Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Cambridge Audio termékek

Avatar
gyrx
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2004.06.28., hétf. 21:33
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyrx »


---- tsc ---- a 640A erösitöt szerintem nyugodtan megveheted... nem fogsz benne csalodni.
Én mikor megvettem hallottam a 640C&640A együtt szólni. Azóta nem vagyok megelégedve semmivel amit hallok. Ez van. Én mindenképp megveszem a 640C-t, ha lessz rá pénzem. És én is nagyon irigyellek a lejátszó miatt , de a vételért gratulálok!!!
TV : Philips 21PT5407/01 Sat : Philips DSX6010 DVD/SACD player : Philips DVD763SA CD : Cambridge Audio Azur 640C Erösitö : Cambridge Audio Azur 640A Hangfal : Mission M33 Kábelek : M.N.C & CAT5

Avatar
gyrx
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2004.06.28., hétf. 21:33
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyrx »


Én is gratulálok! Dire Straits biztos jól szól! (pl. On Every Street, Heavy Fuel)

....ezeket a sorokat olvasva kicsit elmosolyogtam magam ....pár évvel ezelött adtam fel egy hirdetést egy öreg, de jó Siemens hangfalpárra. Jött is a vevö, és én a Dire Straits-Money For Nothing "c" számát majd egy Manowar számot tettem be. A srác csak annyit mondott "na ne"! De igaza volt mert a Dire Straits az álltalában mindenböl kihozza a maximumot. Szóval csak annyit akartam mondani, hogy egy rendszert vagy egy egységet inkább más zenével kellene tesztelni, persze összehasonlitásra ez is jó.
TV : Philips 21PT5407/01 Sat : Philips DSX6010 DVD/SACD player : Philips DVD763SA CD : Cambridge Audio Azur 640C Erösitö : Cambridge Audio Azur 640A Hangfal : Mission M33 Kábelek : M.N.C & CAT5

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Barátokköztet házimozirendszeren nézni? Jujj... ezért a középkorban még fővesztés járt! :vazeg:
Pedig, hogy dübörög az intro zenéje..

Igen, ez már nekem is feltűnt, hogy szinte elindulnak alatta a bútorok a szobában


 
Ha addig még nem "kapcsolódott be" a sub akkor ilyenkor biztos elkezd dübörögni A piros fény zöldre vált
Legalábbis nálunk így van

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


Barátokköztet házimozirendszeren nézni? Jujj... ezért a középkorban még fővesztés járt!
Pedig, hogy dübörög az intro zenéje..

Igen, ez már nekem is feltűnt, hogy szinte elindulnak alatta a bútorok a szobában :vazeg:
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ott vettem, de majdnem 2 hetet kellett rá várnom, hogy meghozzák.(Csak mert nem értem be egy feketével ami már ki volt bontva.)
Egyébként itt áruljak az 540-es receivert is, meg a dvd-t, és van belőlük ezüst színben is. Ha nem lenne a yamahám, meg az onkyo dvd, biztos vennék olyat.
de úgyse használnám ki a dvd lejátszójuk extra jó hangminőségét, akkor meg inkább nem váltok, ez az onkyo dvd nagyon jó.

Szia! Engem nagyon érdekelne a 540D DVD-Audio/Video lejátszó, az milyen árban kapható az MM-ben?

Én egyszer régebben láttam a westendben 86.000-ért, de a netdepon is ennyi.

Igen, és mintha az elmúlt héten esett is volna az ára, mert ha jól emlékszem előtte 88 körül volt. Akkor az MM-ben is ennyi volna?

Tegnap voltam a Westendben és nem volt belőle egy darab sem kiállítva. Így mostani árat nem tudok.

Avatar
GaGu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 619
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:22
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: GaGu »


Ott vettem, de majdnem 2 hetet kellett rá várnom, hogy meghozzák.(Csak mert nem értem be egy feketével ami már ki volt bontva.)
Egyébként itt áruljak az 540-es receivert is, meg a dvd-t, és van belőlük ezüst színben is. Ha nem lenne a yamahám, meg az onkyo dvd, biztos vennék olyat.
de úgyse használnám ki a dvd lejátszójuk extra jó hangminőségét, akkor meg inkább nem váltok, ez az onkyo dvd nagyon jó.

Szia! Engem nagyon érdekelne a 540D DVD-Audio/Video lejátszó, az milyen árban kapható az MM-ben?

Én egyszer régebben láttam a westendben 86.000-ért, de a netdepon is ennyi.

Igen, és mintha az elmúlt héten esett is volna az ára, mert ha jól emlékszem előtte 88 körül volt. Akkor az MM-ben is ennyi volna?
TV: TCL 65C805, Blu-ray 4K UHD: Sony Sony UBP-X800M2; AV-Receiver: Pioneer SC-LX87; CD: Rotel RCD-06; Hangfalak: Quadral Platinum M35 front, Quadral Platinum M10 Base center, Canton Plus X.3 és GX.3 surround, Saxx deepSound DS-12 zárt aktív sub; Kábelek: Alisca Orange Black Line RCA és hangszóró

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ott vettem, de majdnem 2 hetet kellett rá várnom, hogy meghozzák.(Csak mert nem értem be egy feketével ami már ki volt bontva.)
Egyébként itt áruljak az 540-es receivert is, meg a dvd-t, és van belőlük ezüst színben is. Ha nem lenne a yamahám, meg az onkyo dvd, biztos vennék olyat.
de úgyse használnám ki a dvd lejátszójuk extra jó hangminőségét, akkor meg inkább nem váltok, ez az onkyo dvd nagyon jó.

Szia! Engem nagyon érdekelne a 540D DVD-Audio/Video lejátszó, az milyen árban kapható az MM-ben?

Én egyszer régebben láttam a westendben 86.000-ért, de a netdepon is ennyi.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Nem kell félreérteni. A TV nézése lefoglalja a házimozirendszert, mert egy helyen vannak. Ennyi.
persze persze...

Avatar
GaGu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 619
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:22
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: GaGu »


Ott vettem, de majdnem 2 hetet kellett rá várnom, hogy meghozzák.(Csak mert nem értem be egy feketével ami már ki volt bontva.)
Egyébként itt áruljak az 540-es receivert is, meg a dvd-t, és van belőlük ezüst színben is. Ha nem lenne a yamahám, meg az onkyo dvd, biztos vennék olyat.
de úgyse használnám ki a dvd lejátszójuk extra jó hangminőségét, akkor meg inkább nem váltok, ez az onkyo dvd nagyon jó.

Szia! Engem nagyon érdekelne a 540D DVD-Audio/Video lejátszó, az milyen árban kapható az MM-ben?
TV: TCL 65C805, Blu-ray 4K UHD: Sony Sony UBP-X800M2; AV-Receiver: Pioneer SC-LX87; CD: Rotel RCD-06; Hangfalak: Quadral Platinum M35 front, Quadral Platinum M10 Base center, Canton Plus X.3 és GX.3 surround, Saxx deepSound DS-12 zárt aktív sub; Kábelek: Alisca Orange Black Line RCA és hangszóró

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »

Nem kell félreérteni. A TV nézése lefoglalja a házimozirendszert, mert egy helyen vannak. Ennyi.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Barátokköztet házimozirendszeren nézni? Jujj... ezért a középkorban még fővesztés járt!
Pedig, hogy dübörög az intro zenéje..

és én menynire utálom... Pedig anno nagyon rászoktam. Szinte már - már mániámmá vált. Aztán egyszer csak (kb. 2 éve?) bemérgeltem magam, hogy nem igaz, hogy én ezt a szemetet így várom. No és onnantól egy részt se láttam :vazeg:

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Igc »


Barátokköztet házimozirendszeren nézni? Jujj... :vazeg: ezért a középkorban még fővesztés járt!
Pedig, hogy dübörög az intro zenéje..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


a pozitívummal, hogy amig az asszony tv-t néz, például barátok köztet (ergo lefoglalja a házimozi rendszert) addig én nyugodtan zenét hallgathatok.
Barátokköztet házimozirendszeren nézni? Jujj... ezért a középkorban még fővesztés járt!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Az erősítőt is megvenném hozzá, de azt tényleg jó volna hazahozni, tesztelgetni előtte... A Yamaha DSP-AX1 szerintem azért nagyon jól szól,hülyeség lenne egy rosszabb hangú integráltat venni mellé, "zenehallgatásra". Vagy egy jó végfok? Nem tetszik az ötlet hogy plusz egy interkonnekt
befigyelne a rendszerbe.

Én biztos vagyok benne, hogy megveszed :vazeg: (ismerlek már )
 
Egyébként meg szerintem lazán lemossa a szinről az AX1-et zenében!

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Nem nem, nem akarok kábelezgetni! Én a külön sztereó rendszert külön hangfalakkal értettem, másik szobába, azzal a pozitívummal, hogy amig az asszony tv-t néz, például barátok köztet (ergo lefoglalja a házimozi rendszert) addig én nyugodtan zenét hallgathatok.
Akkor viszont tényleg érdemes megnézni a CA 640-es inttegrált erősítőt.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ne szomorkodj, az a fő, hogy meglesz.
Akkor tuti, hogy meglesz, csak már olyan jól mutatna a többi cucc közt..

Hajjaj! :vazeg:

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »

Nem nem, nem akarok kábelezgetni! Én a külön sztereó rendszert külön hangfalakkal értettem, másik szobába, azzal a pozitívummal, hogy amig az asszony tv-t néz, például barátok köztet (ergo lefoglalja a házimozi rendszert) addig én nyugodtan zenét hallgathatok.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


A NAD C521BEE és az 542 (inkább az utóbbi) szintén rajta voltak a listán, de a kinézetük egyrészt kevésbé jön be (szubjektív, de nekem fontos),másrészt azt olvastam több helyről is hogy ez az Azur CD inkább az 542-es NAD szintje, de legtöbb helyen azt írták hogy jobb is.
Itthon kellett volna tesztelgetni őket, pár napig, egymás mellett, de erre egyszerűen nincs lehetőségem.
 
Az erősítőt is megvenném hozzá, de azt tényleg jó volna hazahozni, tesztelgetni előtte... A Yamaha DSP-AX1 szerintem azért nagyon jól szól,
hülyeség lenne egy rosszabb hangú integráltat venni mellé, "zenehallgatásra". Vagy egy jó végfok? Nem tetszik az ötlet hogy plusz egy interkonnekt
befigyelne a rendszerbe.

Igen meginte lőjön a külön sztereo rendszer kérdése, az biztos, hogy a 640-es integrált erősítő jól mutatni melleteni, de kinek van kedve kábelezgetni. Szerintem jó a Yamaha-d, nem kell mellé külön szerintem. :vazeg:

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Igc »


Ne szomorkodj, az a fő, hogy meglesz.
Akkor tuti, hogy meglesz, csak már olyan jól mutatna a többi cucc közt..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tsc »


A NAD C521BEE és az 542 (inkább az utóbbi) szintén rajta voltak a listán, de a kinézetük egyrészt kevésbé jön be (szubjektív, de nekem fontos),
másrészt azt olvastam több helyről is hogy ez az Azur CD inkább az 542-es NAD szintje, de legtöbb helyen azt írták hogy jobb is.
Itthon kellett volna tesztelgetni őket, pár napig, egymás mellett, de erre egyszerűen nincs lehetőségem.
 
Az erősítőt is megvenném hozzá, de azt tényleg jó volna hazahozni, tesztelgetni előtte... A Yamaha DSP-AX1 szerintem azért nagyon jól szól,
hülyeség lenne egy rosszabb hangú integráltat venni mellé, "zenehallgatásra". Vagy egy jó végfok? Nem tetszik az ötlet hogy plusz egy interkonnekt
befigyelne a rendszerbe.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Sajnos úgy néz ki, hogy az én kiszemelt Denon DCD-485-ösöm csak október elején lesz meg.. Hacsak nem jön közbe valami; pedig már nagyon jó jönne.. :vazeg:
Ne szomorkodj, az a fő, hogy meglesz.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Igc »

Sajnos úgy néz ki, hogy az én kiszemelt Denon DCD-485-ösöm csak október elején lesz meg.. Hacsak nem jön közbe valami; pedig már nagyon jó jönne..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Az erősítő is biztos, hogy dobna annyit az egészen, mint amennyit a CD játékos hozott, sőt!  
Érdekes lenne odatenni mellé a NAD C521 BEE-t...

Tsc-t ismerve nem kell sok idő ahhoz, hogy erről is olvashassunk

Avatar
21st century Digital Boy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2003.06.23., hétf. 20:07
Értékelés: 0

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: 21st century Digital Boy »


Ott vettem, de majdnem 2 hetet kellett rá várnom, hogy meghozzák.(Csak mert nem értem be egy feketével ami már ki volt bontva.)
Egyébként itt áruljak az 540-es receivert is, meg a dvd-t, és van belőlük ezüst színben is. Ha nem lenne a yamahám, meg az onkyo dvd, biztos vennék olyat. :vazeg:
de úgyse használnám ki a dvd lejátszójuk extra jó hangminőségét, akkor meg inkább nem váltok, ez az onkyo dvd nagyon jó.

Fogadjunk, hogy 2 hónapon belül megveszed a DVD-t és az erősítőt is!

Szerintem is!

Az erősítő is biztos, hogy dobna annyit az egészen, mint amennyit a CD játékos hozott, sőt!
 
Érdekes lenne odatenni mellé a NAD C521 BEE-t...
Mellorn Crescendo passzív előfok, Mellorn Temptation monoblokk pár, Mellorn Goliath hangfalak, Philips CD 950, Audio Note DAC1, Nordost Solar Wind hangfal kábel + interkonnekt

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Cambridge Audio termékek

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ott vettem, de majdnem 2 hetet kellett rá várnom, hogy meghozzák.(Csak mert nem értem be egy feketével ami már ki volt bontva.)
Egyébként itt áruljak az 540-es receivert is, meg a dvd-t, és van belőlük ezüst színben is. Ha nem lenne a yamahám, meg az onkyo dvd, biztos vennék olyat.
de úgyse használnám ki a dvd lejátszójuk extra jó hangminőségét, akkor meg inkább nem váltok, ez az onkyo dvd nagyon jó.

Fogadjunk, hogy 2 hónapon belül megveszed a DVD-t és az erősítőt is! :vazeg:

Szerintem is!

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”