Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Musical Fidelity

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Na, azt nem is csodálom. 
 
4 millióért tán illene villantson valamit, nem?

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: hosszu »


milyen a - gyakran - igen nagy teljesitmenyü MF erösitökben a potis hangeröszabalyozas ? hasznalhato, jol allitgathato ?  vagy a halk es nagyon hangos között epp csak minimalis poziciokülönbseg van ?
A Musical Fidelity mindig logaritmikus szabályozást épít erősítőibe, amivel a "halk és hangos" szintek között jelentős pozíciókülönbség van.
 
Az általad jelzett probléma csak olyan erősítőknél jelentkezik, melyeknél lineáris hangerő-szabályozást (potmétert) alkalmaztak.
longkft.hu/audioblog/

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: avl2 »


...mondjuk (az árkategóriánál maradva) az X-150, X-A200, vagy a az X-A100R készülékeket hallgattad volna, talán pozitív lenne a tapasztalatod, de általánosítani abból sem lenne szabad.
 
milyen a - gyakran - igen nagy teljesitmenyü MF erösitökben a potis hangeröszabalyozas ? hasznalhato, jol allitgathato ?  vagy a halk es nagyon hangos között epp csak minimalis poziciokülönbseg van ?
 
szamomra ez fontos (es imadom, hogy Evergreen-ben Szabo Zoli visszavette az erösitest, igy igen jol hasznalhato a poti, gyakorlatilag 180°-os tartomanyban fokozatos-folyamatos es "normalis" hangerötartomanyon belül, es igen jo az UNI-PAK-ban is a digitalis, ellenallasos lepeses hangeröszabalyozas)

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


Én jelenleg egy X-LP phonot használok, ami ár-érték arányban egy nagyon jó kis szerkezet, megperlően jó hangja van.
Korábban volt egy F15 hibrid végfokom. aminek elég meleg, lágy hangja van.
Naim-ZU

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: hosszu »


Hello, multkor mar majdnem en is raszantam magam egy MF-re de mindig meggondnolom magam mert szeretnek egy olyan erositot ami tovabb kiszolgal. Pl sokszor valt itt a forumon gazdat M6i ez miert lehet? Amit en kineztem az egy MUSICAL FIDELITY KW500 volt de sokszor olvasom az MF-ekrol hogy nem olyan jok mint ahogy pl a megepitettsegen latszik. Aztan volt egy Supercharger 750K de felek ezektol milyen lehet mert meghallgatasra nincs lehetoseg vagy egy Supercharger 550K, ezekrol mi a velemenyetek?
Léteznek olyan MF erősítők, amitől a gazdáik hamar megválnak, ami nem véletlen és léteznek olyanok, melyek nagyon ritkán bukkannak fel a használt-piacon, ami szintén nem véletlen.
 
A KW500, KW550 pont olyan típusok, amiket meg kell venni és életünk végéig használni.
Az M6i valójában életképtelen termék, mert a bátyja mellett M6 500i tulajdonképpen egy vicc - sajnos, pont ezért (is) beszüntették az 500i gyártását
A Supercharger hengerek alapvetően jó készülékek, de legjobb tudásukat akkor nyújtják, ha kisteljesítményű, ám igen jó hangú integrálerősítők hangszóró-kimenetére kötik - elsődlegesen erre tervezték.
 
A Nu-Vista 800 egy egészen különleges kategória az MF életében, mert (szerintem) tényleg a legjobb integrált erősítő a Cég történetében.
longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Igen en tudom, hogy  csak meghallgatas utan dontsunk de viszont vannak ilyenek mint a Nu-Vista 800 pl arra meg nem hallottam panaszt. 
Na, azt nem is csodálom. 
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: tottyi »


Az évek során hallottam pár MF erősítőt. Én azt javaslom, hogy meghallgatás nélkül senki sem vegyen (más márkából se). Nem lehet általánosítani. Sajnos MF-ből több a felejtős (Pl. M6i), mint a jó, de amelyik jó, az nagyon.
Igen en tudom, hogy  csak meghallgatas utan dontsunk de viszont vannak ilyenek mint a Nu-Vista 800 pl arra meg nem hallottam panaszt. Na meg nekem azert nincs akkora viszonyitasi alapom, hogy el tudjam donteni melyik jobb ossz-vissz volt vagy 5 erositom abbol 1 volt "felsobb" kategorias. Most ha elkezdenek hazalni, hogy kinel mi szol jol abbol sem tudnam levonni melyik jo erosito mert mindenhol mas a korites es azt megtenni, hogy nalam letesztelni par erositot az meg szinte kivitelezhetetlen mert ha megcsag letet nelkul is lennenek olyan jo szivu emberek akik megbiznanak bennem es kolcsonadnanak jobb fajta erositoket akkor meg benzinre koltenem el az erosito arat. Ezert keresek olyat amiben meg nem csalodtak.
Egyenlore probalok minel tobb infot osszeszedni igy virtualisan.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


Nu,akkor én :ha jól emlékszem "Sythesis" volt az integráltnak a neve,amivel a márka befutott..cimbimnek volt,kölcsönkértem...őőőő,izé eszméletlen csalódás....aztán több A-1 est birtokoltam,az első pédányom ödrögúzésen volt Quad ESL63,KEF 105/2 seken,túlélte,én igazán AR (Acoustic Research) 30BF-el használtam,egy ideig,aztán vonalszinetn jó volt (Revox B77),de a phono az kicsit kérdéses volt,MM része OK(Ortofon VMS 30/II),MC gyenge (Ortofon MC10Super)de mindig azt éreztem hogy kicsit túl bársonyos,finomkodó a hangjuk..DR.Thomas végfokot birtokolt egy haverom,KEF 105/2,vagy Linn Isobarikkal használta,tetszett... a régi forgalmazónál (Dataeam Audio) emlékszem igen jól muzsikált egy A-1000,Micromega Logic/Leader,és vlmilyen földönálló nagyobb Triangle doboz...X-A1 romba döntött egy Primare A20/II-ast,egy vlmilyen Dynoval,vagy 1.1,vagy 1.3,nem emlékszem már rá,a Primkó az enyém volt,eladó volt,volt egy kapás rá,kértek egy saját rendszerbeni meghallgatást,csere + ráfizetés lett volna rá az X-A1=nem lett bicnic a végén..A 3.2= kb egy hónapig használtam,nem volt rossz egy Tannoy D700-al,de hiányzott a "harapás " a hangjábol,a phono MM része nem volt rossz emlékeim szerint,egy Pro Ject Tube Box II amelyet mindenfele halálra magasztaltak,semmivel sem volt jobb a beépitett A 3.2 phonójátol,nekem...
 
Vegyes felvágott,azt mondanám,meghallgatni a saját rendszerünkben..jó ez évényes másra is,de itt natyon...
 

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Az évek során hallottam pár MF erősítőt. Én azt javaslom, hogy meghallgatás nélkül senki sem vegyen (más márkából se). Nem lehet általánosítani. Sajnos MF-ből több a felejtős (Pl. M6i), mint a jó, de amelyik jó, az nagyon.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hello, multkor mar majdnem en is raszantam magam egy MF-re de mindig meggondnolom magam mert szeretnek egy olyan erositot ami tovabb kiszolgal. Pl sokszor valt itt a forumon gazdat M6i ez miert lehet? Amit en kineztem az egy MUSICAL FIDELITY KW500 volt de sokszor olvasom az MF-ekrol hogy nem olyan jok mint ahogy pl a megepitettsegen latszik. Aztan volt egy Supercharger 750K de felek ezektol milyen lehet mert meghallgatasra nincs lehetoseg vagy egy Supercharger 550K, ezekrol mi a velemenyetek?
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: hosszu »


Néhány gondolat a kezdetekről:Egy rendkívül lelkes klarinétos, aki nem mellesleg elektronikai végzettséggel is rendelkezett, épített magának egy olyan előerősítőt, amivel elégedetten hátradőlve, végre maradéktalanul tudta élvezni a klasszikus-zenei felvételeket.Ez az "amatőr" elektronika oly jól sikerült, hogy egy hangtechnikai boltot üzemeltető barátja megrendelt belőle néhányat, melyeket az első hétvégén eladott. Természetesen ebből azonnal következett a nagyobb mennyiség megrendelése, aminek legyártásához már céget kellett létre hozni.1982-ben Antony Michaelson, Middlesex-ben megalapította a Musical Fidelity céget és megjelent a piacon első termékével, a "The Preamp" előerősítővel. Ezt néhány hónap múlva követte a Dr Thomas végerősítő.A Dr Thomasból két változat készült. A "béta" verzió egy kisméretű hosszúkás téglatest volt, a homloklapja pedig fekete plexiből készült. Nagyon kevés példányt gyártottak belőle, így a köztudatban a sokkal markánsabb megjelenésű - hűtőbordák elől -, "nagy dobozos" változat terjedt el.Valaki látta, hallotta ezek közül bármelyiket? 





longkft.hu/audioblog/

Avatar
Amatőr61
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2015.06.25., csüt. 15:13
Értékelés: 101

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Amatőr61 »


Ismerősöm évekig élt együtt - 1996-os vásárlás - egy A2-es integrált erősítővel. Mindössze 2 x 35 Wattal rendelkezett, de nagyon szép, zenei hanggal volt megáldva. (Ha ma felbukkanna egy gyári, jó állapotú használt A2-es, akkor hajlandó lennék 100.000 Forintot adni érte.)

 

1997-ben járt nálam egy E20-30 elő-végfok. Napokig hallgattam, összességében elfogadhatóan szólt, különösen az előfok remekelt, de sajnos a végfok kissé lerontotta a bizonyítványt, emiatt nem vásároltam meg.

 

Egy másik ismerősöm 2001-ben vásárolt Nu-Vista M3 integráltat. Nagy dög, nagy ( 2 x 250 W) teljesítmény, hosszútávon hallgatható, tisztességes hang - a magas ára miatt számomra elérhetetlen volt.

 

Aztán 2003-ban ismeretséget kötöttem egy A3.2 integrált erősítővel. Ez már nem az a meleg, analógos Fidelity volt, mint az elődök, esélye sem volt, hogy a lakásomba költözzön.

 

Idén, áprilisban egy nagyon rövid meghallgatáson nálam járt egy E10-es integrált. Semmi különös, se ellene, se mellette. 

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Én egy A300-al kezdtem anno a hifizést. Nekem tetszett. Nem kizárt lesz még MF erősítőm.

Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Ez sok régi nagy gyártóra igaz!
Mi?

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Shimano »



Igen, Antony Michaelson szereti dicsérni az új készülékeit, szeret "dumálni" róluk, amin mindazok, akik ismerik, akik végigkövették nyilatkozatait, csak mosolyognak. Lelkes és optimista nyilatkozatai már-már kötelező védjegynek számítanak.
A Hifi Piacot a hirdetési pénzekért cserébe nyújtott "tesztjeivel" ritkán volt szabad komolyan venni - nagyon fontos volt, hogy az ember tudjon a "marketingduma" sorai között olvasni. Emlékeim és érzéseim szerint Péntek Miklós egyensúlyozott legérthetőbben a reklámpénznek való megfelelés és a valóság határvonalán.
Úgy gondolom, két termék meghallgatásával nem szabad egy komplett céget megítélni sem pro, sem kontra. Én is találkoztam olyan MF készülékekkel, melyektől a szőr felállt a hátamon - mint például az általad is említett 3.2 vagy pláne a 3.5 erősítő-CD páros -, és találkoztam olyanokkal, melyek abbahagyhatatlan zenehallgatásra késztettek. Amennyiben mondjuk (az árkategóriánál maradva) az X-150, X-A200, vagy a az X-A100R készülékeket hallgattad volna, talán pozitív lenne a tapasztalatod, de általánosítani abból sem lenne szabad.

Nem általánosítottam,ha ez jött le bocsi,viszont a sok duma az valós.A hifi piacos időszakban igaz amit írsz,miszerint olvasni kellett a sorok közt is,de erről a párosról még a sorok közt is jókat írtak. Nem igazán tudtam hová tenni a hangjukat.Egyszerre volt minden,és semmi is.
Lehet persze hogy más hangsugárzóval jobban tetszett volna,de ez már soha nem fog kiderülni.
Az hogy most mi van nem tudom,de olvasom a topikot mert érdekel.Sok hasznos infót is talál majd az aki ezzel a márkával szemezget,nem úgy mint a hifi piac időszakában.
De mintha lett volna már itt egy MF topik.Vagy rosszul emlékszem?

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: hosszu »



Engem is beszippantott a marketing,még a hifi piacos időszakban,és csalódás lett belőle.
A 3.2-es erősítő cd játszó párost próbáltam jmlab cobalt 816s dobozokkal,és hát finoman szólva sem jött be.
Érdekes hangja volt.Lehet ettől még bejöhetett másoknak,de én nem voltam köztük.
Volt egy E10-esem is,nagyon szép erősítő,de elég nyamvadt hangja volt nálam.
Valamiért úgy érzem ennél a márkánál is hogy sok a duma,sok az újítás,de ez hangban nem érezhető.Legalábbis azon a szinten,amiket hallottam.A drágábbak biztosan jobbak,de a drágábbak máshol is jobbak.

Igen, Antony Michaelson szereti dicsérni az új készülékeit, szeret "dumálni" róluk, amin mindazok, akik ismerik, akik végigkövették nyilatkozatait, csak mosolyognak. Lelkes és optimista nyilatkozatai már-már kötelező védjegynek számítanak.
A Hifi Piacot a hirdetési pénzekért cserébe nyújtott "tesztjeivel" ritkán volt szabad komolyan venni - nagyon fontos volt, hogy az ember tudjon a "marketingduma" sorai között olvasni. Emlékeim és érzéseim szerint Péntek Miklós egyensúlyozott legérthetőbben a reklámpénznek való megfelelés és a valóság határvonalán.
 
Úgy gondolom, két termék meghallgatásával nem szabad egy komplett céget megítélni sem pro, sem kontra. Én is találkoztam olyan MF készülékekkel, melyektől a szőr felállt a hátamon - mint például az általad is említett 3.2 vagy pláne a 3.5 erősítő-CD páros -, és találkoztam olyanokkal, melyek abbahagyhatatlan zenehallgatásra késztettek. Amennyiben mondjuk (az árkategóriánál maradva) az X-150, X-A200, vagy a az X-A100R készülékeket hallgattad volna, talán pozitív lenne a tapasztalatod, de általánosítani abból sem lenne szabad.
longkft.hu/audioblog/

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Engem is beszippantott a marketing,még a hifi piacos időszakban,és csalódás lett belőle.
A 3.2-es erősítő cd játszó párost próbáltam jmlab cobalt 816s dobozokkal,és hát finoman szólva sem jött be.
Érdekes hangja volt.Lehet ettől még bejöhetett másoknak,de én nem voltam köztük.
Volt egy E10-esem is,nagyon szép erősítő,de elég nyamvadt hangja volt nálam.
Valamiért úgy érzem ennél a márkánál is hogy sok a duma,sok az újítás,de ez hangban nem érezhető.Legalábbis azon a szinten,amiket hallottam.A drágábbak biztosan jobbak,de a drágábbak máshol is jobbak.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Nekem ez a márka valahogy sose volt szimpi. Mondom úgy, hogy sose birtokoltam egy készüléküket sem. De arra emlékszem, mindig minden évben megcsinálta a tutti über alles készüléket. Ami mindig drasztikusan jobb volt, mint az előd. Aztán gyakorlatilag szinte minden évben jöttek az új modellek, amik persze mindig sokkal jobbak voltak az elődnél. Vajon akkor mennyire készítettek időtálló terméket, aminek értéke (is) van? Költői kérdés. Persze egy ideje nem követem már a márkát, úgyhogy lehet változott a helyzet. De a 2000-es évek elején/közepén ez volt a jellemző. Ezzel nem vitatom, biztos voltak jól sikerült készülékek, de ez az évenkénti készülékdömping és a köréjük épülő folyamatos marketing bullshit számomra mindig is irritáló volt.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: earforce »


Engem a MF ezzel az ötösfogattal (6-os) vett meg anno:

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: hosszu »


Az első olyan erősítőm ami igazán nagy örömöt okozott, egy A1-X volt. Viszont a legnagyobb csalódást is egy MF okozta, az E10...
Sajnos, az MF nem egy "vonal" mentén haladt. Készülékeinek hangképe az eredeti és jellegzetes, sokáig hallgatható, kicsit lekerekített, mélyben lötyögő, ám dús hangzáshoz képest  (A1, A100, A120, A200) többször is eltért.
Néha sajnos, kifejezetten attraktívvá vált, ami sokaknak nem tetszett (mások pedig pont ezért szerették meg az adott típust).
 
Az A1 (minden változata) a kicsi teljesítményétől függetlenül túlságosan jól sikerült - józan pénzügyi keretek között nehéz utána továbblépni
longkft.hu/audioblog/

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Indy »

Az első olyan erősítőm ami igazán nagy örömöt okozott, egy A1-X volt. Viszont a legnagyobb csalódást is egy MF okozta, az E10...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: hosszu »


Lassan 30 éve hallgatok rendszeresen különféle Musical Fidelity termékeket, így talán túlzás nélkül mondhatom, MF-rajongó vagyok.A fórumon kívül rendszeresen találkozom - akár csak levelezés szintjén - olyan AVX tagokkal (is) akiknek jelenleg is van, vagy a múltban volt akár több Musical Fidelity termékük is, melyeket szeretnek, szerettek.Úgy gondolom a Cég és a Magyarországon lévő több ezer termékük, valamint azok tulajdonosai "megtöltenek" egy önálló topikot, így remélem előbb-utóbb lelkes csapat gyűlik össze itt is.A leendő társaság nevében is köszönöm a topik létrehozását.Topikindítóként egy olyan kép, amelyen 25 évnyi történelem van egyszerre.Együtt látható rajta az 1992-ben, a Cég 10 éves jubileumára megjelent egyedi A100, valamint napjaink legnagyobb integráltja a Nu-Vista 800.

longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Musical Fidelity

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Igény merült fel, így nyitottam egy topicot a MF termékeknek is.Használjátok!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”