Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Linn termékek

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



elnézést hogy beleröfögök a digitális témába, de lehet hogy mást is érdekel a gyári MAJIK LP12 upgrade-je. létezik alkatrész SME karok számára, már ha valaki ki szeretné cserélni a PROJECT kart SME-re? létezik olyan Keel pre-fabrikált cucc, amelyikbe belepasszol az SME kar? Ha nem, hogyan oldható meg? A Majik nagyon jó az ár/minőség paraméterben, de talán a Project kart lehetne upgrade-lni...Hálás köszönet...


A Keel egy egy tömbből kimart szubsasszi és karlap. Csak Linn karokhoz létezik.
 
KEEL One-piece solid aluminium sub-chassis, armboard and collar upgrade for SONDEK LP12 2,583 Euro

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



elnézést...még 1 pinnalat
 
mi az SME kardeszka katalógusszáma? az árlistában ilyen nincs...legalább is nincs jelolve


Majd hétfőn megnézem a rendelhető alkatrészek között.



Avatar
spendorman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.09.09., pén. 14:54
Értékelés: 81

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: spendorman »



Létezik gyári SME kardeszka a Linn LP12 számára. Nem kell fúrni, faragni.
A Project kardeszka egyébként egy Linn kardeszka. A Project karok mérete megegyezik a Linn karokéval. Így bármelyik Linn kar alkalmazható a Majik LP12-őn. A Project 9CC kar egy költséghatékony megoldás kevés kompromisszum árán.
Nyilván egy Ekos más szintet képvisel, de árban is. De egy régebbi Ittok, Akito gond nélkül felrakható a Majik LP 12-re.


 
elnézést...még 1 pinnalat
 
mi az SME kardeszka katalógusszáma? az árlistában ilyen nincs...legalább is nincs jelolve

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



elnézést hogy beleröfögök a digitális témába, de lehet hogy mást is érdekel a gyári MAJIK LP12 upgrade-je. létezik alkatrész SME karok számára, már ha valaki ki szeretné cserélni a PROJECT kart SME-re? létezik olyan Keel pre-fabrikált cucc, amelyikbe belepasszol az SME kar? Ha nem, hogyan oldható meg? A Majik nagyon jó az ár/minőség paraméterben, de talán a Project kart lehetne upgrade-lni...Hálás köszönet...


Létezik gyári SME kardeszka a Linn LP12 számára. Nem kell fúrni, faragni.
A Project kardeszka egyébként egy Linn kardeszka. A Project karok mérete megegyezik a Linn karokéval. Így bármelyik Linn kar alkalmazható a Majik LP12-őn. A Project 9CC kar egy költséghatékony megoldás kevés kompromisszum árán.
Nyilván egy Ekos más szintet képvisel, de árban is. De egy régebbi Ittok, Akito gond nélkül felrakható a Majik LP 12-re.

Avatar
spendorman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.09.09., pén. 14:54
Értékelés: 81

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: spendorman »

elnézést hogy beleröfögök a digitális témába, de lehet hogy mást is érdekel a gyári MAJIK LP12 upgrade-je. létezik alkatrész SME karok számára, már ha valaki ki szeretné cserélni a PROJECT kart SME-re? létezik olyan Keel pre-fabrikált cucc, amelyikbe belepasszol az SME kar? Ha nem, hogyan oldható meg? A Majik nagyon jó az ár/minőség paraméterben, de talán a Project kart lehetne upgrade-lni...Hálás köszönet...

Online
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Nagyon tetszik és éri is az árát, de sajna számomra elérhetetlen.

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



A kimenőtrafón meglepődtem! Nagyon szimpi a dolog, de nem csak az, hanem az egész készülék!


A Klimax DS is kimenő trafós volt már.
Így valósítható meg tökéletesen a digitális rész és az analóg erősítők legjobb szeparációja.
Ráadásul a kimenő trafó hatásosan eltávolítja az ultraszonikus összetevőket, amik még maradtak a digitális konverzió során.
Tökéletesen szimmetrikus jelátvitelt garantál.
Ennek hallható eredménye van. Én még digitális forrást úgy szólni semmit nem hallottam, mint a Klimax DS.
 
A Klimax DSM XLR bemenete is trafós illesztésű. Az is látszik a képeken.

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: violin »



A Linn Klimax DSM-ről nagyon sok belső kép található a Linn Forum-on.
 
http://forums.linn.co.uk/bb/showthread. ... #pid163258


 
Bezzeg a Classik Movie-ról nem találtam....
Elég kiváncsi vagyok....de csak ezért nem szedném szét...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Online
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »



A Linn Klimax DSM-ről nagyon sok belső kép található a Linn Forum-on.
 
http://forums.linn.co.uk/bb/showthread. ... #pid163258


 
A kimenőtrafón meglepődtem! Nagyon szimpi a dolog, de nem csak az, hanem az egész készülék!

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A Linn Klimax DSM-ről nagyon sok belső kép található a Linn Forum-on.
 
http://forums.linn.co.uk/bb/showthread. ... #pid163258

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Elég brutál gép lehet ez az Akurate DSM, kérdés, a Majik DSM is tudja ezeket a funkciókat? A Majik DS-I típus pedig most akkor megszűnt?


Nem. A Majik DSM gyakorlatilag a Majik DSI. Nincs HDMI kezelése.
A Klimax DSM, ami rendelkezik HDMI bemenetekkel és kimenettel is.
A Klimax DSM-en eggyel kevesebb a HDMI bemenet és nincs phono fokozat benne.


Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Elég brutál gép lehet ez az Akurate DSM, kérdés, a Majik DSM is tudja ezeket a funkciókat? A Majik DS-I típus pedig most akkor megszűnt?

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: violin »



Úgy legyen!


 
Ámen....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



De én majd azzal fogom....


Úgy legyen!

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: violin »



Nem Logan-nel használja.


 
De én majd azzal fogom....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Bizony...na majd ha nyerek a lottón...veszek hozzá egy komplett Martin Logan szettet...


Nem Logan-nel használja.

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: violin »



A Classik Movie-ban hatalmas potenciál rejlik.
Egy ismerősöm valami elképesztő installációt csinált vele.
Ha valaki meghallaná, minimum tízszeres árú rendszert feltételezne.
Jó kis cucc az.


 
 
Bizony...na majd ha nyerek a lottón...veszek hozzá egy komplett Martin Logan szettet...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem véletlen, hogy ezek az igények többünknél (nálam is) jelentkeztek az utóbbi időben. A gyártók példát vehetnek a LINN-ről. A vevőkör kívánságait előre kitalálni, az vezet a sikerhez.
Ha az Akurate DSM hozza az Akurate DS 2011 színvonalát, akkor hosszútávú megoldás lehet bárki számára. Ára van?


Alig valamivel magasabb, mint a 2011-es Akurate DS.
Modell: Linn Akurate DSM
Preis:
6.500 Euro

 
A nettó USA ára 9.500.- USD.
 
Szerintem a hangminősége semmivel sem rosszabb, mint a AKDS volt. És arról nem is beszélek, hogy egy minőségi előfokot, összekötőt, hálózatit is meg lehet vele spórolni. Így már gyakorlatilag ingyen van a készülék.
Ezt szó szerint értem!
És akkor ott van még a HDMI processzor, Phono fokozat az újabb hálózatikkal, összekötőkkel, amire nem lesz szükség.

Avatar
Marc
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 20:21
Értékelés: 25

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Marc »



Csak a HDMI audio kimenetekkel nem tudtam igazából mit kezdeni (hagyományos AV processzort nem akartam, mert csak 2 csatornázom).
És akkor állt elő a LINN a DSM szériával!


 
Nem véletlen, hogy ezek az igények többünknél (nálam is) jelentkeztek az utóbbi időben. A gyártók példát vehetnek a LINN-ről. A vevőkör kívánságait előre kitalálni, az vezet a sikerhez.
Ha az Akurate DSM hozza az Akurate DS 2011 színvonalát, akkor hosszútávú megoldás lehet bárki számára. Ára van?

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Én is elégedett vagyok a Classik Movie-val....bár kissé lassú a beolvasás,és az írottat egész egyszerűen nem játsza le...
De a hangja tetszik...és hamarosan házimozin is bizonyíthat...


A Classik Movie-ban hatalmas potenciál rejlik.
Egy ismerősöm valami elképesztő installációt csinált vele.
Ha valaki meghallaná, minimum tízszeres árú rendszert feltételezne.
Jó kis cucc az.

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: dominique29 »



Én is!
 
Pláne mióta rászántam magam a film/koncert nézésre.

 
Bezony nekem is sok koncertfilmem van, és régi vágyam a bontható integráltamhoz egy jó előfokot szerválni, ami egyben hálózati lejátszó is, a nagy-felbontású sztereó fájlokhoz (is)
 
Karácsonyi ételmérgezéstől hallucinálva: Ez az Akurate DSM, no meg a Halcro végfok, esetleg egy SME gyalu, és köszönöm, letudtam rendszerépítést, úgy 2-3 évre
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: violin »


Én is elégedett vagyok a Classik Movie-val....bár kissé lassú a beolvasás,és az írottat egész egyszerűen nem játsza le...
De a hangja tetszik...és hamarosan házimozin is bizonyíthat...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Vendég

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Milyen régóta várok már egy ilyenre aaa2.gif


Én is!
 
Pláne mióta rászántam magam a film/koncert nézésre.
A löketet az adta, hogy a nyáron kirúgtam a T-online/home bandát, mert nulla szolgáltatásért vagyonokat kért és azt emelte is.
Jött a UPC. Ha már, akkor HD beltéri (mellékesen fényévekkel jobb szolgáltatás és olcsóbban). És hát ha már van egy csúcs szuper szerver/HD média lejátszónk, HD TV, (közben rám szakadt egy Bluray lejátszó is) venni kellett egy TV-t is. Az is meglett. Csak a HDMI audio kimenetekkel nem tudtam igazából mit kezdeni (hagyományos AV processzort nem akartam, mert csak 2 csatornázom).
És akkor állt elő a LINN a DSM szériával!
Jó. Nagyon jó.
Szolgáltatás, minőség a legmagasabb szinten.

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: dominique29 »



Karácsonyra végre megérkezett a várva várt LINN DSM család első tagja, az Akurate DSM.
Az első benyomások messze túlteljesítik az elvártakat.

 
Milyen régóta várok már egy ilyenre aaa2.gif
"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Linn termékek

Hozzászólás Szerző: tollact »


Karácsonyra végre megérkezett a várva várt LINN DSM család első tagja, az Akurate DSM.
 
És jól is néz ki!
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”