Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

La Scala Eroica

Lezárt
Avatar
nemnemsoha
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.08.02., vas. 19:11
Értékelés: 0

Re: La Scala Eroica

Hozzászólás Szerző: nemnemsoha »

Új ára: 200.000 Ft

Avatar
nemnemsoha
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015.08.02., vas. 19:11
Értékelés: 0

La Scala Eroica

Hozzászólás Szerző: nemnemsoha »

Eladó egy szép állapotú, folyamatosan karbantartott La Scala Eroica karos gép!

Pár éve teljes felújításon esett át, tömítések cseréje, kazán tisztítása valamint ekkor került beépítésére a fejhőmérő is /Fragola végezte a felújítást/. Azóta ameddig kapható volt itthon Norda vízzel használtam, ezt követően Laica kancsóval szűrt vízzel, Puly Caff fejtisztítóval rendszeresen karbantartottam.

A felsőszűrő cserélve lett egy I.M.S felsőszűrőre, valamint a hozzá járó naked karba is egy I.M.S dupla kosár került. Rotoszivattyús, ezért nincs víztartály, vízhálózatra köthető, de kancsóból felszívja a vizet, csepptálcát ledugóztam így használom évek óta. A csepptálca valamint a csészemelegítő része használatból eredően karcos.

Jár mellé a gyári két kifolyós kar dupla kosárral, naked kar amelyben I.M.S dupla kosár van /csak ezt használtam amióta nálam van a gép/ valamint egy vakszűrő.

Budapesten XXI. kerületben vehető át személyesen.

Irányára: 220.000 Ft
Csatolmányok
1.JPEG
1.JPEG (701.39 KiB) Megtekintve 458 alkalommal
2.JPEG
2.JPEG (737.08 KiB) Megtekintve 458 alkalommal
3.JPEG
3.JPEG (676.64 KiB) Megtekintve 458 alkalommal
4.JPEG
4.JPEG (714.4 KiB) Megtekintve 458 alkalommal
5.JPEG
5.JPEG (880.27 KiB) Megtekintve 458 alkalommal
6.JPEG
6.JPEG (959.78 KiB) Megtekintve 458 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Használt kávéfőző készülékek”