeklődök, kérdezzenek az eladásra kínált termékről.
Nyilván ha nem akarsz válaszolni annak valami oka van,

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Legyen, amennyiben itt nyilvánosan, névvel, címmel, hivatalos titoktartási nyilatkozat aláírása után, hajlandó vagyok neked személyesen bemutatni miből és hogyan készül.
 
Ha erre nem vagy hajlandó akkor az téged minősít és célod a hitel rontás, nem a valós információ szerzés, hogy miért ezt te tudod. És több szót nem vesztegetek rád, írj vagy csinálj amit akarsz.

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »


Az a probléma hogy miért kell ilyen marhaságokat kitalálni, idézem „kap némi "kezelést", amit most itt ha nem baj nem osztok meg, de bárkinek aki komolyan érdeklődik”
Ettől gondolod jobban eladható lesz? Milyen kezelést kap, hő kezelést, kilágyítod, remélem a pvc szigetelést előbb leszeded róla.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »

Voltaképpen mindegy, a témát részemről lezártam. Bizonyíték nincs ki írta, mindenki névtelenül azt ír amit akar, ha tényleg nem te voltál akkor elnézést (bár azt hiszem ezzel te tartozol), de őszintén szólva én már nem tudom ki kicsoda.

Avatar
psp00
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2008.08.01., pén. 11:18
Értékelés: 0

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: psp00 »


Nem talált, de úgy látszik van más jó akarod is.
Annyira szerencsétlen vagy, hogy hificityn is nyitottál egy topikot a lejáratásomra, de ugye véletlenül az IP-d megegyezik a Drescher Gáboréval.
 
Szerzö: Gábor (---.adsl.interware.hu)
Dátum: 10-07-24 09:26
 
A most nyitott topik.
Szerzö: dr Kovács (---.adsl.interware.hu)
Dátum: 10-08-07 11:09
 
Napokban kaptam meghallgatásra egy Néhai József féle IC kábelt.
Nekem nagyon nem jött be, borsztaó sokat elvesz a zenei információból, legalábbis nálam.
Ha hallota már valaki ezt a kábelt leírhatná a saját tapasztalatát annál is inkább mert ez nem egy olcsó kábel.
 
 
 
Szóval ezért kár volt 3. nicket is regelni, Flashlight, psp00, vagy hogyan is nevezzelek, szánalmas vagy. De megyek Erdőtelekre egy-két héten belül, bemennék a postaköltségeimért, gondolom szólok a LINZI-nek is, hogy esetleg kell e nekik is a 30ezer amivel megkárosítottad őket.

Bocs de nem Én voltam.
Üdv.Gábor

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Doky »


OFFTOPIC:


Régebben volt nálam is Józsi 3 fajta kábele!Mind3 jó volt... és más és más hangot képviselt!
Tulajdonképpen Józsi volt olyan nagylelkű és segítőkész hogy adott kölcsön kábeleket... probléma kiszűrés ill megoldás céljából!
 
Tehát én csak annyit tudok mondani hogy korrekt ember és jó szakember!
Azt meg lesz@rom hogy milyen alapanyagból van valami... ha olcsón jó irányba mutat a végeredmény!
És ebben az esetben is erről van szó!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Nem talált, de úgy látszik van más jó akarod is.
Annyira szerencsétlen vagy, hogy hificityn is nyitottál egy topikot a lejáratásomra, de ugye véletlenül az szolgáltatód megegyezik a Drescher Gáboréval.
 
Szerzö: Gábor (---.adsl.interware.hu)
Dátum: 10-07-24 09:26
 
A most nyitott topik.
Szerzö: dr Kovács (---.adsl.interware.hu)
Dátum: 10-08-07 11:09
 
Napokban kaptam meghallgatásra egy Néhai József féle IC kábelt.
Nekem nagyon nem jött be, borsztaó sokat elvesz a zenei információból, legalábbis nálam.
Ha hallota már valaki ezt a kábelt leírhatná a saját tapasztalatát annál is inkább mert ez nem egy olcsó kábel.
 
 
 
Szóval ezért kár volt 3. nicket is regelni, Flashlight, psp00, vagy hogyan is nevezzelek, szánalmas vagy. De megyek Erdőtelekre egy-két héten belül, bemennék a postaköltségeimért, gondolom szólok a LINZI-nek is, hogy esetleg kell e nekik is a 30ezer amivel megkárosítottad őket.

Avatar
BIG FOOT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2005.06.09., csüt. 22:17
Értékelés: 52

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: BIG FOOT »


Persze tavaly is. Igaz hogy az első kábelt tavasszal készítettem Amúgy csak rajta nézz utána, kedves Drescher Gábor, a szép ékes magyar helyesírásod elárul ám.
Ajjaj, akkor vele érdemes vigyázni
 
Drescher Gábor Erdőtelek  - az írásban megrendelt, méretre vágatott kábelt nem vette át a postán, ezáltal több, mint 30.000 Ft kárunk keletkezett.
Hangsugárzóm eladó: JBL 4406 Studio Monitor

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »

Nem talált, de úgy látszik van más jó akarod is.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »

Persze tavaly is. Igaz hogy az első kábelt tavasszal készítettem Amúgy csak rajta nézz utána, kedves Drescher Gábor, a szép ékes magyar helyesírásod elárul ám.

Avatar
kaboca36
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2009.12.15., kedd 15:32
Értékelés: 223
Tartózkodási hely: Budapest

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: kaboca36 »


Nem nem hallatlanban fikázom, csak Én tudom milyen drótból csinálja ezt a csoda kábelt 30ft/m Ha a kedves gyártó nyíltan leírná milyen vezetőből készülnek a kábelei akkor igazatok lenne, de így maximum a saját tévedéseiteket véditek.
 


Ezért kár volt beregisztrálnod, hogy olyan dologba üsd az orrod amihez valoszinüleg semmiközöd.
 
Ha mindenki tudná hogy melyik 30 Ft-os kábel szol jól akkor nem lenne egy cég sem aki árulna több tiz vagy akár százezer FT-os kábeleket.
 
Ha egy kábelnak nincs saját hangja miért nem szól ugyanugy mindegyik??
 
 
Amugy a Józsi egy tiszteséges DIY, hifi szeretö ember, akinek a kábele igen is jó minöségü és az én 80.000-es VdH first kábelem sehol sincs az ö ugymond "30FT/m-es" kabele mellett.
 
Az hogy megosztja velünk csak megköszönheted.
Meghallgatod ha tetszik veszel ha nem tetszik elmész és veszel 30 ft-os gatyamadzagot és azt hallgatod. Ha már ugyis annyira fájtfülü vagy.
 
Bár kétlem hogy bármilyen hifid lenne egyáltalán.
Revox B750MkII, B225, B77, B795 (Shure V15 Type IV, Type II).
DacEnd2 (AD1865NK,CSF 5687 WA),WaveIO Xmos usb,
KEF Chorale (1970), Infinity Qa (1978).

 

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »


Dehát miért kellene leírnom, hiszen te tudod 30ft/m.  
Ezzel elég rossz helyen tapogatózol, mert pont én vagyok többek között hazai berkekeben aki valóban minőségi drótból készít kábelt.
 
Amúgy 24AWG UPOCC Taiwani Wan Lung Electric Wire & Cable gyártja, önmagában sem rossz, de kap némi "kezelést", amit most itt ha nem baj nem osztok meg, de bárkinek aki komolyan érdeklődik, tudok biztosítani szűz drótból készített és a saját magam által készített kábelt ha van füle és rendszere hozzá az fogja hallani miről is beszélek. Amúgy köszönöm a hozzászólásod ezzel is pörög a topik.

Én is köszönöm a válaszod, remélem jól jövedelmezz a kábel üzlet és tavaj is adóztál utána, ha nem, majd utánézünk. Kedves Filkor József 1156 Budapest.
 
"ezzel is pörög a topik" ameddig szabadlábon védekezzel.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


...Senkibe nem merült még fel hogy miért csak a kábelt rozsaszín ködben feltüntető beírások jellenek meg...
A magyarázat egyszerű, eddig akinek nem vált be a rendszerébe nem írt ide. Ez a szám egyébként kb 10%.

Vendég

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem nem hallatlanban fikázom, csak Én tudom milyen drótból csinálja ezt a csoda kábelt 30ft/m Ha a kedves gyártó nyíltan leírná milyen vezetőből készülnek a kábelei akkor igazatok lenne, de így maximum a saját tévedéseiteket véditek.

Sőt, ne álljunk meg itt, minden kábel becsapás, hiszen ki hallott már olyat, hogy egy kábelnek, pláne hálózati kábelnek sajáthangja legyen?

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Dehát miért kellene leírnom, hiszen te tudod 30ft/m.
 
Ezzel elég rossz helyen tapogatózol, mert pont én vagyok többek között hazai berkekeben aki valóban minőségi drótból készít kábelt.
 
Amúgy 24AWG UPOCC Taiwani Wan Lung Electric Wire & Cable gyártja, önmagában sem rossz, de kap némi "kezelést", amit most itt ha nem baj nem osztok meg, de bárkinek aki komolyan érdeklődik, tudok biztosítani szűz drótból készített és a saját magam által készített kábelt ha van füle és rendszere hozzá az fogja hallani miről is beszélek. Amúgy köszönöm a hozzászólásod ezzel is pörög a topik.

Avatar
piotrij56
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2010.08.07., szomb. 10:10
Értékelés: -7

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: piotrij56 »


Nem nem hallatlanban fikázom, csak Én tudom milyen drótból csinálja ezt a csoda kábelt 30ft/m
Ha a kedves gyártó nyíltan leírná milyen vezetőből készülnek a kábelei akkor igazatok lenne, de így maximum a saját tévedéseiteket véditek.

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 261
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: JENŐ »


Nem tudom miért kell ennek a kábelnek a gyártoját állandóan az egekig magasztalni, ha van esze akkor vesz a keravillban egy 30 ft/m egyeres jó esetben réz kábelt, utána "ki fejleszti" a virgo nevű IC kábelt és mindenkit hülyére vesz több tízezer forintért.Nyilván minden rendszerben más hangja lesz a kábelnek, hol jó, hol meg még jobb, ha mégse a másik nick nevén beirogat egy-két méltató hozzászólást.
Senkibe nem merült még fel hogy miért csak a kábelt rozsaszín ködben feltüntető beírások jellenek meg.
 
ÉBRESZTŐ FÓRUMTÁRSAK EZ BECSAPÁS vagy minimum is jó pénzért hülyére vesznek benneteket.

Szervusz!
 
Miért nem győződsz meg róla személyesen? Van rá lehetőség!
 
Nem hiszem, hogy magasztalásról lenne szó, a beírók, köztük én is, csak a tapasztalatait írták le.
 
Néhai fórumtárs valamit nagyon eltalált, az biztos!
 
Fórumtársi üdvözlettel: Jenő
 
(Józsi! Ezt most Én írtam , vagy Te ?)

Válasz küldése

Vissza: “Néhai kábelek”