Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Készülék alátét és Demag

Moderátor: cables

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5663
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1052

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Néhány szó a sok vitát kavart Demag-okról. Kétségei ezek hatásáról csak azoknak vannak, akik nem próbálták ki ezeket.
 
003_350.jpg
 
A CD Demagot sokan használják a visszajelzések szerint nagy elégedettséggel. Ennek az eszköznek a kezelése végtelenül egyszerű, ha CD játszónk mellé helyezzük és minden lejátszás előtt ráhelyezzük a lemezt meghallhatjuk annak igazi dinamikáját, tisztább magas hangok és határozottabb mélyek kényeztetik fülünket. Ezen az eszközön minden lejátszás előtt érdemes megpihentetni a lemezt, ez egy idő után szinte észrevétlen rutinná válik. Ha egyszer, egyszer véletlenül elfelejtjük használni, a megszólaló hang azonnal figyelmeztet benünket, hiányzik a megszokott hangminőség, ahogy erről írtam is alább.
 
003_600.jpg
 
Az LP Demag a lemez méretből adódóan jóval nagyobb méretű. A hatása is más, szavakkal nagyon nehezen leírható, ha egyszerűen próbálom meghatározni, azt mondanám: rendbe hozza a hangzást. Minden LP-re másképp hat, de egyértelműen a jó irányba visz. Énekesek hangjában megjelennek az érzelmek, a hangszerek szebben, határozottabban szólnak. Ennek az eszköznek a hatása az én tapasztalataim szerint 4-5 napig érezhető.
 
Most van pár darab mindkettőből, az LP Demagból kevesebb, mindössze 3 példány és ennek a gyártatásába nem biztos, hogy még egyszer belefognék, mert volt vele probléma elég. Ha valaki tesztelné ezeket saját lemezeivel nálam bármikor megteheti, persze előzetes egyeztetéssel. Érdeklődés: cables@freemail.hu

Próbáltam utánaolvasni itt a fórumon is mi ez, de a pozitív véleményeken kívül nem derült ki semmi sem. A névválasztás azonban véleményem szerint megtévesztő lehet. Láttam említést a Furutech lp demagjáról is. Nos az úgy látom valódi demagnetizáló. Ezt inkább magnetizálónak gondolnám. Ettől még biztosan van hatása, mert sokan meghallották.

Avatar
HoriTon
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2011.04.09., szomb. 09:51
Értékelés: 512

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: HoriTon »


 Sziasztok!
  Van egy teóriám,ill. hangosan gondolkodom a demag készülékkel kapcsolatban.
Véleményem szerint a demag valamilyen finomszemcsés acélból, S690Q  S890Q vagy S960Q készülhet, ami nagyon jól mágnesezhető. A lemez gyártásakor  pl. a hengerlés során,talán a súrlódás hatására valamennyire feltöltődhet,amit tárol.Így, valamilyen töltési nagysággal rendelkező acéllemezből készült demag,úgy tűnik,hogy a statikusan feltöltődött műanyag CD-k ill. LP-k töltöttségét kioltja, semlegesíti.  
CD futómű: Jadis JD2
DAC: Chord Qutest; Táp MCRU
Digitális futómű: Auralic Aries Femto (tuningolt ház,táp)
Deck: Nakamichi LX5
Erősítő: HoriTon AN SE 300B
Hangfal: Audio Note E/LX kit
Kábelek: HiDiamond D7; AQ Thunder; Nordost H2; ValhallA Aura, Aurora
Elosztó: Fisch Audiotechnik reference line

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4642
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3112

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Néhány szó a sok vitát kavart Demag-okról. Kétségei ezek hatásáról csak azoknak vannak, akik nem próbálták ki ezeket.
 
003_350.jpg
 
A CD Demagot sokan használják a visszajelzések szerint nagy elégedettséggel. Ennek az eszköznek a kezelése végtelenül egyszerű, ha CD játszónk mellé helyezzük és minden lejátszás előtt ráhelyezzük a lemezt meghallhatjuk annak igazi dinamikáját, tisztább magas hangok és határozottabb mélyek kényeztetik fülünket. Ezen az eszközön minden lejátszás előtt érdemes megpihentetni a lemezt, ez egy idő után szinte észrevétlen rutinná válik. Ha egyszer, egyszer véletlenül elfelejtjük használni, a megszólaló hang azonnal figyelmeztet benünket, hiányzik a megszokott hangminőség, ahogy erről írtam is alább.
 
003_600.jpg
 
Az LP Demag a lemez méretből adódóan jóval nagyobb méretű. A hatása is más, szavakkal nagyon nehezen leírható, ha egyszerűen próbálom meghatározni, azt mondanám: rendbe hozza a hangzást. Minden LP-re másképp hat, de egyértelműen a jó irányba visz. Énekesek hangjában megjelennek az érzelmek, a hangszerek szebben, határozottabban szólnak. Ennek az eszköznek a hatása az én tapasztalataim szerint 4-5 napig érezhető.
 
Most van pár darab mindkettőből, az LP Demagból kevesebb, mindössze 3 példány és ennek a gyártatásába nem biztos, hogy még egyszer belefognék, mert volt vele probléma elég. Ha valaki tesztelné ezeket saját lemezeivel nálam bármikor megteheti, persze előzetes egyeztetéssel. Érdeklődés: cables@freemail.hu

Rudolf, kíséreljük már végre azt, hogy ez az eszköz mit is csinál a mágnes doménekkel, már mint ha tartalmaz a CD és LP mágneses doméneket. Természetesen valami mérési módszert és eredményt szeretnék látni. Ha jól emlékszem, neked eredeti szakmád, tevékenységed méréstechnikával kapcsolatos, tehát lehet szakszerű is.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Néhány szó a sok vitát kavart Demag-okról. Kétségei ezek hatásáról csak azoknak vannak, akik nem próbálták ki ezeket.
 

 
A CD Demagot sokan használják a visszajelzések szerint nagy elégedettséggel. Ennek az eszköznek a kezelése végtelenül egyszerű, ha CD játszónk mellé helyezzük és minden lejátszás előtt ráhelyezzük a lemezt meghallhatjuk annak igazi dinamikáját, tisztább magas hangok és határozottabb mélyek kényeztetik fülünket. Ezen az eszközön minden lejátszás előtt érdemes megpihentetni a lemezt, ez egy idő után szinte észrevétlen rutinná válik. Ha egyszer, egyszer véletlenül elfelejtjük használni, a megszólaló hang azonnal figyelmeztet benünket, hiányzik a megszokott hangminőség, ahogy erről írtam is alább.
 

 
Az LP Demag a lemez méretből adódóan jóval nagyobb méretű. A hatása is más, szavakkal nagyon nehezen leírható, ha egyszerűen próbálom meghatározni, azt mondanám: rendbe hozza a hangzást. Minden LP-re másképp hat, de egyértelműen a jó irányba visz. Énekesek hangjában megjelennek az érzelmek, a hangszerek szebben, határozottabban szólnak. Ennek az eszköznek a hatása az én tapasztalataim szerint 4-5 napig érezhető.
 
Most van pár darab mindkettőből, az LP Demagból kevesebb, mindössze 3 példány és ennek a gyártatásába nem biztos, hogy még egyszer belefognék, mert volt vele probléma elég. Ha valaki tesztelné ezeket saját lemezeivel nálam bármikor megteheti, persze előzetes egyeztetéssel. Érdeklődés: cables@freemail.hu

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »



Jó sok idő eltelt amióta Rudolf nálam volt . Azóta természetes volt a cd demag használata amit vettem tőle...
....

Valamikor január elején voltam Tibornál Ajkán és örömmel hallom, hogy állandóan használja a CD Demag-ot. Aki vett ilyet az hamar megszokja, hogy élőbb, dinamikusabb, természetesebb a CDk hangja, ha lejátszás előtt pihennek pár másodpercig a Demag-on.
 
Egyszer álmosan felkelve vasárnap reggel szerettem volna meghallgatni az egyik állandó demo felvételemet az LGT 424 című lemezének a 3. számát. Betettem a lemezt a lejátszóba és elindítottam a 3. számot. Meglepetésemre a szokásos finom zene helyett egy fakó hangot hallottam. Azt hittem történt valami a rendszeremmel, de aztán eszembe jutott, hogy nem tettem rá a lemezt lejátszás előtt a Demagra. Rátettem, aztán vissza a lemezt a játszóba és megszólaltak a megszokott finom csilingelő hangok és szuper vokál. Az érdekes az, hogy ez a lemez eddig legalább 50szer volt a Demagon. De minden lejátszás előtt szükség van rá.
 
https://www.youtube.com/watch?v=fPEemEGadHk

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


A CD és LP lemezek a saját (pontosan illeszkedő méretű) Demaggal kezelhetők igazán eredményesen.
 

 

 
Érdeklődés: cables@freemail.hu  vagy Tel: 359-1781

Avatar
traction
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 17:10
Értékelés: 88

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: traction »


Jó sok idő eltelt amióta Rudolf nálam volt . Azóta természetes volta cd demag használata amit vettem tőle...
akkor próbáltuk LP-re is,de nem tudtam belemerülni a dologba ...
Viszont ma reggel látva az időjárás bármi másra való alkalmatlanságát , nekiálltam lp-zni és beugrott , hogy most kipróbálom ezt a demagot LP-re is és nem csalódtam szinte ugyanazokat a pozitívumokat hozta mint a cd-ken csak egy kicsit macerásabb vele mint az LP-re való demaggal gondolom..
A döntő az volt hogy megkerestem a lemezek közül ugyanis van 4 olyan lemezem ami 2 példányban van meg vagy többen és volt olyan kettő ami játszatlan volt ) tehát az egyiket lekezeltem és postit-tel megjelöltem aztán megfordítottam majd áthívtam a szomszédot hogy tegye fel egymás után őket és vissza is és nézze meg mi van az aljukra írva és jegyezze fel a papírra a sorrendet én is ugyanazt tettem az összehasonlítás 100%-os fedést mutatott a hallottak alapján ! Azt hiszem beszerzek egy LP-demagot is Rudolftól !
 
Csak ennyi..

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: hosszu »


Megpróbálta valaki pl egy IC kábelt kezelni az LP demag-al ??
Rudolf "féle" IC- és digitkábelt használok, melyek rendkívül hajlékonyak, így elférnek a CD-demagon.
Természetesen kipróbáltam a kábelek "kezelését" is. Működik a dolog - tér, levegő, részletek, nyugalom. Lustaságomból kifolyólag azonban nem lett állandó szokásom a kábelek "demagos" kezelése.
longkft.hu/audioblog/

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: ajkamici »


Kipróbáltam én is a CD demagot a lemez mindkét oldalán, és valóban nem kevésbé jobb a hatásfoka, az egy oldalas kezeléssel szemben.
 
Megpróbálta valaki pl egy IC kábelt kezelni az LP demag-al ??
 
A nagyobb méret adta lehetőség miatt kérdezem.
Nem kell akkorát nevetni...  ...tudom hogy a gyári nagyobb LP demagnetizálókkal sokan kezelnek interconnect de hálózati kábelt is jó eredménnyel.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Ma kipróbáltuk az LP Demag hatását egy különlegesnek nevezhető lemezen. A teszt alany az audió technikától nem fertőzött egyetemista unokám volt.
 

 

 
Láthatóan meglepődött a lemezen hallható zene dinamikáján. Amikor a Demag kezelés után is meghallgatta megérdeztem tőle milyen különbséget hallott. Sokkal természetesebb volt a zene - válaszolta.
 


Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: hosszu »


...A napokban hirtelen ötlettől vezérelve a cd mindkét oldalát kezeltem a Demaggal. Próbáljátok ki!   gyt
Örülök, hogy más is felfigyelt rá - én eleve 2 db Demag közé teszem a CD-ket, DVD-ket.
longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Én most kipróbáltam, az alábbi szuper lemezen, nagyon jól szólt. De azért ezzel vigyázni kell, ne sérüljön meg az a felület amely felől a kiolvasás történik.
 
 
 


Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: gyt »



 
Én a fülemmel mérem, és tetszik amit csinál a lemezekkel, ebből kifolyólag nem igazán érdekel, hogy milyen folyamat zajlik kezelés közben. Amúgy a Gyártó lehetőséget biztosít az eszköz hatásának megtapasztalására (szerintem anélkül oda sem adná), így szerintem nem szükséges az elnevezés kapcsán fogyasztóvédősködni. gyt
 

 Bocs, a végéről lemaradt a
Heed, Soulines, Power-R

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: gyt »

Én a fülemmel mérem, és tetszik amit csinál a lemezekkel, ebből kifolyólag nem igazán érdekel, hogy milyen folyamat zajlik kezelés közben. Amúgy a Gyártó lehetőséget biztosít az eszköz hatásának megtapasztalására (szerintem anélkül oda sem adná), így szerintem nem szükséges az elnevezés kapcsán fogyasztóvédősködni. gyt
Heed, Soulines, Power-R

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: gyt »


Sziasztok.
 
A napokban hirtelen ötlettől vezérelve a cd mindkét oldalát kezeltem a Demaggal. Próbáljátok ki!   gyt
Heed, Soulines, Power-R

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: gyt »


Bármilyen mérési jegyzőkönyv, tanúsítvány, alátámasztja, hogy ez az eszköz demagnetizál? Amennyiben nem, úgy az eszköz elnevezése alkalmas a vásárlók megtévesztésére.
 
Én a fülemmel mérem, és tetszik amit csinál a lemezekkel, ebből kifolyólag nem igazán érdekel, hogy milyen folyamat zajlik kezelés közben. Amúgy a Gyártó lehetőséget biztosít az eszköz hatásának megtapasztalására (szerintem anélkül oda sem adná), így szerintem nem szükséges az elnevezés kapcsán fogyasztóvédősködni.   gyt
Heed, Soulines, Power-R

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


A CD és az LP Demag eszközök pontosan lemez méretűek. Lehetne CD lemezeket az LP Demag-on kezelni, de nem célszerű, mert a nagy lemezek felületét a lehető legtisztább állapotban érdemes tartani.
 
A hét végén tesztelhető az LP eszköz is, aki a hét végén vesz féláron kap mellé egy CD Demag-ot!  Érdeklődés cables@freemail.hu

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: svedmalac »


Az LP Demag nem jó a cd-hez a nagyobb mérete folytán? 
Gondolom az anyaguk ugyanaz...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Tiszteletem minden erre járó olvasónak!
 
Sikerült egy új gyártót találni a CD Demagra! Rugalmasabban és ugyanolyan kíváló minőségben készíti az eszközt az első minták alapján. Ha valaki tesztelné az eszközt írjon nekem cables@freemail.hu .


Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Tegnap vidékre mentem vonattal, a negyedik LP Demagot vittem egy kedves vevőmhöz, akinek nagyon kíváncsi voltam a rendszerére. Annyit tudtam, hogy komoly rendszere van és vannak jó lemezei is. De amit ott láttam, hallottam szólni az azért meglepett. Ha jól emlékszem a rendszerre: phono: Audio Note TT3 Super  hangfal: Audio Note ESE, CD játszó, előfok, erősítő, phono trafó: 47lab, hangfal kábel:Kondo SPC, IC kábelek: Kondo KSL-VcII, hálózati kábelek: igen hosszúak, tőlem származnak, méretre készítve. Nagyon komoly állványok és többfokozatú rezgéscsökkentés egészítette ki a rendszert.
 
Az LP Demag tesztelése igen tanulságos fordulattal indult, feltéve az első LPt én azt éreztem, hogy van valami torzítás a hangban, ami egy ilyen rendszernél elképzelhetetlen. Lemostuk alkohollal a hangszedő tűt, azonnal rendbe jött a hang. Zavarba ejtő hanglemez gyűjteményből válogattunk vadonatúj audiofil nyomatok, az amerikai jazz és blues legjobb előadóitól, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Chet Baker, Mudy Waters, Memphis Slim és még nagyon sokan mások. Többszáz kiváló lemez, tökéletes állapotban.
Ha jól emlékszem 8 lemezt hallgattunk meg eredeti állapotban és a Demag kezelés után. Valamennyinél azt tapasztaltuk, hogy egyszerre lett nyugodtabb és határozottabb a hang, szerethetőbb, szebb lett az ének és a hangszerek hangja. Utolsónak ez a lemez szólalt meg, döbbenetes minőségben:
 


Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Elkészült megint egy példány az LP Demag-ból és ha már készre csomagoltam gondoltam meghallgatok vele egy olyan lemezt, amelynek a hangja nem igazán tetszik, pedig kiváló zene van rajta. Joan Armatrading Show Some Emotion című lemeze jutott eszembe. Még egyszer sem hallgattam végig ezt a tökéletes állapotú lemezt, valami mindig idegesített a hangzásában.
 
Belehallgattam, most is ugyanaz volt az érzés: valami nem áll össze a hangban, nem úgy szólnak a hangszerek és az ének, ahogy azt várni lehetne egy ilyen kiváló lemeztől. Rátettem az LP Demag-ra és ismét belehallgattam. Nagyon más hang szólalt meg, szebb ének, nagyon jó hangszer hangok, könnyen befogadható lett a zene.
 

 

 
https://www.youtube.com/watch?v=Qsvwspk4WkI

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Készült egy Használati Útmutató is az LP Demag-hoz
 


Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Tegnap a minta darabok után megkaptam az első LP Demag példányokat.
 

 
Több lemezen kipróbáltam a hatást. Ez az eszköz, nyilván a más rendszerű lemez-lejátszás miatt, másképp hat a hangzásra, mint a CD Demag. Ez "rendbeteszi" a hangot. Feltettem például egy Joker kiadótól származó lemezt (The Greatest Boogie Woogie Performances), amin elég bántóan szóltak a trombiták. Eltávolítva a mágnességet a Demag-al nagyon szép trombita hangok szólaltak meg.
 
Persze az igazi élményt az eleve jól, első hallásra hibátlanul szóló lemezek kezelése jelenti, ezeknél valami egész különleges élményt okoz a Demag kezelés utáni meghallgatás. Akinek komoly LP lejátszó rendszere és jó lemezei vannak, annak mindenképp érdemes tesztelni az eszközt. Eddig mindenkit lenyűgözött a hatása.
 
2 példány már elkelt, a harmadikat holnap viszem a tulajhoz...
 
 

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Power-R  CD Demag
 

 
 
Power-R LP Demag
 

 
Megmutatják, hogy milyen hang van valójában a lemezeken!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Még egy kis türelmet kérek, egyenlőre az első példányokat tesztelgetjük (jómagam meg a nálam megfordulók)
 

 

 

 
A fenti fotók elkészítéséhez egy varázslatos hangú lemez akadt a kezembe, és ha már lefotóztam meghallgattam normál és Demag utáni állapotban. Hát... ezt érdemes kipróbálni mindenkinek, aki hallgat LP lemezeket. cables@freemail.hu

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”