Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

H/K termékek

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! 
Több helyen is olvastam, hogy HK mp3 dekódolást támogatja, de tényleges tapasztalatokat még sehol sem.. Kíváncsi lennék mire képes mondjuk egy 256kb/s -es mp3-mal... Lécci írjátok meg, mire számíthat az ember...
 
Köszi : Jaccso
 
Ui.: Kisebb kategóriás használt HK receivert keresek..
 
jaccso@yahoo.com

A kisebb kategóriások nem támogatják a mp3-at, csak a nagyobb vagy régebbi receiverek.
Teszt szerint jobb minőséget produkál, mint egy hangkártya .

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Több helyen is olvastam, hogy HK mp3 dekódolást támogatja, de tényleges tapasztalatokat még sehol sem.. Kíváncsi lennék mire képes mondjuk egy 256kb/s -es mp3-mal... Lécci írjátok meg, mire számíthat az ember...
 
Köszi : Jaccso
 
Ui.: Kisebb kategóriás használt HK receivert keresek..
 
jaccso@yahoo.com

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lenne egy kérdésem, amire gondolom jó nehéz a válasz :taps: 
Szóval elsősorban azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akiknek az új H/K x35 -ös sorozatból vannak készülékeik. Abból is a minél nagyobbak. Ugyanis édesapám - ha sikerül eladni a Research-öket - akkor egy 635-öst szeretne venni, a jelenlegi Onkyo TX-SR500 -asa helyett. Mondjuk mindenképp (nagy) előrelépés lesz.
 
Csak olyan kérdéseim lennének, hogy pl. van-e itt valaki olyan, aki Onkyo-ról váltott H/K-ra? Ha igen, akkor az mit tapasztalt? Meg hogy valakinek van-e tapasztalata a 635-ösről? Illetve hogy miben jobb, mint mondjuk a 435-ös, azonkívül, hogy teljesítményben nagyobb. Megéri-e a 635-öst venni, vagy nincs sok értelme?
Amúgy egy ProAc Response 2.5-ös front, egy Castle Bastion center, és egy Rogers LS35 surround lesz hajtva vele.
 
A válaszokat előre is köszi!
 
(ja, és tudom, hallgassuk meg Amint elmennek a A.Research-ök, máris bejelentkezünk a Satsystem-hez, hogy rendezzenek be nekünk egy szobát a 635-el, ill. a Házimozi Show-ra is kimegyünk. Szóval meghallgatás az biztosan lesz. Most inkább "felhasználói vélemény"-eket gyűjtök)  :kiraly:

Nem éppen egy- az egyben erről váltottam , de anno Onkyo 575 tulaj voltam. Ez eggyel nagyobb kategória , mint az SR 500, a mostani 600 -as széria elődje (575>575X>595>sr 600...... ) . Ugyanazon a rendszeren nem hallgattam őket, az Onkyo mellé Tannoy M2 hangfalaim voltak, a mostani h/k- hoz meg Celestion szettem van.
Nagyon megvoltam elégedve az Onkyoval is, szép hangú, jól terhelhető kellemes erősítő volt. Amiben erősebbnek érzem a harman-t az
-teljesítmény
-térbeli pozicionálás
 
Igaz, hogy a h/k 235 ára ne tévesszen meg senkit, ez egy 180 e ft-os kategória, KATYYY csak a szürkeimport miatt ilyen olcsó. Az Onkyot 150e helyett 120e -ért vettem vadi újonnan 2 éves Annex garival, mert volt ismeretségem
Egyik géppel sem tudsz melléfogni
 
(a szívem a harmanhoz húz inkább cssz rulez )

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1419
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Lenne egy kérdésem, amire gondolom jó nehéz a válasz :kiraly:
 
Szóval elsősorban azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akiknek az új H/K x35 -ös sorozatból vannak készülékeik. Abból is a minél nagyobbak. Ugyanis édesapám - ha sikerül eladni a Research-öket - akkor egy 635-öst szeretne venni, a jelenlegi Onkyo TX-SR500 -asa helyett. Mondjuk mindenképp (nagy) előrelépés lesz.
 
Csak olyan kérdéseim lennének, hogy pl. van-e itt valaki olyan, aki Onkyo-ról váltott H/K-ra? Ha igen, akkor az mit tapasztalt? Meg hogy valakinek van-e tapasztalata a 635-ösről? Illetve hogy miben jobb, mint mondjuk a 435-ös, azonkívül, hogy teljesítményben nagyobb. Megéri-e a 635-öst venni, vagy nincs sok értelme?
Amúgy egy ProAc Response 2.5-ös front, egy Castle Bastion center, és egy Rogers LS35 surround lesz hajtva vele.
 
A válaszokat előre is köszi!
 
(ja, és tudom, hallgassuk meg Amint elmennek a A.Research-ök, máris bejelentkezünk a Satsystem-hez, hogy rendezzenek be nekünk egy szobát a 635-el, ill. a Házimozi Show-ra is kimegyünk. Szóval meghallgatás az biztosan lesz. Most inkább "felhasználói vélemény"-eket gyűjtök)
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A másik, hogy a nagyobb megmozgatott levegőtömeg hatásosabb, hiszen nemcsak halljuk, érezzük is a basszust.
Nagyobb nappaliba kell is.

Még elgondolkodok ezen
Egyébként H.A. amondó, h nekem inkább két RW10-es, mint egy RW12-es, hiába megy utóbbi mélyebbre.
 
félig meddig ez poén is volt. Ja EBBE a szobámba NEM(!) tenném, CSAK nagyobba, IDE NEM.
 
 
Charlie hozzászólása hasznos volt. :kiraly:

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


A másik, hogy a nagyobb megmozgatott levegőtömeg hatásosabb, hiszen nemcsak halljuk, érezzük is a basszust.
Nagyobb nappaliba kell is.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Charlie
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:15
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Charlie »


Létezik,hogy a 740-esre 3e USD körüli árakat írnak,vagy ennyire elnéztem valamit?
.2-t meg kell fizetni.

a .2 kb annyit érhet szerintem, hogy van a logan subomon egy pre sub kimenet és arra dugnék még egy logant. Jó esetleg az erősítőn a két sub távolságát külön lehet állítani, meg hangerejét, de aki már két subos rendszert épít, az van olyan okos, hogy mindkét subot egyenlő távolságra egyenlő szögre rakja le és a hangerőt is úgyan úgy állítja be.

Ez a mélyhang-ügy kicsit más, mint a megszokott. Ha ugyanis zárt térben (szobában) dolgozik a két mélynyomó, akkor a hangzást drasztikusan módosítják az állóhullámok és interferenciák. (Pl. egy sarok akár 10dB kiemelést - 10X teljesítménynek megfelelő hatást -jelenthet, egy adott frekvencián.)
Igazán a két szub arra jó, hogy a a hallgatási pozícióra lehessen optimalizálni a basszust, hogy ne pont ott keletkezzen kioltás, vagy túlzott kiemelés - amit egy egy szubos rendszernél csak hangszóró áthelyezéssel lehetne megoldani.
A másik, hogy a nagyobb megmozgatott levegőtömeg hatásosabb, hiszen nemcsak halljuk, érezzük is a basszust.

Fő rendszer: tv: Panasonic TX-36PL35, AV-receiver: Yamaha RX-V 620, DVD: Panasonic DVD-RV32, Video: Panasonic NV-FJ612EE, Deck: Yamaha KX-390, CD: Yamaha CDX-480, műholdvevő: Echostar DSB 707FTA, Frontok: TDL NFM 1, center és surround: saját (Vifa, Harman és DLS hangszórókból), szub erősítő+doboz: saját (QUAD 405+30-as JBL mélynyomó), fejhallgató: Sennheiser HD 590.
Másodrendszer: Panasonic TX-28MK-1P, Dimarson DMR-500 saját hangfalakkal.
Autóhifi: rádió:Blaupunkt Texas + CDC07, komponens: DLS PS6, szub: DLS W610, erősítő DLS CA30.
Kutya:westie.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Valamit nem értek.  
A H/K Home Page-en a 7300 van fen. Hát a 7500 nem fiatalabb modell különben ? :kiraly:

Nem, a 7500 sokkal régebbi.
 
Csak ők sem tudnak értelmesen tipusszámokat adni.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


Jön még az új dvd sorozat végre, ezen belül is a csúcs a DVD47, SACD és HDMI támogatással (én ezt várom főleg).
Ahh Tsc! :kiraly: Ez mikorra várható és mennyiért?

Már bemutatták. Online boltokban be is van árazva. Szerintem november végére vagy december elejére már kapható lesz. AreaDVD-n van valami preview is, németül tudóknak.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


a .2 kb annyit érhet szerintem, hogy van a logan subomon egy pre sub kimenet és arra dugnék még egy logant. Jó esetleg az erősítőn a két sub távolságát külön lehet állítani, meg hangerejét, de aki már két subos rendszert épít, az van olyan okos, hogy mindkét subot egyenlő távolságra egyenlő szögre rakja le és a hangerőt is úgyan úgy állítja be.
Egy nagyobb, amerikai típusú nappaliban, ahol a kanapé v. hallgatási pont a szoba közepén van, a 2 szubot lehet előre és hátra is rakni, pl. a plazma /vászon alá és hátra középre. ekkor már a fázissal és hangerővel tényleg játszani kell, nem lehet egyforma.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Ez a "H/K nem annak rétegnek szól..." duma üres parasztvakítás. Egy Denon AXV1 annak a rétegnek szól, aki wma-t, mp3-at hallgat? Vagy a h/k CD lejátszói annak szólnak? 
Egyszerűen az új chipeknek ujjgyakorlat a DiVX dekódolás. Innentől csak a gyártó ostobaságán múlik, hogy bele teszi-e a lehetőségét ennek.
 
Prüszköltek az Mp3 miatt is, aztán nézz most körül!

Mp3-ban igazad van, és az is igaz, hogy ez lesz (lett) a divx-el is.
 
De nézd meg a denon-t pl. Hiába tette bele, hogyan működik?
Sok jót nem olvastam még a divx kezeléséről. Sony dettó. És még sorolhatnánk.
Onnantól meg hogy vannak a pio játékosai, amik kisújjból hibátlanul megesznek mindent, müxik a felirat, stb... igazából az sem érdekel, hogy ez nem a gyári firmwarenek köszönhető.
Ennél rosszabbat nem vennék, ha gyári, ha nem az amitől ilyen jó.
 
De ott van pl. a phillips, aki szintén megoldotta, igaz a barkács firmware ott is sokat dob a latba.
 
Tehát ha a gyári állapotokat nézzük, akkor kivétel nélkül, minden játékos ebből a szempontból a használhatatlan kategória. Talán egy két yamada, ami a gyártó által módosítgatott firmware-el is rendesen megy.
 
Szóval előbb utóbb a piac betör mindenkit, de ki ad ma ki szívesen mondjuk 100e-et dvd játszóra az új formátumok megjelenése előtt?
Én már nem, de ezzel lehet egyedül vagyok.

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Létezik,hogy a 740-esre 3e USD körüli árakat írnak,vagy ennyire elnéztem valamit?
.2-t meg kell fizetni.

Ez nem olyan nagy durranás már 6-7 éve is létezett ilyen erölködő!
Ezért le ne cseréld már a recivered. :kiraly:

Y átalakítót fillérekért lehet kapni.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: momba »


Létezik,hogy a 740-esre 3e USD körüli árakat írnak,vagy ennyire elnéztem valamit?
.2-t meg kell fizetni.

Ez nem olyan nagy durranás már 6-7 éve is létezett ilyen erölködő!
Ezért le ne cseréld már a recivered. :kiraly:
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Létezik,hogy a 740-esre 3e USD körüli árakat írnak,vagy ennyire elnéztem valamit?
.2-t meg kell fizetni.

a .2 kb annyit érhet szerintem, hogy van a logan subomon egy pre sub kimenet és arra dugnék még egy logant. Jó esetleg az erősítőn a két sub távolságát külön lehet állítani, meg hangerejét, de aki már két subos rendszert épít, az van olyan okos, hogy mindkét subot egyenlő távolságra egyenlő szögre rakja le és a hangerőt is úgyan úgy állítja be.

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Ronin »

Szerintem létezhet. Satsystemben nemrég voltam és volt valami hk 500eFt feletti áron. Új design volt, bár neve valami AVR7000 volt bár nem tuti, csak ködös emlékek vannak, nem arra figyeltem. Ilyen van? Új design volt, szóval nem a régi 8500-as modell korából való.

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Létezik,hogy a 740-esre 3e USD körüli árakat írnak,vagy ennyire elnéztem valamit?
.2-t meg kell fizetni.

Avatar
rea4
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2044
Csatlakozott: 2003.09.02., kedd 14:50
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: rea4 »

Létezik,hogy a 740-esre 3e USD körüli árakat írnak,vagy ennyire elnéztem valamit?

Projektor: Sony VPL VW60 FullHD SXRD Blu ray/HD DVD/DVD: Sony BDP S500,Pioneer BDP LX70,Toshiba HD EP10,HTPC
TV:Pioneer 508XD plazma,Sharp 52XL2E FullHD LCD,Sharp 46X20E FullHD LCD
AV er�s�t�:Denon AVR 3808 Sztereo:Marantz PM7001 KI Signature
SACD:Marantz SA7001 KI Signature DVD rec:Pioneer DVR LX60D,Sony RDR HX970
Hangfal:JMLab Cobalt 826S,JMLab CC800,Mission 701,Yamaha SW800
Konzol:Sony PS3,Xbox360 Video:Panasonic FS200 S VHS Deck:Aiwa F990,WX220,F660 ,R650

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Fog hamarosan! Mint ahogy a komolyabb AVR-jeiben is van Mp3-as dekóder. Ma már a DiVX majdhogy nem "kötelező gyakorlat".
Mi a fene az az MP3 dekóder? Rotelemre is írták, hogy van ilyen benne, aztán nagyokat néztem. Felhívtam az aymarát, hogy ez most akkor mi a szösz, de ők sem tudtak válaszolni és ők is csodálkoztak. Mondom, hogy onkyoban is van ilyesme, csak ott rá tudod küldeni az MP3-at "digitálisan" nem PCM-re koncertálva UTPn, de Rotelen nincs ilyen UTP.
 
Na kíváncsi vagyok, hátha tudsz valami okosságok mondani, hogy akkor ez mi is akana lenni.

gondolom az SPDIF-en keresztül is rá lehet küldeni, és nem a lejátszó, hanem az AVR alakítja át az Mp3-at PCM-é, aztán analóg jellé.
 
Ez a "H/K nem annak rétegnek szól..." duma üres parasztvakítás. Egy Denon AXV1 annak a rétegnek szól, aki wma-t, mp3-at hallgat? Vagy a h/k CD lejátszói annak szólnak?
 
Egyszerűen az új chipeknek ujjgyakorlat a DiVX dekódolás. Innentől csak a gyártó ostobaságán múlik, hogy bele teszi-e a lehetőségét ennek.
 
Prüszköltek az Mp3 miatt is, aztán nézz most körül!
gordon314.fw.hu

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Fog hamarosan! Mint ahogy a komolyabb AVR-jeiben is van Mp3-as dekóder. Ma már a DiVX majdhogy nem "kötelező gyakorlat".
Mi a fene az az MP3 dekóder? Rotelemre is írták, hogy van ilyen benne, aztán nagyokat néztem. Felhívtam az aymarát, hogy ez most akkor mi a szösz, de ők sem tudtak válaszolni és ők is csodálkoztak. Mondom, hogy onkyoban is van ilyesme, csak ott rá tudod küldeni az MP3-at "digitálisan" nem PCM-re koncertálva UTPn, de Rotelen nincs ilyen UTP.
 
Na kíváncsi vagyok, hátha tudsz valami okosságok mondani, hogy akkor ez mi is akana lenni.

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


1 kimenetre is be lehet kötni egy Y-kábellel, de gyanítom, hogy a .2 készülék esetén ez a két kimenet el van választva egymástól, hogy "ne pofázzon vissza" az egyik a másiknak.
Tehát olyan erősítőre, mint ami a Tiéd vagy az enyém, lényegében "csak" .1-es, arra gyakorlatilag és inkább csak ront a helyzeten egy másik sub beszerzése(?), nem beszélve arról, h milyen drága egy sub!
 
Akkor elvetem az ötletet, jaaj az XMS-be az a két Ultra2-es sub.......

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


A H/k-t meg nem igazán az a vásárlóréteg keresi aki azt akarja/az érdekli, hogy a gofrit is lejátsza a player.Aztán ki tudja...

Ezt mondta magáról a Denon, az Onkyo is, aztán mi lett belőle... :kiraly:
 
Az emberek kicsit lassan jönnek rá a dolgokra. Pl. még kevesekben ébredt fel az a gondolat, hogy a DivX játékosok nagy előnye, hogy az adatlemezként megírt DVD lemezeket is olvassák. Emiatt már én is csak ilyen játékost vennék, pedig nincs egy db DivX filmem sem és nem is kívánok ilyeneket gyűjteni.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Nem akarok két hozzászólást, ezért most ide írom.AVR 740-es látom 7.2-es preout-os. Tehát két sub köthető rá.
- Hogyan működtet egy erősítő .2 csatornát? Sztereósítja azt, vagy mindkettő kap LFE-t és csak simán duplikált? Úgyértem mint a EX és ES, ami önmagában 6.1 csak, de 7.1-es hangsugárzóval a két hátsó (surr.back) csak mono-mono. Ez h van a .2-vel?
- Ha az én AVR-em csak .1-es, de teszem azt szeretnék rákötni még egy subot (csak az elv kedvéért), akkor h kötöm rá a másikat és az hogyan fog működni (sztereó bal/jobb SUB vagy simán csak LFE-LFE és gyak. "nincs értelme")?

Én úgy tudom, hogy a 2 sub kimenet egyforma. A "féloldalas" szub elrendezés kiküszöbölésére és a nagyobb teljesítmény miatt van, amit a gyakorlat sok esetben igazolt is.
1 kimenetre is be lehet kötni egy Y-kábellel, de gyanítom, hogy a .2 készülék esetén ez a két kimenet el van választva egymástól, hogy "ne pofázzon vissza" az egyik a másiknak.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Valamit nem értek.
 
A H/K Home Page-en a 7300 van fen. Hát a 7500 nem fiatalabb modell különben ? :kiraly:
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Fog hamarosan! Mint ahogy a komolyabb AVR-jeiben is van Mp3-as dekóder. Ma már a DiVX majdhogy nem "kötelező gyakorlat".
Hát ha jól tévedek az új modellek nem támogatják.
A következő modellváltás meg mivel általában minden gyártónál ősszel van, nem most lesz.
Akkor meg inkább az új formátumokra fognak fókuszálni. SZVSZ.
Lehet, hogy megjelenik, de hogy mondjuk egy pio575 szintjén működjön azt kétlem.
Egyébként meg csak a nyűg van vele.
 
A H/k-t meg nem igazán az a vásárlóréteg keresi aki azt akarja/az érdekli, hogy a gofrit is lejátsza a player.
Aztán ki tudja...

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fog hamarosan! Mint ahogy a komolyabb AVR-jeiben is van Mp3-as dekóder. Ma már a DiVX majdhogy nem "kötelező gyakorlat".
Háát. Remélem, h lesz majd hamarosan olyan pléjere (csak legyen majd SACD és HDMI is). Addig meg ott van még egy HD970-es, meg még van mit fejlesztenem (tudásom is.. ).

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”