Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Csevegő

Moderátor: Luxor Audio

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6071
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5129
Tartózkodási hely: Szár

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

cables írta:
2024.03.10., vas. 11:39
Mér rablód ezzel mások idejét? Pénzt kapsz érte?
Ez nagyon övön aluli volt, és részedről igazán nagyon nem-fair is.
Rájöttél-e egyáltalán, hogy a saját fórumában "rabolja" mások idejét itt, nem az áltlános topikokban? Annak rabolja az idejét, aki kifejezetten kíváncsi rá. Ráadásul nem kérte ezen hozzászólásod törlését sem - ahogy te minden hozzászólásét, ami kicsit is - vélten vagy valósan - ellened szól, akárhol legyen.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

cables írta:
2024.03.10., vas. 11:39
Mér rablód ezzel mások idejét? Pénzt kapsz érte?
Ezzel a pár szóval olyan tökéletesen prezentáltad az okot, ami miatt egyre több ember kedve megy el a beszélgetéstől, hogy nem is tennék hozzá semmit.

Érdekes módon az imént néztem meg az Elfogy a levegő c. filmet, ami az én szavaimnál sokkal precízebben szemlélteti a helyzetet, de ne csak emiatt nézzétek meg!

Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: lacy »

cables írta:
2024.03.10., vas. 11:39
Mér rablód ezzel mások idejét? Pénzt kapsz érte?
Majdnem kedves cables
én emlékszem mekkora hiszti lett abból, mikor a "te" topicjaidba kéretlenül és hívatlanul beleírtak olyanok, akikkel nemigen értettél egyet, és szaladtál admin meg moderátor után, hogy segítsen kiirtani az "ellenséget"
Most kicsit nézz már tükörbe..
Ráadásul teszi ezt az Ő SAJÁT oldalán, ahol a csevegő -ben ami kb egy kötetlen -akár témájában is - hely ahol kb azt oszt meg amit akar. Aztán, hogy ki mit kezd vele az más dolog, lehet amúgy negatív véleményt is közreadni, de nem azzal a móddal, ahogy te tetted. Ami mondjuk nagyrészt egyezik azzal a móddal, ahogy meg te ömlengesz a saját oldalaidon a saját termékeidről, szíved joga. De ha ott "beszól" valaki, akkor azt is legyél oly bátor elviselni, és nem azonnal rohanni, törlésért kiabálni.
Vagy választhatod azt is, hogy nem írsz, főleg ilyen leginkább számomra alpári stílustalan hozzászólást.
mondom ezt úgy, hogy én nem láttam a videót, mert amúgy nem érdekel, de eszembe nem jutna hogy szóvá tegyem a létjogosultságát.

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4378
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2349

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

cables írta:
2024.03.10., vas. 11:39
Luxor Audio írta:
2024.03.10., vas. 09:58
Tudom, hogy sem a HiFi-hez, sem a házimozihoz, de még a kávéhoz sincs köze, mégis azt javaslom, nézzétek meg ezt a videót!
Mér rablód ezzel mások idejét? Pénzt kapsz érte?
Senkinek sem kell ide kattintani, és senkinek sem kell azon belül a linkre kattintania, ha nem akar.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5061
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2035

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: cables »

Luxor Audio írta:
2024.03.10., vas. 09:58
Tudom, hogy sem a HiFi-hez, sem a házimozihoz, de még a kávéhoz sincs köze, mégis azt javaslom, nézzétek meg ezt a videót!
Mér rablód ezzel mások idejét? Pénzt kapsz érte?

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Tudom, hogy sem a HiFi-hez, sem a házimozihoz, de még a kávéhoz sincs köze, mégis azt javaslom, nézzétek meg ezt a videót! Hányan döntenek, vásárolnak a fülük, saját élményeik alapján és hányan mennek mások véleménye, ajánlása, a divat, vagy az unalomig hangoztatott, de ezerszer cáfolt hiedelmek után?

Több kínai AV eszközt is használtam már megelégedéssel, Zidoo UHD2000 media player, Musician Pegasus D/A konverter,, Musician Monoceros előerősítő, amiknek nem sok köze volt a kínai cuccoknál megszokott népi jelzőkhöz. Azóta megérkezett hozzám az Eversolo A8 streamer is, ami méginkább megerősítette bennem, hogy Kínában ma már bármit és bármilyen minőségben le tudnak gyártani, ha akarnak. A BYD Seal szintén ezt a trendet erősíti. Persze nem az autó miatt ajánlom a mozit, hanem mert a műsorvezetők és a kommentelők közötti párbeszéd akár egy HiFi műsorban is elhangozhatna.


youtu.be/_P3CkrYhXxA

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Új név, új helyzet. A fórum új vezetőségével folytatott megbeszélés eredményeként mostantól kizárólag a LuXor Audio topikjaiban kommunikálok az AVX felületén. A korábban "fapaci" név alatt született 15 ezer hozzászólás végül nem került törlésre, de talán nem okoz nagy bonyoldalmat, hogy már az új név alatt látszanak.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Az új webshop több napos tesztelés után már élesben használható, ma az első vásárlások is sikeresen megtörténtek. Az új honlap tartalma még szerkesztés alatt, a következő hetekben sok új információ kerül fel, többek között a hangsugárzókról is.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A Luxor Audio weboldala és webáruháza átalakítás miatt február 1-től néhány napig nem lesz elérhető. Ez idő alatt emailen (info@luxoraudio.eu) és telefonon (+36309946437) lehet érdeklődni, rendeléseket leadni. A webshopban január 31. estig, illetve az utána emailen leadott rendeléseket is a megszokott módon teljesítjük, e téren nem lesz fennakadás.

A leállás alatt a Luxor Audio új tevékenységeihez igazítjuk és modernizáljuk az oldalt, ami igencsak elavult az elmúlt 6-7 évben. A frissített oldalon sok új információt lehet majd találni, a tájékozódás és a vásárlás is egyszerűbbé válik.

A türelmet ezúton is köszönöm!

Under construction.jpg
Under construction.jpg (10.4 KiB) Megtekintve 954 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A karácsonyi bevásárlás idén is kicsit könnyebb a LuXor Audionál. Mostantól december 23-ig 10 % árengedménnyel rendelhető mindenféle kábel, csatlakozó, sőt ezúttal még az akusztikai oktató videókra és a helyszíni felmérésekre is vonatkozik a kedvezmény.

A LXK2023 kuponkód a webshopban érvényesíthető.

LuXor karácsony.png

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A sikeres fejlesztési folyamat végén új terméket jelenthetünk be. Az audio felhasználásra épített, nagy adatsebességű switch alapja egy DLINK DGS-108 típus, amiben nem csak néhány alkatrészt cserélünk, hanem teljesen átépített belső panellel, lineáris tápáramkörrel és alacsony fáziszajú Driscoll órajel generátorral emeljük magasabb szintre. Minőségi számítógépes lejátszáshoz, hálózati média lejátszókhoz, zenei streaming szolgáltatások használatához ajánljuk.

További javulás érhető el az LPS10 tápegységgel és a LuXor NRG DC kábelünkkel, ezekkel együtt kedvező árú csomagban is megvásárolható a switch.

LAN portok száma: 8 db
LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mbps
Tápfeszültség: 5 V DC
Áramfelvétel: 400 mA
Javasolt tápegység: LPS10 5V / 1A

MZ/X - Luxor Audio - Audio switch


Switch 03.jpg
Switch 03.jpg (54.98 KiB) Megtekintve 2675 alkalommal
Switch 04.jpg
Switch 04.jpg (74.64 KiB) Megtekintve 2675 alkalommal
Switch 05.jpg
Switch 05.jpg (181.44 KiB) Megtekintve 2675 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Tovább bővült, teljessé vált az MZ/X tápegység kínálatunk, így most már mindenféle készülékhez tudunk ajánlani magas minőségű tápellátási megoldást gyors szállítással, garanciával.

A hálózati switch-hez, routerekhez, USB kártyákhoz, lejátszókhoz, D/A konverterekhez, mini számítógépekhez (Raspberry Pi, Intel NUC) illeszkedő LPS-10, LPS-40, LPS-75 és HPS-90 kis és közepes teljesítményű típusok mellett már izmosabb, 160 és 250 VA-s egységeket is gyártunk árnyékolt toroid transzformátoros és SMPS, teljesen zajtalan kialakítással. Továbbra is kapható a passzív gépházba építhető, 250 VA teljesítményű LPC-250 lineáris ATX tápegység is.

Természetesen mindhez kérhetők megfelelő kialakítású és hosszúságú AC és DC tápkábelek, összekötők, csatlakozók, kiegészítők is.

LPS-10 - Lineáris tápegység 10 VA, 5 - 9 V / 0,5 - 1A
LPS-40 - Lineáris tápegység 40 VA, 5 - 24 V / 1,2 - 4 A
LPS-75 - Lineáris tápegység 75 VA, 5 - 24 V / 2 - 6 A
HPS-90 - Hibrid tápegység 90 VA, 12 - 19 V / 3,5 - 5 A
LPS-160 - Lineáris tápegység 160 VA, 12 - 24 V / 4 - 8 A
LPS-250 - Lineáris tápegység 250 VA, 12 - 24 V / 6 - 12 A
LPC-250 - Lineáris, beépíthető PC tápegység kit 250 VA

Luxor webshop /tápegységek


LPS75 04.jpg
LPS75 04.jpg (155.37 KiB) Megtekintve 2681 alkalommal
LPC250 04.jpg
LPC250 04.jpg (131.15 KiB) Megtekintve 2681 alkalommal
HPS90 03.jpg
HPS90 03.jpg (48.1 KiB) Megtekintve 2681 alkalommal
Luxor DC 03.jpg
Luxor DC 03.jpg (53.48 KiB) Megtekintve 2681 alkalommal
LPS75 data.jpg
LPS75 data.jpg (324.32 KiB) Megtekintve 2681 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

zoli73 írta:
2022.10.28., pén. 17:22
Szia Laci! Szeretném megkérdezni, hogy a Show-n elhangzott beszélgetésekről, előadásokról készült felvételek(mert úgy láttam készültek) láthatóak lesznek-e valahol? Mint ahogy az aktuális topikban "panaszkodtam" is, hogy sajnos nem tudok mindkét nap, nyitástól-zárásig(vagy még utána is) ott lenni, de szeretném látni/hallani azokat is, amikről lemeradtam. Köszönöm!
Szia! A teljes programot felvettük és részleteket közzé fogunk tenni belőle a következő hetekben. A teljes anyagot nem adhatjuk le jogi problémák miatt.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2327
Tartózkodási hely: 2465

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Szia Laci!
Szeretném megkérdezni, hogy a Show-n elhangzott beszélgetésekről, előadásokról készült felvételek(mert úgy láttam készültek) láthatóak lesznek-e valahol?
Mint ahogy az aktuális topikban "panaszkodtam" is, hogy sajnos nem tudok mindkét nap, nyitástól-zárásig(vagy még utána is) ott lenni, de szeretném látni/hallani azokat is, amikről lemeradtam.
Köszönöm!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

avl2 írta:
2022.09.16., pén. 16:02
kötözködésnek tünik gondolom - még arra is gondoltam, hogy csak pü.-ben küldöm el -, de ezen rögtön megakadt a(z objektivizmusra hajló) gondolkodásom / szemem és abbahagytam: "a zenekar jóval nagyobb dinamikával kísérte a mestert"

hogy vajon mi ez ? pl.
- elragadott a "szerelem"
- igyekszel a hifis elvárásoknak nyálcsordítóan fogalmazni
- objektíven így lenne (és akkor marhára érdekelne a mérése 2-3 elöerösítövel, hogy nnna, tényleg nött a dinamika)
- egyéb ?

tényleg nem támadásnak szánom !! :napsut:
Az írásaim tartalmaznak objektív és szubjektív kijelentéseket is. Előbbi a műszaki tartalmat taglalja, utóbbi a saját privát véleményemet. Úgy gondolom, ahogy írtam: a Musician Audio duója jócskán megnövelte a (micro)dinamikát, amire a Limetree + Parasound páros képes volt. Dinamikai viselkedést nem könnyű otthoni körülmények között mérni, de a két rendszer által generált basszus tartomány energiaeloszlása tényleg eltérő, ez műszerrel is kimutatható volt, csak nem mentettem el és már nincs itt a Parasound, hogy megismételjem. És igen, szerelem is van.

Hifista elvárásoknak megfelelően fogalmazni? Érdekes felvetés. Mivel a cikkeket nem magamnak írom, nyilván úgy kell fogalmaznom, hogy az olvasó megértse, de azért bármire nem vagyok hajlandó. Pl nem fogom Hans Zimmer (szerintem rettenetes keverésű) prágai koncertjét csak azért végighallgatni, mert most mindenki azzal tesztel.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: avl2 »

fapaci írta:
2022.09.16., pén. 12:10
Miután a Musician Audio D/A konverterei alaposan átrendezték nálam a digitális jelek sorsát és megítélését, nagy várakozással állítottam hadrendbe a cég - szintén egy csillagképről elnevezett - előerősítőjét. ...
kötözködésnek tünik gondolom - még arra is gondoltam, hogy csak pü.-ben küldöm el -, de ezen rögtön megakadt a(z objektivizmusra hajló) gondolkodásom / szemem és abbahagytam: "a zenekar jóval nagyobb dinamikával kísérte a mestert"

hogy vajon mi ez ? pl.
- elragadott a "szerelem"
- igyekszel a hifis elvárásoknak nyálcsordítóan fogalmazni
- objektíven így lenne (és akkor marhára érdekelne a mérése 2-3 elöerösítövel, hogy nnna, tényleg nött a dinamika)
- egyéb ?

tényleg nem támadásnak szánom !! :napsut:

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Miután a Musician Audio D/A konverterei alaposan átrendezték nálam a digitális jelek sorsát és megítélését, nagy várakozással állítottam hadrendbe a cég - szintén egy csillagképről elnevezett - előerősítőjét. Az integrált erősítőkhöz szokott hobbitárs nem igazán tudja hova tenni ezt a készülékfajtát, de az "előerősítőként is használható" megjegyzéssel reklámozott DAC-ok között szocializálódott zenehallgató sem érzi szükségét, hogy a szent jelet egy ilyen készüléken átkergesse. Nyomós érv, hogy a jel útjába minél kevesebb alkatrészt, egységet állítsunk, de azért számos cáfolat létezik erre is.

Musician Audio Monoceros előerősítő tesztbeszámoló

Musician Audio Monoceros 5.jpg
Musician Audio Monoceros 5.jpg (75.33 KiB) Megtekintve 7551 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A modern HiFi-ben használatos varázsigék egyike a R-2R DAC. Eddig nem sok ilyen elven működő készülékhez volt szerencsém, csak futó kalandokon estem át a Denafrips és a HOLO Audio egy-egy jól sikerült példányával, de most komolyabb ismeretséget kötöttem a Musician Audio tekintélyt parancsoló R-2R D/A konvertereivel.

Musician Audio Pegasus.jpg
Musician Audio Pegasus.jpg (85.71 KiB) Megtekintve 7838 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

csakaszpari írta:
2022.05.09., hétf. 20:37
üdv, új vagyok a fórumon, nem is tudom, jó helyen kérdezem. Adott 2 erősítő, de csak 1 hangfalpár. Hogy tudom megoldani ki-be dugdosás nélkül a problémát?
Az leginkább attól függ, mi a probléma.

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »

csakaszpari írta:
2022.05.09., hétf. 20:37
üdv, új vagyok a fórumon, nem is tudom, jó helyen kérdezem. Adott 2 erősítő, de csak 1 hangfalpár. Hogy tudom megoldani ki-be dugdosás nélkül a problémát?


Szia!
Igen, szerintem is rossz helyen kérdezed, de pl. egy ilyennel meg tudod oldani a dolgot:
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

csakaszpari
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2022.05.09., hétf. 20:09
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: csakaszpari »

üdv, új vagyok a fórumon, nem is tudom, jó helyen kérdezem. Adott 2 erősítő, de csak 1 hangfalpár. Hogy tudom megoldani ki-be dugdosás nélkül a problémát?
csakaszpari

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Erősen szubjektív kérdés, kinek milyen hangzás tűnik jónak, vagy rossznak, de szerencsére vannak stabil kapaszkodók, amik némi objektivitást hoznak a témába. Milyen technikai elvárásoknak kell megfelelnie a lejátszó rendszernek ahhoz, hogy egyáltalán magas minőségről beszélhessünk? A HiFi és a házimozi világában semmilyen szabvány nem rögzíti a hangzással kapcsolatos műszaki elvárásokat, gyakorlatilag szabad rablás zajlik a zavaros, erősen hiányos műszaki specifikációkat fegyverként, vagy éppen félrevezetésként használva.

Ideális lehallgatási paraméterek

RT tolerancia.jpg
RT tolerancia.jpg (55.86 KiB) Megtekintve 10811 alkalommal

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

multiplikato írta:
2021.10.17., vas. 20:24
A Paul Pang V2 és az új V6T között mi a különbség? A technikai dolgok is érdekelnek, de leginkább a hangzás. Köszönöm!
Más chipset, más órajel, hasonló ár. A v6T egy nagyon új termék, sok tapasztalat még nem gyűlt össze róla, de kb 15 vásárló véleménye alapján hangminőséget tekintve félúton van a v2 és a v4 kártya között.

Avatar
multiplikato
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2009.06.30., kedd 12:52
Értékelés: 0

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: multiplikato »

A Paul Pang V2 és az új V6T között mi a különbség? A technikai dolgok is érdekelnek, de leginkább a hangzás. Köszönöm!
High end Sokol rádió, robbantókanóc, Videoton Color Star

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15206
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10344
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Számtalanszor kérdezik tőlem, egy hangmérnök/zenész miért kezd el fotózni. Határozott választ továbbra sem tudok adni, de most érdekes helyzetbe kerültem, ami talán szolgálhat némi magyarázattal. Megtisztelő felkérést kaptam néhány hozzám hasonlóan drága és régi, a 60-as évekből származó mikrofon fotózására. Hogy melyikünket viselt meg jobban az elmúlt fél évszázad, azt inkább nem elemezném, de nekem nem volt lehetőségem a Beatles, Ray Charles, a Led Zeppelin, vagy Tina Turner társaságában dolgozni, ezeknek a mikrofonoknak viszont igen. Igazi ereklyék, amikhez remegő kézzel nyúl az ember.

9W4A0547-Edit-Edit.png
9W4A0547-Edit-Edit.png (655.61 KiB) Megtekintve 12013 alkalommal
9W4A0457-Edit-Edit.png
9W4A0457-Edit-Edit.png (486.37 KiB) Megtekintve 12013 alkalommal
9W4A0390-Edit-Edit.png
9W4A0390-Edit-Edit.png (1.19 MiB) Megtekintve 12013 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Luxor Audio”