Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
A hálózati kábelek jelentősége
(Eset tanulmány)

Két hete megkeresett egy kedves régi vevőm IC kábel javítással kapcsolatban és kérdezte, hogy mi most a legújabb IC kábel nálam és, hogy az jobb-e mint a javításra hozott. Mondtam, hogy a Live 2 és sokkal jobb, minta régi. Vett egy Live 2-t, aztán 2 nap múlva felhívott, hogy nem hall különbséget a régi IC kábelem és a Live 2 között.
Az lehetetlen - mondtam neki. Akkor gyere el és hallgasd meg - mondta.
Tegnap voltam nála és kicsit meglepődtem azon, hogy milyen komoly készülékek közé került a Live 2.

Sacd játszó.jpg
Sacd játszó.jpg (10.96 KiB) Megtekintve 8245 alkalommal
Erősítő.jpg
Erősítő.jpg (6.95 KiB) Megtekintve 8245 alkalommal


A hangfalak a fentiekhez hasonló színvonalúak voltak.

Egy jó CD-vel hallgattuk először a régi IC-t, majd a Live 2-t. Elég szegényesen szólt a lemez mindkettővel, alig voltak mély hangok. Mondtam, hogy egy ilyen rendszeren nem így kell szólni ennek a lemeznek. Kérdeztem hogy milyen tápkábelek vannak a készülékekben. A Sonyban egy ősrégi hálózati kábelem volt, vastag, erősítőkhöz készített kábel, a Luxman az eredeti, beépített saját föld nélküli tápkábelével szólt. Kicseréltük a Sony tápkábelét egy Live 2S zajszűrős tápkábelre és attól azonnal lettek részletek, mélyek és dinamika a zenében. Aztán a Luxman hálózati elé bekerült egy föld nélküli Power-R Zajgát. Megint előre lépett a hangzás egy jókorát.
Ami ebből tanulság az az, hogy a legkitűnőbb készülék se szól rendesen ha nem megfelelő (zajszűrős) tápkábellel használjuk.
-----

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Érdemes néha kipróbálni olcsó dolgokat...

Nem kell mindig koax.jpg
Nem kell mindig koax.jpg (23.84 KiB) Megtekintve 8256 alkalommal
AES-EBU kábelről.jpg
AES-EBU kábelről.jpg (78.7 KiB) Megtekintve 8256 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Bűvszavak az audióban, amiket érdemes elfelejteni

Fekete öves, tapasztalt audiósnak a digitális (SPDIF) összekötő egyet jelent a 75 ohmos koax kábellel. Ezt jó lenne elfelejteni. Hogy miért azt itt nem fejtem ki, ha valakit nagyon érdekel keressen meg mailben vagy telefonon.
Kedves zenész ismerősömnek is csináltak 3 éve szakértő cégnél egy profi koax kábelt, azt használta azóta, de miután vett tőlem többféle kábelt amik beváltak rám kérdezett, hogy csinálok-e digit ICt is. Igennel válaszoltam és adtam neki 4 kábelt, hosszabbat, rövidebbet, feketét fehéret, hogy tesztelje és válassza ki a legjobbat.
Tegnap ezt írta:
Jozsi koaxrol.jpg
Jozsi koaxrol.jpg (56.77 KiB) Megtekintve 8080 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Milyen hatása van a Noise killer dugónak

Pár hete keresett meg jumper témában egy nagyon rég látott vevőm. Amikor kezdtem a kábelezést az egyik első vevőm volt, jártam is nála akkor és sokat beszélgettünk. Most egy általam gyártott hangfal kábelt vett valakitől és azt kérdezte, hogy mennyit javítana egy Live2 jumper a most használt réz drótos átkötést helyett. Mondtam, hogy ki kell próbálni, akkor kiderül. Eljött és kért a jumper mellé egy Noise killer dugót is, mert kíváncsi volt annak is a hatására. Kértem, hogy írjon valamit a tapasztalatairól, mert az nekem is hasznos lehet. Hát ő nem egy bőbeszédű, sokat írogató ember, de tegnap este csak jött tőle pár sor.

MLaci véleménye.jpg
MLaci véleménye.jpg (42.87 KiB) Megtekintve 8210 alkalommal

Nagyon pontosan fogalmazta meg a Noise killer hatását! A hálózati zaj a hangjel finom részleteit fedi el, pedig azok hordozzák a zene érzelmi töltetét. Egyszerűen jobb zenét hallgatni, ha van a rendszerben Noise killer. Minél jobb a rendszer, annál jobban hallatszik a hatása.
Noise killer zajcsökkentő.jpg
Noise killer zajcsökkentő.jpg (6.08 KiB) Megtekintve 8209 alkalommal
---

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Az egyik legkedvesebb ügyfelem, aki nem mellesleg zenészként élte le életét, végül rászánta magát, és tesztelt általam gyártott összekötőket is. Azért számít ez nagy dolognak az ő esetében mert amikor hálózati kábeleket vett tőlem (komoly tesztelést követően) mesélte, hogy két régi nagyon spec Van Den Hul összekötő kábel van a rendszerében, amit hiába próbált lecserélni a legdrágább kábelekre, mindig azok maradtak. Ez alapján említeni se mertem neki, hogy próbáljon ki Power-R összekötőket. Ő szólt pár hete, hogy ha van 2m-es XLR kábelem készen azt kipróbálná. Adtam neki, egy hétig tesztelte és utána azt mondta, hogy megveszi, mert pariban van a Van Den Hul-al, nem tud dönteni. Aztán egy hete kért egy RCA összekötőt is, tegnap este írta az alábbiakat:

József IC kábelről.jpg
József IC kábelről.jpg (23.64 KiB) Megtekintve 7853 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

A COVID előtt igyekeztem elmenni mindenkihez, aki kábelt kért tőlem, mert nagyon érdekelt, hogy mit hoznak a kábeleim mások rendszerébe, hogy szólalnak meg egy bejáratott idegen kábel után. Mostanában kicsit óvatosabb vagyok, nemigen megyek senkihez, ezért kiemelten fontos számomra a vevők véleménye. Közreadnék egyet az ügyfél hozzájárulásával.

Tivadar IC kábelről.jpg
Tivadar IC kábelről.jpg (129.37 KiB) Megtekintve 7849 alkalommal

Avatar
olaca
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.06.03., szer. 11:13
Értékelés: 32
Tartózkodási hely: Oroszlány

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: olaca »

Az előttem szólóval egyetértve nálam is a teljes Power-R kábelezés és az egyéb kiegészítők ( zajgát, noise killer,Vfmax ) alkalmazása hozta el a zenében a megnyugvást. Olyan szintű szinergiát és természetességet eredményezett egy szinte hihetetlen felbontással és dinamikával, amire szerintem csak a legjobb kábelek képesek.
AVM Evolution SD 3.2 streamer-előfok, AVM Evolution SA 3.2 végfok, Gauder Akustik Arcona 60 hangfal,Audioquest diamond lan, Power-R kábelek.

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

gomolalaci írta:
2022.01.07., pén. 20:12
USB dróttal nincs tapasztalatom, nem is lesz, de a hálózati és az összekötő kábelt mindenkinek javaslom kipróbálni, mert szenzációs! Nálam néhány hónapja vannak, de ahogy telik az idő egyre jobbak! Nekem ennél jobb nem kell, pedig eléggé favorizált és drága drótokon hallgattam addig a rendszeremet, amíg ezeket megvettem. Nálam az összkép ezekkel jött meg...
Elfelejtettem, hogy hangsugárzó kábel is Power-R. Az is nagyon jó az előd 15 mm-es merev, drága márkás kábellel szemben!
De talán a hálózati drótok azok, amelyek a legtöbb élményt okozzák...
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

USB dróttal nincs tapasztalatom, nem is lesz, de a hálózati és az összekötő kábelt mindenkinek javaslom kipróbálni, mert szenzációs! Nálam néhány hónapja vannak, de ahogy telik az idő egyre jobbak! Nekem ennél jobb nem kell, pedig eléggé favorizált és drága drótokon hallgattam addig a rendszeremet, amíg ezeket megvettem. Nálam az összkép ezekkel jött meg...
A gondolkodás nem megerőltető...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Ha van a DAC-nak saját tápja, akkor érdemes NEM átvinni az 5V-ot a számítógépből, mert az mindig zajos!

Power-R Live 2 USB 5V nélkül.jpg
Power-R Live 2 USB 5V nélkül.jpg (102.46 KiB) Megtekintve 7150 alkalommal

Van belőle teszt példány! Érdeklődés: cables@freemail.hu

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

cables írta:
2021.12.31., pén. 08:43
BUÉK 2022.jpg
Én Mindenkinek Egészséges, Terrormentes Új Évet kívánok!
A gondolkodás nem megerőltető...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

BUÉK 2022.jpg
BUÉK 2022.jpg (144.14 KiB) Megtekintve 6709 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Egy tegnap érkezett üdvözlet

Karácsonyi üdvözlet.jpg
Karácsonyi üdvözlet.jpg (70.31 KiB) Megtekintve 6821 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Egy nagyon kedves vidéki vevőm vitt el tesztelni pár dolgot, aztán írt egy kedves levelet, amit az engedélyével közzéteszek.

Laci vélemény.jpg
Laci vélemény.jpg (118.86 KiB) Megtekintve 6722 alkalommal
-----

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

cables írta:
2021.12.20., hétf. 19:38
karácsony.jpg
OFF
,,Kellemes" a ... és egyebek szoktak lenni! Inkább a boldog, békés, áldott kifejezés alkalmasabb ehez az ünnephez.
Nem kívánt rész törlendő. Persze kinek a vérmérséklete, vallása szerint. Bocs Rudi bá, nem kioktatni akartalak!
A ,,drótjaid" még mindíg, sőt egyre jobban tetszenek!
ON
A gondolkodás nem megerőltető...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Friss vélemény egy Zajgát-Noise killer duóról a szerző fotójával és engedélyével.

Zajgát Noise killer vélemény.jpeg
Zajgát Noise killer vélemény.jpeg (64.82 KiB) Megtekintve 6530 alkalommal
-----

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 703
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 289
Tartózkodási hely: Szada

Véleményem Cables kábelekről

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

Egy hónapja használok 3 db. táp, és 1 db. RCA összekötő kábelt rendszeremben. Nem vagyok cserélgetős, de ezekkel a drótokkal tettem egy próbát. Mind a négy nagyon meglepett! Az eddigi drága és márkás vezetékekkel felveszi a versenyt, sőt ha a manapság divatos ,,ár-érték arányban" értékelném, verhetetlen! Különösen az RCA drót lepett meg. Lemezjátszó-előerősítő közé bedugva, (készítettem hozzá néhány perc alatt földelő drótot) és meghallgattam kedvenc ,,etalon" lemezemet Kaláka: A Pelikán (1984). Eddig is jó volt, de ezzel a kábellel még valami plusz került a hangzásba. Mivel nem vagyok fizetett teszt író nem tudok ,,hangzatos" kifejezéseket használni, ezért csak annyit, hogy nagyon hatott az érzelmeimre. A valósághoz még közelebb kerültem. Hangsúlyozom: az én rendszeremben!
A gondolkodás nem megerőltető...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Power-R Live 2 hálózati IeGO pure silver csatikkal

Tiszta ezüst csatlakozókkal szerelve tesztelte a Power-R Live 2 hálózati kábelemet egy érdeklődő.
Engedélyével néhány kép a tesztről és a véleménye:

IeGO2.jpg
IeGO2.jpg (67 KiB) Megtekintve 6753 alkalommal
IeGO1.jpg
IeGO1.jpg (109.85 KiB) Megtekintve 6753 alkalommal
Live 2 IeGO Silver.jpg
Live 2 IeGO Silver.jpg (74.99 KiB) Megtekintve 6753 alkalommal
Live 2 IeGO Silver2.jpg
Live 2 IeGO Silver2.jpg (71.68 KiB) Megtekintve 6753 alkalommal
Live 2 hálózati természetes hangú.jpg
Live 2 hálózati természetes hangú.jpg (33.19 KiB) Megtekintve 6753 alkalommal
-----

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Friss vélemény tápellátás témában. Közzétéve a szerző engedélyével...

Zajgát a helyén.JPG
Zajgát a helyén.JPG (110.57 KiB) Megtekintve 6693 alkalommal
Táp-kavalkád.jpg
Táp-kavalkád.jpg (271.33 KiB) Megtekintve 6693 alkalommal

Avatar
hm74
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 289
Csatlakozott: 2012.03.27., kedd 05:57
Értékelés: 73
Tartózkodási hely: Kőszeg

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hm74 »

Zajgát

Évek óta nagy megelégedéssel használom Rudolf kábeleit a hangrendszerem minden pontján. Minden egyes kábele jobbnak bizonyult azoknál, mint amiket addig használtam. Így sehol se maradt valami más gyártmányú. Zajgátat csak a múlt héten vettem tőle. A fali hálózati aljzatba dugtam, ahonnét a hangrendszerem elosztója kapja az áramot. Jelentős javulást hozott a hangzásba. Nagy mértékű térézet növekedés, jobb dinamika és transzparencia lett az ereménye. A hangélmény minden nekintetben növekedett. Nem találkoztam még olyan hangrendszeri elemmel, ami önmagában ekkora pozitív változást okozott volna. Le a kalappal Rudolf!

AccuphaseFan
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.11.05., pén. 21:05
Értékelés: 7

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: AccuphaseFan »

Én több, mint húsz éve Accuphase+Proac rendszert hallgatok. Kb. tizenöt éve tudom, hogy a kábeleknek óriási jelentősége van a zene minél valósághűbb megszólalásában. Tapasztalatom szerint a kábelek közül is a hálózati kábelek tudnak legtöbbet javítani a hangzáson. A Rudi féle zajgátakat én június óta használom - az eddigi legnagyobb hatást jelentették a zene reprodukálására. Ami fontos: a természetes, élő hangszerek és énekhangok(!), és rendkívül nagy lett a tér, amiben megszólalnak. Nem tudom, hogy zajt csillapít-e vagy mit csinál, de a zene sokkal természetesebben szól, és ez a lényeg!

Avatar
SWM
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.01.20., vas. 20:15
Értékelés: 13
Tartózkodási hely: sopron

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: SWM »

party80 írta:
2021.11.04., csüt. 08:18
Szép Napot!

Nálam zajgát és noise killer is használatban van.
Szerintem ki kell próbálni és utánna véleményt formálni!

Viktor
Hi!
Én hiszek neked....... De csak kérdezem .... szerinted tegyük fel van egy villamos hálózat!
Induljunk a nagyfesz traszformátortól! A házadig alukábelek , esetleg légvezeték tele rossz kötéssel ingadozó feszültség a terhelés függvényében!
Rossz teljesítménytényező induktív irányban! A sok induktív terhelés miatt módosult színusz!
És még sorolhatnám!
Odaér a házadhoz a villany! Villanyóra, a falban kötések 1,5-2 mm réz jobb esetben! Fali csati...... Itt már van minden a villanyban csak a várt 230V 50Hz alig! Ezek után úgy gondolod egy passzív RLC megoldja a problémát? Kb 1000 Ft értékben!
De én elhiszem hogy jobban szól...... vagy nem???
Van itt nálam néhány műszer! Kettő perc alatt bebizonyítanám hogy nem lesz jobb a villany utána!
Ez is csak olyan mint a falba dugható fogyasztás csökkentő kütyü! BULLSHIT! az se működött! már be is tiltották!
Csak abban bízok hogy aki építi rendelkezik megfelelő tudással! Mer még a végén leég egy ház!
Váltó feszre nem mindegy milyen kondit kötünk! A fali csatiban a valós fesz sokkal nagyobb mint 230V de ebbe most nem megyek bele! Úgyhogy csak óvatosan!

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Én is próbáltam kettőt is egy "zajos" elosztóban, mindkettőnek pozitív hatása volt, de az elsőnek erősebb. Meg is vettem volna mindkettőt, de egy egészen másfajta elven működő rendszerrel/Schnerzinger Grid Protector/nem volt használható. Igaz, emiatt sok más is ki kellett, hogy kerüljön a rendszeremből, ennek nem a Radnai zajgát volt az oka.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Érdemes lenne először megismerni , meghallgatni a "csodaszert" saját rendszerben saját füllel, és utána véleményt formálni. :rolleyes:
Aktiv, passziv szűrő... mi van benne, a hifistát persze érdekli, bár legtöbbünk nyilván nem elektromérnök, hogy teljesen átlássuk a működést, - ráadásul rengeteg dolog van a hifiben amit ha megértünk, sem ismerjük az ok okozati összefüggéseket - de talán lényegtelen is. Egy számit, hogy szebb , "jobb" hangú legyen a rendszerünk. Ha ehhez egy "zajgát" hozzájárul akkor sztem örülni kell. Nálam a PS Audio P15 aktiv tápgenerátor előtt a falból kiállásnál is érezhető a hatása, és megdöbbenésemre ... egyértelmű pozitiv. Vártam egy energia regressziot, de nem jött.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7231
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Hogy is volt az, hogy a passzív szűrőelemeket tartalmazó elosztók mind megölik "A" hangot? :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”