Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Rotel termékek

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Az új lemezformátumok miatt új hangformátumok is lesznek. Gondolom előbb-utóbb a Rotel is lép és kihoz új processzorokat, amik már tudják ezeket. Erről tud valaki valami infót?
Közben megtaláltam a választ. Egy másik fórumról idézem be:
 
I the RSP-1068 is being replaced in the USA later this year or early 2007 with a new model supporting HDMI upscaling and (subject to software) the new HD-DD and HD-DTS formats... Not 100% but likly this will include room EQ as well. Typically this unit will arrive in Australia 3-4 months later... Sound wise - there is not expected to be much difference...
 
So if you need the new HDMI for your TV and fancy going to HD-DVD and Blu-Ray in the short tem - then wait for the RSP-1069... (think next year for Aussie) and spend your money now on some better speakers... Knowing your set-up - This will also make a huge difference...

Vendég

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Függetlenül attól, hogy mint egy másik topicban kiderült, nem egyezik politikailag a véleményünk      de milyen jó kis összeröffenés volt.Még most is rosszul vagyok, ha az ebédre gondolok, mert annyira jól laktam...
Persze voltak egyéb pozitívumok is 

A választás eredményétől függetlenül idén is tervezek egy ilyen összejövetelt...

De akkor nem reggelizem

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Igc »


Függetlenül attól, hogy mint egy másik topicban kiderült, nem egyezik politikailag a véleményünk de milyen jó kis összeröffenés volt.Még most is rosszul vagyok, ha az ebédre gondolok, mert annyira jól laktam...
Persze voltak egyéb pozitívumok is

A választás eredményétől függetlenül idén is tervezek egy ilyen összejövetelt...
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Látom Lacy is járt nálatok egy-két készülékkel.  
 


 
OFFTOPIC:

igen, kb. fél éve volt nálunk egy kis összeröffenés...  


Függetlenül attól, hogy mint egy másik topicban kiderült, nem egyezik politikailag a véleményünk de milyen jó kis összeröffenés volt.
Még most is rosszul vagyok, ha az ebédre gondolok, mert annyira jól laktam...
Persze voltak egyéb pozitívumok is

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Tami »

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Igc »


OFFTOPIC:

Látom Lacy is járt nálatok egy-két készülékkel.

 
OFFTOPIC:

igen, kb. fél éve volt nálunk egy kis összeröffenés...
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Íme egy kép amin látható a kicsike; ha lesz jobb kép akkor teszek fel róla...
 
OFFTOPIC:

Látom Lacy is járt nálatok egy-két készülékkel.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Igc »


Na akkor én is beszállnék: majd 1,5 éve vagyok egy Rotel RCD-865BX tulajdonosa, nem mai darab, de nagyon jó kis készülék; továbbra is trevben van egy hozzá illő stereo erősítő beszerzése...
 
Íme egy kép amin látható a kicsike; ha lesz jobb kép akkor teszek fel róla...

TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »



ClubRotel 
Gyakorlatilag a legjobb Roteles továbbképző hely. Többet nem is tudok hozzáfűzni. 

Az tuti. Épp most akartam én is belinkelni, a képek is innen vannak , le is töltöttem mindet .

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


ClubRotel
 
Gyakorlatilag a legjobb Roteles továbbképző hely. Többet nem is tudok hozzáfűzni.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Az új lemezformátumok miatt új hangformátumok is lesznek. Gondolom előbb-utóbb a Rotel is lép és kihoz új processzorokat, amik már tudják ezeket. Erről tud valaki valami infót?

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »



Ez eszembe juttatta, amikor megvettem a Roteleket és beillesztettem a rendszerembe.   
Szép masinák nagyon...

De Te mégis eladtad.
Miért?

Egyrészt nem kellett már a többcsatorna. Persze vehettem volna helyette sztereó Rotelt, de itt meg az jött volna be a képbe, amit sokan mondtak. Eltúlzottak az árak nagyon. Hihetetlen nagy fejlődés volt a Linn és a Rotel közötti váltás, mégis fele annyiért vettem a Linnt. Azt azért hozzáteszem, hogy nekem a subomat teljes áron visszaszámolták, ami fontos volt számomra, ezen felül ez a Linn bemutató darab volt, szóval kb. 500eFt most az új ára én meg 260-ért vettem, mínusz a sub ára. Ezen felül ha megunom, akkor majdnem teljes áron visszaszámítják (már persze ha nagyobbra cserélném).
 
Ezek azért erősen rájátszottak

Akkor már értem .
 
Ez a hely, ahol vásárolsz elég korrekt .
 
Ha publikus, megírnád a nevét , jöhet priviben is .

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Ez eszembe juttatta, amikor megvettem a Roteleket és beillesztettem a rendszerembe.   
Szép masinák nagyon...

De Te mégis eladtad.
Miért?

Egyrészt nem kellett már a többcsatorna. Persze vehettem volna helyette sztereó Rotelt, de itt meg az jött volna be a képbe, amit sokan mondtak. Eltúlzottak az árak nagyon. Hihetetlen nagy fejlődés volt a Linn és a Rotel közötti váltás, mégis fele annyiért vettem a Linnt. Azt azért hozzáteszem, hogy nekem a subomat teljes áron visszaszámolták, ami fontos volt számomra, ezen felül ez a Linn bemutató darab volt, szóval kb. 500eFt most az új ára én meg 260-ért vettem, mínusz a sub ára. Ezen felül ha megunom, akkor majdnem teljes áron visszaszámítják (már persze ha nagyobbra cserélném).
 
Ezek azért erősen rájátszottak

Vendég

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kicsit offtopik, de azert szerintem idefer: letezik-e jelenleg olyan AV provesszor, amin vannak HDMI bemenetek? Utananeztem a nagyobb gyartoknak (Rotel is), de en nem talaltam. Egy-ket helyen emlitettek, hogy fejlesztes alatt van.
 
OFFTOPIC:

A Denon 2807-en van. Egy monitor out és két in. óó, most nézem, h ez AVR és nem sound processor. Bocsi!  
 
OFFTOPIC:

Simonnak: a 06-os sorozat tényleg nem 2006-ra szánt, elvégre kiadták már 2006 májusban a 07-es sorozatot és messze van még az a 2007-es év.

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »


Belső:
 

 
 


Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »


Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »




Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »




Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Skipper »


OFFTOPIC:

sújtasz
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »


Hát készen vagyok ettől a képtől. Istenem mért súlytasz ílyen kínok között. Küldj inkább egy ilyen ROTEL cuccost   
Vannak még!
 
Kérsz?

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »

Hát készen vagyok ettől a képtől. Istenem mért súlytasz ílyen kínok között. Küldj inkább egy ilyen ROTEL cuccost
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »


Ez eszembe juttatta, amikor megvettem a Roteleket és beillesztettem a rendszerembe.   
Szép masinák nagyon...

De Te mégis eladtad.
Miért?

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Ez eszembe juttatta, amikor megvettem a Roteleket és beillesztettem a rendszerembe.
 
Szép masinák nagyon...

Avatar
kaltenpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2005.11.23., szer. 22:58
Értékelés: 22

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: kaltenpeti »



 

 
 

 


Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Rotel termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


A hozzászólásokból is jól látszik, hogy mindenki más hangot keres, mindenkinek más jellemzők a fontosak. Nekem fontos az erő és dinamika a zenében, ehhez hozzá jön, hogy az általam hallgatott zenék a mai mainstrem világból valók, ami magában fogalja az igényes trance-t (Blank & Jones, Tiesto, stb.), R 'n' B-t, illetve a pop-ot is (Michael Jackson). Széles a skála, de annyi biztos, hogy jazzt, klasszikus zenét csak elvétve hallgatok. Így "feláldozok" egy kis részletet a dinamika és az erő oldalán.  
Én általában normál hangerőn hallgatom a zenét, de gyakran meglódul a kezem a volume gombon és ehhez már szükséges az erősítő magabiztossága.
 
Én is hallgattam Canopust, de nem éreztem azt, hogy rohanjak venni egyet. Nagyon jó végfok, de nem az én ízlésem.

Cosmo azt hiszem mi egy húron pendülünk .
 
Egyszer kipróbálnám, hogy a Roteled mennyire kergeti meg az Infinitymet .
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”