Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

H/K termékek

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kicsit pontosítva?
 
Ha dvd bemenethez hozzárendelsz egy digit bemenetet, mondjuk opt1, akkor nem engedi csak a frontokat?

Pontosan :kiraly: Be van kapcsolva minden csatorna, a film is 5.1 ben megy, de csak a frontot engedi állítani. Nálam a 235-nél nincs ilyen, gondoltam, hogy tipus jellemző, de ezek szerint nem

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Srácok?! Mitől lehet az, hgy az AVR 230-nál DVD - alatt nem lehet állítani az X-over funkciót. ANalógon megy, de dd esetében csak a frontot. 


Kicsit pontosítva?
 
Ha dvd bemenethez hozzárendelsz egy digit bemenetet, mondjuk opt1, akkor nem engedi csak a frontokat? :kiraly:

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Srácok?! Mitől lehet az, hgy az AVR 230-nál DVD - alatt nem lehet állítani az X-over funkciót. ANalógon megy, de dd esetében csak a frontot.


Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Azt hiszem, az én 1986-os XT-met enm tudjátok alulmúlni. :taps:Turbó módban 4,7MHz


 
OFFTOPIC:

A kvarcórám gyorsabb attól :kiraly:  
 
Srácok?! Mitől lehet az, hgy az AVR 230-nál DVD - alatt nem lehet állítani az X-over funkciót. ANalógon megy, de dd esetében csak a frontot.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Skipper »


OFFTOPIC:

Azt hiszem, az én 1986-os XT-met enm tudjátok alulmúlni. Turbó módban 4,7MHz
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Anyukám most akar megtanulni internetezni.
 
Most álítok össze nekei egy gépet. Mármint megvan csak nem használtuk egy ideje....
 
200 MHz AMD az agya. Ez ám az őskori lelet :kiraly:

 
OFFTOPIC:

Hát igen, azok az AMD-k még nem olyanok, mint a mostaniak. Azok tényleg szégyenfoltok. Bezzeg a mostaniak. A mozira most nem költök, de a gépet fel kell turbóznom. Összeraktam egy gagyi 754-s AMD konfigot cimborámnak, hihetetlen mennyivel gyorsab mint a saját magasabb órajelen ketyegő roncsom  
Jó 7végét mindenkinek, megyek haza, hallgatom kicsit az LG házimozimat :taps:

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »



 
300 mhz Celeron A (no Cache)
1.6 Gb vinyó
S3 trio VGA ......
 
Szal ettől szarabb csak múzeumban létezik sztem.

Anyukám most akar megtanulni internetezni.
 
Most álítok össze nekei egy gépet. Mármint megvan csak nem használtuk egy ideje....
 
200 MHz AMD az agya. Ez ám az őskori lelet
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy szegedi műszaki boltban tudatlant adva rákérdeztem a H/K erősítőre, mit tud, javasolják-e, stb. Az eladó kapásból azt mondta, hogy amióta a belseje LG, azóta senkinek nem ajánlja, mert gyakran elromlik, a jó cuccokat olcsó megoldásokra cserélték, stb. 15 percig szapulta. Pedig olyat akarok én is, ez a hiba egyedi lehet. NZS

Láttam a belsejét,hááát LG-hez sok köze nemvolt.:taps:
Én merem ajánlani ettől függetlenül.
Jó ez az "LG"-s hangzás!

Engem az sem érdekelne, ha LG. Nagyon megvagyok vele elégedve. És még szép is :kiraly:

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tusi:Nálam a cégnél egy Krisztus előtti gép van (már Napoleon csapatai is itthagyták, mert nekik sem kellett), aminek időnként menet közben megáll a winyója (hallatszik, hogy leáll a forgás). Én ilyenkor belerúgok egyet az oldalába és vagy elindul a winyó, vagy lefagy az egész gép. Ha lefagy, akkor reset és újra megy a winyó. :kiraly:

Cserélj rajta Molexet. Nekem is csinálta, hogy kattant egyet, majd újra felpörgött. Ilyenekért már nem bántom, így is vihart vert szerencsétlen :taps:
Nemhiszem, hogy az enyémnél szarabb. Régebben raktam össze szgépeket megrendelésre. Ilyenkor az elavult, lecserélt alkatrészeket meglovasítottam, ebböl lett a benti gépem.
300 mhz Celeron A (no Cache)
1.6 Gb vinyó
S3 trio VGA ......
 
Szal ettől szarabb csak múzeumban létezik sztem.
Akkor nekem most LG erősítőm van ??

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Egy szegedi műszaki boltban tudatlant adva rákérdeztem a H/K erősítőre, mit tud, javasolják-e, stb. Az eladó kapásból azt mondta, hogy amióta a belseje LG, azóta senkinek nem ajánlja, mert gyakran elromlik, a jó cuccokat olcsó megoldásokra cserélték, stb. 15 percig szapulta. Pedig olyat akarok én is, ez a hiba egyedi lehet. NZS

Láttam a belsejét,hááát LG-hez sok köze nemvolt.
Én merem ajánlani ettől függetlenül.
Jó ez az "LG"-s hangzás!

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Tusi:
Nálam a cégnél egy Krisztus előtti gép van (már Napoleon csapatai is itthagyták, mert nekik sem kellett), aminek időnként menet közben megáll a winyója (hallatszik, hogy leáll a forgás). Én ilyenkor belerúgok egyet az oldalába és vagy elindul a winyó, vagy lefagy az egész gép. Ha lefagy, akkor reset és újra megy a winyó.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Az eladó kapásból azt mondta, hogy amióta a belseje LG, azóta senkinek nem ajánlja, mert gyakran elromlik, a jó cuccokat olcsó megoldásokra cserélték, stb.
Érdekes, akkor hol vannak az LG házimozi rádióerősítői...
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Srácok!Csoda történt!Megjavult az erősítőm!
Képzeljétek,itt szenvedtem vele most reggel,de ha bekapcsolt ki is,a szokásos villogás csak.
Leraktam a földre mérgemben rávertem egy nagyot,és bekapcsolt.:-))
Azóta működik,ki-be kapcsolgatom,és semmi baja.
Hmmm..lehet valami letestelhette,esetleg az oldallemez?
Na mindegy semmi baja..kop.kop.kop.
lehet ma szépen beállígatni,bekötözgetni.
Tök égő lett volna ha elviszem szervízbe,és ott egyből bekapcs.Főleg hogy cipelni ,és 140 km utazni kellett volna.
Most repesek az örömtől!
pedig nagyon nemmozgattam,csak egyzser leraktam,meg amikor bedugtam a cd-játszót,lehet nagyon megnyomorgattam az oldalát,na mindegy sikerült!
Köszönöm a tippeket!

Ezt úgy hívják, hogy érintkezési hiba.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: NZS »


Egy szegedi műszaki boltban tudatlant adva rákérdeztem a H/K erősítőre, mit tud, javasolják-e, stb. Az eladó kapásból azt mondta, hogy amióta a belseje LG, azóta senkinek nem ajánlja, mert gyakran elromlik, a jó cuccokat olcsó megoldásokra cserélték, stb. 15 percig szapulta. Pedig olyat akarok én is, ez a hiba egyedi lehet.
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Leraktam a földre mérgemben rávertem egy nagyot,és bekapcsolt.:-))

Gratula. Személyszerint mindig így szoktam gépeket szerelni. Volt hogy 5.jére se bootolt be a munkahelyi gépem. Akkorát belerúgtam bakanccsal, hogy a szomszédos asztal lába fogta fel.
Benyomtam a bekapcs gombot és elindult. Kolleganőm nem tért magához a röhögéstől. Kapják be az informatikusaink, én Tysont hívom gépet szerelni. Az feljebb pofozná még az órajlakat is :kiraly:
 
Örülök , hogy megoldódott a probléma :taps:

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Posza »


Srácok!Csoda történt!Megjavult az erősítőm!


Vigyázz, mert hosszabb távon a tech., és az erőszak nem férnek meg egymás mellett.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Hát azért én nem nyugodnék meg ettől. Mármint ha az én erölködőm úgy javulna meg, hogy rávágok a tetejére, akkor bennem lenne a kisördog, vagy az erölködőben..... :kiraly:  
Mindenesetre nem bizalomgerjesztő sajnos .

Azért nemvolt az olyan nagy inkább csak nyomást gyakoroltam rá és meglett az eredménye.:-)
Azóta is műxik rendesen,semmi baja.Biztosan valami testelési gubanc lehetett,remélem nemlesz több gondja.
Úgylátszik finoman kell ezekkel bánni,pedig nem könnyű darabok,csak érzékenyek.
Most megyek valami filmetnézni.:-)

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Hát azért én nem nyugodnék meg ettől. Mármint ha az én erölködőm úgy javulna meg, hogy rávágok a tetejére, akkor bennem lenne a kisördog, vagy az erölködőben..... :kiraly:
 
Mindenesetre nem bizalomgerjesztő sajnos .
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


mérgemben rávertem egy nagyot,és bekapcsolt.:-))

:kiraly: még szerszám sem kellett?! :taps:
 
Ha elromlik a készüléked! Első lépés: b@sszál rá egyet.
 
Most már finomabban használd (egészséggel).

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: forgi »


Srácok!Csoda történt!Megjavult az erősítőm!
Képzeljétek,itt szenvedtem vele most reggel,de ha bekapcsolt ki is,a szokásos villogás csak.
Leraktam a földre mérgemben rávertem egy nagyot,és bekapcsolt.:-))
Azóta működik,ki-be kapcsolgatom,és semmi baja.
Hmmm..lehet valami letestelhette,esetleg az oldallemez?
Na mindegy semmi baja..kop.kop.kop.
lehet ma szépen beállígatni,bekötözgetni.
Tök égő lett volna ha elviszem szervízbe,és ott egyből bekapcs.Főleg hogy cipelni ,és 140 km utazni kellett volna.
Most repesek az örömtől!
pedig nagyon nemmozgattam,csak egyzser leraktam,meg amikor bedugtam a cd-játszót,lehet nagyon megnyomorgattam az oldalát,na mindegy sikerült!
Köszönöm a tippeket!

Yesss..............
 
Aztán csak óvatosan a jövőben, mint a hímestojással!

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Avatar
mrspock
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2005.07.13., szer. 05:24
Értékelés: 0

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: mrspock »


Srácok!Csoda történt!
Megjavult az erősítőm!
Képzeljétek,itt szenvedtem vele most reggel,de ha bekapcsolt ki is,a szokásos villogás csak.
Leraktam a földre mérgemben rávertem egy nagyot,és bekapcsolt.:-))
Azóta működik,ki-be kapcsolgatom,és semmi baja.
Hmmm..lehet valami letestelhette,esetleg az oldallemez?
Na mindegy semmi baja..kop.kop.kop.
lehet ma szépen beállígatni,bekötözgetni.
Tök égő lett volna ha elviszem szervízbe,és ott egyből bekapcs.Főleg hogy cipelni ,és 140 km utazni kellett volna.
Most repesek az örömtől!
pedig nagyon nemmozgattam,csak egyzser leraktam,meg amikor bedugtam a cd-játszót,lehet nagyon megnyomorgattam az oldalát,na mindegy sikerült!
Köszönöm a tippeket!

TV:Panasonic Px30 A/V:Harman/Kardon avr235
DVD:Philips dvp630 Cd:Technics SL-PG340 Center:Koda Sl601C
Front:Tannoy Sensys DC1Surr:Wharfedale H80-S30D
Sub:Wharfedale PC12+
 
A nem kiemeltek lecserélés alatt!

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


hát az 100%, hogy nem ugyanaza Marantzból hogyan csalogatsz elő Logic7-t?
Biztos van olyan titkos szervízmenű ahol be kell allítani, hogy:
 
Set Harman Kardon: ON
 


Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K !     :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Mégis mire gondolsz? FUrdal a kiváncsiság !!!!!!!!! :taps:
 
Marantzommal tökéletesen meg vagyok elégedve. Igaz régi darab de soha semmi gondja nem volt. Valójában nem tudom miért akarok cserélni. Lehet csak mert egy kicsit újabbat akarok. Ez már több mint 5 éves . Új kodolást nem ismeri szegényem.

A Sztereóban ovastam, hogy a HK AVR230 és a Marantz SR4600-as belülről teljesen ugyanaz. Tehát, ha HK erősítőt akarsz venni, akkor ezek szerint ugyanúgy Marantzot kapsz...
 
sajti

hát az 100%, hogy nem ugyanaza Marantzból hogyan csalogatsz elő Logic7-t?
gordon314.fw.hu

Vendég

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K !     :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Mégis mire gondolsz? FUrdal a kiváncsiság !!!!!!!!! :taps:
 
Marantzommal tökéletesen meg vagyok elégedve. Igaz régi darab de soha semmi gondja nem volt. Valójában nem tudom miért akarok cserélni. Lehet csak mert egy kicsit újabbat akarok. Ez már több mint 5 éves . Új kodolást nem ismeri szegényem.

A Sztereóban ovastam, hogy a HK AVR230 és a Marantz SR4600-as belülről teljesen ugyanaz. Tehát, ha HK erősítőt akarsz venni, akkor ezek szerint ugyanúgy Marantzot kapsz...
 
sajti

......... Most nézem ilyen nincs. A 230-as oké, de a 235 is?
 
Egyébként lehet alapja. Ugyanis akkoriban még a Marantz volt a legjobb, ha akartunk zenét is hallgatni. Most már a HK a népszerű, ha a zene és a mozi is.. Lehet vmi összefüggés, de lehet h butaság ezzel bizonygatni.

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

H/K termékek

Hozzászólás Szerző: sajti »


huh nem ám ilyenekt ovasok, az következő erölködő jelölt a H/K !     :kiraly:
Azért mielőtt megveszel egy H/K-t, olvasd el a Sztereóban az AVR tesztet. Ott olvashatsz érdekes dolgokat a H/K-Marantz kapcsolatról. Valmint azt, hogy az utóbbi 30 rugóval olcsóbb...
 
sajti

Mégis mire gondolsz? FUrdal a kiváncsiság !!!!!!!!! :taps:
 
Marantzommal tökéletesen meg vagyok elégedve. Igaz régi darab de soha semmi gondja nem volt. Valójában nem tudom miért akarok cserélni. Lehet csak mert egy kicsit újabbat akarok. Ez már több mint 5 éves . Új kodolást nem ismeri szegényem.

A Sztereóban ovastam, hogy a HK AVR230 és a Marantz SR4600-as belülről teljesen ugyanaz. Tehát, ha HK erősítőt akarsz venni, akkor ezek szerint ugyanúgy Marantzot kapsz...
 
sajti

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”