Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
levi75
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2005.05.08., vas. 17:51
Értékelés: 26
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: levi75 »

akvapark írta:
2023.06.07., szer. 10:09
Bizony gyertek, mert jó program lesz. leborulok.gif
Előzetes regisztrációhoz kötött-e a részvétel ?
| Heed | AudioQuest | ProAc | Target Audio |

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Bizony gyertek, mert jó program lesz. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Jó hír: Na végre, hosszú idő után újra AP Klub! Minden ilyen közösségépítő kezdeményezést jó látni. :smile32: :smile29:
351139158_213084231569027_3488285413806768157_n.jpg
351139158_213084231569027_3488285413806768157_n.jpg (49.5 KiB) Megtekintve 4285 alkalommal

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: iistván »

hukkle írta:
2023.05.25., csüt. 07:27
Az Enigma 5 magassugarzójának típusát meg tudja valaki mondani?

Árulnak Morel magasakat itt a fórumon, gondoltam hogy megveszem tartalékba, de nem tudom, hogy ez kell-e?
Szia! Az Enigma sugárzók némelyike egyedi paraméterekkel rendelkezik, amit a Heed specifikált. Nem tudom a Tiéd melyik, de nem biztos, hogy széria termékként elérhető.
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Avatar
hukkle
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1572
Csatlakozott: 2014.12.31., szer. 00:38
Értékelés: 358

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: hukkle »

Az Enigma 5 magassugarzójának típusát meg tudja valaki mondani?

Árulnak Morel magasakat itt a fórumon, gondoltam hogy megveszem tartalékba, de nem tudom, hogy ez kell-e?

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2229
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Peger írta:
2023.04.29., szomb. 09:06
Érdeklődnék a szakértőkről, Orbit 2 illeszthető e a Pink Triangle LPThez?
Csak hogy ne maradjon a kérdésed itt se megválaszolatlanul:
Az Orbit 2 tudomásom szerint 230V/50Hz motorral szerelt lemezjátszókhoz való, ha a PT ilyen, akkor jó lehet hozzá, ha nem akkor nem.
Ugyanazt tudom javasolni, mint amit a lemezjátszós topicban írtak: hívd fel Huszti Zsoltot, meg fogja mondani.
A telefonszáma az imént belinkelt avx hirdetésben megtalálható.

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2229
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

Ismét refurbished készülékek a hirdetőben, közvetlenül a gyártótól:
viewtopic.php?f=32&t=190321

Avatar
Peger
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010.10.11., hétf. 11:00
Értékelés: 128
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Peger »

Érdeklődnék a szakértőkről, Orbit 2 illeszthető e a Pink Triangle LPThez?
"A legjobb technika, amikor nincs technika" - Bruce Lee

Avatar
Lados
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008.06.30., hétf. 17:34
Értékelés: 1

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Lados »

Sziasztok!
Erősítő vásárlásán töröm a fejem, egyik potenciális jelölt a Heed Obelisk. Jó volna meghallgatni itt nálam az én rendszerbem. Hódmezővásárhelyen vagyok helyileg. Tehát keresem azt környékbeli segítőkész kollegát, aki elhozná egy meghallgatásra az erősítőjét. Az oda-vissza szállítást természetesen megoldom. leborulok.gif
Ü:L

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

gyt írta:
2023.04.15., szomb. 11:17
Sziasztok! Egy Heed Obelisk Si2 + X2 mennyire passzolna egy Triangle BR08-hoz? Ez a doboz kicsit hajlamos hegyessé válni a közép és magas tartományban.

Ilyen kombinációt még nem hallottam, de szerintem csodát fog tenni vele.
A Heed Obelisk elektronikák nagyszerű tulajdonsága, hogy sok hangsugárzóhoz passzolnak.
De konkrét válaszhoz BLX topictárs javallata a helytálló hozzáállás: Saját rendszerben, lehetőleg saját környezetben kipróbálni. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Lados írta:
2023.04.15., szomb. 08:39
Sziasztok! Egy Heed Obelisk Si2 + X2 mennyire passzolna egy Triangle BR08-hoz? Ez a doboz kicsit hajlamos hegyessé válni a közép és magas tartományban.
Szerintem akár tök jól passzolhat is. A Heed Obelisk-től nem fog keményen szólni a közép/magas szekció. Kerek kellemes "Heed"-es hang. Nincs lehetőséged esetleg saját rendszeres tesztre? Szerintem még magasabb szériás Triangle dobozokat is bőven kiszolgálhat egy Si2+X2.

Avatar
gyt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2016.02.05., pén. 13:15
Értékelés: 219
Tartózkodási hely: Pomáz

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: gyt »

Sziasztok! Egy Heed Obelisk Si2 + X2 mennyire passzolna egy Triangle BR08-hoz? Ez a doboz kicsit hajlamos hegyessé válni a közép és magas tartományban.

Ilyen kombinációt még nem hallottam, de szerintem csodát fog tenni vele.
Heed, Soulines, Power-R

Avatar
Lados
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008.06.30., hétf. 17:34
Értékelés: 1

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Lados »

Sziasztok! Egy Heed Obelisk Si2 + X2 mennyire passzolna egy Triangle BR08-hoz? Ez a doboz kicsit hajlamos hegyessé válni a közép és magas tartományban.

Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vkz »

PgSpa írta:
2023.04.07., pén. 12:16
Fejlesztési kérdésem lenne: Egy Elixír előfok része+ Heed PAS előrelépés lenne az Elixír beépített végfokához képest?
Szívesen lépnék felfelé az Obelisk vonal irányába, de nem akarom a dobozok számát végletesen növelni, meg hát az Elixír távirányíthatósága is sokkal jobb, és még nem beszéltem a phonojáról...
Szerintem.
Csak a phono miatt nem lenne érdemes előfokként használni, akkor már az Elixir árából kijön egy Pre+phono kártya, és ugyanannyi doboz. Ugyanígy ha eladod az Elixirt, egy SI2-3 + phono kártya sem lenne több pluszban mint egy PAS. (X2-vel sem).
Persze akkor bemenet váltást nem lehet távirányítani.
Szerintem.

Online
Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Fejlesztési kérdésem lenne: Egy Elixír előfok része+ Heed PAS előrelépés lenne az Elixír beépített végfokához képest?
Szívesen lépnék felfelé az Obelisk vonal irányába, de nem akarom a dobozok számát végletesen növelni, meg hát az Elixír távirányíthatósága is sokkal jobb, és még nem beszéltem a phonojáról...

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: iistván »

DeProtector írta:
2023.03.22., szer. 13:38
iistván írta:
2023.03.22., szer. 10:30
Si2+PAS+X2 után a Lagrange nekem nagy előrelépés volt, pedig nem erre számítottam, miután egy "alap" Thesis-re nemet mondtam pár évvel korábban az Si trió javára. Természetesen jobb volt, de árban nagyobb ugrás lett volna, ezért maradtam.

Nekem alapvető különbség volt Lagrange testesebb és részletgazdagabb hangzása az Si triumvirátushoz képest.

A Lagrange-t pl. Grand Enigma MKII-vel kiegészülve pedig már metálra is minden további nélkül ajánlom (tudom, nem olcsó, de nekem végállomás).

Rock/metál/klasszikus/jazz zenéket hallgatok.
Nálam az Enigma 5 és Grand MKI után az MKII hozta el a beteljesülést rock/metál fronton.

Bár, ha jól emlékszem, nem ez volt a kérdés, bocs leborulok.gif
Mondjuk egy Grand Enigmára szerintem én is el tudnék csábulni, bármennyire is szeretem a JSE-t.
Nagy a kontraszt az MK1-MK2 között?
Bár a legnagyobb baj ezekkel az, hogy kb soha nincs eladó használt példány belőlük. :)
Nagy :D

Szerintem kb. olyasmi a távolság az MKI és MKII között, mint az Enigma 5 és Grand E között.

Több mély, több magas, több erő, több részlet.

Zsoltéknak feladta a leckét, mert felkúszott az Envoy szintjére (ez utóbbi hangját nem, csak az előbbi állítást hallottam).
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2229
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: mishow »

alto írta:
2023.03.22., szer. 10:03
Kamarazene szerintem a duó, trió, kvartet, stb. kevés hangszeres komolyzenei darabok, a lány gitárral tipusú popzene az nem az. Például egy cselló szonáta duót zongorával élethűen visszaadni az azért elég nagy kunszt.
Bizony, a kamarazene az nagyon nem lány gitárral!
Ott gyorsan elvérzik egy gyöngébb erősítő vagy hangdoboz (megjegyzem, egy ügyetlenebb hangmérnöki munka is, pl egy rossz mikrofonozás).
Ezt erősen ajánlom, mondjuk "lány_hegedűvel" :D
https://www.warnerclassics.com/release/ ... stravinsky
Nah, ez oda ... teszi!
A Tidal-en tuti fenn van, de amúgy szerintem mindenhol, egy csomó díjat bezsebelt.

Esetleg Smetana G-moll zongoratriója Trifonov/Kavakos/Capucon előadásban ... elég gyilkos, pedig csak három hangszer :rolleyes:
https://www.youtube.com/watch?v=-_GUL4IYPqA

Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

iistván írta:
2023.03.22., szer. 10:30
Si2+PAS+X2 után a Lagrange nekem nagy előrelépés volt, pedig nem erre számítottam, miután egy "alap" Thesis-re nemet mondtam pár évvel korábban az Si trió javára. Természetesen jobb volt, de árban nagyobb ugrás lett volna, ezért maradtam.

Nekem alapvető különbség volt Lagrange testesebb és részletgazdagabb hangzása az Si triumvirátushoz képest.

A Lagrange-t pl. Grand Enigma MKII-vel kiegészülve pedig már metálra is minden további nélkül ajánlom (tudom, nem olcsó, de nekem végállomás).

Rock/metál/klasszikus/jazz zenéket hallgatok.
Nálam az Enigma 5 és Grand MKI után az MKII hozta el a beteljesülést rock/metál fronton.

Bár, ha jól emlékszem, nem ez volt a kérdés, bocs leborulok.gif
Mondjuk egy Grand Enigmára szerintem én is el tudnék csábulni, bármennyire is szeretem a JSE-t.
Nagy a kontraszt az MK1-MK2 között?
Bár a legnagyobb baj ezekkel az, hogy kb soha nincs eladó használt példány belőlük. :)
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: iistván »

Si2+PAS+X2 után a Lagrange nekem nagy előrelépés volt, pedig nem erre számítottam, miután egy "alap" Thesis-re nemet mondtam pár évvel korábban az Si trió javára. Természetesen jobb volt, de árban nagyobb ugrás lett volna, ezért maradtam.

Nekem alapvető különbség volt Lagrange testesebb és részletgazdagabb hangzása az Si triumvirátushoz képest.

A Lagrange-t pl. Grand Enigma MKII-vel kiegészülve pedig már metálra is minden további nélkül ajánlom (tudom, nem olcsó, de nekem végállomás).

Rock/metál/klasszikus/jazz zenéket hallgatok.
Nálam az Enigma 5 és Grand MKI után az MKII hozta el a beteljesülést rock/metál fronton.

Bár, ha jól emlékszem, nem ez volt a kérdés, bocs leborulok.gif
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

akvapark írta:
2023.03.22., szer. 08:15
DeProtector írta:
2023.03.21., kedd 23:12
A metál mellett ami még nagy vízválasztó szokott lenni szerintem, az a klasszikus zene. Na abban is nagyon jó a Heed. Nálam legnagyobb részt az szól, meg jazz, és nem panaszkodom. Ezek mellé az elektronikus zene szerintem gyerekjáték. Azokat kisujjból kirázza.
Amúgy hangdobozban is van ami nem annyira válogatós. Amit én birtoklok StandArt JSE az pl szerintem ilyen. Biztos nem mozgat meg akkora hangtömeget mint a lent említett Magnat, de semmilyen műfajon nem vall szégyent. Legalábbis szerintem. ;)
Mármint a zenekari felvételek. Itt nagy hangtömegeket kell egyben lesugározni, mégis egyéni teret adva a hangszereknek.
Itt is - hangsugárzó függvényében - jól teljesítenek a HEED elektronikák. Egyszer kis Wharfedale Dentonnal is megmutatta magát a szimfonikus zene lényege.
Kamarazenén ( = lány gitárral) nem nagy kunszt a jó teljesítmény. leborulok.gif
Kamarazene szerintem a duó, trió, kvartet, stb. kevés hangszeres komolyzenei darabok, a lány gitárral tipusú popzene az nem az. Például egy cselló szonáta duót zongorával élethűen visszaadni az azért elég nagy kunszt.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

akvapark írta:
2023.03.22., szer. 08:15
DeProtector írta:
2023.03.21., kedd 23:12
A metál mellett ami még nagy vízválasztó szokott lenni szerintem, az a klasszikus zene. Na abban is nagyon jó a Heed. Nálam legnagyobb részt az szól, meg jazz, és nem panaszkodom. Ezek mellé az elektronikus zene szerintem gyerekjáték. Azokat kisujjból kirázza.
Amúgy hangdobozban is van ami nem annyira válogatós. Amit én birtoklok StandArt JSE az pl szerintem ilyen. Biztos nem mozgat meg akkora hangtömeget mint a lent említett Magnat, de semmilyen műfajon nem vall szégyent. Legalábbis szerintem. ;)
Mármint a zenekari felvételek. Itt nagy hangtömegeket kell egyben lesugározni, mégis egyéni teret adva a hangszereknek.
Itt is - hangsugárzó függvényében - jól teljesítenek a HEED elektronikák. Egyszer kis Wharfedale Dentonnal is megmutatta magát a szimfonikus zene lényege.
Kamarazenén ( = lány gitárral) nem nagy kunszt a jó teljesítmény. leborulok.gif
Épp így gondoltam, csak nem fejtettem ki ennyire. :)
A lány gitárral témát tényleg nem nagy teljesítmény jól lehozni, azért is az szól szinte mindenhol a kiállításokon és nem Wagner.
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Avatar
dgab
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2017.03.20., hétf. 16:49
Értékelés: 46

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dgab »

vazze írta:
2023.03.21., kedd 19:28
Köszönöm a válaszokat!
Csak annyi kicsi porszem van a gépezetben , hogy én gyakorlatilag soha nem hallgatok rockot vagy metált.
Jazz és elektronikus zenék mennek nagyrészt.
Obelisk Pre-Px-Ps: egy jó hangdobozzal minden műfaj nagyon élvezetes. Ritmusos, arányos, van teteje, alja, teste, térből szól, leválik a zene a hangsugárzókról, az akusztikus szólamok eszköztelensége, valósághűsége jó felvételen az árkategória fényében megdöbbentő, az elektronikus hangszerek/szólamok hatásosak, ha az a hangmérnöki cél, hogy hatásosak legyenek. Van dinamika, van hangtömeg, van részlet. Jazzre, lány gitárral muzsikákra, nagyzenekarra, torzítatlan bármire abszolút értelemben sem könnyű jobbat találni, azt gondolom.

Hosszú idő után nemrég voltam újra nagyzenekari hangversenyen, jó akusztikájú teremben. Az első percekben az volt az érzésem, hogy a nappaliban ez mintha jobban szólna - na ettől azért megijedtem. 31_1_21.gif

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: vazze »

Alon írta:
2023.03.22., szer. 07:53
vazze írta:
2023.03.21., kedd 19:31
Ami még érdekes adalék , hogy (távlati) tervben van egy nagyobb JBL doboz beszerzése vagy megépítése 12 vagy 15 inch-es hangszóróval.
Akkor én vagyok a te embered. :D
Nálam is JBL4312G hangsugárzókkal zenélnek a Heed erősítők, és rajtam kívül min. még egy emberről tudok, aki JBL-lel hallgatja a Heed elektronikáit.
Én is hallgatok a metál és a rock zene mellett jazzt és elektronikusokat is, valamint klasszikus zenét is néhanapján. Egyik műfajjal sincsenek gondjaim. Tudom nem itt élsz, de ha egyszer Bp.-en jársz keress meg nyugodtan.

Voltam nálad és akkor is tetszett amit hallottam de az teljesen más rendszer volt.
Köszönöm a meghívást , lehet élni fogok vele. Elméletileg május közepén indulunk haza.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

DeProtector írta:
2023.03.21., kedd 23:12
A metál mellett ami még nagy vízválasztó szokott lenni szerintem, az a klasszikus zene. Na abban is nagyon jó a Heed. Nálam legnagyobb részt az szól, meg jazz, és nem panaszkodom. Ezek mellé az elektronikus zene szerintem gyerekjáték. Azokat kisujjból kirázza.
Amúgy hangdobozban is van ami nem annyira válogatós. Amit én birtoklok StandArt JSE az pl szerintem ilyen. Biztos nem mozgat meg akkora hangtömeget mint a lent említett Magnat, de semmilyen műfajon nem vall szégyent. Legalábbis szerintem. ;)
Mármint a zenekari felvételek. Itt nagy hangtömegeket kell egyben lesugározni, mégis egyéni teret adva a hangszereknek.
Itt is - hangsugárzó függvényében - jól teljesítenek a HEED elektronikák. Egyszer kis Wharfedale Dentonnal is megmutatta magát a szimfonikus zene lényege.
Kamarazenén ( = lány gitárral) nem nagy kunszt a jó teljesítmény. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5854
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Kalsszikus zenére nálam top volt a teljes Heed rendszer Enigma 5-tel. Rockra, jazzre is igen jó volt. Ezekre más hangsugárzókkal is. Feszes elektronikus zenén teljesít a leggyengébben szerintem.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”