Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Power-R kábelek

Moderátor: cables

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Kedves Rudolf!
Küldök egy képet a rendszeremről, amely egyszerre a (közel)múlt és a jelen zenehallgatási szokásairól készült pillanatfelvétel, ahogy az nálam megvalósul.
A (közel)múlt: analóg és CD forráskészülékek, amiket egyre ritkábban hallgatok.
Lemezjátszó: Technics SL-Q6, Vincent PHO-200 fonóval
Kazettás magnó: Technics RS-AZ6
Digitális multiplayer: Sony UHP-H1
A jelen: a streaming, mint forrás, amit általában hallgatok.
Bodoraudio "nagy" audió pc
Bodoraudio "nagy" dac
Épített NAS
Amin keresztül ezek megszólalnak: Mastersound Compact 300B erősítő és NCS Reference One hangfalak, valamint nem utolsó sorban a Power-R táp és jelkábelek.
A hangfal és IC kábeleket most cseréltem Power-R Reference tipusúakra. (A korábbiak is Power-R kábelek voltak.) Hát egyszóval: Besz...arábia! Finoman szólva és azért, hogy próbáljak szalonképes maradni. Ezt kipróbálni és hallani kell! A legjobb hangú kábelek, amiket valaha készítettél, Rudolf. Ár-érték tekintetében verhetetlenek! Örülök, hogy ilyen színvonalú kábeleket birtokolhatok.

Üdvözöl
Varga László
VL rendszere.jpg
VL rendszere.jpg (74.22 KiB) Megtekintve 5396 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Kedves győri vevőmmel Péterrel olyan rég találkoztam, hogy arra sem emlékeztem miket vett tőlem. Tegnap rákérdeztem és az alábbi levelet küldte két képpel:

Szia Rudolf!

Nekem csak egy hálózati kábelem van tőled, viszont ez most nem a hifibe van bekötve. A zajcsökkentő eszközeid viszont be vannak kötve, nagy megelégedésemre és az lp demagnetizálót is használom.

VF Péternél.jpg
VF Péternél.jpg (108.92 KiB) Megtekintve 5500 alkalommal
VFX Péternél.jpg
VFX Péternél.jpg (70.12 KiB) Megtekintve 5500 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

---
László március elején írt nekem CD Demag után érdeklődve. Megbeszéltük a dolgot, aztán rákérdeztem a rendszerére. Ennyit írt:
Musical Fidelity M6SI
Musical Fidelity M6SCD
B&W 803N

Pár nap múlva kért kábeleket is, beszélgettünk személyesen is többször. Mára Power-R kábel lett nála szinte mindenhol. Kértem tőle képet a rendszeréről és véleményt a kábeleimről. Idézem szó szerint, amit írt az alábbi képhez:
-------------------------------------------------------
Feladó:HWL
Dátum: 2023 április 24 23:43:52
Tárgy: Re: Kérés
Címzett: Cables <cables@freemail.hu>

Kedves Rudolf!

A hangszerek tisztán, egymástól elkülönülve szólalnak meg, eddig nem hallható részletek kerülnek elő. Az énekhang is nagyon szép lett , eltűntek a fátyolos részletek.

Köszönöm a kitűnő kábeleket: HWL

HWL rendszere.jpg
HWL rendszere.jpg (33.08 KiB) Megtekintve 5611 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Újdonság a Power-R hálózati kábel választékban

Elkészült és tesztelhető egy igazi Góliát, egy nagyáramú, zajszűrő 2m-es elosztó betáp kábel.

Érdeklődés: cables@freemail.hu
Nagyáramú zajszűrő betápkábel.jpg
Nagyáramú zajszűrő betápkábel.jpg (131.43 KiB) Megtekintve 5691 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Tibor 2017 februárban keresett meg azzal, hogy hangsugárzót épít és érdekelné egy teljes kábelezés. Nem szoktam helyszíneken kábeleket forrasztani, de ő olyan kedvesen kért, hogy elvállaltam. Arra emlékszem, hogy amikor elkészült hálózati kábeleket válogattunk a készülékekhez, és igen jó hangot hallottunk. Tibor zenekarban zenélt, ezért különösen örültem annak, hogy ő is nagyon elégedett volt. Ma küldött képeket a rendszeréről és egy kedves levelet.

Tibor levele.jpg
Tibor levele.jpg (92.12 KiB) Megtekintve 5831 alkalommal
H Tibor rendszere.jpg
H Tibor rendszere.jpg (150.73 KiB) Megtekintve 5831 alkalommal
Power-R kábelezés.jpg
Power-R kábelezés.jpg (140.67 KiB) Megtekintve 5831 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

---
LP lemezt ritkán viszek kábel teszteléshez, de amikor GL-hez mentem, úgy másfél éve, vittem egyet, mégpedig egyik régi kedvencemet, Pete Morton One Big Joke című lemezét. Előző este kezembe került ez a lemez és olyan jól szólt, hogy elhatároztam neki is megmutatom.

Pete Morton One Big Joke.jpg
Pete Morton One Big Joke.jpg (29.92 KiB) Megtekintve 5978 alkalommal

Laci ma küldött képet a rendszeréről: ProJect Debut Carbon DC, Goldring 2200 hangszedővel, Lindemann Musicbook Source hálózati zenelejátszó, Tangent FM+DAB rádió, TPA 3116 D2 végerősítő, AudioPhysic Classic 10 hangsugárzó. A készülékeit egy 40 éves felújított Kontakta elosztóról táplálja. Nála 3 tápkábelem, egy RCA összekötő és a Magnum hangsugárzó kábelem van bekötve.

GL rendszere.jpg
GL rendszere.jpg (105.73 KiB) Megtekintve 5978 alkalommal
---

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Ma kaptam levelet HI-től képekkel a rendszeréről és néhány megjegyzéssel. Őt nagyon régóta ismerem, többször voltam nála, valamennyi kábel a rendszerében tőlem van.
20230421_151044a.jpg
20230421_151044a.jpg (59.15 KiB) Megtekintve 5896 alkalommal
20230421_150834a.jpg
20230421_150834a.jpg (78.45 KiB) Megtekintve 5896 alkalommal

"...A hangfalak Martin Logan Clarity, az erősítő Luxman L510,a sacd,cd játszó Sony scd777es.
A hangról csak szuper lativuszban tudok nyilatkozni,minden percét élvezem,mindenkinek ajánlom.
A hangfalak mélyei akkor jöttek meg igazán,mikor az erősítő hálózati kábelt cserélted. A Samsung tv-m színei és felbontása láthatóan nagyot javult amikor ott is a Te hálózati kábeledre lett kicserélve.

Köszönöm hogy gondoltál rám.
Üdvözlettel

HI"

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Finta Attila két képet küldött a készülékeiről

Vincent SV-500.jpg
Vincent SV-500.jpg (11.33 KiB) Megtekintve 5958 alkalommal
Chario Constellation Delphinus.jpg
Chario Constellation Delphinus.jpg (11.9 KiB) Megtekintve 5958 alkalommal

Jelenleg Power-R Live 2.hangfal kábel és VFx szürő teljesít a rendszerében, de készül hozzám visz el tesztelni Reference hangfal kábelt.
----

RT65
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2022.10.06., csüt. 20:52
Értékelés: 8
Tartózkodási hely: Felsőtárkány

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: RT65 »

Kedves Rudi,
Köszönettel tartozom a kábeleidért és türelmedért,- mert volt olyan, hogy hangfal kábel kiprobálás után elsőre nem jött össze nálam,-posta vissza,- ujra gyúr,- egyeztettünk , megbeszéltük,- nem sértődtél meg a véleményemen,- majd jelentkeztél egy ötlettel, - majd Bumm a spáci Magnum- robbantott mindent. ( mert aPege nem ugy szólt,- vagy a Vivaldi hegedű szintetikus volt NÁLAM ( ezt tegyük hozzá,- az én rendszeremben). ... és a vivaldi hegedük Húros hangjai és Pege bőgője,- oda lett téve.
Radnai Cuccok , Amiket használok,,- gyakorlatilag a lemezjátszók Phono kábelei,- ai Ic kábelek mind, DAC Usb, hangfaal kábel,- Radnai magnum,- Tápkábelek...
Az én rendszerem, egy alacsonyabb költségvetésű rendszer,- Nad , S:M:S:L, Thorens- Sumiko, DENON, revox és KEF Reference falak,- stb...
na itt jön ki igazán a kabeleid jelentősége,- mert a kevésből kihozni ezt a fajta részletező hangzást,- jazz, komolyzene, akusztikus hangszerek,- a gyilkos zongora hang ( teszteléshez egy rendszerhez a zongora hangzása nagyon kritikus tud lenni).
Nyilván arra gondolok,hogy a többől több marad egy drága rendszer esetén és még az is csúcs !
A közepes vagy belépő szintű berendezést finomitani,- nem egyszerű,- pl,- egy közepes árétékű hangszedő ezekkel a kábelekkel szól ugy mint amikor drágább társaira költöttem,-...mert kihozza a maximumot az illesztett kábelek minősége.
Amióta a kábeleid beálltak,- a zene hallgatása más értelmezést nyert számomra.
Régen félredobott lemezeket élvezettel hallgatok.
Gyönyörködöm a hangokban amik előkerültek,--- a térbeli játékban..elkezdtem nagyon jó minőségű német holland komolyzenei és jazz akusztik lemezeket gyűjteni.... letölteni.
Köszönettel tartozom !
Nem akarok képet kitenni a netre,- de mindenkit aki szeretne belehallgatni a rendszerembe,- bármikor nagyon szivesen látok.( nem zavarjátok a családomat,- mert kükön helység van kialakitva.
telefonszámom. 20 329 0338.

Üdv,
Tonio

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Ma érkezett KGy-től
KGy rendszere.jpg
KGy rendszere.jpg (464.17 KiB) Megtekintve 5898 alkalommal

Front: LP: Roksan radius 5/Hana; DIG: Mac mini/Audirvana/Luxman Da-150
AMP: Avi S21
HS: Zu Soul Superfly rev-II
Táp és jel kábelek: Radnai, kivéve LP-nél a DIN phono Nordost

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

---
A Jerikói rózsánk


Gyerek koromban Húsvétkor a szüleim mindig elővettek egy száraz, élettelen kis ágat és vízbe tették. Aztán álmélkodva figyeltük, hogy néhány óra alatt az elszáradt növény szétnyílt és a belsejében élénk vörös gömböcskék voltak láthatók.
Igazi varázslat volt ez nekem és áhítattal hallgattam a magyarázatot, hogy az ág Názáretből származik és Krisztus vére cseppent rá, az tartja örökké életben. Nem tudom honnan származott ez a családi ereklyeként tisztelt tárgy, de szüleim nagy becsben tartották. Én is őrzöm rájuk is emlékezve, mutatva a gyereknek, mint egy igazi csodát.

Jerikói rózsánk.jpg
Jerikói rózsánk.jpg (379.79 KiB) Megtekintve 6019 alkalommal
----

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

Áldott, békés Húsvétot kívánok!
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

Húsvét.jpg
Húsvét.jpg (448.37 KiB) Megtekintve 5855 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

--**
Ma érkezett.
A rendszerem: Yamaha CX-1 előfok, MX-1 végfok. Bese Attila (Alisca Orange) tuninggal. Gyári kábelek helyén aljzatok, jobb minőségű kábelek fogadására. Front end: Marantz CD, szintén Alisca tuninggal (Kormos János), dupla DAC, tápegység csere stb. A kábelek: Van den Hul, AQ, Supra (és még sok nagy nevet sorolhatnék) voltak, amikor egyik ismerősömtől (Tanczi) vettem pár " drótot " egy számomra ismeretlen, magyar gyártótól. Bekötés után nem hittem a fülemnek. Mintha lecseréltem volna a rendszert egy jóval drágábbra. Rengeteg apró részlet került elő a lemezekről. Hatalmas tér, száraz, hihetetlen mély basszus, kristály tiszta énekhangok, a gitár és a többi pengetős hangszer igazi acél húron szólal meg. Nem ragozom, ki kell próbálni! Sajnos azóta Rudi bácsi (az ismeretlen magyar gyártó) nem állt meg a fejlesztéssel és mindig csinál valami újat, ami jobb mint az elődje volt. A hangfal és IC kábelek minden széria váltásnál javulnak. A tápkábeleket azonban mindig ki kell próbálni a saját rendszerben, mert ezek nagyon készülékfüggők. Én maradok tisztelettel Power-R rajongó.

CsL rendszere2.jpg
CsL rendszere2.jpg (95.31 KiB) Megtekintve 6157 alkalommal
CsL rendszere.jpg
CsL rendszere.jpg (240.16 KiB) Megtekintve 6157 alkalommal
----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Amikor képet kértem PG-től a rendszeréről elmondta, hogy hol vannak Power-R kábelek:

3 tápkábel (Gauss Optheron végfok, Popcorn hour a500, subwoofer)
1 IC Yamaha Rx-a3070 -végfok között
1 sub kábel velodyne spl1200 ultra
Biwire hf az Usher CP-8571II felé.

Az irodában viszont a teljes kábelezés tőled van.

PG rendszere.jpg
PG rendszere.jpg (50.15 KiB) Megtekintve 6190 alkalommal
PG rendszere2.jpg
PG rendszere2.jpg (32.55 KiB) Megtekintve 6190 alkalommal
----

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

cables írta:
2023.03.26., vas. 18:36
----
Miklósnál kétszer voltam vonattal, pedig 230 km az út, de ezeket a rendszereit sajnos még nem hallottam. Küldött egy kis szöveget is a fotókhoz:

[b]Bezzeg nálam csak egyszer voltál, pedig tizedannyi távolságra vagyok[/b] :angry: :angry: :angry:

A Qualiton-os rendszeremben / phono-erősítő-hangfal / Radnai úr IC és hangfal, valamint táp kábeleit használom hosszú évek óta. Most a hangfal és a phono tápjában vannak a legújabb fejlesztések, az erősítő és IC egy-egy korábbi változat.
Az LZ (Liquid Zen) rendszer alapvetően ettől eltér, csak néhány régebbi IC van bekötve, közte a kedvencem a pamut vezetőre külsőleg tekert vékony réz vezető. Nem igen nosztalgia / igen régi változat / nagyon vigyázok rá, csodálatos nyílt hangja ma is versenyképes.
Ennek ellenére jól követhető a Cables kábelek fejlődése, a tápkábelek zajszűrése igen innovatív, bár bevallom ebből csak egy van eddig, külön csatlakozókat használok.



Qualiton csöves Radnai-Cables kábelekkel.jpg

LZ Radnai-Cables kábelekkel.jpg
----
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Miklósnál kétszer voltam vonattal, pedig 230 km az út, de ezeket a rendszereit sajnos még nem hallottam. Küldött egy kis szöveget is a fotókhoz:

A Qualiton-os rendszeremben / phono-erősítő-hangfal / Radnai úr IC és hangfal, valamint táp kábeleit használom hosszú évek óta. Most a hangfal és a phono tápjában vannak a legújabb fejlesztések, az erősítő és IC egy-egy korábbi változat.
Az LZ (Liquid Zen) rendszer alapvetően ettől eltér, csak néhány régebbi IC van bekötve, közte a kedvencem a pamut vezetőre külsőleg tekert vékony réz vezető. Nem igen nosztalgia / igen régi változat / nagyon vigyázok rá, csodálatos nyílt hangja ma is versenyképes.
Ennek ellenére jól követhető a Cables kábelek fejlődése, a tápkábelek zajszűrése igen innovatív, bár bevallom ebből csak egy van eddig, külön csatlakozókat használok.


Qualiton csöves Radnai-Cables kábelekkel.jpg
Qualiton csöves Radnai-Cables kábelekkel.jpg (127.5 KiB) Megtekintve 6104 alkalommal
LZ Radnai-Cables kábelekkel.jpg
LZ Radnai-Cables kábelekkel.jpg (51.19 KiB) Megtekintve 6104 alkalommal
----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Nem, a hangfal kábele 2,5 m hosszú, a fotó miatt húzta közelebb a hangfalakat!

Cables

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4219
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: Voyager »

cables írta:
2023.03.23., csüt. 12:57
----
Egy igazán hűséges ügyfelem rendszerét is szerettem volna bemutatni, de csak régi képe volt. mert:

"...Új fotót nem tudok mellékelni, mert a régi rendszerből csak az elő- végfok (Onkyo M508 végfok és P308 előfok ), a cd lejátszó (Cambridge audio 851) és a hangfal (Sonus Faber Venere Signature) maradt meg. Ez miatt a hifi állványt is megszüntettem,és egy másik készítése van kilátásban."
A levele végén még írt egy nagyon kedves mondatot, amit feltettem a képére.

----
De ugye nem azért van ilyen közel a két hangsugárzó egymáshoz, mert rövid a kábel?

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Egy igazán hűséges ügyfelem rendszerét is szerettem volna bemutatni, de csak régi képe volt. mert:

"...Új fotót nem tudok mellékelni, mert a régi rendszerből csak az elő- végfok (Onkyo M508 végfok és P308 előfok ), a cd lejátszó (Cambridge audio 851) és a hangfal (Sonus Faber Venere Signature) maradt meg. Ez miatt a hifi állványt is megszüntettem,és egy másik készítése van kilátásban."
A levele végén még írt egy nagyon kedves mondatot, amit feltettem a képére.



----
Csatolmányok
NM_rendszere.jpg
NM_rendszere.jpg (129.37 KiB) Megtekintve 5614 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Az alábbi rendszert még nem hallottam, pedig a gazdájának sok köszönettel tartozok! Nem a vásárlások miatt, hanem azért, mert az utóbbi években véleményeivel nagyon sokat segítette a kábel fejlesztést. Ezúton is köszönöm neki!!!

OL rendszere.jpg
OL rendszere.jpg (103.21 KiB) Megtekintve 5859 alkalommal
----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Egy nagyon kedves vevőmtől kaptam az alábbi képet, amire rátettem a tegnapi levelének egyik mondatát.
Sokszor jártam nála és mindig megfogott a HEED készülékeinek elegáns dizájnja és a rendszer hangzása.

HEED rendszer Power-R kábelezéssel.jpg
HEED rendszer Power-R kábelezéssel.jpg (75.46 KiB) Megtekintve 5597 alkalommal
----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Károly rendszere.jpg
Károly rendszere.jpg (65.24 KiB) Megtekintve 5723 alkalommal
-----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

--
Új fejlesztésű USB kábelek többféle hosszúsággal

Új USB fejlesztés.jpg
Új USB fejlesztés.jpg (156.05 KiB) Megtekintve 5820 alkalommal
Érdeklődés: cables@freemail.hu
--

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: cables »

------
2 m és 2,5 m hosszú Power-R Live Magnum és Power-R Reference hangfal kábelek tesztelhetők!

Érdeklődés: cables@freemail.hu
-------

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”