Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Csevegő

Moderátor: Luxor Audio

Avatar
gabigo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2008.07.08., kedd 21:53
Értékelés: 36

Csevegő

Hozzászólás Szerző: gabigo »



Szép hosszú litániát tudnék erre válaszolni profit, kereskedelem, árképzés témakörökben, de ettől most megkímélem a hobbitársakat. Természetesen minden terméken van némi árrés.


 
Szoktál rendelni a masszív fémházas Sonar-ból is?

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Csevegő

Hozzászólás Szerző: audioline »



Természetesen minden terméken van némi árrés.


 
Csodálkoztam volna erősen, ha nem lenne, viszont ahogy elnézem ebből nem fogsz meggazdagodni (sok-sok hifi és zenekedvelő örömére, hiszen áraid elérhetőek nem csak a felső 10 ezer számára ).
 
Sikeres eladást!
.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Én évek óta csak ezeket a csatikat használom,és tudom mennyire jók ár érték arányban.neked pedig minden elismerés,valamint a házigazdának is.Itt most tényleg nem a profitról szól az eladás.Jó zenehallgatást mindenkinek!!!!!!
 
Szép hosszú litániát tudnék erre válaszolni profit, kereskedelem, árképzés témakörökben, de ettől most megkímélem a hobbitársakat. Természetesen minden terméken van némi árrés.

Avatar
Nexus
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 316
Csatlakozott: 2010.11.01., hétf. 09:33
Értékelés: 45

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Nexus »


"Itt most tényleg nem a profitról szól az eladás"
Akkor miről
Senki nem kívánja hogy ingyen dolgozzon.Számomra természetes hogy valaki dolgozik valamin, legyen rajta haszna....
 
Hogy ne csak Off legyek.
Szombaton megyek fülelni egy fórumtársunkhoz.Ha jól tudom lesznek Belden kábelek is.
Kíváncsian várom hogy domborít majd a Heed Si, és az AS Mini-vel...

"És az elsőre dögös "látványvadászat" után egyre többeknek jut eszébe, hogy nem olyan rendszert kellene összeállítani, ami szétszedi a zenét, hanem olyat ami egyben tartja."
 
Nexus=ex Specialized001

Vendég

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Vendég »



....... Itt most tényleg nem a profitról szól az eladás. .......


Remélem, nincs igaza.
 
 
.

Vendég

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én évek óta csak ezeket a csatikat használom,és tudom mennyire jók ár érték arányban.neked pedig minden elismerés,valamint a házigazdának is.Itt most tényleg nem a profitról szól az eladás.Jó zenehallgatást mindenkinek!!!!!!
 

A kínálat származási országai: USA, Anglia, Taiwan, Kína. Nyelvleckének is nagyon jó elfoglaltság.



Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia!!Honnan szerzel be ennyi remek csatlakozót?Egyszerűen lenyűgöző a kínálat!!!!!!!


 
A kínálat származási országai: USA, Anglia, Taiwan, Kína. Nyelvleckének is nagyon jó elfoglaltság.

Vendég

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szia!!Honnan szerzel be ennyi remek csatlakozót?Egyszerűen lenyűgöző a kínálat!!!!!!!

Avatar
Konkesz
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2012.02.09., csüt. 19:00
Értékelés: 16

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Konkesz »


Szia!
 
Ment egy érdeklődő pü.
 
 
 


Avatar
vitya78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2012.04.25., szer. 14:49
Értékelés: 8

Csevegő

Hozzászólás Szerző: vitya78 »



Szia! A SonarQuest villa önmagában 4.750,- Ft/db áron vihető. Valóban igen masszív darab, élvezet a szerelése és többünk szerint is nagyon jót tesz a hangnak.


Köszönöm,hamarosan keresni foglak.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia.
 
Érdekelne,hogy 2db SonarQuest 24K Gold Transparent EU hálózati villa mennyibe kerülne,nagyon masszívnak tűnik,szívesen kipróbálnám!


 
Szia! A SonarQuest villa önmagában 4.750,- Ft/db áron vihető. Valóban igen masszív darab, élvezet a szerelése és többünk szerint is nagyon jót tesz a hangnak.

Avatar
vitya78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2012.04.25., szer. 14:49
Értékelés: 8

Csevegő

Hozzászólás Szerző: vitya78 »


Szia.
 
Érdekelne,hogy 2db SonarQuest 24K Gold Transparent EU hálózati villa mennyibe kerülne,nagyon masszívnak tűnik,szívesen kipróbálnám!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia! Kérdezni szeretném, hogy van e viszonyítási alapod a Bada hálozati szűrő és esetleg egy drágább tipus között? (Lehet, hogy túlzás, de egy furutech e-tp60-E között) Illetve, hangfalkábelekkel kapcsolatban. Milyen árkategóriájú kábelekkel lett összehasonlítva a tied amiknél jobbnak bizonyult? Nekem egy 25000ft-os jungsun hangfalkábelem van.Ezt a tipust ismeri e valaki vagy esetleg viszonyította e a te kábeledhez?


 
Szia!
 
Jóval drágább elosztókkal nem vetettem össze a Badát, mivel 50e Ft alatti példányt keresgéltem.
 
Nem szoktam megkérdezni, ki mit cserélt le, magánügynek tekintem, de néhányan maguktól elmesélik. Emlékeim szerint volt olyan vevőm, aki Jungson kábelt cserélt le Beldenre, talán majd jár erre és leírja, mit tapasztalt. Árkategóriákban gondolkodva feltételezem, hogy többszázezres kábelekkel senki nem mér össze egy 16e forintos példányt, de bármi előfordulhat. Nálam valahol 100e forintnál van a lélektani határ egy hangfalkábel esetén és Beldent használok.

Avatar
zsozso732
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009.12.22., kedd 18:34
Értékelés: 4

Csevegő

Hozzászólás Szerző: zsozso732 »

Szia! Kérdezni szeretném, hogy van e viszonyítási alapod a Bada hálozati szűrő és esetleg egy drágább tipus között? (Lehet, hogy túlzás, de egy furutech e-tp60-E között) Illetve, hangfalkábelekkel kapcsolatban. Milyen árkategóriájú kábelekkel lett összehasonlítva a tied amiknél jobbnak bizonyult? Nekem egy 25000ft-os jungsun hangfalkábelem van.Ezt a tipust ismeri e valaki vagy esetleg viszonyította e a te kábeledhez?

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Mindig fenntartásokkal kezelem az otthon készített kábeleket...


 
Köszönöm a beszámolót, öröm volt olvasni.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Mindig fenntartásokkal kezelem az otthon készített kábeleket, van egy sajátságos felhajtóerejük a felhasználóknál, és nem mindig olyan jó, mint amit a dicsérő szavak sejtettnek. Olvastam Fapaci blogját, tetszett a hozzáállása és a megközelítése, gondoltam kipróbálom a tápkábeleit, mit veszíthetek legfeljebb ha nem jó visszaadom neki. Szóval elhoztam két darab drága 1m-es, és egy darab 90cm-es olcsóbb kábelt. Nem volt időnk sokat beszélgetni, én is késésbe voltam és neki is dolga volt, félszemmel néztem bele a szatyorba és már folytattam is az utam. Késő délután néztem meg itthon tüzetesen, h mit is vásároltam. Az összeszerelés és a kinézet teljesen korrekt, jól mutatnak, kissé merevek de ez nem okoz problémát, a két egyforma hosszúságú kábel 5 cm eltérést mutatott egymáshoz képest hosszban. Nem hinném, h ez általános, felhívtam és rögtön felajánlotta a cserét, illetve elmondta a pontatlanság okát, szóval semmi baj ezzel. Ezt csak azért írtam le mert ez nem egy szokványos nyalizzuk az árut beszámoló, ez is beletartozik a történetbe. Kihúzgáltam a meglévő kábeleimet ami vegyes képet mutatott idáig, PS Audio, Furutech, és saját készítésű tűzálló, és bedugtam a vadiúj szerzeményeket. Bekapcsolás után jött a döbbenet, pedig nyersek voltak még, de így is köröket vertek a régi kábeleimre. Gyorsan jöttek a megszokott teszt filmjeim, koncertjeim, csak pislogtam, nagyot változott a rendszerem, tisztább, részletesebb, teresebb lett az egész. Minden előadás sokkal realisztikusabb lett a hangszerek szépen elváltak egymástól, illetve ami meglepett, h mintha a dobozok előtt történne minden, ezzel együtt megnőtt a színpadkép is, nagyon egységes lett minden. Látom h ott vannak a hangfalak, mégsem egyértelmű, h ők szólnak, döbbenet részemről. Tényleg valóságosak azok a tulajdonságok amiket Fapaci említ, érdemes kipróbálni a kábeleit, mert tényleg nagyon jók. Nem beszéltem meg vele ezt a postot ő is most fogja először olvasni, szóval semmilyen szerepe nincs a megszületésében. Kívánok neki sok sikert a kábelgyártásban, és ezek után erősen elgondolkodom a hangfal kábeleken, bár ezekkel a tápkábelekkel, nem is tudom lehet-e még jobb a rendszerem. :thnk:
 
 
 
Ui: Csak azért mert nem hiszek magamban, illetve a placebo hatás miatt, áthívtam terminátor fórumtársat is, ő ismeri a rendszerem sokszor járt már nálam. Nem mondtam neki semmit, h ne befolyásoljam, a teszt végén ő is megerősített a pozitív változásról, és, h nem képzelődöm.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Pár napja is szóba került már az általam árult csatlakozók érintkezőinek anyaga, ma az egyik helyi "kábeles kollégával" is volt szerencsém beszélgetni a témáról. A kérdésben alaposan kifaggattam a gyártókat. Beszélgetésünk során kiderült, hogy a Pailiccs banándugók nem vörösrézből, hanem sárgarézből, tehát vörösréz és cink ötvözetéből készültek. Összetétele megegyezik a rézfúvós hangszereknél használt alapanyagéval. A többi általam árusított csatlakozó, így a SonarQuest és AudioCrast hálózati dugók és RCA csatlakozók érintkezői is nagy tisztaságú vörösrézből vannak, az említett 24 karátos arany illetve ródium bevonattal ellátva. Bevallom, ezzel én kevésbé foglalkoztam, mert leginkább hangzásbeli produkciók alapján választok ki alkatrészeket, de bizonyára van, akinek mindez fontos információ.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Nakamichi dugóknak ezennel kampó.
Ezek sokkal komolyabbnak tűnnek.


 
Nakamichi banándugókkal szereltem a Gotham kábeleket éveken át, így van összehasonlítási alapom. A Pailiccs csatlakozók anyagukban, hangzásukban és kinézetükben is jóval magasabb minőséget képviselnek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Pailiccs banándugó
Érintkezők: tiszta vörösrézből, aranyozott felülettel
Kötés: dupla csavaros
Maximum 4.5 mm átmérőig

Ár: 650,- Ft/db




 
Nakamichi dugóknak ezennel kampó.
Ezek sokkal komolyabbnak tűnnek.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3754
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2352
Tartózkodási hely: 2465

Csevegő

Hozzászólás Szerző: zoli73 »



AudioCrast 004
schuko hálózati villa és IEC készülék csatlakozó 10-21 mm átmérőjű kábelekhez
 
Érintkezők: 3 pólus 99.99% OFC vörösrézből, ródiumozott felülettel
Ház: átlátszó üvegszálas polikarbonát
Kötés: csavaros
Terhelhetőség: IEC: 10A 250V / 15A 125V, SCHUKO: 16A 250V
 
Ár: 4.300,- Ft/pár



 
Szia!
 
Ebből a csatlakozó párosból szeretnék 2 párat, ha még van belőle.
 
Köszönöm előre is!
Üdv:Zoli
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia!
Mennyiségi kedvezmény van?


 
Van, de ez erősen mennyiségfüggő. 8 darab banándugó ára 5.000,- Ft lenne.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia!
 
A hangfalkábel biwire bekötésre alkalmas formában kialakítható-e, ha igen mennyi lenne így az ára? (2,5 m-es hosszban)


 
Szia! Megoldható, többen is kérték így. 31e Ft lenne 2 x 2.5 m hosszúságban.

Avatar
bjz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2010.05.04., kedd 20:50
Értékelés: 24
Tartózkodási hely: Szeged

Csevegő

Hozzászólás Szerző: bjz »


Szia!
 
A hangfalkábel biwire bekötésre alkalmas formában kialakítható-e, ha igen mennyi lenne így az ára? (2,5 m-es hosszban)
NAS:SynologyDS209-Stream:Lindemann Limetree II+Luxor tápegység-VDH First Ultimate-DAC előfok:Emotiva Stealth DC1+Bodor tápk-DIY xlr by Mytekman-Erősítő:NuprimeSTA9+Luxor NRG tápk -CableTalk 3.1 biwire hfk-Hangfal:Epos M16 -Egyéb: Hivox Alces One
 
 

Avatar
blattida
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 208
Csatlakozott: 2012.04.27., pén. 12:38
Értékelés: 62
Tartózkodási hely: Ráckeve

Csevegő

Hozzászólás Szerző: blattida »



Pailiccs banándugó
Érintkezők: tiszta vörösrézből, aranyozott felülettel
Kötés: dupla csavaros
Maximum 4.5 mm átmérőig

Ár: 650,- Ft/db




Szia!
Mennyiségi kedvezmény van?

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia! Csak a hálózati dugó külön kapható?


 
Szia! Igen, 2.600,- Ft/db áron.

Válasz küldése

Vissza: “Luxor Audio”