Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Heed Audio termékek

Avatar
dgab
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2017.03.20., hétf. 16:49
Értékelés: 46

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dgab »

Shimano írta:
2022.12.15., csüt. 12:57
Zsolt tudná biztosan,de ezért nem hívom fel,így hátha más is.Szóval a nagy dackártyák,2.1-2.3 hangerőben,azaz kimeneti jelszintben megegyeznek?Egy si3 lenne az alany.
Egyszer próbáltam a 2.1-est si3-ba,ott érezhető volt hogy a kiskártya nagyobb jelszintű,és jobban is "harapott" a hangerő poti vele.
Huszti Zsolt:
"A kártyák evolúciója
1.0 > 1.2 > 1.3 a ks kártyáknál, de két dolgot tudni kell. Az 1.2 és az 1.3 ELVBEN csak hangerőben tér el (az 1.2 kimenete 1.2V, az 1.3 kimenete 1.7V) de azért ez némi hangminőség (vagy inkább jelleg!) változást is okoz. A kis kártyák már nem elérhetőek, ebben a formájukban megszűntek, lévén a chipek megszűntek.
A nagy kártyából két féle létezik, a 2.1 és a 2.3, jelenleg az utóbbi az élő modell. Ezek megint csak ELVBEN megegyeznek, itt kimeneti szintkülönbség sincs, viszont van technológiai különbség és ezért a hangjukban is van különbség. Nem nagy, de van. A 2.. kártyák csak az Si3, a PRE, DA, Thesis Alpha és Thesis Delta készülékekbe tehetőek, a Dactilus és a Canalot illetve a régebbi Si modellek csak a kis kártyákat tudják fogadni."

És akkor most már van egy újabb szériája a heed dac-kártyáknak, amiről Alto írt itt nemrég, alapvetően a Lagrange/új Abacus vonalhoz. Arról még nem volt szó, hogy ezek az új kártyák hogy viszonyulnak pl. a 2.x kártyákhoz.

Kb. egy éve felhívtam Zsoltot a 2.1 vs 2.3 témában, ő akkor azt mondta, hogy egy fő ok az alapanyaghiány volt az új széria megalkotására. Ha van 2.1-es kártyánk, nincs értelme 2.3-ra váltani - mondta akkor ő. Nagyon kicsi a különbség, és van olyan eset, amikor a 2.1-et jobbnak hallja az ember. Azt nem fejtette ki, hogy melyik ez az eset :)

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Zsolt tudná biztosan,de ezért nem hívom fel,így hátha más is.Szóval a nagy dackártyák,2.1-2.3 hangerőben,azaz kimeneti jelszintben megegyeznek?Egy si3 lenne az alany.
Egyszer próbáltam a 2.1-est si3-ba,ott érezhető volt hogy a kiskártya nagyobb jelszintű,és jobban is "harapott" a hangerő poti vele.

Eunos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2018.07.28., szomb. 16:45
Értékelés: 66

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Eunos »

Kedves dgab! Minden meglátásod helyes. Nekem is külön kellett kérnem a kábelt mikor különböző Heed-családokat kapcsoltam össze. De ennél nagyobb baj sose legyen!

Avatar
dgab
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2017.03.20., hétf. 16:49
Értékelés: 46

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dgab »

Jó reggelt, kedves emberek, remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje :rolleyes:

Zsolt egyszer régen írta itt, hogy a q-psu/px/pi tápegységek csereszabatosak, ha egy heed készülék használható valamelyikükkel, az használható a másik kettővel is.

Azt tudja esetleg valaki, mi a helyzet kábel ügyileg? Ha pl. Thesis pi-re kötnék Obelisk pre-t, van ehhez a pároshoz használható kábel, vagy Zsoltékkal le kell gyártatni? Próbáltam interneten meglesni a px és a pi kimenetét, mindkettő hat tűs csatlakozónak tűnik, de mintha nem lennének ugyanolyanok.

Köszönöm!

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Mint azt jeleztem is (a saját hsz-em végén) az LP/ CD téma itt off, ezért jobb híján ide kerültek át a hsz-ek:
viewtopic.php?f=99&t=18401
Kérem itt folytassa ki szeretné.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

Shimano írta:
2022.12.07., szer. 09:46
Ha már cdjátszó és futómű,ez úgy fest hogy kihalófélben lévő portéka lesz a jövőben.Zsolt azt mondta hogy a streaming előbb mint utóbb elsöpri,és már most érezhető ez a folyamat.
Persze ettől még nem kell kardba dőlni, :D csak mint jelenség ez most a világban.
Persze aminek a halálhírét keltetik,az jól ellehet még sokáig, :D de a trend most a streaming felé megy,és érthető is hogy miért.
Ezt elsőkézből meg tudom erősíteni, a CD lejátszó eladásaink évek óta erősen csökkenő tendenciát mutatnak, mára már oda jutottunk, hogy évente maximum 1 vagy 2 CD játszót adunk el, nem számítva ide az allinone készülékeket.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Ha már cdjátszó és futómű,ez úgy fest hogy kihalófélben lévő portéka lesz a jövőben.Zsolt azt mondta hogy a streaming előbb mint utóbb elsöpri,és már most érezhető ez a folyamat.
Persze ettől még nem kell kardba dőlni, :D csak mint jelenség ez most a világban.
Persze aminek a halálhírét keltetik,az jól ellehet még sokáig, :D de a trend most a streaming felé megy,és érthető is hogy miért.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

DeProtector írta:
2022.12.07., szer. 08:51

Egy valami kimaradt. Milyen a Delta? :D
Gondolom DT ellenében próbáltad ki. A DA is Obelisk?
Erre azon kívül hogy szép és jónak is tűnik,nem tudok írni semmit.Mivel az összes vasat elvittem Zsolthoz egy felülvizsgálatra,így sem lehetőségem,sem időm nem volt hasonlítgatni.Kaptam egy deltát,plusz az új si cuccost,és ezeket hallgattam pár órát.

Online
Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

Shimano írta:
2022.12.06., kedd 19:02

Gratula hozzá. :smile32:
Nekem tuti az lenne,végállomás.Imádom az si-t is az enigmával,de az a hang Zsoltnál a lagrange grand enigma párossal nekem ott teljesen a no hifi "csak" az életszerű zene érzését nyújtotta.Persze más kategóriban is játszik,de akkor is,megdöbbentően jó volt. Az évfordulós si is egy jó hang,csak sajna kevés időm volt kivesézni,és igazán be sem melegedett nálam.Ami ennyiből lejött,az a tiszta,stabil és energikus hang volt.Nem si2,de nem is si3,de nem is az lehetett a cél hogy bármelyikre is hasonlítson,ha nem inkább az hogy amit ki lehet hozni két ekkora dobozból,az ki is jöjjön.
Ja és fehér a led bennük. :D Jól is nézett ki.
Egy valami kimaradt. Milyen a Delta? :D
Gondolom DT ellenében próbáltad ki. A DA is Obelisk?
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

iistván írta:
2022.12.05., hétf. 16:22


A Grand Enigma MKII + Lagrange kombinációt én is hallottam Zsoltnál, még nyáron.
Szerintem egy fajta végállomás (bár ez a HIFI-ben nem értelmezhető :D )
Le is cseréltem a bi-ampba kötött Si2 + PAS + X2 csomagomat Lagrange-ra... :rolleyes:
Gratula hozzá. :smile32:
Nekem tuti az lenne,végállomás.Imádom az si-t is az enigmával,de az a hang Zsoltnál a lagrange grand enigma párossal nekem ott teljesen a no hifi "csak" az életszerű zene érzését nyújtotta.Persze más kategóriban is játszik,de akkor is,megdöbbentően jó volt. Az évfordulós si is egy jó hang,csak sajna kevés időm volt kivesézni,és igazán be sem melegedett nálam.Ami ennyiből lejött,az a tiszta,stabil és energikus hang volt.Nem si2,de nem is si3,de nem is az lehetett a cél hogy bármelyikre is hasonlítson,ha nem inkább az hogy amit ki lehet hozni két ekkora dobozból,az ki is jöjjön.
Ja és fehér a led bennük. :D Jól is nézett ki.

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: iistván »

BLX írta:
2022.12.05., hétf. 15:14
Shimano írta:
2022.12.05., hétf. 14:14
DeProtector írta:
2022.12.03., szomb. 11:34

Hétfőn egyéb okok miatt meglátogatom Zsoltot,és majd jól kikérdezem, :D de addig is szívesen venném,és meg is köszönném az infókat róla.
Ha jártál Zsoltnál, szívesen olvasnánk mit tudtál meg!
Voltam Zsoltnál,és őszintén szólva még mindig inkább ott hallgatnám a zenét mint itthon :rolleyes: ,mert az a hang ami ott fogadott egyszerűen zseniális volt.Na jó,azért itthon sem rosz, ;) de pl ha most szeretnék feljebb lépni heed vonalon,akkor tuti erre lépnék,mert ez a lépés egy olyan zeneiség felé vinne,ami mint emocionálisan,mint a hangzás hihetősége tekintetében el,és megragadó lenne.Csak gratulálni tudok,lenyűgöző volt amit hallottam. :smile32:
És hogy legyen konkrétum is,a megújult? grand enigma volt bekötve a lagrange erősítővel,és a zene streamingról ment.Jól éreztem magam.Régen is voltam ott,és Zsolttal beszélgetni is jól esett,mint mindig.
Búcsúzáskor a kezembe adta a limeted edition si-t,plusz egy delta cdjátszót,csak hogy ismét meglepjen jó szokása szerint, :D na meg azért hogy meghallgassam,köszönet ezért is. :smile32:
Ezekről majd később,bár nem tudom mit is írhatnék mert holnap viszem is vissza,és nekem ennyi idő bármiféle vélemény formálásra kevés lesz.Mondjuk érzem az ellentmondást még mielött :D ,de az a hang Zsoltnál olyan szinten egyben volt,hogy ennyi idő is elég volt arra hogy úgy érezzem hogy ezt bármikor,és bármeddig tudnám hallgatni itthon is.
Na most leteszem,és pakolgatom is a zenéket.
Nem rég én is hallottam az új Grand Enigmákat a Lagrange erősítővel. Tetszett nekem is :drum: Jó érzés mindig, amikor egy hazai gyártó csinál ilyen klassz hangot. Ráadásul jól is néz ki...

Majd írj róla pls. milyennek találod az extrás évfordulós Obelisket. :smile49:
[/quote]

A Grand Enigma MKII + Lagrange kombinációt én is hallottam Zsoltnál, még nyáron.
Szerintem egy fajta végállomás (bár ez a HIFI-ben nem értelmezhető :D )
Le is cseréltem a bi-ampba kötött Si2 + PAS + X2 csomagomat Lagrange-ra... :rolleyes:
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Alex_Aston írta:
2022.12.05., hétf. 15:43
Lagrange erősítőre én is cserélném a Malacot.
És ez nagy szó... :D
pedig nem is olyan rég volt 1 eladó példány,tök normálisán áron (1x volt Budán vásár :D ),megbizható topictársunk árulta...és nem is ment el olyan gyorsan :smile53:
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Lagrange erősítőre én is cserélném a Malacot.
És ez nagy szó... :D
Csak a Marantz! :-D

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Shimano írta:
2022.12.05., hétf. 14:14
DeProtector írta:
2022.12.03., szomb. 11:34

Hétfőn egyéb okok miatt meglátogatom Zsoltot,és majd jól kikérdezem, :D de addig is szívesen venném,és meg is köszönném az infókat róla.
Ha jártál Zsoltnál, szívesen olvasnánk mit tudtál meg!
Voltam Zsoltnál,és őszintén szólva még mindig inkább ott hallgatnám a zenét mint itthon :rolleyes: ,mert az a hang ami ott fogadott egyszerűen zseniális volt.Na jó,azért itthon sem rosz, ;) de pl ha most szeretnék feljebb lépni heed vonalon,akkor tuti erre lépnék,mert ez a lépés egy olyan zeneiség felé vinne,ami mint emocionálisan,mint a hangzás hihetősége tekintetében el,és megragadó lenne.Csak gratulálni tudok,lenyűgöző volt amit hallottam. :smile32:
És hogy legyen konkrétum is,a megújult? grand enigma volt bekötve a lagrange erősítővel,és a zene streamingról ment.Jól éreztem magam.Régen is voltam ott,és Zsolttal beszélgetni is jól esett,mint mindig.
Búcsúzáskor a kezembe adta a limeted edition si-t,plusz egy delta cdjátszót,csak hogy ismét meglepjen jó szokása szerint, :D na meg azért hogy meghallgassam,köszönet ezért is. :smile32:
Ezekről majd később,bár nem tudom mit is írhatnék mert holnap viszem is vissza,és nekem ennyi idő bármiféle vélemény formálásra kevés lesz.Mondjuk érzem az ellentmondást még mielött :D ,de az a hang Zsoltnál olyan szinten egyben volt,hogy ennyi idő is elég volt arra hogy úgy érezzem hogy ezt bármikor,és bármeddig tudnám hallgatni itthon is.
Na most leteszem,és pakolgatom is a zenéket.
[/quote]

Nem rég én is hallottam az új Grand Enigmákat a Lagrange erősítővel. Tetszett nekem is :drum: Jó érzés mindig, amikor egy hazai gyártó csinál ilyen klassz hangot. Ráadásul jól is néz ki...

Majd írj róla pls. milyennek találod az extrás évfordulós Obelisket. :smile49:

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

DeProtector írta:
2022.12.03., szomb. 11:34

Hétfőn egyéb okok miatt meglátogatom Zsoltot,és majd jól kikérdezem, :D de addig is szívesen venném,és meg is köszönném az infókat róla.
Ha jártál Zsoltnál, szívesen olvasnánk mit tudtál meg!
[/quote]

Voltam Zsoltnál,és őszintén szólva még mindig inkább ott hallgatnám a zenét mint itthon :rolleyes: ,mert az a hang ami ott fogadott egyszerűen zseniális volt.Na jó,azért itthon sem rosz, ;) de pl ha most szeretnék feljebb lépni heed vonalon,akkor tuti erre lépnék,mert ez a lépés egy olyan zeneiség felé vinne,ami mint emocionálisan,mint a hangzás hihetősége tekintetében el,és megragadó lenne.Csak gratulálni tudok,lenyűgöző volt amit hallottam. :smile32:
És hogy legyen konkrétum is,a megújult? grand enigma volt bekötve a lagrange erősítővel,és a zene streamingról ment.Jól éreztem magam.Régen is voltam ott,és Zsolttal beszélgetni is jól esett,mint mindig.
Búcsúzáskor a kezembe adta a limeted edition si-t,plusz egy delta cdjátszót,csak hogy ismét meglepjen jó szokása szerint, :D na meg azért hogy meghallgassam,köszönet ezért is. :smile32:
Ezekről majd később,bár nem tudom mit is írhatnék mert holnap viszem is vissza,és nekem ennyi idő bármiféle vélemény formálásra kevés lesz.Mondjuk érzem az ellentmondást még mielött :D ,de az a hang Zsoltnál olyan szinten egyben volt,hogy ennyi idő is elég volt arra hogy úgy érezzem hogy ezt bármikor,és bármeddig tudnám hallgatni itthon is.
Na most leteszem,és pakolgatom is a zenéket.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: akvapark »

BLX írta:
2022.12.02., pén. 10:23
Volt tegnap egy előadása Zsoltnak erősítő témában az AduioMe-nél:

https://fb.watch/h9vi1JqzkQ/

Remélem működik a link, hátha másnak is érdekes... :napsut:
...és akkor említsük meg, a bevezetőben hallott fundamentum - szerény személyen közreműködésével, a HiFi-sták közösségébe eljuttatott - szerzőjét, Pernye Andrást. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Lehet, hogy már kérdeztem:
Hasonlította-e valaki az Elixir phonoját az Obelisk(ek) phono kártyájával? Azt sem tudom, hogy utóbbiak azonosak-e a különböző szériáknál?

Online
Avatar
DeProtector
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2016.05.27., pén. 15:01
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Jánossomorja

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: DeProtector »

Shimano írta:
2022.12.03., szomb. 10:27
A hangjáról valamit?,pl egy si2,vagy si3+x2-vel összevetve,vagy egyszerűen csak az ami a hallgatása közben megfogalmazódik az emberben?Milyen dackártyát fogad,pl ez is érdekelne.Valamiért azt érzem hogy ez a különleges szett nagyon bejövős lenne nekem,és kezdi is egyre inkább felébreszteni bennem az eddig nyugvó hifis bogarat. :D
Hétfőn egyéb okok miatt meglátogatom Zsoltot,és majd jól kikérdezem, :D de addig is szívesen venném,és meg is köszönném az infókat róla.
Ha jártál Zsoltnál, szívesen olvasnánk mit tudtál meg!
LP: Linn Sondek LP12 + AO Akito + Audio Technica AT33PTG/II + Heed Orbit + Quasar III + Q-PSU
CD: Heed Obelisk DT + DA
Erősítő: Heed Obelisk SI2 + X2
Hangfal: Heed StandArt JSE
Tápkábelek: Power-R Live 2
IC kábelek: Acoustic Zen Matrix Reference
Hangfalkábel: Acoustic Zen Hologram

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

alto írta:
2022.11.29., kedd 19:25
Shimano írta:
2022.11.29., kedd 19:11
BLX írta:
2022.11.29., kedd 14:05


3.500.- EUR Nyugat-Európában az Anniversary Obelisk X2-vel. Én úgy tudom, hogy ennél az ünnepi kiadásnál csak együtt a táppal használható. Jobb minőségű kondikkal van szerelve.
Én nem találom sehol,ha találtál képeket is róla,rakd már be légyszi,ezt mástól is megköszönném.Ha ez az ára,nekem úgy is csak ez fog jutni belőle,de örülünk hogy vannak új fejlesztések,és sok sikert a cégnek,mert megérdemli. :smile32:
317305360_593138112813468_1102277138752587505_n.jpg

316555455_593137982813481_2417161309017945843_n.jpg

316407660_593137896146823_2791607056155646782_n.jpg
A hangjáról valamit?,pl egy si2,vagy si3+x2-vel összevetve,vagy egyszerűen csak az ami a hallgatása közben megfogalmazódik az emberben?Milyen dackártyát fogad,pl ez is érdekelne.Valamiért azt érzem hogy ez a különleges szett nagyon bejövős lenne nekem,és kezdi is egyre inkább felébreszteni bennem az eddig nyugvó hifis bogarat. :D
Hétfőn egyéb okok miatt meglátogatom Zsoltot,és majd jól kikérdezem, :D de addig is szívesen venném,és meg is köszönném az infókat róla.

Avatar
PgSpa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2017.07.02., vas. 18:21
Értékelés: 334
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: PgSpa »

Tök jó a videó, de a TV állványt át kell szerelnem ma este.... :smile29:

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Volt tegnap egy előadása Zsoltnak erősítő témában az AduioMe-nél:

https://fb.watch/h9vi1JqzkQ/

Remélem működik a link, hátha másnak is érdekes... :napsut:

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

Shimano írta:
2022.11.29., kedd 19:11
BLX írta:
2022.11.29., kedd 14:05
alto írta:
2022.11.29., kedd 12:32


Ezek tényleg limitált darabszámú évfordulós termékek, 30 db készül összesen. Nem tudom még az árát, de ki fogom ide tenni.
A hasonló módon piacra dobott Elixir LE kb. két hét alatt elfogyott, elvitték, zömében a külföldi partnerek. Nálam még van egy bontatlan, ha valakit érdekelne.
3.500.- EUR Nyugat-Európában az Anniversary Obelisk X2-vel. Én úgy tudom, hogy ennél az ünnepi kiadásnál csak együtt a táppal használható. Jobb minőségű kondikkal van szerelve.
Én nem találom sehol,ha találtál képeket is róla,rakd már be légyszi,ezt mástól is megköszönném.Ha ez az ára,nekem úgy is csak ez fog jutni belőle,de örülünk hogy vannak új fejlesztések,és sok sikert a cégnek,mert megérdemli. :smile32:
317305360_593138112813468_1102277138752587505_n.jpg
317305360_593138112813468_1102277138752587505_n.jpg (287.26 KiB) Megtekintve 2933 alkalommal
316555455_593137982813481_2417161309017945843_n.jpg
316555455_593137982813481_2417161309017945843_n.jpg (275.76 KiB) Megtekintve 2933 alkalommal
316407660_593137896146823_2791607056155646782_n.jpg
316407660_593137896146823_2791607056155646782_n.jpg (237.66 KiB) Megtekintve 2933 alkalommal
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

BLX írta:
2022.11.29., kedd 14:05
alto írta:
2022.11.29., kedd 12:32
DeProtector írta:
2022.11.29., kedd 11:08


A 30. évfordulós Obelisk + X2-ről mit lehet tudni? Miben más? Mennyi lesz az ára?
Ezek tényleg limitált darabszámú évfordulós termékek, 30 db készül összesen. Nem tudom még az árát, de ki fogom ide tenni.
A hasonló módon piacra dobott Elixir LE kb. két hét alatt elfogyott, elvitték, zömében a külföldi partnerek. Nálam még van egy bontatlan, ha valakit érdekelne.
3.500.- EUR Nyugat-Európában az Anniversary Obelisk X2-vel. Én úgy tudom, hogy ennél az ünnepi kiadásnál csak együtt a táppal használható. Jobb minőségű kondikkal van szerelve.
Én nem találom sehol,ha találtál képeket is róla,rakd már be légyszi,ezt mástól is megköszönném.Ha ez az ára,nekem úgy is csak ez fog jutni belőle,de örülünk hogy vannak új fejlesztések,és sok sikert a cégnek,mert megérdemli. :smile32:

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: alto »

BLX írta:
2022.11.29., kedd 14:05
alto írta:
2022.11.29., kedd 12:32
DeProtector írta:
2022.11.29., kedd 11:08


A 30. évfordulós Obelisk + X2-ről mit lehet tudni? Miben más? Mennyi lesz az ára?
Ezek tényleg limitált darabszámú évfordulós termékek, 30 db készül összesen. Nem tudom még az árát, de ki fogom ide tenni.
A hasonló módon piacra dobott Elixir LE kb. két hét alatt elfogyott, elvitték, zömében a külföldi partnerek. Nálam még van egy bontatlan, ha valakit érdekelne.
3.500.- EUR Nyugat-Európában az Anniversary Obelisk X2-vel. Én úgy tudom, hogy ennél az ünnepi kiadásnál csak együtt a táppal használható. Jobb minőségű kondikkal van szerelve.
1.450.000 Ft az ára. Még 18 db van belőle, akit ez komolyan érdekel, most szóljon, mert 2-3 hét alatt a partnerek el fogják vinni.
Ez csak az X2-el csomagban létezik, anélkül nem is működőképes, így talán érthetőbb az ára.
Áramkörileg is különbözik valamennyire a sima Obelisk Si-től, inkább a korábban még létező Obelisk Pre/Ps-re hajaz egy kicsit.
És tele van minőségi Mundorf kondikkal.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Heed Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

alto írta:
2022.11.29., kedd 12:32
DeProtector írta:
2022.11.29., kedd 11:08
alto írta:
2022.11.29., kedd 10:10


Igen, annyi.
A 30. évfordulós Obelisk + X2-ről mit lehet tudni? Miben más? Mennyi lesz az ára?
Ezek tényleg limitált darabszámú évfordulós termékek, 30 db készül összesen. Nem tudom még az árát, de ki fogom ide tenni.
A hasonló módon piacra dobott Elixir LE kb. két hét alatt elfogyott, elvitték, zömében a külföldi partnerek. Nálam még van egy bontatlan, ha valakit érdekelne.
3.500.- EUR Nyugat-Európában az Anniversary Obelisk X2-vel. Én úgy tudom, hogy ennél az ünnepi kiadásnál csak együtt a táppal használható. Jobb minőségű kondikkal van szerelve.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”