Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

H/K termékek

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


vennék egy Projektort.... .



Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K !     :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Mégis mire gondolsz? FUrdal a kiváncsiság !!!!!!!!! :taps:
 
Marantzommal tökéletesen meg vagyok elégedve. Igaz régi darab de soha semmi gondja nem volt. Valójában nem tudom miért akarok cserélni. Lehet csak mert egy kicsit újabbat akarok. Ez már több mint 5 éves . Új kodolást nem ismeri szegényem.

Csak azért, mert 5 éves le ne cseréld! Ez valamikor Best Buy volt. Amennyiért jelentősen jobb újat kapnál azért már tudsz venni egy projektort, ami sokkal többet fog dobni a moziélményen, mint egy új erősítő!

Jé te egy gondolatolvasó vagy.
 
Pont ezen gondolkodtam. Végül is tök jó ami most van és 200 ezer nem hiszem, hogy doban annyit a hangon mintha vennék egy Projektort.... .
 

Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Nem úgy van, hogy kikapcsolt (pontosabban standby) állapotban a hangszinmód gomb nyomva tartása közben kell a készüléket bekapcsolni?
Vagy te is ezt csináltad, csak rosszul értettem?

Dehogynem,vagyis áramalatt kell lennie ezért bekell kapcsolni.
És utánna kellene ugye működésbehozni.Nemmemgy sehogysem,tehát majd szerviz lesz,bekell dobozolni,és majd valamikor felvinni pestre,ami problémás,de tart még a garancia,egyszer csak sikerül.
Természetesen karácsony előtt kell behalnia,nehogy a szabi alatt lehessen filmeketnézni.

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
momba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1024
Csatlakozott: 2005.08.04., csüt. 14:04
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: momba »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K !     :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Mégis mire gondolsz? FUrdal a kiváncsiság !!!!!!!!! :taps:
 
Marantzommal tökéletesen meg vagyok elégedve. Igaz régi darab de soha semmi gondja nem volt. Valójában nem tudom miért akarok cserélni. Lehet csak mert egy kicsit újabbat akarok. Ez már több mint 5 éves . Új kodolást nem ismeri szegényem.

Csak azért, mert 5 éves le ne cseréld! Ez valamikor Best Buy volt. Amennyiért jelentősen jobb újat kapnál azért már tudsz venni egy projektort, ami sokkal többet fog dobni a moziélményen, mint egy új erősítő!
Mozi: JVC DLA-NP5, Zidoo X9S, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K !     :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Mégis mire gondolsz? FUrdal a kiváncsiság !!!!!!!!! :taps:
 
Marantzommal tökéletesen meg vagyok elégedve. Igaz régi darab de soha semmi gondja nem volt. Valójában nem tudom miért akarok cserélni. Lehet csak mert egy kicsit újabbat akarok. Ez már több mint 5 éves . Új kodolást nem ismeri szegényem.
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: sajti »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K ! :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Megnéztem hogyan lehet resetelni,bekapcs,ami ugye adva,majd a hangszinmód gombot nyomvatartani,és akkor kellene automatikusan bekapcsolódnia,de nemkapcsol,vagyis akarna,de csak villan egyet,meg kattan kéken,és kész.
Nem úgy van, hogy kikapcsolt (pontosabban standby) állapotban a hangszinmód gomb nyomva tartása közben kell a készüléket bekapcsolni?
Vagy te is ezt csináltad, csak rosszul értettem?
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »

huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K ! :kiraly:
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


mikor megküldtem egy THX demo vob-bal.. pedig nemis volt annyira hangos..
:kiraly:

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Megnéztem hogyan lehet resetelni,bekapcs,ami ugye adva,majd a hangszinmód gombot nyomvatartani,és akkor kellene automatikusan bekapcsolódnia,de nemkapcsol,vagyis akarna,de csak villan egyet,meg kattan kéken,és kész.Bakpcsolna devalamiért kis is egyből.Valami relé szállhatott el benne?Nemkap annyi ideig feszültséget,hogy bekapcsolva is maradjon?
Ha tudtok még erre adjatok tippeket.Már kezdtem örülni,hogy lesz benne élet.
Bár lehet egyszer úgygondolja és bekapcsol.

Ne kísérletezz vele, ha garanciális.
Vidd be a szervízbe, abból komolyabb bajod nem lehet.

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Megnéztem hogyan lehet resetelni,bekapcs,ami ugye adva,majd a hangszinmód gombot nyomvatartani,és akkor kellene automatikusan bekapcsolódnia,de nemkapcsol,vagyis akarna,de csak villan egyet,meg kattan kéken,és kész.
Bakpcsolna devalamiért kis is egyből.Valami relé szállhatott el benne?Nemkap annyi ideig feszültséget,hogy bekapcsolva is maradjon?
Ha tudtok még erre adjatok tippeket.Már kezdtem örülni,hogy lesz benne élet.
Bár lehet egyszer úgygondolja és bekapcsol.

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »

Az erősítő használatijában meg kell keresni, hogy hogyan lehet resetelni a készüléket. Ettől még akkor is magához térhet részlegesen, ha ne adj Isten, leég valamelyik végfoka. Utána majd kiír valamit, ha kínja van, de legalább megbizonyosodhat az ember arról, hogy szerviz vagy csak kábelzárlat hátul. Elég lehet annyi is, hogy a hangfalkábel sodratából egy eltévedt elemi szál hegye hozzáér a hátlaphoz és a bizonytalan érintkezés miatt eddig nem volt gond.
TV: LG OLED55G23, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
tau
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 742
Csatlakozott: 2003.12.16., kedd 15:57
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: tau »

Vlmi olyat már nekem is kiírt a H/K h Protect, de nekem akkor, mikor megküldtem egy THX demo vob-bal.. pedig nemis volt annyira hangos..

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Dolgozom az ügyön,most kihúztam belőle mindent,kivettem,az ágyamon pihentetem.(nem mintha elfáradt volna valamiben)Sajnos mennem kell melózni,(eddig szunyáltam,mert reggel értemhaza)csak este jövök,addig remélem meggondolja magát,bár most is próbáltam de a készenléti gomb benyomásán kívül megsem akar nyikkanni.Aztán este próbálkozom a dolgokkal.
Köszi szépen a sok ötletet,jöhet még,bár nemhiszem,hogy más megoldás lenne.
Mérges vagyok,végre tudok venni valami technikát erre megadja itt magát.
Majd infozlak benenteket,hogy mi a helyzet!

Egyszer a Sony STR-de 435-mel jártam úgy, hogy véletlenül összeérintettem a left back +/- drótját. Az erölködő kattant egyet és kiírta az előlapra hogy PROTECT.
Gyorsan lefostam a bokámat a félelemtől. Fél óra pihi után visszakapcsolt és nem volt semmi baja. Remélem a tiéd is abbahagyja a sztrájkot

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Dolgozom az ügyön,most kihúztam belőle mindent,kivettem,az ágyamon pihentetem.(nem mintha elfáradt volna valamiben)Sajnos mennem kell melózni,(eddig szunyáltam,mert reggel értemhaza)csak este jövök,addig remélem meggondolja magát,bár most is próbáltam de a készenléti gomb benyomásán kívül megsem akar nyikkanni.
Aztán este próbálkozom a dolgokkal.
Köszi szépen a sok ötletet,jöhet még,bár nemhiszem,hogy más megoldás lenne.
Mérges vagyok,végre tudok venni valami technikát erre megadja itt magát.
Majd infozlak benenteket,hogy mi a helyzet!

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
Charlie
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 17:15
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Charlie »


Az imént történt az eset,gondoltam reggelire nézek egy kis mozit,bekapcsolom a 235-öst egy kis kattanás szokásos és se kép se hang,vagyis nemkapcsol be,hiába próbálgatom:-(kegyetlenül elvagyok keseredve,mi lehet a baj.Nemakar sehogysem bekapcsolódni,se távval,se a dobozon.
Pont nemhiányzott ez nekem,hogy szarakodjon,hisz nem is régi,és így karácsony előtt,ráadásul vidéki is vagyok.Sehovasem tudom vinni,hogy esetleg megnézzék.
Ez szívás!
Pedig teljesen megvagyok elégedve a hangzásával,de ezt itt tudjátok milyen egy H/K.
Nincs valami ötletetek?Járt e valaki hasonló cipőben?

A cuccost célszerű kivenni a helyéről és:
 
1. Kihuzni belőle minden létező csatlakozót, továbbá kihúzni a hálózati csatlakozót is.
2. Fél óra szünet.
3. Hálózati dugót vissza, majd bekapcsolás. Kérdés, van-e kijelzés, kattognak-e a relék (bekapcsolási késleltetés, effekt ki/be).
 
Ha nem működik, akkor:
 
4. Dugót a falból ki, utána óvatos fedőlapleszerelés (a csavarok ne sérüljenek meg a garancia miatt), és a biztosítékok ellenőrzése.
 
Ha minden biztosíték jó, akkor:
 
5. Szervíz
 
(Nekem egyszer, és soha máskor megcsinálta ezt a Yamada. A biztosítékokat megnéztem, visszaraktam, mert jók voltak: és működött!)

Fő rendszer: tv: Panasonic TX-36PL35, AV-receiver: Yamaha RX-V 620, DVD: Panasonic DVD-RV32, Video: Panasonic NV-FJ612EE, Deck: Yamaha KX-390, CD: Yamaha CDX-480, műholdvevő: Echostar DSB 707FTA, Frontok: TDL NFM 1, center és surround: saját (Vifa, Harman és DLS hangszórókból), szub erősítő+doboz: saját (QUAD 405+30-as JBL mélynyomó), fejhallgató: Sennheiser HD 590.
Másodrendszer: Panasonic TX-28MK-1P, Dimarson DMR-500 saját hangfalakkal.
Autóhifi: rádió:Blaupunkt Texas + CDC07, komponens: DLS PS6, szub: DLS W610, erősítő DLS CA30.
Kutya:westie.

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


nem zártad rövidre valamelyik hangsugárzót? huzz le róla minden hangsugárzó kábelt és próbáld úgy!


Én is erre tippelnék.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
hav
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2005.05.05., csüt. 09:28
Értékelés: -1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: hav »


Az imént történt az eset,gondoltam reggelire nézek egy kis mozit,bekapcsolom a 235-öst egy kis kattanás szokásos és se kép se hang,vagyis nemkapcsol be,hiába próbálgatom:-(kegyetlenül elvagyok keseredve,mi lehet a baj.Nemakar sehogysem bekapcsolódni,se távval,se a dobozon.
Pont nemhiányzott ez nekem,hogy szarakodjon,hisz nem is régi,és így karácsony előtt,ráadásul vidéki is vagyok.Sehovasem tudom vinni,hogy esetleg megnézzék.
Ez szívás!
Pedig teljesen megvagyok elégedve a hangzásával,de ezt itt tudjátok milyen egy H/K.
Nincs valami ötletetek?Járt e valaki hasonló cipőben?

Megoldódott a gond?
TV: Sony 40v3000, videó: JVC xy, Erősítő: H/K 132, játékosok: Pioneer DV2850-s, Yamada DVX-6600(newage V15), Front: HECO VITAS 600, surrond: HECO VITAS 300, Center: HECO VITAS CENTER 2, mély: Yamaha YST-SW225, Kábel: DVD komponens kábel: Profigold Vision PGV332, DVD hangkábel: Bandridge AL481 koax, Hangfalkábelek: M'N'C Maniac Sound System

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: NZS »


Ebben nincs valami biztosíték, ami kiolvadhat? Láttam már ilyet.
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Az imént történt az eset,gondoltam reggelire nézek egy kis mozit,bekapcsolom a 235-öst egy kis kattanás szokásos és se kép se hang,vagyis nemkapcsol be,hiába próbálgatom:-(kegyetlenül elvagyok keseredve,mi lehet a baj.Nemakar sehogysem bekapcsolódni,se távval,se a dobozon.
Pont nemhiányzott ez nekem,hogy szarakodjon,hisz nem is régi,és így karácsony előtt,ráadásul vidéki is vagyok.Sehovasem tudom vinni,hogy esetleg megnézzék.
Ez szívás!
Pedig teljesen megvagyok elégedve a hangzásával,de ezt itt tudjátok milyen egy H/K.
Nincs valami ötletetek?Járt e valaki hasonló cipőben?

nem zártad rövidre valamelyik hangsugárzót? huzz le róla minden hangsugárzó kábelt és próbáld úgy!
a mechanikus kapcsolóval próbáltad ki és bekapcsolni?
gordon314.fw.hu

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Az imént történt az eset,gondoltam reggelire nézek egy kis mozit,bekapcsolom a 235-öst egy kis kattanás szokásos és se kép se hang,vagyis nemkapcsol be,hiába próbálgatom:-(
kegyetlenül elvagyok keseredve,mi lehet a baj.Nemakar sehogysem bekapcsolódni,se távval,se a dobozon.
Pont nemhiányzott ez nekem,hogy szarakodjon,hisz nem is régi,és így karácsony előtt,ráadásul vidéki is vagyok.Sehovasem tudom vinni,hogy esetleg megnézzék.
Ez szívás!
Pedig teljesen megvagyok elégedve a hangzásával,de ezt itt tudjátok milyen egy H/K.
Nincs valami ötletetek?Járt e valaki hasonló cipőben?

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Ha esteleg megszeretnétek hallgatni, akkor a surányihifinél megtudjátok tenni a 430-al.Jó fülelést 

Vagy a Satsystemben is.

A Satsystem az esélyesebb befutó. Ha elmentek a csövesek, akkor odatelefonálunk, és beköttetjük a 635-öst.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Ha esteleg megszeretnétek hallgatni, akkor a surányihifinél megtudjátok tenni a 430-al.Jó fülelést

Vagy a Satsystemben is.

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi tusi!
 
Mondjik a 235-ös az tuti kiesik, de még a 335-ös is. Nálunk leginkább a 635 játszik. Anno meg az SR500-as volt asszem a legkisebb Onkyo, így a legkisebb Onkyo-ról a legnagyobb H/K-ra való csere tuti jót fog tenni a hangnak.
 
Egyébként meg köszi a véleményt.

Nagyon szívesen, azért vagyunk itt :kiraly:
Igen, az sr 500 a régi 474, 484, utód, de nagyon sok tesztgyőzelme illetve szerkesztői ajánlása volt. (HM magazin, amit az ANNex adott ki )
 
Ettől függetlenül ha nem lennék harman b..i, akkor vagy Marantz, vagy Onkyo lenne az erősítőm. Ami akkor volt 575-m, most egy nagyon jó barátomnál van és 4 év után is köszöni szépen jól van, a világon semmi baja, teszi a dolgát. Nem is akárhogy :taps:
 
Sztem már a 235 nagyon jó a kategória felett is, pláne egy 4-, 635. Sok sikert kívánok a vásárláshoz. Ha esteleg megszeretnétek hallgatni, akkor a surányihifinél megtudjátok tenni a 430-al.
Jó fülelést

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1420
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 138
Tartózkodási hely: Budapest

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Nem éppen egy- az egyben erről váltottam , de anno Onkyo 575 tulaj voltam... 
(a szívem a harmanhoz húz inkább cssz rulez )

Köszi tusi!
 
Mondjik a 235-ös az tuti kiesik, de még a 335-ös is. Nálunk leginkább a 635 játszik. Anno meg az SR500-as volt asszem a legkisebb Onkyo, így a legkisebb Onkyo-ról a legnagyobb H/K-ra való csere tuti jót fog tenni a hangnak.
 
Egyébként meg köszi a véleményt.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”