Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kávé teszteredmények

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Katoci
1. Kávé
 
A zacskót kibontva kellemes kakaós illatot éreztem. A babok viszonylag világosra vannak pörkölve, de sok közöttük a törött, sérült szem, ezért az volt a gyanúm, hogy valami nagyobb pörkölő kávéja lesz (ehhez viszont utóbb túl jónak bizonyult, nem döglődik, szépen jön le, és finom). Cuppingnak felöntve eléggé markánsan pörköltmagvas ízjegyeket hordoz, leginkább talán pörkölt napraforgómag érződött. Espressonak elkészítve közepes darálóállás körül, a hőfokkal a közepes fölött egy picivel, 1:2 arányt betartva 30s körüli lefolyással nagyon finom italt kaptam, ahol a tejcsoki és a zöldalma íze ötvöződik. Elég fura párosítás belátom, de nekem ízlett, egy minimális keserű utóíz maradt, ami lehet, hogy eltüntethető lett volna további finomhangolással, de sajnos elfogyott a kávé. 
 
Összesítés: kellően izgalmas, de ugyanakkor minden ízében Brazil kávé. Ha az ember egy kis változatosságra vágyik a világos vagy a sötét pörkölés után jó választás lehet, igazán kellemetlen keserűség csak magas hőfokon jelentkezik, lefelé viszont savanyú tud lenni elég hamar. Mivel a PID nélküli gépek inkább égetik a kávét, ezért szerintem oda is jó lehet. Pontszám: 9
 
 
2. Kávé
 
A zacskót kibontva rögtön szembeötlik az előzőhöz képest  homogénebb, sötétebb pörkölés, még olajos kiválás nélkül a babok felületén. Lényegesen nagyobb szemű kávébabok között törött, foltos elvétve is alig akad, mondhatni igazi kézműves alapanyag. Az első negatív benyomást cupping során tette, amikor is összetéveszthetetlenül hozta a gumiboltok illatvilágát, és az íze is egyértelműen gumira hasonlított. Espressonak elkészítve ez is az 1:2 kivonatolási aránynál volt hozta a csúcsformáját, közepes hővel, kicsit durvább darálóállással mintaszerű lefolyást produkált bőséges, szépen mintázódó cremával. Az íze espressonak lényegesen jobb volt mint amit a cupping során érezni lehetett, kellemes étcsokoládés, kakaós alapízt egészített ki egy enyhe savasság. Összességében elég korrekt kávé, de az egyes számú versenyzővel nem ért fel. A hőfokot emelve a savasság eltűnik, és megmarad egy kakaós íz, de itt már keserű az utóíze, PID nélkül gyaníthatóan megég. Pontszám: 5
 
 
3. Kávé
 
Nagyon hasonlít a kettes  versenyzőhöz, kicsit talán hangsúlyosabb fűszeresség jellemzi.  Kevésbé homogén, sötétebb pörkölés, még olajos kiválás nélkül a babok felületén. Törött, foltos elvétve is alig akad, mondhatni igazi kézműves alapanyag. Espressonak elkészítve ez is az 1:2 kivonatolási aránynál volt hozta a csúcsformáját, közepesnél kicsit több hővel, kicsit durvább darálóállással mintaszerű lefolyást produkált bőséges, szépen mintázódó cremával. Az íze espressonak  kellemes étcsokoládés, kakaós alap ízt egészített ki egy enyhe fűszeres beütés. Összességében elég korrekt kávé, de se kiemelkedő hiba vagy jó tulajdonság nélkül. A hőfokot emelve a savasság eltűnik, és megmarad egy kakaós íz, de itt már keserű az utóíze, PID nélkül nem próbálkoznék ezzel sem. Pontszám: 5
 
 
4. Kávé
 
A zacskót kibontva viszonylag sötétre pörkölt nagyméretű szemeket látunk. Ha szépségverseny lenne, azt mondanám, megvan a győztes. Az illata nem csodás, de nem is olyan vészesen rossz. Espressonak elkészítve az íze borzalmas. Bármit csinálok a hőfokkal, nyomásprofillal crema hegyek jönnek, de a kávé ihatatlan. Égett gumi, kellemetlen keserűséggel. Ihatatlan, az első teszt első két képviselőjét idézi. Pontszám 1
 
 
5. Kávé Úgy érzem ez a teszt a meglepetések tesztje, az 1. után újból szinte 180 fokos fordulatot vett ez a kávé is. A zacskót kibontva kifelyezetten kellmetlen szag csapta meg az orromat, és az általa kiváltott előítéletemet az sem tudta megváltoztatni, hogy a kávészemek szép egyenletes sötétbarnára vannak pörkölve, olajkiválás még nyomokban sem látható. Foltos, férges szemet nem találtam, törött is csak elvétve akad. {Cuppingnak felöntve hozta a szag alapján elvárhatót, a lányom (aki utálja a kávét) a legjobbakra csak fújjolt, de erre öklendezni kezdett, és ízre is förtelmes volt, a cupping teszt egyértelmű vesztese volt - a cupping részek a végleges írásban nem lesznek benne, de ez nagyon, nagyon rossz volt}. Espressonak elkészítve viszont változott a helyzet valamellyest. Híg, fekete levesként indul, crema nélkül, és csak a közepétől ad némi vékony cremát, de az szépen mintázódik, a csapolás elején mutatottak alapján arra gondolnék, hogy ez a kávé nem friss, nagyon nem az. Ez azért kár, mert a nazális és vizuális kellemetlen ingerek után kellően alacsony hőfokon egész jó végeredményt ad, marad egy kellemesen kakaós, kissé fűszeres íz, ami bár nem kiemelkedő, de mindenképp a jobbak közül való. Sajnos a hőmérsékletet már közepesre emelve is megjelenik egy keserű mellékíz, ami a hőmérséklet további emelésével nagyon hamar uralkodóvá válik, élvezhetetlenné téve a kávét, PID nélkül valószínűleg ihatatlanul keserű, hiszen a legtöbb gép nem alacsony hőfokon dolgozik. A szuperautomaták többségébe viszont megér egy próbát, legtöbbjük inkább hőhiányos kávét készít. Pontszám: 6
 
 
 
6. Kávé
 
A csomagot kibontva szép egyenletes sötétbarnára pörkölt szemeket látunk, olajkiválás aznban még nem látható. A szemek épek, foltos, férges szemeket nem találtam. Az illata amolyan semleges. Nem bántó, de az izgalmakat is nélkülözi. Közepes finomságú darálással szépen beállítható a megfelelő lefolyás, itt is az 1:2 volt a nyerő számomra, de kicsit rövidebbre véve is finom maradt, 1:1,5-nél édesebb, kevésbé hajlamos keseredésre, de nekem már túl tömény volt így. Maradva az 1:2-nél, a hőmérsékletet alacsonyan tartva kellemes fűszeres, étcsokis ízekben bővelkedő kávét kapunk, sajnos van egy keserű utóíz amit teljesen eltűnteni csak kifelyezetten alacsony hőfok mellett sikerült, már közepes hőfokon is megjeleik egy kifelyezetten keserű utóíz, így PID nélkül szerintem nem lehet belőle finom italt kapni. Automtásoknak viszont megérhet egy próbálkozást. Pontszám: 7
 
 
7. Kávé
 
Egy újabb szép egyenletes közepesen sötét szemekből álló kávé. A zacskót bontva illata különösebben nem vonzó, de nem is kellemetlen. Közepesnél kicsit finomabb darálást igényel, és a hőmérséklettel sem kell feltétlenül óvatoskodni. Persze azért „főzni” ezt sem kell, be már az optimumot is közepes hőfok felett hozza, és később sem keseredik nagyon gyorsan. espressonak elkészítve kellemesen kakaós, pörkölt magvas ízeket bolondít meg egy csipetnyi fűszeresség, ami nagyon jól kiegészíti őket, aminek eredménye egy kiegyensúlyozott, alapvetően kakaós/étcsokis ízű kávé.
 
Pontszám:7
 
 
8. Kávé
 
Egy újabb érdekes jelenség. Az illata még elég kellemes, de elég ránézni a babokra, hogy lássa az ember, hogy valami nincs rendjén. A teszt legegyenlőtlenebbül pörkölt kávéja, sok sötét, már-már égett babot és még több egész világosan maradt kávészemet tartalmaz, soknak még a felszínén maradt a pernye is, ettől foltosnak tűnik. A darálót beállítani is elég nehéz hozzá, napok alatt képes annyit változni, hogy a HG1-en 5 fokozatot kellett utána állítani (a teszt kávéi között a legnagyobb eltérés is ennyi volt, szóval elég sok egy kávénak). Ha sikerült végre belőni a darálót, akkor az elkészült ital szépen jön le, bőséges a crema is, de az ízében is hordozza az egyensúly hiányát. Vannak savai, és kellően testes is, de valahogy hiányzik belőle az egység, és szinte bármilyen hőfokon jelen van egy állandó keserűség. Mintha egy rosszul eltalált otthoni pörkölés lenne (egy rosszul sikerült saját pörkölést képzelek el így). Pontszám: 3
 
 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Toobee
1: Sok volt a hibás, törött szem. Vegyes a méretük, de nem túl nagy a szórás.
Semmilyen kávé volt normál lefolyással. Kicsit lassítva, magasabb hőfokon fűszeres ízjegyeketet elő lehetett csalni belőle.
4 pont
2: Szebb pörkölés, mint az első. Jóval kevesebb hibás szemet találtam a zacskóban. Nagyon kellemes, bogyós gyümölcs ízeket hoz, erőteljes meggy ízzel.
Tehát egy kicsit fanyarabb jellegű.
5 pont
3: Szép szemek, szép pörkölés. Prémium minőség, valószínűleg ez egy bazi drága cucc. A teszt legjobb kávéja, magasan kitűnik a sok átlagos, vagy átlag alatti társai közül.
Elképesztően testes, mégis könnyed. Mintha cseresznyébe harapnék.Hosszú lecsengés, sokáig érezni még az ízét.
8 pont
4: Már a zacskó bontása után látszik, hogy ez valami rettenet. Bolti, dohos szemétdomb. Hosszú, 40+ mp-es lefolyással kicsit mérséklődik az ihatatlansága, egy kis cukor
elfedi annyira a hibáit, hogy iható legyen.
2 pont (ennél lejjebb már csak az előre őröltek vannak)
5: Csúnya pörkölés, sok a hibás, égett szem. Nem egységes a méret sem. Nagyon masszív, étcsokis utóíz. Csöpögős lefolyással enyha savakat is produkál a végén, egy kis barackot
vélek felfedezni benne. Az őrlemények finom, rumosdió illata van. Ez valószínűleg egy olcsóbb keverék lesz, jó ár/érték aránnyal, ezért bátorkodom picit magasabb pontot adni neki.
7 pont
6: Találni ebben is hibás szemeket, talán egy picit kíméletesebben is pörkölhették volna. Olyan, mintha megsokkolták volna szegényt. Érdekes, hogy nem engedtem bő lére, mégis
vizes érzetet keltett a kávé, amolyan filter - eszpresszó közötti átmenet. Legutoljára cseresznyetea volt, ami ilyen ízeket hozott. Gyorsabb lefolyással lehet picit több testet
adni neki, hogy kevésbé legyen tea jellegű. Utolsó korty mandarin, ez bejött, de sűrűn nem vennék ebből a kávéból.
6 pont
7: Vegyes, de főleg szép szemek. Méretben ez is nagyot szór. Nagyon szeretem az ásványos lecsengésű kávékat, ez pont ilyen. Fűszeres húzóíz, finom savakkal. Nagyon szép, komplex
ízt kapunk.
8 pont
8: Csúnyább, mint a 7-es minta, tele van hibás szemmel, mégis hasonló ízvilág. Annak ellenére, hogy szinte minden megtalálható benne, ami a 7-esben volt, nem áll össze kerek egésszé,
ez egy közepesen rossz kávé.
4 pont.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »

Brazil kávé teszteredmények:

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


mikee70Mivel új vagyok a tesztcsapatban, egy bemutatkozással kezdeném:
az egész egy rövidnek szánt Gaggia Classic vásárlással kezdődött, bementünk a feleségemmel az AVX bázisra és 1-1,5 órás beszélgetés lett Bélával, közben körbevezetett a múzeumban. Nagy hatással volt ránk az az elhivatottság, ahogy a kávékultúráról és minőségi szintekről beszélt.
Megvettem a Gaggia Classic-ot 2014 decemberében Reneka kosárral, hozzá egy Iberital darálót. Már ezekkel is hatalmas ugrást éreztem a kávé minőségében, persze az AVX kávék is jelentősen rásegítettek :-) 
További lehetőségnek éreztem a kávépörkölést, így 2015 februárban vettem egy kis Gene-t. 1 kg kávét szoktam pörkölni 4x250 g tételekben, kis eltérésekkel, figyelve a különbségeket.
Egészen korrekt csapolásokat sikerült összehoznom, de éreztem, hogy nem mindig tudom én irányítani, mert a hőstabilitás nem megfelelő, ezért 2015-ben Simi PID-elte. Tetszettek a naked szűrőtartós videók, így ezt is vettem, azóta is ezt használom.
Idén februárban a daráló fronton erősítettem: Mahlkönig Vario.
 
Remélem hasznos tagja leszek a csapatnak.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Toobee
Nem hiszem, hogy nagy bemutatkozast kellene irnom, a kaves multam gyakorlatilag kozkincs   
La Scala Eroica & Mazzer SJ
 
  bajnokpityuKözben cseréltem gépet, Silviáról egy HX nélküli 8dl bojleres, pides E61es gépre váltottam.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


bluesfanA műkedvelő amatőrök táborát erősítem a tesztelők csapatában. A kávézást komolyabban bő 2 éve kezdtem, amikor is a feleségemmel elhatároztuk, hogy karácsonyra meglepjük magunkat egy AVX kávécsomaggal, amiben 3 féle kávé volt található. Most már tudom, hogy ez nem volt egy gyenge kezdés, hiszen a kávék között a nepáli mellett etióp BWF is megtalálható volt, mindkettő a mai napig nagy kedvencünk.
Mivel ekkor még nem volt megfelelő jártasságom a témában, sem valamire való kávéfőzőnk, vettem egy Poemia modellt, ami nem is hozott annyira vállalhatatlan eredményt. A gondom ezzel a géppel inkább a sok műanyag alkatrész és a jó csapolás esetlegessége volt. Néhány hónap használat után határoztam el, hogy a jobb eredmény érdekében komolyabb gépre váltok. A Béla ezidőtájt kezdte forgalmazni a Lelit gépeket, amelyikből az Anna tesztpéldánya végül nálam ragadt, mivel nagyon megszerettük. Na itt volt érezhető egy komolyabb változás az előállított produktum minőségében. Ekkor már megvolt az Iberital őrlő, amit egy RR45 követett. Bő egy év múlva kizárólag az ipari szabvány nyújtotta lehetőségek kiaknázása miatt léptem feljebb egy Gilda modellre márkán belül, amit jelenleg egy Fiorenzato F4E Nano lát el őrölt alapanyaggal.
A műhelyemben sem lehetek kávé nélkül, itt kb. 1 évig Brikkát használtam egy Obel Junior őrlővel. A Brikkát nemrég egy Bacchi váltotta, ami legalább akkora minőségi ugrást hozott, mint korábban a Poemia után az Anna.
A küldött kávékat igyekszem majd mindkét géppel(Gilda, Bacchi) tesztelni az árnyaltabb kép kialakításának érdekében.
Röviden? ennyi.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Indul a Brazil kávétesztelés.
 
Mint a múltkor, 14-en fogják tesztelni a kávékat.
Most sem fognak semmit sem tudni a tesztelendő kávékról.
8 egyforma, felsorszámozott zacsiban küldjük a kávékat.
 
Ők lesznek most a tesztelők:
 
Asgard ToobeekimberKatociszabiakosAVX-GergőbajnokpityuBegi123 spencer hillVinklerGravitydavidoff83bluesfanmikee70


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Pontszámok:...............................................................................................................Összesen
1, Illy -------------------------------------2-3-5-6-5-5-5-6-4-4-0-6-3---130/54 Pont-42%
2, AVX KV Mix Gold  Bécsi---------5-8-5-7-7-7-7-10-5-6-4-7-4--130/82 Pont-63%
3, Carraro Don Cortez----------------3-4-9-9-7-5-8-5-6-9-5-7-5---130/82 Pont-63%
4, AVX KV Mix Diamond  Francia-6-9-6-10-9-6-8-8-6-8-7-9-9--130/101 Pont-78%
5, Molinari Bio -------------------------1-6-3-6-X-5-8-7-7-5-X-6-2----110/56 Pont-51%
6, Kapucziner Specialitás  ---------9-10-8-9-10-8-9-9-8-6-9-10-9-130/114 Pont-88%
7, Pascucci Golden Sack -----------6-4-10-9-6-6-3-5-7-7-8-8-5----130/85 Pont-66%
8, AVX KV Mix Diamond  Bécsi -----10-10-8-5-X-9-8-8-2-5-10-9-7----120/91 Pont-76%
 
 
Eredményhírdetés:
1,Kapucziner Specialitás  ----------130/114 Pont-88%
2,AVX KV Mix Diamond  Francia-130/101 Pont-78%
3,AVX KV Mix Diamond  Bécsi ------120/91 Pont-76%
4,Pascucci Golden Sack -----------130/85 Pont-66%
5, AVX KV Mix Gold  Bécsi---------130/82 Pont-63%
5,Carraro Don Cortez----------------130/82 Pont-63%
7, Molinari Bio -------------------------110/56 Pont-51%
8,Illy --------------------------------------130/54 Pont-42%

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ide is berakom.
Ők tesztelték a kávékat:
Asgard+boller
kimber
Katoci
szabiakos
Wolfy999
bajnokpityu
Begi123 
spencer hill
Vinkler
pi61
AVX-Gergő
azazati
GAgyiXyXy
 
Tesztkávék:
1, Illy   100% A--86 City--12000 Ft/kg
2, AVX KV Mix Gold  Bécsi 70% A -110 Light --5290 Ft/kg
3, Carraro Don Cortez 100% A--84 City--12000 Ft/kg
4, AVX KV Mix Diamond  Francia 100% A--104 Light--7490 Ft/kg
5, Molinari Bio 100% Arabica --88 City--10000 Ft/kg
6, Kapucziner Specialitás  80% A  --108 Light-- 8000 Ft/kg
7, Pascucci Golden Sack  96% A --88 City--8880 Ft/kg
8, AVX KV Mix Diamond  Bécsi 100% A--114 Light--7490 Ft/kg

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Képek:
 

















Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Wolfy999:
Képek:
https://www.dropbox....Arabica blendek
Doksi:
https://www.dropbox....esztelés 2.docx

1.Viszonylag sötét pörkölés, ami nagyjából egyenletesnek mondható. Elég sok a törmelék, a szemek változatos méretűek.
Van benne egy keserű utóíz, ami alacsony hőmérsékleten is megmarad. Ez az íz hosszan tartó utóízként is jelentkezik. Közepesen testes kávé készült belőle.
3 pont, unalmas kávé íze van. 2.Világosabb pörkölés, de nem mondanám egyenletesnek. Sok fonnyadt apró szem van benne (például Etióp Sidamoban láttam ilyeneket).
Fűszeres, kicsit savas íze van. Van benne egy picit bántó fanyar íz, amit sehogy nem tudtam eltüntetni. Elég ugrálós volt a lefolyás nyitott karral. 93 fokos fejhővel sikerült a legjobb eredményt elérnem.
4 pont, iható, de gyakran nem innék ilyet szívesen. 3.Egyenletes viszonylag sötét pörkölés. Kisebb olajosodás a babok felszínén. Égett babcsúcsok.
Alacsonyabb hőmérsékleten egy egyszerű mogyorós ízvilágot mutat. Szép lefolyása volt nyitott karral, gondolom elég friss lehetett a minta. Elég testes ital lett belőle.
5 pont, nincs benne sok extra, de legalább jól elkészítve nem is bántó. 4.Egyenletes és elég világos pörkölés.
Jól elkészítve nagyon kellemes édes, gyümölcsös ízvilágot kapunk, de ha nem jól bánunk vele, akkor könnyen grapefruit íz lesz belőle. Hosszabbra engedve, nálam 2,5-szörös arány mellett 30 másodperc körüli lefolyással lett a legjobb 94 fokos fejhővel. Elég finomra kellett őrölni, úgyhogy gyengébb darálóhoz nem ajánlom. Még hosszabbra engedve is közepesen testes tudott maradni.
9 pont, nem kezdőnek való kávé, de tényleg jót lehet belőle készíteni. 5.Közepesen sötét, egyenletes pörkölés. Változatos méretű szemek, volt benne egészen hatalmas is.
Sajnos ez a minta döglötten érkezett hozzám. Nagyon ugrált a lefolyás és semmilyen hőmérsékleten nem lett iható. A kész ital színe se lett szép, teste se sok lett. Minden próbálkozásom a lefolyóban végezte. Illat alapján mintha lenne benne egy kis robuszta is.
2 pont, legalábbis ebben a formában. 6.Közepesen világos, egyenletes pörkölés. Közepes és nagyobb szemekből áll.
Picit éreztem benne száraz feldolgozásra jellemző erjedt ízjegyeket is. Egyébként elég változatos, talán almás-szőlős irányban erős, de nem túl savas íze van. Nekem épp kellemes savassága volt. 91-92 fok körüli fejhővel lett a legjobb, így közepesen testes kávét kaptam.
9 pont, szerintem nagyon jól eltalált és komplex blend. 7.Viszonylag sötét pörkölésű, de akad benne egy-egy világosan maradt és néhány égett szem is.
Íz alapján talán egy főként Brazil kávé alapú blend lehet. Szerintem egy kicsit világosabb pörköléssel jelentősen jobb lenne, így sajnos van benne egy égett íz. Vannak akik ezt keresik egy kávéban, de szerintem nem állt jól neki. Egészen testes ital készült belőle.
5 pont, az az érésem, hogy ebből az alapanyagból jobb pörkölő sokkal többet tudna kihozni. 8.Egész világos pörkölés, kicsi és közepes szemek.
Sajnos mire sorra került nálam ez a minta is kezdett kicsit döglődni, így biztosan nem sikerült kihoznom belőle a maximumot. Határozottan gyümölcsös ízvilágú, bár ez már a külseje alapján is borítékolható volt. Igyekeztem sokféle beállítással menteni a menthetőt, így talán cseresznyés és narancsos ízjegyeket tudtam előcsalni. Nem igazán lett testes az ital.
7 pont, szerintem ígéretes, nagyon kíváncsi lennék frissen mit lehetett volna kihozni belőle.

 
 
 
 

Begicafe
"1.       Minta
 
Szabályos szemek, tejcsoki színű pörkölés, kissé sok a törött-sérült szem. Illatra finom karamell, földes illatjegyek. Íze a klasszikus éttermi, cukrászdai kávékat idézi, erős kakaós íz dominál, én  enyhe meggyet is felfedezni véltem, a feleségem szerint kissé keserű.  91C-on lefőzve semmi különös, teljesen átlagos. Közép-amerikai keverékre tippelek. Nem kellemetlen, de én ennél izgalmasabb ízekhez vagyok szokva. Magas koffeintartalma lehet, komoly szívdobogást kaptam.
6 pont
 
 
2.       Minta
Az első mintánál valamivel világosabb pörkölés, sok közötte a hőhiányos, barázdás szem, valamint a göcsörtös-törött mag. Ha nem tudnám, hogy ez 100% arabica kávék tesztje, esküdni mernék rá, hogy robusztát is tartalmaz. Sok apró, gömbölyded szem található benne, ami az egyik brazil fajtának a jellemzője. Ez már egy izgalmasabb ital, mint az első, az utóíze kellemes, otellóra emlékeztet. Biztos vagyok benne, hogy pörköltem már ilyen kávét, engem ez egy AVX-es blendre, a Diamondra emlékeztet.
7 pont
 
3.       Minta
Sötétebb, olajosabb, de szabályos és ép szemek. Illatra kellemes, tiszta kávéillat. Ránézésre a hagyományosabb, olaszos vonalat képviseli, nagyipari termékre tippelek. Ízre is hozza a hagyományos vonalat, de abból a jobb minőséget. Kellemes étcsokis, mogyorós-karamellás ízvilág. Tejes italként ízletes.
7 pont
4.       Minta
A 2. mintához nagyon hasonló szemek. Világosabb, de sok barázdás szem, a darálót könnyen megtréfálja, finomhangolás szükséges. Nekem sokkal finomabbra kellett állítani, hogy jó legyen a lefolyás. Ízre kellemesebb, savanykásabb ízvilág, kissé összetettebb ízek jellemzik, mint az összes előző mintát. Illata mustra emlékeztet, utóízében csipkebogyót érzek, kellemes, harmónikus. Eddig ez a legjobb minta nálam az első négyből, nagyon ízlik.
9 pont
 
5.       Minta
Ez pedig a 3. mintához hasonlít, de ízében nem éri el azt a színvonalat. Nekem ez már a széntabletta szint pörkölésben, nem az én világom; olajos ragacsos a darálóban, túl sokat nem kóstolgatom. Be is fulladt az első két adag, nagyon durvára kellett állítani a darálót. Átlagos kávé, nem kellemetlen, de semmi különös.
6 pont
 
6.       Minta
Hát ez valami eszelősen jó kávé. Már a tasak kibontásakor éreztem, hogy ez valami nagyágyú lehet. Úgy emelkedik ki a mezőnyből, mint jegesmedve egy alsótagozatos tornasorból. Fantasztikus illat, szép, egységes-egészséges szemek, nagyon eltalált pörkölés jellemzi. Tökéletes a sav-cukor egyensúly, se túl sok, se túl kevés. Ez az én kávém, ezt az ízt keresem mindenben. Ethióp kávéra tippelek, vagy valamilyen nagyon exkluzív termőterületre, ahol kivételes szakértelemmel és odafigyeléssel manufakturális módon termelik a kávét. Ritkán mondok ilyet, mert imádom a tejes italokat, de ezt a kávét bűn elrontani tejjel és/vagy cukorral. Ez risztrettónak, eszpresszónak ideális, minden nélkül. Legfeljebb a dupla risztrettóból készült flat white-nak tudnám ajánlani, ott még nagyon szépen átjönnek a csodás gyümölcsös, szépen definiált ízek. A pörkölés igazi mestermunka, ezt a zacskót az utolsó szemig elfogyasztottam, minden kortyot hosszasan ízlelgettem és kiélveztem. Nálam ez a kávé lesz a tesztgyőztes, hiányérzet nélkül adok neki 10 pontot.
10 pont
 
7.       Minta
Ismét egy sötétebbre pörkölt alannyal van dolgunk, ennek ellenére nem mondanám, hogy átlagos kávéról lenne szó. A lefőzött eszpresszónak nagyon kellemes marcipános-vörösboros illatjegyei vannak, és ez a vörösboros vonatkozás az ízében is beköszön. Ebből a kávéból egy világosabb pörköléssel igazán szép italt lehetne elővarázsolni, mivel az étcsokis-mogyorós klasszikus ízpáros mellett sok más, izgalmas utóíz is előcsalogatható. Úgy gondolom, ez egy nagyobb pörkölőüzem terméke, ami /véletlenül/ rátalált egy nagyon jó minőségű alapanyagra, de a pörköléssel inkább az átlagos felhasználókat célozták meg. Kár érte, de így sem rossz.
8 pont
 
8.       Minta
Világosabb pörkölés, igazi újhullámos, gyümölcsös kávé. Annyira nem jó, mint a 7-es, de ez is nagyon jó kávé.
9 pont"

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Spencer hill:
1.
Az első minta bontásakor nem a legkellemesebb illat csapta meg az orromat. Sőt, ha ez alapján kéne rangsorolni, akkor ez tetszett a legkevésbé. Füstös, gumis, tipikus „kávé illat”. Pörkölés színe sem valami egyenletes, van benne némi „kávé törmelék”, a szemek végei fekete foltosak, felületük fényes, de még nem olyan durván olajosak.  Hőmérséklet tekintetében az alsóbb tartományban lehetett rátalálni a megfelelőre, de gyakorlatilag számomra így sem volt értékelhető. Füstös, mokkás, keserű csokis íz jellemezte. Kicsi cukorral sem lett ihatóbb számomra. Próbáltam hosszabbra és rövidebbre is engedni, de nem javult a helyzet. Utóíze sem túl jó, ráadásul hosszan meg is marad. Nálam ez a „borzalmas, egy kortyot is nehezen tudok lenyomni” kategória.
2 pont
Képek: http://kepkuldes.imi...kp33aibh112.jpg
http://kepkuldes.imi...9lehemfz3wf.jpg
http://kepkuldes.imi...47bzl0s1sce.jpg
2.
Kis fellélegzésként ért a kettes csomag bontása, hogy szín alapján talán kicsit jobb lesz, de amikor kiöntöttem a tálba azért láttam, hogy itt is van ám szín kavalkád. Az előzőhöz képest világosabb pörkölés, de vegyesebb is. Van itt mindenből kicsit. Az egész mintában 1-2 férges szemet is találtam. Illatában elsőre a zsemlemorzsa jutott eszembe, aztán tovább szagolgatva az őrleményt is már a csokis nápolyi illata ugrott be. Nem volt kellemetlen. Illat alapján feltételezek néhány százalék száraz feldolgozású kávé jelenlétét a blendben, ami ízben is megmutatkozott, ugyanis van egy azokhoz hasonló fás, száraz, földes íze. Viszont időnként valami gyümölcsösség megmutatkozott a korty végén.  Ez nálam a határeset kategória. Iható, de nem választanám legközelebb.
5 pont
Képek: http://kepkuldes.imi...xm20j1s19zt.jpg
http://kepkuldes.imi...jbx2ffuomq9.jpg
3.
Ismételten egy erősebb pörkölésű minta, de ez még egy hangyányit az elsőnél is sötétebb és több helyen foltokban, vagy akár az egész szemet beborító olajkiválás is van. Szemek végén itt is megvan a sötét foltosodás, töredezett szem elvétve van jelen. Töredezett szemek itt is vannak. Illata tipikus füstös kávé illat. Túl sok izgalmat ez a kávé sem nyújtott ízben, talán egy fokkal jobb mint az 1-es minta. Utóíze nem valami tartós, de legalább nem olyan bántó, mint az elsőnél. Nagyon alacsony hőfokon volt iható, bőséges cremával jött le, kicsi cukorral kakaós irányba megy el.  Számomra ez egy „lenyelem, de nem kell több” kategória. Ennél lehet, hogy egy kicsit világosabb pörkölés jobbát tette volna.
3 pont
Képek: http://kepkuldes.imi...s7erz83bqki.jpg
http://kepkuldes.imi...rqrleu7cfx6.jpg
http://kepkuldes.imi...o4nvc8z31al.jpg
4.
Kibontás után nagyon bizalomgerjesztő szemeket láttam a zacskóban. Ez már egy jóval világosabb és egységesebb pörkölés, mint az eddigiek. A szemek nagyságrendileg egyméretűek. Illatában nem mutat sok izgalmat, kissé száraz füstös volt az első benyomásom, talán gabonás illatok közé tudnám sorolni.
Ez egy kellően testes ital, ami kezdetben egyszerűbb íz világot mutat, majd a végén jön elő a citrusosság, amit én grapefruitnak éreztem. Van az utóízében egy kis fanyarság, de nem kellemetlen. A kész italt szagolgatva nem mutatkozik meg a gyümölcsös jelleg. Nem rejt különösebb izgalmakat ez a kávé, aki kicsit ismerkedne a csokis világon kívüli kávékkal, annak ez egy jó kezdés lehet. Kipróbáltam rövidebbre véve is (kb. 25 gramm ital), úgy is finoman hozta a fanyar citrusosságot, nekem így ízlett a legjobban. Az értékelésem vegyes a pontszámhoz képest. Magamat tekintve egyszer jó volt elfogyasztani, de legközelebb nem választanám. Ha egy kicsit kívülről tekintem a dolgot, akkor ez egy jó nyitás lehet egy más íz világ felé aki még nem próbálta, így ajándék gyanánt jó lehet.
6 pont
Képek: http://kepkuldes.imi...1o27m526dw7.jpg
http://kepkuldes.imi...9xpchl25nne.jpg
http://kepkuldes.imi...afknbhjlnol.jpg
5.
Ez  a minta látszólag szintén a klasszikusabb íz világot képviselik. Ebből eredendően a sötétebb felé húz a pörkölése. Olajkiválást nem tapasztaltam, a babok felülete inkább olyan selyemfényű. Egy-két „katicabogáron” kívül törött szem nem volt. Illatában semmi extra nem volt. Füstös, hamus kávé illat. A kinézetből az volt az érzésem, hogy talán az íz kárpótol az illat miatt, és akkor jött az első csapolás…
Nos, a kávé pörkölési ideje i.e. 19…., egyszóval döglött. Az első csapolás alkalmával látszott is, így az ízekről is nehezen tudok nyilatkozni. Vizesen csobogott ki a szűrő alján, majd a végén tett rá egy kis cremát. Az íze lapos, füstös kávé íz. Nem sokat kínoztam magam vele.  
1 pont
http://kepkezelo.com...jily3acjq1j.jpg
http://kepkezelo.com...645jnbq2b81.jpg
http://kepkezelo.com...wp71wggknnu.jpg
http://kepkezelo.com...or88lv13qo0.jpg
 
6.
Már nem ért meglepetésként, de minden esetre nagy izgalommal nyitottam a várhatóan ismét világosabb pörkölésű kávé tasakját. Az illata már elsőre is nagyon tetszett, gyümölcsös kávét sejtetett. Többször bele szagoltam jó mélyen a tasakba és alapvetően az aszalt gyümölcsök illatát idézte fel bennem. A szemek tetszetős egységes világos pörkölésűek, törmelék és törött szem nincs.  Ízre nagyon bejött ez a kávé, harmonikus, kellemes ital. Kóstolgatás közben a kezdeti ízek kevésbé jellegzetesek, viszont annál kellemesebben vezette fel a végén megjelenő számomra bogyós gyümölcsöket idéző lezárást. Kicsit még az kék áfonya, ami beugrott. Kísérleteztem volna még vele, de sajnos nagyon gyorsan fogyott.
Egyszerűen nagyon bejött ez a kávé. Számomra ez a kifejezetten kellemes, és bármikor vennék belőle kategória
9 pont
http://kepkezelo.com...vtlb8jrfxhe.jpg
http://kepkezelo.com...bkxp69rsuwf.jpg
http://kepkezelo.com...f1l9f2mi3xb.jpg
http://kepkezelo.com...pkr3ln1gmrc.jpg
 
7. 
Ismételten sötétebb pörkölésű kávét rejt a tasak. Átvizsgálva a külcsínt, megállapíthattam, hogy alapvetően egységes, hibás-törött szem mentes a minta. Illata nem volt olyan kellemetlen, enyhén füstös, kakaós kávé illat. Egyéb izgalmat nem éreztem ki belőle. Ennél is az alacsony hő tartomány körül kellett keresni az igazságot, viszont itt a csapolásból az látszott, hogy ez egy frissebb pörkölésű kávé. Szépen, bőséges cremával érkezett a csészébe. A lefőzött italnak is egész kellemes illata volt, ízben az ehhez hasonló „páratlan” számú kávék közül ez ízlett a legjobban. A többi ilyen típust kipróbáltam kis cukorral is, hátha enyhít a nem tetsző ízén, de ez nem igényelt ilyen beavatkozást. Az az érzésem, hogy ez megért volna egy világosabb pörkölést. Értékelés tekintetében a határesettől kicsit több és egyébként meg kifejezetten kellemes.
6 pont
http://kepkezelo.com...04jwzmkv7e7.jpg
http://kepkezelo.com...9qjizkznxgl.jpg
http://kepkezelo.com...bkv4w48vghd.jpg
 
8.
Az utolsó tasak felbontása után látva, hogy ismét egy világos pörkölést látok, elkezdtem hosszasan a zacskó tartalmának illatát magamba szippantani. Elképesztően jó illata volt. Gazdag fűszeres, gyógynövényes illat fogadott. Elsőre, ami valahogy határozottan beugrott az a kamilla. Ez a későbbi nyitogatások után sajnos elillant és maradt a többi. Szép megjelenésű, határozottan világos egyenletes pörkölésű kávé, hibás szem nélkül. Szemek méretét tekintve az apróbbak közül való. Csapolás után a kész ital illatában már a gyümölcsök domináltak. Nagyon komplex, intenzív bogyós gyümölcsös ízek tomboltak a számban, a háttérben a azért fellelhetőek voltak a gyógynövényes íz jegyek is. Nagyon kellemes, izgalmas kávé. Rövidebbre véve a csapolást sem csorbult semmit az élvezhetősége, tömény íz orgia. Feleségemet kétszer is megkóstoltattam ezzel a kávéval, és mindkétszer elismerően bólogatott, úgy, hogy Ő alapvetően nem kávézik. Ezt a kávét az elejétől a végéig nagyon élveztem. Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi ez.
10 pont
http://kepkezelo.com...j366d3uqxi1.jpg
http://kepkezelo.com...s8dnlrzr5h0.jpg
http://kepkezelo.com...x4gjn0nedpw.jpg
http://kepkezelo.com...s0amu4zw4gq.jpg
 
 
Nagyon izgalmas volt ez a tesztelés, vannak amik igazi kedvencek lettek, ez a pontszámból látszik is. Kíváncsi leszek mik voltak a kávék. A nyolcas kávé nekem kicsit gyanús volt, hogy esetleg ez a jolly joker. Elsőre a Kochere ugrott be róla, de lehet, hogy csak véletlen.
 
Jó volt részt venni a tesztelésben.
 
Köszönöm
 
 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szabiakos:
1. tesztminta:
Elég egyenletlen sok a hibás és a megégetett szem, akad jó pár darab férges szem is.  Az alapanyagot meglátva nem vártam sok jót ettől a blendtől.  A szemek illata is elég dohos volt, kb a raktár végében lévő hulladékot kaparták össze. Tippre valami multi kávéja lehet.  Cuppingban még több rossz íz jött ki mint presszóban, úgy egyszerűen botrányos volt.  Presszóként a megfelelő hőfokkal valamennyit lehetett javítani, de még ígyis nagyon dominánsan érződtek a túlpörkölt, füstös keserű ízek. Savasságá kb semmi, utoízében is hosszan kitartó keserű égetett ízeket éreztem. Én semmiképp nem venném meg magamnak.  Hiában a 100% arabika tartalom, ettől az előző tesztben sokkal jobb kvkkal találkoztam .
pont: 10/3
2. tesztminta:
Na ez már kinézetben is sokkal jobb volt mint az előző. Szépen egységesen pörkölt szemek, hála égnek nem szétpörkölve mint az előző mintában.  Citrusok onnan is főként a grapefruit, bogyós gyümölcs, édes csokoládé és élénk boros savasság dominál ebben a keverékben. Cuppingban azért itt is lehetett ízhibát találni, de ez presszóban a normál lefolyást megcélozva egy nagyon kellemes citrusos kávét kaptam. Nekem alacsonyabb hőfokon ízlett a legjobban.
pont: 10/8
3. tesztminta
A harmadik minta egy viszonylag sötétebb pörkölésű kávé. A pörkölés és a babok minősége viszonylag egységes. Az íz viszont nem annyira. Füstös, gabonás kesernyébe hajló ízek jellemzik, savassága kb  0. Utoízét tekintve hosszan kitartó keserű íz marad a szájban. Ezt esetleg mérsékelni lehet alacsonyabb hővel, viszont eltüntetni nem. Kb olcsóbb A/R blend szintű kv. Egy hajszálnyit jobb az első mintától, de én magamnak  nem venném meg.
pont: 10/4
4. tesztminta
Végre megint egy  szép világosabb pörkölésű minta következett.  Nagyon kellemes illata volt a baboknak, és azok szépen egységesen lettek pörkölve. Fő vivőjegyei a csokoládés, mogyorós ízek erőteljes gyömölcsös citrusos lecsengéssel. Utoíze tiszta viszonylag gyorsabban lecsengő, kellemes ízt hagy a szájban.
pont: 10/9
5. tesztminta
Páratlan mintaként megint egy viszonylag sötétebb mintáról beszélhetünk. Sajnos ez a kv keverék hanyatlásnak és öregedésnek a jeleit mutatta. VST kosárral lehetetlenség volt szép normális lefolyást beállítani neki. Az IMS kosár úgy tűnik jobban megbírkózik egy öregebb mintával, itt legalábbis minden bizonnyal.  Sajnos a frissesség hiányában kicsit lapos lett a kávé,  nem volt teste gerince ami összetartotta volna. Viszont az 1,3-mas mintához képest ízében sok kivetnivalót nem találtam. Azokhoz képest nekem ez még ígyis jobban ízlett. Tejjel felöntve egy elég jó „csokistejet” kaptam. Furán fog hangzani, de összetenném a két kezem, ha egy ilyen kávét kaphatnék akármilyen random kocsmában, vagy cukrászdában,  ahol kb hasonló alapanyagokkal dolgozhatnak. Nem azt mondom, hogy otthonra megvenném,  de ez tűnt a legnormálisabb sötétebb mintának a tesztből.  Viszont egy frissebb mintát mindenképp megkostolnék ebből így erre 6 pontot tudok adni (Gondolom más a frisseség hiányában kevesebb pontot fog adni, de nekem akkor is jobbat sikerült húzni mint a többi viszonylag sötétebből a teszt minták közűl)
pont: 10/6
6. tesztminta:
Nagyon szép egységes pörkölés, finom illatot árasztanak magukból a babok, tökéletes keverék. Elég komplex savak és gyümölcsös jegyek jellemzik, háttérben enyhe csokis ízjegyekkel,  amit pid beállítással lehet csökkenteni, vagy növelni. Elég könnyen megtaláltam neki a szép lefolyást és hőfokot, amivel ezenfelűl érdemes volt játszani, az új ízek megnyitása érdekében.  Nem ragozom tovább nagyon ízlett.
pont: 10/10
7: Talán az egyik legsötétebb keverék. Ez az ízén is erőteljesen érződik. Akármit csináltam nem tudtam megszelidíteni a bántő keserű ízeket. Nagyon könnyű volt megégetni ezt a kávét.  Egyáltalán nem éreztem a komplexitást, savassága semmi, utóíze sem hagyott sok jó érzetet a számban.  Nekem ez ízben nagyon gyenge volt.
pont: 10/4
8:
Nekem ez volt a kedvenc kávém ebben a körben. Hibátlan szemek, nagyon szép egységes a pörkölés. (Tippre van benne afrikai kávé talán kenyai vagy etióp) Sajnos eléggé mellélőtem az elején a daráló  beállítással, mert extra finomat kért így keveset tudtam belőle fogyasztani. De azok a shotok eszméleteln komplexek voltak. Nagyon finom bogyós gyümölcsös-boros savassága volt, önmagában is nagyon édes, ahogy megittam kedvem támadt újjabbat húzni.
pont: 10/10

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Pi61:
A tesztet a PID-elt, réz felsőszűrős,előáztatás funkcióval spécizett 2014-es Gaggia Classic-cal, karjában Reneka szűrővel végeztem. A karos La Pavoni Professional gépemen is végigfuttattam a mintákat, és úgy tűnik, ezen a gépen nem jönnek úgy ki a különbségek, mindent összenyom egy közepes elfogadhatóra: A savasnak véltek nem annyira savasak, A keserűek inkább csokisabbak, de minden egyformán, a gyümölcsös ízek alig nyomokban érezhetőek, eltűntek az apró finom aromák.
 
1.
Elsőre elég keserű, volt, mindenféle kv illat nélkül. 1,5 fokkal csökkentve a vízhőmérsékletét, a keserűség csökkent, étcsokoládés lett, némi narancsos utóízzel. Kár, hogy kv íz nem jött elő, de így sem rossz. Pont: 5  
 
2.
Ez  már hasonlít kv-ra, illatában és ízében, citrusos utóízekkel, de semmi különleges. Sajnos pont ez fogyott el leghamarabb, mert ennél váltottam az egyes darálásra, illetve a dupla szűrőre. Pont: 5
 
3.
Ez az egész sötétre pörkölt bab meglepett. Már az alap 91 fokon sem volt keserű, hanem tömény csoki íze volt, mellette egy furcsa íz, amit elsőre nem tudtam hova tenni.. Csökkentve a hőmérsékletet aztán előjött a bonbonmeggyre emlékeztető aroma. Pont: 9
 
4.
Elsőre nagyon savasnak, még tejjel is ihatatlannak találtam. Sok próbálkozás után, kiderült, hogy az eddigi legmagasabb, a gyáriéval megegyező hőmérsékleten adja a legjobb főzetet: Citrusos, pörkölt magvas ízek, akár egy müzli. Nagyon szűk hőmérsékleti sávban kaptam belőle ihatót. Emiatt  Pont: 6
 
5.
Ez is egy csokis típus, de kicsit savasabb, de nem gyümölcsös, kevés kv aromával. Pont: 3
 
6.
Ennek a pörkölése olyan, amit szeretek. Ez lehet  a PID nélküli gépek favoritja, mert a GC gyári hőmérsékletéhez közeli, 93 fokon adta a legjobb mogyorós ízt, tejjel is nagyon kellemes volt. Pont: 8
 
7.
Ez a sötét pörkölésűek közül szintén a kedvencem: a legfinomabb étcsokoládé íz egy kis sárgadinnye aromával megbolondítva. Pont:10
 
8.
Ez kellemes kv illatú, enyhén savanykás, csokoládés utóízzel. Pont: 8

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


GAgyiXyXy
1.     kávé minta
2017. január 9. Felbontáskor gyorsan szétporcióztam. Illata semmi különös, de elég erős kávé illat nem büdös (mondjuk kicsit náthás vagyok, de kifelé megyek belőle). Az intenzív, már-már tolakodó illat számomra nagyon frisset jelentene, pedig ez legalább 10 napos, ha nem több. A porciózás közben már nem volt tolakodó az illat. Azt látom, hogy ez valami keverék lehet, mert nagyon eltérő méretűek a babok. A pörkölése nekem elég sötétnek tűnik, nem az közepes ami nálatok. Sok benne a hibás, fél, törött. Csúnyának nem mondanám, legalábbis a boltiakhoz képest nem, de az álatalatok forgalmazott eddig látott babokhoz képest nagyon nem szép. Legalábbis nekem nem tetszik.
Kimértem az első 14g kávét, le is fényképeztem. Darálón nem állítottam. Első csapolás 54mp <60ml. Azért bele kóstoltam, ment a csapba, megégett grrrr. A pogácsa viszont szúrós, kellemetlen szagú volt.
Másodikra lazítottam a darálón fél fordulatot, ugyanúgy 14g, 30 mp alatt éppen majdnem 50ml, de 5 mp-nél indult meg. Nem volt szép a lefolyás,fakó sötétbarna, inkább fekete, nem az az aranybarna. Crema sem volt az az igazi. Egy korty, nem volt finom, ment a lefolyóba. Pogácsa nem csatornás, de ennek sincs jó illata, picit szúrós.
Harmadik dupla, 14g, darálón negyedet könnyítettem. 32 mp 60ml lefolyás valamivel szebb, barnább, crema nem nagyon jön nekem. A pogácsa nem csatornás, nem égett a széle sem, mintha megszűnt volna a szúrós szag.
Mivel nem tizedes mérlegem van, 14-et rakok, utána leszedem 13-ra, majd visszateszem a felét. Így is 14-et mutat a mérlegem, akkor kb. >13,5 és <14,5 g kávé van benne.
Ez már a negyedik húzás 27-28 mp 60ml. Miért nincs szép cremám? Nekem nem jön. Megkóstolom, kortyolom felét, de én keserűséget érzek csak. Eddig ez a kávé nekem nem ízlik. Mintha lenne benne robuszta. Most, míg írom érzem a kellemetlen keserű utóízt.
Majden fele oda van, de az eredmény kinézetre sem tetszik. Segíts, mit rontok el?
Pénteken folytatom ezzel.
2017. január 13. péntek. Még mindig 1-es. Két duplát sikerült még húznom és mondhatom, mindkettő tűrhető jó lett. Most, hogy mégegyszer jól megnéztem, több túlpörkölt babot is láttam és tényleg elég törmelékes. A kosár 15-16g-vel, daráló állás maradt. Hétfő óta „pihent” a kávé, az a bántóan keserű íze nem volt már bántó és az utóíze sem volt kellemetlen, -bár az tartós- sőt a pogácsának sem lett szúrós szaga. Egész tűrhető, bár nekem még mindig keserécske és nekem nem jön a crema ahogy várnám. Én más ízjegyet nem találtam. 1 adag maradt, ment a frigóba, mert a végén rangsorolni akarok majd. Jöhet a 2-es minta.
6pont
 
2.     kávé minta
2017. január 13. péntek. Felnyitáskor nem csapott meg semmi tolakodó illat, lágy kellemes kávéillata volt, de ehhez bele kellett szagolnom a zacsiba. Alig volt illata. Szemre egészségesebb mint az 1-es, pörkölése világosabb és egyenletesebb. A babok jól elkülönülnek, 7-8 féléből lehet. Őrléskor kellemes, de visszafogott illata van. Ez szemre szebb mint az 1-es. Na nézzük a kávét. 15-16g a szürőbe.
Elsőre nagyot tekertem a freddin, majdnem be is fulladt. Nem tetszett a produktum, belekóstoltam, azután ment a csapba. Másodjára negyedet nagyítottam a darálón. Tökéletes lefolyás, szép crema. Illata kellemes, semmi különös. Állaga szép, íze érdekesebb mint 1-es. Elsőre enyhe sav, ami gyorsan átmegy keserűcsokiba, utóíz is csokis (azt hiszem ezt nevezitek Ti így). Ez a kávé kezdőbarát, nálam már jó pont, hogy a következő csapolás is remekre sikeredett. Akkor hosszabban hűtőcsapoltam és 5mp-t előáztattam. Tompult, vagy inkább simult az elején a savas íz és erőteljesebb lett az étcsoki. Ugyan ízorgiát nem okozott, de finom a kávé. Holnap folytatom.
Január 14-e, átjött barátom. Megkínáltam a 2-es mintából. Nem volt túl lelkes. Kért egy rendes kávét, ami nem ilyen savanyút. Elromlott az ízlelésem? Ez a kávé nem savanyú, az tutti! Nejemnek is ízlett, vele is kóstoltatom mindet. Szerintem ez egy iható kávé, bár túl sok-sok pénzt nem adnék érte. El is fogyott, mert ráértem, kortyolgattunk. Mindig szép kávét húztam belőle, ez nálam jó pont.
7pont
 
3-as minta
2017. január 15. Felnyílt a 3-as versenyző. Kellemes, de erőteljesebb illat csapta meg az orromat, mint a 2-es, nem olyan tolakodó mint az 1-es volt. Határozottan kellemes. Pörkölése erősebb mint a 2-es, de világosabb mint az 1-es. A babok nagysága, formája nem olyan szembetűnően eltérő mint a 2-es mintában, mintha a pörkölése is egyenletesebb lenne. Vannak benne kirívóan nagyobb szemek, ránézésre maragopuya vagy mi a neve. Egyenletes minőség, persze ebben is van törött.
Darálón nem állítottam, mennyiség 15g, na gyerünk. Imádom a frissen őrölt kávé illatát. Egyengetés, tamperelés. Első lefolyás 33mp, de egyenletes, nem fullad. 5mp után indult meg. Látszatra tesztetős, illata semmi különös. Az íze….elsőre villámként hasít a savanykás íz, amely abban a pillanatban tovaszáll, hogy villámként hasítson egy kesernyés íz, amely szépen tompul és valami érdekes összetett, de annál kellemesebb ízbe megy át. Ez a kávé valami fantasztikus! Első kettő nálam a fasorban sincs. Gyorsan húzok még egyet, jól éreztem-e, de lazítok a darálón egy leheletnyit. Lefolyás megint 33-34mp, persze, mert a darálón nem lazítottam nagy igyekezetemben. A kezdeti villámlások után az a komplex íz, valami nagyon érdekes és finom és jó. Ezt a kávét megjegyzem, remélem elérhető áron van. Nálam eddig ez a KÁVÉ. Alig várom a holnapot, ma már többet nem ihatok.
2017. január 19. 17g alig folyik le, kár érte, pedig szép, de így keserű. Tudom én rontottam el. Viszont 16g-al újra éreztem azokat a villanásokat, normális elfolyás. Nekem tetszik ez a kávé.
9pont
 
4-es minta
2017. január 23. Kinyílik a 4-es, eddig a legfinomabb, de nem erős illat, gyönyörű, egyenletes világos pörkölés. A babok gyönyörűek, sehol egy törött, egy férges, pedig jól átnéztem, mert nem hittem a szememnek. Az egész olyan harmónikus kinézetre, a babok fajtái csak méret és forma alapján különíthetőek el, de alig észrevehetően. Ez kinézetre is prémium kávé. Na nézzük mit tud.
Elsőre 17g próbálok belepasszírozni a kosárba, kicsit túl toltam, alig akar megindulni, vékonyan csordogál, de sokáig folyik, 50mp az 50ml. Belekóstotlam, sajna megy a csapba. Mérges vagyok magamra. 16g-vel már jól működik, nálam a 25+ mp és 30ml nyerő az ízlelőbimbóimnak. Alatta nekem tömény. Ez így jól sikerült, szép, testes crema. Erőteljes, de nem bántó savasság az elején, ami ha tartom a nyelvem elején érdekes édesség jelenik meg mellette. Érzem én ezt a komplexitást, de nem ájulok el tőle. Ehhez én kevés vagyok, ez a kávé (még) nem nekem való, mert nem tudom értékelni. Egyszerű ember vagyon én kéremszépen. Mindennek ellenére ez a kávé kiemelkedik a többi (előző 3) közül. Látom, érzem, ízlelem benne a lehetőséget, ez egy brutál jó kávé lehet. Próbálok egy szimplát is, hátha az érthetőbb lesz számomra. Ez így, mintha más kávét innék. Olyan erőteljes meggy ízt produkál az egyébként nem túl szép lefolyás, hogy csuda. Ezt duplával újrahozom, lazítok a darálón, még jobban figyelek a tömörítésnél. Így már ízlik, érezhetően csökkent a savassága, és egyértelműen meggy íz. De crema nem sok, nem szép. Húztam még egy duplát, 16,5g, hajszálnyit eresztek a darálón. Fel is írom. Így finom. Enyhe mérgezést kaptam azt hiszem, de megérte.
10pont
 
5-ös minta
2017. január 28. A csomag nyitásakor semmi különös, úgy kell beleszagolnom, de kávéillata van. Kimérek 17g-t, nézegetem, teljesen átlagos, van benne törött és férges is, nem sok, de észrevehető. A babok színtelenebbek „szárazabbak” mint mint a 4-es, de szerintem a többinél is.
Fényképeim nem adják vissza sajna. Darálok, egyengetek, tömök. 18mp alatt lezubog. Ajjajj! Mi van itt kéremszépen? Daráló nincs elállítva, 4-es kávé ment rajta tegnap. Húzok rajta rendesen, hátha. Sokkal jobb lett, de nem az igazi. Gyorsan szőkül. Ízre nem rossz, de nincs benne semmi észrevehető, szerethető. A pogácsának viszont határozottan csoki illata van. Hűtőcsapolok, így sincs semmi extra. Próbálom melegebben, ráfűtök, semmi változás nálam. Crema alig, az is szőke. 18g, alig fér, csöpörög, de semmi változás. Mindezeke ellenére semmi bántó íz, a kávé iható. De jellegtelen, tömegkávénak tűnik nekem.
Egész nap ezt isszuk, vendégemnek nagyon ízlett, Kedveském „nem rossz, de az előtő jobb volt, mert azolyan olyan érdekes”. Ennek örülök. Ez egy szürke hétköznapi kávé. De azért elfogyott maradéktalanul, nyomtalanul.
6pont
 
6-os minta
2017. január 29. Nyitáskor kellemes mogyoróillat csapja meg az orromat. A pörkölése egyenletesen szép világos, a babok épek, egészségesek, sehol egy törött, egy férges. Gyönyörű ez is, mint a 4-es. Kinézetre az 5-ös elbújhat, ez más liga. Egy újabb prémium kávé került a kezembe szerintem, bár itt a babok mérete sokkal szélesebb skálán mozog, jól elkülöníthetően, de akkor is szép. Sokat várok tőle, mint a 4-től. Kétszer húztam belőle eddig, mindkét esetben finom, nagyon finom volt a kávé, de az a mogyoró illat ízben nekem jött vissza eddig, pedig kerestem. A pogácsa viszont szintén mogyoró illatú volt. Szóval benne van ebben, több van ebben, csak ki kell hozni. Csak nem akar kijönni az a mogyoró, pedig akárhogyan is szaglászom a kávét és a pogácsát, ott van az. Ízlik, finom, de nem az igazi és ez nem kávé hibája. Egy adagot eltettem, mert ebből a kávéból sem sikerült kihoznom ami benne van. Tudom. Majd ha eláruljátok a tuttit, előveszem.
      9pont
 
7-es minta
2017. január 30. Felnyitom, erős „igazi” kávillat, de nem tolakodó mint az 1-nél. Pörkölése sötét, akár 6-ot látnám csak jóval sötétebben pörkölve. Van benne törött, férges is, de nem feltűnő, inkább alig, a hibahatáron belül. Szóval jól néz ki, szemre tetszetős ez is.
Elsőre eltaláltam mindent, a lefolyás olyan mint a videókon. Ennek nagyon örülök. Szép, testes crema, hibátlan kinézetre. Számomra ez is pluszpont, ezzel tudok villogni. Barátomnak biztosan ízleni fog. Nekem annyira nem jön be jelen állás szerint, íze klasszikus olaszosan keserű. Nem bántóan de mégis kicsit túltolva. Ezzel most játszom egy kicsit a hőfokkal, már amennyire én tudok. Hátha sikerül a keserűt átváltani csokira, mert arra számítok. Alacsonyabb hőfokon, már sokkal kellemesebb, klasszikus „csokibomba”, ahogyan Te írnád. A szimplák is jól működnek ezzel a kávéval, ami szintén előny. Ez egy kezdőbarát, klasszikus ízvilágú kávé, nekem tetszik, de egy kis „csavar” jót tenne neki. Reggeli ébresztőnek kiváló lehet. És nem csalódtam, ez egy tipikus napindító kávé. Szép és egyben markáns, karakteres. Feébred tőle az ember.
9pont
 
8-as minta
2017. január 31. Nagyon kellemes illata van nyitáskor, amit sajna nem ismerek fel. Szaglászom, de nem megy. Ez egy olyan világos pörkölés, amelyeben úgy látom, hogy a különböző babfajták is más árnyalatúak. Ez egy turbómix. Az illata az nagyon ott van. Első csapolást kicsit túltoltam, túl lassúra sikeredett, nem is lett szép. Azért belekóstoltam, grrrr. Bármit csinálok, olyan az íze mintha ecetfa terméséből lenne. Bántóan savanyú, ihatatlan.
Béla ez a 8-as nagyon kitol velem. Reggel a 7-ből ittam egy istenit, azóta most az előbb sikerült lazábbra, hosszabra engedve inniom a 8-asból, de azt is szégyen szemre egy cukorral. Viszont így az őrült svanyú íz átment valami gyümölcsbe, amit nem tudok mi lehet, így iható. Számomra ez a kakukktojás. Mit csinálok rosszul? Hűtő/fűtőcsapoltam is, mindent próbáltam, dez savanyú. Szimplákat is próbáltam, semmi.
Mostmár segíthetsz, ma ellőttem az összes kávét, egy duplára való még van ebből. Csinálom a pontozást. Lehet nagyon mellélövök, de a véleményem nem változik ez irányba. Az egyszerű kávék valók nekem na.
5pont
 
 
 
1
férges, törött sok
tolakodó
sötét, van túlpörkölés
Kesernyés
nem ajánlom
6000 Ft
6pont
 
2
szép, kevés törött
kellemes
világos+, közepes-
csoki
ajánlom, kezdőbarát
8000 Ft
7pont
 
3
nagyon szép
kellemes
közepes
érdekes, változó
ajánlom
9000 Ft
9pont
 
4
gyönyörű
nagyon finom
világos, homogén
meggy
ajánlom
10000 Ft
10pont
 
5
átlagos
alig
világos+
semmilyen
szódával elmegy
6000 Ft
6pont
 
6
szép, kevés törött
mogyoró
világos
mogyoró
ajánlom
10000 Ft
9pont
 
7
erős, de finom
közepes
klasszikus csokibomba
ajánlom kezdőbarát
8000 Ft
9pont
 
8
világos/vegyes
savanyú
kakukktojás, nem ajánlom
8000 Ft
5pont

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Katoci:
1. Kávé:
Gyenge kezdés után szépen feljött. Bontás után rögtön megcsapta az orromat a hamisítatlan "kávészag". Ez valamint a sok töredezett szem (férges, lyukas nem nagyon van) miatt nem gondoltam volna, de a hőfokot kellően alacsonyan tartva 1:2 arányt belőve egész finom, krémes eszpresszót kaptam, amiben klasszikus kakaóporos ízek domináltak, savak nyomokban sem fellelhetők, de a bántó keserű íz is eltűnt. A hőfokot emelve azonban gyorsan megégett, keserű lett, és a kakaós alap íz is eltűnt. PID nélkül emiatt talán nem annyira jó ötlet. A darálót az átlagnál picit finomabbra állítva feneketlen karral is mintaszerű lefolyást produkált, bőséges cremával. Mindennapi kávénak talán túl egysíkú, de bőven iható. Pontszám: 5
 
2. Kávé
Csomagot bontva sokkal ígéretesebb kép fogadott, mint az előzőnél. Szép egyenletes barnára pörkölt szemek, kevés töredezett babbal, és az illata is sokkal biztatóbb volt. Viszonylag könnyen meglett a darálón az optimális beállítás, nem kellett jelentősen eltérni a szokásos espresso állástól. Feneketlen karral készítve végig szép lefolyást kaptam, elvétve 1-1 spricceléssel, nem mutatta túl öreg kávé jegyeit. Átlagos hőfokon hozta talán legjobb formáját, de itt is inkább egy citrusos (nem citromos) savasság dominált, számottevő komplexitás nélkül. Keserű, kellemetlen ízek csak magasabb hőfokon jöttek elő, kifejezetten alacsonyra véve pedig nagyon ellaposodott, de viszonylag tág határok között élvezhető maradt, így PID nélküli gépen is jó lehet a végeredmény. Bár összességében jobban ízlett mint az előző, ez leginkább személyes ízlésemnek köszönhető, szinte ugyanannyira egysíkú, komplexitást nélkülöző italt sikerült belőle készíteni. A kevésbé töredezett szemek, meg a kevésbé toleráns világos pörkölés mellett is élvezhető végeredmény miatt több pontot kap mint az előző, de nem sokkal.
Az előző tesztben simán dobogós lett volna, de ebben a mezőnyben sajnos nem volt rá reális esélye.
Pontszám: 7
 
3. Kávé
Egy újabb sötét pörkölésű „olaszos” kávé. Zacskót kibontva szép egyenletesen sötétbarnára pörkölt szemek láthatók. Az illata is ennek megfelelő, de nem bántó. Olajkiválás a szemeken még nem látható. Töredezett szem kevés van, foltos, férges szemet nem találtam. Átlagosnál finomabb darálást igényelt, espressoként elkészítve feneketlen karral szép egyenletes lefolyást mutat, bőséges cremával. Az elkészült ital hozza a kötelezőt, de az izgalmakat itt is nélkülőzni kell. Kellően testes, kakaóporos alapon főleg a hőmérséklet emelésével füstös ízek is megjelennek, de kellően alacsony hőfokon még nem bántóak, inkább kiegészítik a kakaós alap ízt, svakat itt sem találunk, talán egy kis fűszeresség fellelhető a háttérben. A hőfokot emelve ez is gyorsan megég, füstös, keserű lesz, pid nélkül valószínű ez sem lesz jó. Durva hibáktól mentes klasszikus kávé, ami mindennapi fogyasztásra nekem annyira nem jön be, de az Olasz espresszó kedvelőinek jó választás lehet. Pontszám: 7 (alá)
 
4. kávé
Ha röviden szeretném jellemezni, akkor csak annyit írnék "Na végre" 
A zacskót kibontva szép egyenletes kp barnára pörkölt szemek, kellemes gyümölcsös illat. Így már a kezdetektől sokat vártam ettől a kávétól, de az elején csalódás volt. Nem volt rossz, de valahogy nem volt az igazi, míg ki nem próbáltam a szokásosnál lényegesen magasabb hőfokon, ott aztán kinyílt szépen, átlagosnál kicsit finomabbra darálva. Maga a kávé elképesztően gyümölcsös, komplex, mondhatni benne van egy egész gyümölcskosár. Talán a mazsola lenne az, ami elsőre beugrik róla. Gyanítom, hogy van benne nem kevés kolumbiai kávé, ezeket az ízeket leginkább a kolumbiai kávéknál éreztem. Lecsengésében egy mogyorós, csonthéjas íz van masszívan jelen, ami mondhatni kerekké teszi az egészet. 1:2 arányban volt nálam a legjobb, de kicsit hosszabbra engedve is élvezhető, rövidebbre véve viszont már túl tömény számomra. Pontszám 9
 
5. Kávé: A zacskót kibontva szép egyenletesen a közepesnél egy árnyalatnyival sötétebbre pörkölt szemek tárulnak a szemünk elé, ami rögtön bizalommal tölti az egyszeri kávérajongót, illata azonban semmi. A zacskóba beleszagolva sem érezni azt a kellemes illatot, ami a frissen bontott közepes pörkölésű kávékat jellemzi. A daráló átlagállásán szinte átzubogott a kávé, majd jó darabig bármit tettem 6 baron jött le a megfelelő adag. Végül sikerült megtalálni a megfelelő beállítást, de sok köszönet ebben sem volt. Sűrű fekete levesként indul, csak kb. a félidőtől jelenik meg egy vékony világosbarna crema, ami a hőfok emelésével is híg tejeskávé színű marad, pedig a kávén érezni, hogy már keseredik nagyon, a lefolyás meg már a 10. másodperc előtt idegesen táncol. A megfelelő hőfokon (közepes hőigény) egy testetlen talán tejcsokira emlékeztető ital sejlik fel, de igazán jót inni nem sikerült belőle. Ha tippelnem kéne akkor azt mondanám, hogy egy erősen Brazil alap arabica túlsúlyos kávé, kellő frissesség esetén talán hibája sincs kiemelkedő, de sajnos nem élte túl a pörkölés óta eltelt időt. Amiért érdekes a jelenség, hogy egy szép egyenletes pörkölés, viszonylag világos is ami a bolti tömegkávé ellen szól, de kézművesből nem gond frisset szeretni ez viszont nem az, így talán mégsem kézműves kávé. Kár érte, sokkal több van ebben a kávéban, simán a középmezőny elején végezhetett volna, így azonban értékelhetetlen.
Pontszám: nincs, döglöttnek tűnik
 
6. kávé
Csomagot kibontva szép egyenletes világosbarna pörkölésű szemeket látunk, és rögtön megcsapta orromat egy nagyon kellemes virágos, fűszeres illat, ami bizakodásra adott okot. A darálót is viszonylag könnyen be lehetett állítani, kp állás körül hozta az ideális lefolyást (14:28g). Közepes hőigényű, de kisebb eltérést még jól tolerál, élvezhető marad, igazán keserű csak nagyon magas hőmérsékleten lesz. Lassan vége a tesztnek, de öregedés jelei nem nagyon jelentkeztek, szép egyenletes lefolyást kaptam. Ízében döntően gyümölcsös ízjegyek dominálnak, nagyon finom, kiegyensúlyozott kávé. A 4.-el sokáig küzdött az aranyért és nálam végül vitte is. Pontszám: 10
 
7. Kávé
Egy újabb klasszikus. A szemek pörköltsége közel egyenletes, sötétbarna szemek, de még olajkiválás nélkül. A zacskó bontása után kellemes "kávéillat" csapta meg az orromat. Átlagnál kicsit durvább darálást igényelt, a hőmérsékletet kellően alacsonyan tartva 1:2, 1:2,5 aránnyal is finom klasszikus ízvilágú kávét kaptam. A többihez hasonlóan ebből is feneketlen karral készült a kávé, szép lefolyás érhető el bőséges cremával. A kávé íze hozza, amit a zacskó bontása után gondoltam, finom kakaós-étcsokis ízek, sajnos ezzel ki is merült a dolog. Egy kis "izgalom" némi fűszeresség simán a teszt legjobb klasszikusává repíthette volna, de ez nem volt meg. Magasabb hőfokon megég, keserű lesz, PID nélkül ezért nem ajánlanám. Pontszám 6
 
8. Kávé
Szép világosbarna pörkölés, bontás után minimális illat érezhető csak. A darálóval, hőfokkal bárhova mentem, kezdetben crema nélküli fekete leves jött, majd a végén jelent meg egy kevés vajszínű vékony crema. A lefolyás viszonylag gyorsan egyenetlen, táncoló lett, feneketlen karral bármit tettem beterítette a konyhapultot annyira spriccelt szanaszét. Az íze is testetlen, savanyú lett, de a háttérben felsejlett némi gyümölcsös, barackos íz, de csak halványan a harsány citromlé mögött. Az illat és a rejtett ízjegyek miatt szinte biztos vagyok benne, hogy ez a kávé sokkal jobb volt fénykorában, vsz. jelentős mennyiségben tartalmaz etióp kávét, de jelen formájában értékelhetetlen (és ihatatlan is). Pontszám: döglöttnek tűnt, de mivel mindenki áradozott róla visszaküldtem a szervezőnek, aki szép lefolyás mellett finom kávét kapott, így a hiba valahol nálam lehetett, de nem találtam meg, így sajnos pont sem jár

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


azazati:
 
Pontokbaszedve itt küldöm a tapasztalataimat...
(a La Spaziale gépemmel még nem tudok normális shotokat készíteni lévén 100ml/10mp a vízhozama... így egy csomó félresikerült lefolyást eredményezett a teszt, ezt mindenképp hozzá kell számítani, sajnos a szűkítőbeépítést nem tudtam ezidő alatt megoldani)
tehát nem tudtam minden kávéra "ráállni" technikailag.
_________________
1.számú zacskó:
 
Bontásnál majdnem bántó, túlpörkölésre utaló illatok! Egyenletes de mindenképp sötétebb pörkölés, nekem ez a még 'határeset' tónus.
Eltérő méretű szemek melyek kis százalékán olajos kiválás látható.
Az átlagosnál finomabb darálás és lassú lefolyással tudtam számomra értékelhetőt készíteni. 
Klasszikus íz, gyümölcsösséget nem találtam benne.
5 pont
_________________
2.számú zacskó
 
Elő bontás kellemes illattal fogad, a pörkölés is szép! Vegyes, peaberry szemekkel tarkított blend, olajos kiválásnak nyoma sincs, biztató...
Szép krémes lefolyás, kellemes narancsos, grapefruitos ízjegyeket véltem felfedezni benne.
7 pont
 
_________________
3.számú zacskó
 
Sok olajkiválásos szem,
Klasszikus vonal kevés marcipános mogyorós beütéssel.
5 pont
 
_________________
4.számú zacskó
 
Világosabb és friss pörkölésnek tűnik, olajkiválást sehol nem láttam rajta.
Friss pörkölésre utaló vad, savas íz, ezt én pihentetném még... Az adag legvégére tudtam csepegős lefolyással értékelhetőt készíteni és felfedezni ígéretes ízeket.
6 pont
__________________
5.számú zacskó
 
Egyenletes pörkölés, vegyes szemek elvétve olajkiválással. Ez is egy klasszikus kávénak tűnik nekem, talán erre is ráférne kis pihenés?
5 pont
__________________
6. számú zacskó
 
Szép pörkölés ami bontásra és első próbára is is elég frissnek tűnik. Az eddigiek közül kitűnik gyümölcsösségével!
8 pont
 
__________________
7. számú zacskó
 
Közepestől sötétebb pörkölés enyhe olajos kiválásokkal...
Klasszikus rumos, csokis ízvilág.
6 pont
__________________
8. számú zacskó
 
Világos pörkölés, feltűnően sok peaberry szem.
A 6. számú kávéval karöltve ez a kettő a kedvencem a csoportból!
Talán ez még a 6-ostól is intenzívebb gyümölcsbomba.
9 pont

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Vinkler:
1.     Minta
Kibontás után az illat nem győzött meg. A szemeknek különböző mérete és pörkölése, van elég világos és sötét is. Rengeteg a törött, sérült szem. Az őrlőbeállítás elég nehezen ment. Végül a 9-es fokozat vált be leginkább. A kávé elég sötét lett. Ízében eleinte némi gyümölcsösség felfedezhető, de leginkább valami kesernyés íz dominált, utóízét is a keserűség határozta meg. Tejjel a kesernyés íz némiképpen lágyul ugyan, de a kesernyés utóíze megmarad. Valami nagyobb cég, nagy mennyiségben forgalmazott kávéjára gondolok. Nem hiszem, hogy vásárolnék belőle.
Pontszám: 5.
 
2.     Minta
A kávészemek szépek, méretük viszonylag egységes, de a pörkölésük eltérő, tarka képet mutat. Kevésbé olajos, mint az első minta esetében. Illatában a friss széna illata köszön vissza. –az őrlő beállítása nagyon könnyen ment, végül a 7-es fokozat vált be. Az elkészített presszó eleinte gyümölcsös jelleget mutatott, lecsengése csokoládésabb íz világba vitt. Elég komplex ízeket sikerült kicsalogatnom belőle. A citrusokon kívül sárgadinnye, zeller és karalábéra emlékeztető ízek is megérkeztek a kóstolás végére. Nagyon kíváncsi voltam, hogy tejhabbal mit mutat, de sajnos nem egészítette ki az ízét megfelelően, a gyümölcsös jelleg dominált. Ezt a kávét már ajánlanám másnak is, nekem a tejjel való barátságtalansága miatt kicsit veszített értékéből, ettől eltekintve tetszett. Abba a kategóriába tartozik, amit megvennék.
Pontszám: 7
 
3.     Minta
Ez a minta ismét egy sötétebb pörkölésű kávé volt. A kávészemek eltérő méretűek és szép számmal akadtak benne törött darabok is, a pörkölésük viszonylag egyforma. Illata elég fűszeres, karakteres. Az őrlőbeállítást könnyen sikerült megtalálnom, 8-as fokozat lett a befutó. Az elkészített presszó elég csokoládésra sikeredett, enyhe kesernyés ízzel, de lecsengése kifejezetten kellemes volt. Tejjel nálam kiváló elegyet alkotott, kifejezetten kellemes volt tejjel fogyasztani, mondhatnám, hogy jól áll neki a tej lágyító karaktere, de abba belesimulva, kiegészítve azt egy új íz világot hoz létre. Eleinte nem voltam túl bizakodó, de a kóstolás során egyre jobban megtetszett. Ezt a kávét szívesen venném.
Pontszám: 8.
 
4.     Minta
Közepesen pörkölt versenyző, eltérő méretű szemekkel, kellemes illatokkal. Itt is könnyű dolgom volt az őrlőbeállítással és itt is a 8-as fokozat lett a befutó. Elkészítve kellemes citrusokkal egyáltalán nem tolakodó, kifejezetten frissítő, kellemes kávé lett a végeredmény. Tejjel egész jó elegyet képez, de a citrusos jelleg karakteresebben megmarad, mint az előző kávé esetében. Ez is az ajánlott kategóriába esik, vásárolnám.
Pontszám: 8
 
 
5.     Minta
Ismét egy sötétebb pörkölésű, viszonylag homogén minta. A szemek rendben vannak, illata elég visszafogott. Az őrlő beállításával próbálkoztam többször, mert azt hittem valamit elrontok, de nem. Végül a 7-es állás bizonyult a legjobbnak. Elkésztve egy elég híg, mindenféle karakteres íztől mentes olyan „semmilyen” kávét sikerült készítenem kevés cremával. Tejjel készítve sem lett sokkal jobb a helyzet, utóízében ekkor némi kesernyés íz terjengett. Kezdeti bizakodásom az idő előrehaladtával elszállt, s végül a köszönöm, nem kérném kategóriába került, nem venném meg.
Pontszám: 5.
 
6.     Minta
Az egyik kedvencem lett. Számomra ez a teszt győztese. Szép szemek, közepesen pörkölve. Finom, kellemesen fűszeres illat. Könnyen megtaláltam az őrlő beállítását is, 8-as fokozat. Elkészítve egy komplex íz világ fogadott. Kellemesen gyümölcsös, a szokásos citrusok mellett sárgadinnye és kiwi ízét véltem felfedezni benne.  Lecsengése kellemes, harmonikus. Tejjel készítve kiváló elegyet alkotnak. Nem marad meg a karakteres citrusos savanykás íz, beleolvad a tejbe, annyira karakteresen, amennyire kell. Szuper! J Kifejezetten kedveltem, ezzel eljátszottam volna még a hőmérséklettel is, ha lehetne. Abszolút ajánlott kategória, vásárolnék belőle.
Pontszám: 9
 
7.     Minta
Kibontva a mintát, rögtön csalódás ért. Közepes-kicsi szemek, sok a sérült, férges, illata sem megragadó, kifejezetten kellemetlen. többféle őrlőbeállítással is próbálkoztam, végül a 7-es maradt. Mindegyikkel sok volt a crema, de körülbelül ez az egyetlen pozitívum. Az elkészített kávé íze keserű, enyhén mocsaras. A tej sem sokat segített rajta. Számomra ez a teszt vesztese, nem venném, nem ajánlanám. Talán ez volt a kakukktojás.
Pontszám: 3
 
8.     Minta
Kibontva a mintát kellemes illat fogadott. A kávészemek mérete viszont iszonyatos mértékben változó. közepes pörkölésű eltérő szemek. Az őrlőbeállítás is elég nehézkesen ment, végül a 6-os fokozat lett a befutó. A presszó íz világa meglepett, hirtelen nem is tudtam mit írni rá, lehet, hogy PID-del érdemes lenne eljátszani még vele. Tejjel is kellemes elegyet alkot. Sajnos nagyon kevés időm volt erre a mintára, így hirtelen ennyi tudok róla mondani csak, azonban az előzőhöz viszonyítva kifejezett felüdülés! J
Pontszám: 8.
 
Összegzésképen elmondható, hogy nekem a világosabb pörkölésű kávék jöttek be. Azt is éreztem, hogy a gépparkom képességét némelyik kávé már meghaladta, úgy éreztem, hogy lenne még benne potenciál, ha egy jobb őrlő és egy PID-es gép a rendelkezésemre állna. (Ezek a kávék a 2, 4, 6, 8-asok) Ettől eltekintve így is élvezhetőek voltak, tisztelet a kivételnek. J
Köszönöm a lehetőséget, kíváncsi leszek a végeredményre.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


AVX Gergő:
 
A tesztelt kávék 100% arabica blend kávék. A tesztelés során vakon teszteltem 8 különböző kávét. A pontozásomnál figyelembe vettem, hogy ezek már minőségi kávék és az 1-10 való pontozásnál 1-5 való pontnak nem láttam értelmét hiszen azok már rossz, ihatatlan kategória lett volna. A kávét pontozásánál egymáshoz is viszonyítottam. 
Tesztelés során annyi információm volt, hogy van közte egy kakukk tojás. 
Tesztelés során használt készülékek:
Lelit PL41 TEM + Lelit PL043 Fred ( PID hőfokát 91-93 fok között állítgattam a pörkölés fajtától függően) 
 


1. vajas, fűszeres, füstös kávé
 közepesen pörkölve francia + ,
 ajánlott :eszpresszó , cappuccino 
 jobb bolti márka esetleg hazai pörkölő

 pont: 6 pont 


 2.mandula, mogyoró

 világos pörkölés Bécsi 

 ajánlott :eszpresszó , cappuccino, filter 
 ez volt a legjobb - olyan aminek lenni kell , bármelyik spéci kávézóban lehetne!
 pont: 10 pont
 3.csoki-kakaó

 sötét , kicsi olaj kiválás, francia-olasz pörkölve
 ajánlott : cappuccino, latte

 pont: 5 pont  - Gyenge bolti márka talán Lavazza

 4.enyhén gyümölcsös, vanillia, marzipán

 világosabb pörkölés francia -
 ajánlott : eszpresszó , cappuccino, filter 

 pont: 8 pont


 5. étcsoki, enyhe mazsola 
 közepes pörkölés francia 
 ajánlott : eszpresszó , cappuccino, 

 pont: 7 pont - jó keverék 
 6. fűszeres, enyhén gyümölcsös cédrusos, méz 

 világosabb pörkölés francia -

 ajánlott : eszpresszó , cappuccino, filter 

 pont: 9 pont 
 7. étcsokis
 közepes pörkölés francia + 

 ajánlott :  cappuccino, 

 Szerintem ez a kávé tartalmazott robusta kávét! olyan 80/20 vagy 70/30 arányban.  Rossz utóíz ! kakukk tojás! 
 pont: 5 pont 
 8. mogyorós, fűszeres, enyhén gyümölcsös

 világosabb pörkölés francia -

 ajánlott : eszpresszó , cappuccino, filter 

 pont: 8 pont 

 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Bajnokpityu:

Saját gépemen eltér a pogácsába érkező vízhőfok a kazánhőfoktól. 80-115fok között szoktam vele játszani, 90-95fok körül a legtöbbet. Ennek fényében kell nézni az általam választott hőfok értékeket.
 

1
16.4 g finom őrlés, 95fok.
A babok víztartalma alacsony, a 18g már nemigen férne a szűrőmbe. Lassan jön le, de nem égett meg nagyon. Ha nem is ráz ki a hideg az izétől, de élmény nulla. Mocsári robusztás íz.
16g, hajszállal durvább őrlés, 95 fok. Jóval erősebb íz, mocsarasabb, de erősebb is. Nem túl jó inni, de ittam már rosszabbat is. Robusta kell legyen benne. Crema közepes mennyiségű.

16g közepesen durva őrlés. 105 fok, crema kevesebb, íz egy fokkal elfogadhatóbb. Magasabb hőfokon gyümisség teljesen eltűnik.

Ami jó benne, hogy automata gépek elboldogulnának vele, nem lesz egyik beállítástól se sokkal jobb vagy rosszabb. Nem innám szívesen, 4 pont. Semmi különlegességet nem vettem észre, koffein viszont van benne. Az én gépeimmel igazán jó italt nem tudtam csinálni. Elvileg ez egy arabica tesztkör, de ebben szerintem volt robusta.
4 pont
 

2
Most végig 18g babból 35ml kávét főztem, ez nem olyan alacsony sűrűségű, mint az előző.
 
93 fok, közepesen finom őrlés, kb. 30mp lefolyás. Végre van benne egy kis gyümölcsös savanyúság. Ezen a beállításon narancsra hasonlít, majd egy kis fatörzs mellékíz. 
98fok közepesen finom őrlés, Kicsit megégett, van benne már keserűség.
 
90fok, egy közepesnél finomabb őrlés. Eddig ez a legjobb. Így több fajta íz kijön rajta.

90fok, sokkal finomabb őrlés. szenvedős lefolyás, nulla élmény.
 
Ez már vállalható kategória. A savakat nehezen azonosítom, ehhez cizelláltabb ízlés, és jobb géppark kellene. A kávé szememben 5öst érdemel. Ittam már sokkal jobbat is, de szerintem további játékkal még lehetne finomítani rajta, viszont most ennyire futotta.
5pont
 
3
91 fok, finom őrlés, lassú lefolyás. Ez így tetszett, szivesen vennék belőle, ha jó az ára J Minden nap nem innám, ahhoz túl egyszerű, de van, amikor kifejezetten kerülöm a savat, és akkor meg jó. 
 
95 fok durva őrlés, 23mp gyors lefolyás. Keserűbb lett, mint előbb, de az alap stílus változatlan. Borulni érzem az egyensúlyát a keserűség felé.
 
93 fok, normál őrlés, gyors lefolyás így is jó, de a legjobb beállítás az első.
 
Magasabb hőfokon, durvább őrléssel nem lett túl jó eredményem, de kis hőfokon, közepes, v attól durvább őrléssel massziv csokibomba lett. 6 pont, néha nagyon jó az ilyen savak nélküli, kellemesen keserű-kicsit édes sűrű csokimassza.
6pont
 
 
4
93 fok, közepesen durva őrlemény, gyors lefolyás: rossz értelemben vett citromlé, erősen savas. Ittam már savasabbat, de ez nekem már sok, alig emlékeztet KVra. Biztos jobb lenne komolyabb gépparkkal, de nekem sok örömem nem volt benne. Majd finomabb őrléssel, magasabb hőfokon helyrebillentem, reményeim szerint.
A bab illatában is érezni, hogy jóval nyersebb pörkölés, mint az előzőek.
 
Finom-közepes őrlés, 105 fok 28mp lefolyás. Sokkal jobb, de még finomabbra kell őrölni legközelebb. Mogyorós citromos kicsi narancsos beütéssel.
 
105 fok, finom őrlés. Kezd komplexebb ízeket adni. Így már egészen tetszetős. Sok-sok gyümi, továbbra is inkább savanykás, de ettől még egészen kerek. Néhanapján jó ilyet is inni.
 
109fok, extra finom őrlés,19g, erős tamper: most is citrusosan, narancsosan gyümis, de jól csinálja. Ez, vagy az előző beállítás volt a legjobb. Őrlést hagyom így, jó lassan, csöpögősen indul, ez áll neki jól, esetleg hőfokon állítgatok még, és rövidebb shotot próbálok. 6os értékelést adok neki. Majorom még nem kaptam kézhez, azzal összejönne szerintem a 7es. Jollynál jobb őrlő kell a gyümis KVkhoz.
6 pont
 
5
 
Pazar az illata.
Közepes finom őrlés, 85 fok. Kicsit keserű, de vannak savak. Finomabb őrlés vagy magasabb hőfok lesz jó.
 
91fok, durvább őrlés esetén lágyan keserű. Hosszú utóízzel. Ez így nem jó beállítás.
 
80fok, finom őrlés, de csak 20-25ml-t húztam.  Hú, nagyon finom lett így. Mogyorókrémes csoki, de cseresznye is feltűnik.
 
85fok, nagyon finom őrlés. Keserű csoki. ez visszalépés.
 
90fok, finom őrlés. Rumos csokis cseresznye. Finom, szívesen innám, venném.  Elég érzékeny a beállításokra, nem is sikerült tökéletesen telibe találni, de így is éreztem, hogy van benne potenciál.
 

7pont-ot adok rá, Jó KV, ízlett.
 

 
6
Finom őrlés, 100 fok. Lassú kis cremas lefolyás, majd finom, összetett íz.
 
105 fok, finom őrlés, erősebb tamper. Csöpögősebben indul, 20ml körül leállítom. Ez egyetlen korty, de finom. Gyümi is, kv is van benne bőséggel. Mármár hasonló egy borhoz.
 
85 fok finom őrlés, erős tamper, 25ml. Nem áll neki túl jól, erősen savas.
 
8 pont. Ajándéknak is jó lenne, ha tudnám olyanhoz kerül, aki képes legalább így, vagy jobban elkészíteni. Széles spektrumon változik az íze tejszínes csokitól, a jó erős, ízes gyömölcsös kávéízű kvig. Szerintem fontos nála, hogy nagyon rövid ital készüljön, talán a kora miatt.
8pont
 
7
95fok, közepesen finom őrlés.
 
Aránylag lassú lefolyással masszív kakaó bomba, minimális sav. Nem csokis, inkább kakaós. Kis mértékben játszottam a hőfokokkal, őrleményekkel, de vagy égettebb, vagy íztelenebb lett. Tök jó KV, aki az ilyet szereti, nekem egy kis savasság jól esne bele, ezt itthon nem sikerült előhoznom.
 
7pont. Kell ilyen is, kakaóimádóknak ajánlott. Nincs vele bajom, de azért nem innám minden nap.
 
 
8
 
80- 110fok kazánhőfokot végig próbáltam, finom őrleménnyel, 20g került a 16grammos renekába. Feltűnik némi KV íz, de alapvetően savas citrom, élvezhetetlen. A 3 főzésből 3 lefolyóban végezte. Vagy a KV alulpörkölt, vagy én vagyok kevés hozzá. Ez az első ilyen a 8ból, hogy tippem sincs, mivel lehet kihozni belőle a legjobbat.
 
3pontot adnék neki, mert érzem, hogy ha beraknám a pörkölőbe még 2percre, remek KV lenne. Ha a konkrét KVt értékelem, akkor 2 pont.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Kimber:
1./ Az első csomag kávészemei elég sötétre vannak pörkölve, és ugyan elvileg ez a sorozat tiszta arabica kávékból áll, mégis vannak a csomagban gyanúsan apró szemek is. 

 A kávé lefőzve olaszos ízvilágot tükröz, hasonlít az Omnia Espresso fekete csomagolásos olaszos pörkölésű kávéjának ízvilágára, kicsit kesernyés, füstös. Ha kotyogóson főzöd le, erre mondják, hogy jó erős kávé. Nekem ez a vonal nem jön be annyira, bár a párom szereti. Ilyen még a Tchibo Sicilia Style kávéja is, de ezek mind olcsóbbak, mint a teszt résztvevői, így kizárnám, hogy ezek közül valamelyikkel vicceltek volna meg minket. )  
 
Alapvetően nem ihatatlan kategória, de mivel nekem nem világom, ezért a magam részére nem vennék ilyen kávét. 

 

Pont: 4 (párom szerint 7)

2./  A második csomag közepes pörkölésű szép nagy babszemeket tartalmaz. Íze ennek megfelelően lágyabb, selymesebb, gyümölcsös jegyekkel, de számomra semmi különös. Jó, bármikor innék ilyet, sőt, a legtöbb kávézóban sosem lehet ilyen ó kávét inni, de az előző csomagban volt, ami jobban ízlett, nekem kicsit jellegtelen.   
 
Pont: 6
 
3./ A harmadik csomag közepes, az előzőnél mégis kicsit sötétebb árnyalatú pörkölés. A csomag szép, egészséges babszemeket tartalmaz. Illata már őrölve is kellemes, íze pedig az eddigi legjobb, amit a teszek során kóstolhattunk. selymes, nem túl csokis, de nem is karakteresen gyümölcsös, pont olyan, ahogy szeretem. 
 

Pont: 9 (hátha lesz még jobb, csak ezrét nem 10)
 
4./  A negyedik csomagban árnyalatnyiival sötétebb pörkölést kapott, ami az ízében is megnyilvánul. Erőteljesen gyümölcsös hatású, arról beszélgettünk a párommal, hogy aszalt áfonyás, vagy meggyes utóíz érhető tetten. Nekem ez már túl savas és a selymesebb kávékat jobban szeretem, de ettől még ez egy igen jó kávé.   
 
Pont: 8
 
5./ Az ötödik csomagban gyanúsan sok kisebb babszem található, ha a kakukktojás a csomagban esetleg azt jelentené, hogy van egy nem 100% arabica blend, akkor én erre tippelnék. Ha tényleg nem 100 % arabica ez a csomag, akkor ég meglepőbb, hogy milyen hamar kiszőkül, és milyen kevés ideig tartja meg a cukrot a crema, szerintem döglött a kávé. Íze jellegtelen, nem fog meg. 
 
Pont: 5    
 
6./ A hatodik csomag erőteljesen gyümölcsös jegyeket mutat, ez a legsavanyúbb kávé, akárhogy játszom a beállításokkal. Nekem ez már sok, én nem rajongok az ilyen kávékért, persze tudom, hogy sokan pont ezt keresik, érezni rajta, hogy nemes alapanyagról van szó.
 
Pont: 6  
 
7./ A hetedik csomag közepes pörkölés, íze enyhén gyümölcsös, még éppen azon a határon belül, amit én is szeretek. 
 
Pont: 7 
 
8./ A nyolcadik csomag a hetedikhez hasonlóan elég gyümölcsös ízvilágú, nekem már túl savanyú, szinte ihatatlan számomra. Ha valakinek ez a jó kávé lelke rajta...
 
Pont: 5

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Változtatok a tematikán.
Most mindenki teszteredményét felrakom 1-8-ig.
Boller + Asgard
Nagyon kíváncsi voltam az arabica blend tesztkörre. Elsősorban azért, mert az esetek túlnyomó többségében a blend a rossz, vagy közepes kávék eladhatóságának szükséges „kelléke”. A mikro pörkölők java része nem a kiváló ízek miatt, hanem a stabil közepes minőséget megcélzó, közepes blendek folyamatos piacon tartása végett készít blendet. (Így nincsenek kitéve a „jó áron beszerezhető” folyamatosan változó alapanyag kínálatnak, mivel ugyanazt az ízvilágot sokféleképpen ki lehet keverni). Kevés esetben lehet megtapasztalni, hogy SO minőség feletti blendek készítésére vállalkoznak, ezek azonban tényleg nagyon magasan jegyzett kávék (90+, 94, 95 ! pontos blendek).
Néhány szó a tesztelésről. Ebben a körben a kávék vélhető felhasználása miatt már a nyomásprofilos gépet használtam. Mivel ez összehasonlíthatatlanná teszi az őrlő beállításokat, ezért nem adom meg a finomságot, Compak k10-el őröltem. Minden esetben dupla készült alapesetben 17,5 -> 36 arányban. A lefolyási idő a profilon múlott ezt minden kávénál megadom.
 
Tekintve hogy boller-el közösen teszteltünk (mármint külön helyen, és gépparkon, de ugyanabból a kávéból), a tesztjeim elején hozom az Ő megállapításait.
 
1.-es.
Boller:
1-a múltkori hármast idézi a dögletes robusztaba meritkezes nélkül. Meg a tejet is tönkre tette. Ki kellett öntenem.
Asgard:
 
Ez a kávé nekem kilógott a körből, valahogy mintha idetévedt volna valahonnan, nem is nagyon tudtam elhelyezni ebben a koordináta rendszerben.
0 pont
 

2.-es.
Boller
2-kibontva maradt, éjjel fel kellett kelnem becsomagolni a szaga miatt. Ízre közömbös, tejen sem változtat, kar megfőzni.
Asgard
Egy érdekes kettős képet mutató kávé. Leőrölve száraz illata még hozza a mézeskalácsos jegyeket, fel lehet készülni valami kellemesebb italra. Sajnos az íz nem követi az illatot. Nagyon hiányzott az igazi test, és a balansz. Kicsit üres, száraz irányba hajló kávé. Egy hosszasan előáztatott, majd 10baros kitartott profillal ugyan sikerült becsempészni a testet, de persze a balanszon nem változtatott. Alapvetően egy korrekt, de különösebben komoly emlékeket nem hagyó kávé.
T: 123
17,5 -> 40 (!) 34mp (10 mp előáztatással!) 93C
4 pont.
 
3.-as
Bolller
3-sotet, aromas (vegyszeres?) talán jó anyag, de hamarabb kellett volna közölni a pörkölő szakival, hogy aznap nem fagáz fejlesztés, hanem kvporkoles lesz műsoron. Durva daralassal es rövid lefolyással a kátrány visszavonult, mar a tejet sem rontotta.
Asgard
Szintén egy kávé amelyik még igényli a körültekintést ahhoz hogy élvezetes legyen. Leőrölve száraz illata a csokis narancsba hajlik. Készítéskor alapesetben belengte a keserűség. A hőmérséklet beállításával, a lefolyás gyorsításával, valamint egy klasszik profillal sikerült nagyon korrekt kávét készíteni. Így az íze kakaós, majd fűszeres, elsősorban fahéjat éreztem. Vékony mezsgye a keserűség határán, de odafigyeléssel kontrollálható.
Lattéban feleségem szerint elsőosztályú.
T: 100
17,5 -> 36 34mp (5 mp előáztatással!) 89 C
5 pont.
 
4.- es
Boller
4-daralva eddigieknél jobb szagú, "egyszerű" savak. Finomabb daralas, több hő kéne talán, de elfogyott.
Asgard
Megjöttünk a kellemes világba. A minta már őrléskor komplex virágos, mézes, fűszeres illatokkal köszön be. A sokat ígérő kezdet után a folytatás is hasonlóképpen alakul, mandarinos csoki kerül a csészébe csipetnyi édesfűszerrel megbolondítva. Lehet belőle sűrű anyagot is kreálni, nekem leginkább kicsit hosszabban ízlett elég hálás alapanyag, lehet „gyötörni”. Hosszabb csapolással teljesen helyre állt az egyensúly szép balanszos kávé lett.
T: 117
17,5 -> 42 40mp (5 mp előáztatással) 92C
7 pont.
 
5-ös
Boller
5-ez is túl sült, de kis nyomással fűszeres, tejjel jó, érdemes küzdeni vele.
Asgard
Elterjedt hogy „döglött”. Különösebb tapasztalattal a tárgyban nem rendelkezem, egy konkrét döglött kávé járt egyszer nálam azért ez ahoz képest elkészíthető. Egy hosszan kitartott 3rd wave profillal korrekt ízvizlág került elő, amelyből ugyan a balansz hiányzik, de virágos, fűszeres jeygeket ad a test hiánya mellett.
T: 111
17,5 -> 36 25mp (5 mp előáztatással) 92C
Nem értékeltem, mivel lehet nem korrekt.
- pont.
 
6-os.
Boller
6-szaga jó, tejjel nagyon jó, lassú lefolyással mar egész olyan, mint a szokott reggeli SO a gyengébb napokon.
Asgard
Kiváló blend. Lehet részletezni is, csokis, édes, citrusos, virágos illat harmónia. Félve csapolok, hátha újra szertefoszlik az ígéret. De a blend nemcsak ígér, ad is. Kellemes balanszos kávé, kiváló savakkal. Sűrű prémium csoki, majd rafinált citrusok, és a végén gyönyörű fűszerkorona. Na ezt el bírnám iszogatni. „1000 ízű kávé”
17,5 -> 36 30 mp (5 mp előáztatással) 91C
9 pont.
 
7.-es
Innentől logisztikai problémák miatt Boller nem tudott tesztelni, utólag eljutatom hozzá az alanyokat hagytam belőle.
Asgard
Érdekes, kicsit küzdelmes, de rafinált kávé. Első csapolásra nem voltam oda érte. Tornáztam vagy 4 hő, és profil variánst, míg végül a felsőházba verekedte magát. Dolgozni kellett vele, de megérte. Kellemes komplex illatokkal indít, de alapesetben hamar eldobja magát. Végül kitartott profillal, közepes áztatással egy elég szép kerek kávét sikerült összerakni. Egy kellemes tartalmas kávé lett, azért tetszik leginkább mert előre hozza azokat a rafinált ízeket amelyeket máskor úgy kell keresni. Kár hogy a test, és a balansz rovására. Mindenesetre nagyon izgalmas kávé, én azt mondanám vannak benne még tartalékok, kicsit a pörivel kellene játszani.
17,5 -> 36 40 mp (10 mp előáztatással!) 93C
8 pont.
 
8.-as
Asgard
Nagyon kerek kávé. Elsőre citrusos illat, kicsit óvatosan vártam mi lesz ebből. A várakozásnak megfelelően grapefruitos, de édeskés ízvilág. Megindult a szokásos játék, és nagyon szép kávé keveredett. Ezt már SO technikákkal, és profilokkal kellett elkészíteni ízében is ezt hozza. Az illatélmény marad, viszont az ízélményben összeállítható egy olyan rafinált citrusos, csokis, egyúttal mézes, szegfűszeges ízvilág ami a legjobbak sajátja. Mindez kerek savakkal, és testtel.
17,5 -> 40 40 mp (10 mp előáztatással!) 93C
10 pont


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ezek voltak a tesztkávék:

1, Illy   100% A--86 City--12000 Ft/kg

2, AVX KV Mix Gold  Bécsi 70% A -110 Light --5290 Ft/kg

3, Carraro Don Cortez 100% A--84 City--12000 Ft/kg

4, AVX KV Mix Diamond  Francia 100% A--104 Light--7490 Ft/kg

5, Molinari Bio 100% Arabica --88 City--10000 Ft/kg
6, Kapucziner Specialitás  80% A  --108 Light-- 8000 Ft/kg
7, Pascucci Golden Sack  96% A --88 City--8880 Ft/kg
8, AVX KV Mix Diamond  Bécsi 100% A--114 Light--7490 Ft/kg
 
A végén mejelenő számok a Tonino színét jelentik.
Minél magasabb szám, annál világosabb.
 
A listából kitalálható, hogy a kakukk tojás a 2-es számú versenyző volt.
Kíváncsi voltam arra, hányan veszik észre, ha nem csak 100%-os arabica tartalmú kávét tesztelnek.
Sajnos utólag tudtam meg, hogy végül 2 kakukktojás is volt ebben a körben, ugyanis a kapuciner féle Specialitás sem 100% arabica.
Most át is írom. A Pascucci-ról tudtam, hogy 96%-os, de az annyira minimális, így belefért ebbe a körbe.
Másra is kíváncsi voltam és bejött a kísérlet.
Beraktam két egy időben pörkölt Diamond kávénkból kétféle pörkölésűt.
Mindössze 10 pont volt csak a színek között, de így is azt tapasztaltam, hogy a világosabb pörkölésű több tesztelőnél kiverte a biztosítékot. Többen is azt jelezték, hogy döglött a kávé, pedig nem. Nagyon nem az volt. Akik megbírkóztak ezzel a világosabb pörkölésűvel, többen is adtak rá a maximális 10 pontot. Ez egy kísérlet volt a részemről és bejött.

 










Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Míg el nem kezdődik a következő kör, addig is berakok egy rövid bemutatkozót a tesztelőkről.
 
Wolfy999
A bemutatkozásom:
 
Elég régen megszerettem a kávézást, csak akkor még nem tudtam milyen az igazán jó kávé. Nagyon boldogan ittam az otthoni automata darálós Saeco Vienna kávéját. Már akkor is csak feketén cukor és tej nélkül. Amikor kirepültem a családi fészekből azonnal vettem is egy Jura-t gondolva, hogy ennél jobb nincs is otthonra.
A lejtőn akkor indultam meg, amikor rátaláltam az egyik ismert hazai fórumra a témában. Onnan rövid úton az összes ismert kávés fórum folyamatos követője lettem. Pár hét vadászat után lecsaptam egy régi Gaggia Baby-re és egy Ascaso Minire. Akkora ugrás volt az automata után, hogy nagyon gyorsan leszoktam arról, hogy máshol kávézzak. Elég hamar át is szoktam a bolti kávéről az akkor még éppen csak felfutóban lévő Pall & Yotz művek kávéira, némi kitekintgetéssel más pörkölők produktumára is. Innen már meredek volt a lejtő, rövid úton jött egy PID, az Ascaso-t egy Compak K6 váltotta.
Sokat olvasgattam a különböző gépek, technológiák működéséről, gyorsan megtanultam, hogy mit takarnak a különböző rövidítések és varázsszavak, mint E61, DB, HX, SB, T3 és hasonlók. A következő lépcsőfok egy E61-es HX gép volt fejhőmérővel, egy Fiorenzato Bricoletta személyében. Már amikor megvettem tudtam, hogy nem ez lesz a végállomás, de fontos lépcső volt. Utána kezdtem bele az otthon pörkölésbe egy alap Hottop géppel. Azóta szinte csak saját pörkölést iszom. A következő gépem egy E61 dual boiler Expobar lett, PID vezérelt brew boilerrel és fejhőmérővel. A legutóbbi nagyobb beruházásom pedig egy Mazzer Major volt, ami méltó utódja lett a K6-nak.
Kizárólag Single Origin vagy Single Estate 100% arabika zöld kávékat vásárolok. Igyekszem mindegyiket különböző pörkölésiszinten kipróbálni egészen világos és közepesen sötét között. Nem vetem meg a csokisabbra sikerült kávékat, de azért szeretem, ha egy pici savasság azokban is mutatkozik. Gyümisebb kávékat is szívesen iszom, de azért volt már néhány citromlé jellegű, ami nem jött be.
Szóval a jelenlegi géppark E61 DB PID Expobar, Mazzer Major, Norda vízzel, LM 17g szűrő általában naked
karral.
 
boller
En sem tudok jobb mentseget mint az egyszeri cowboy, hogy miert pattantam meztelen hatsoval az oriaskaktuszra/kezdtem a kvtesztbe.
P.P.S.
Mult: Kilencvenes evekben daraloval egybeepitett Rotel, ami egy nem automata, rezbol epult Saeco. Szurokarjat egy karbantartas soran josagosan aluminiumra cserelte a szerviz.
A ketezresekben bazi nagy egykaros gasztro Wega a szokasos lapos keses Mazzerral valtotta, mig a foznivalo tovabbra is a kevesbe kormos Semiramis, meg az esetleges olasz vendeglatos cucc maradt. A tizes evekben Olympia Club, es mostanaban Hifis kegyelmebol Experimental Combat Hotrod homero, merleg, es minden vicces szexjatek nelkul. Kavebol azt iszom ami eppen jut. Kocsmaba nem kavezni jarok. Utoljara nyilvanosan Varady Tibinel ittam kv-t a Printaban, de tan az se az volt.
 
Asgard
Rövid bemutatkozó, hogy elhelyezhető legyen a teszt eredmény:
Jelenleg az alábbi gépparkkal rendelkezem:
Quick Mill Achille, Cremina, LaMarzocco Shot Brewer
Mazzer Major, Compak K10, Mahlkönig Kenya
Filter eszközökből sokféle van, majdnem minden ami elterjedtebb.
 
A kávé számomra örömforrás, abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy ugyan érdekelt vagyok az üzleti részben is, azonban szerencsére ez saját portfoliómon belül még mindig a hobbi kategória, így kvázi tétmentesen tudom élvezni az ezzel való foglalatoskodást.
A kávéra fordított időm java részét inkább az ital, és annak megértésére fordítom, számomra nagyon érdekes, hogy egy ilyen relatíve egyszerűnek tűnő folyamat hogy lehet egyúttal ennyire sokrétű, és sokszínű. Maga a gép, a marketing rész annyira nem vonz - kellő távolságtartással figyelem a hetente újabb világmegváltó felfedezéseket, és bejelentéseket - viszont nagyon leköt ha valaki elég alaposan körbejárja egyes aspektusait a kávékészítésnek.
A fogyasztásom kb 50% filter, 50% presszó. Kb 95% SO (kereskedelmi értelemben), és 5% blend. Sok kávét kóstolok, igazi kedvencet nem tudnék kiemelni, talán Közép-Amerikára szavaznék, dehát azért nagyon nagy a szórás minden földrészen.
Hogy el lehessen helyezni az értékeléseim, nekem inkább a rafinált, enyhén testesebb, kicsit nehezebben megfejthető kávék ízlenek amelyben a gyümölcsösség - édesség - fűszeresség finoman elegyedik. Az egyértelműen gyümölcsös, kissé vékonyabb, édes kávékat általában ezek mögé sorolom.
Gyakorlatban ez azt jelenti a tavalyi kedvenc kávém a dittaArtigianale Microlot El Diamante volt (fahéj, golden alma, közepes sav, magas édesség). Az AVX-ről kóstolt kávék közül az Etiop Kochere ízlett a legjobban.
 
spencer hill
Bemutatkozásom: 
 
A kávét régebben sem, és most sem "ébresztő koktélként" fogyasztom. Sőt, nem is úgy tekintek rá, hanem mint az egyik legtöbb izgalmat rejtő italra. Ennek folytán, illetve a szervezetemnek köszönhetően a nap bármely időszakában fogyaszthatok kávét, magas mennyiségi felső küszöbbel. Számomra ez egy hobbi, így a kávé készítés minden folyamatához a lehető legnagyobb szenvedéllyel és gondossággal állok hozzá. A kávé pörkölésétől az ital elfogyasztásáig. Rengeteget olvasok ebben a témában a hazai fórumoktól kezdve a külföldi fórumokon át, a Socratic féle "őrültek"-ig. Így próbálok folyamatosan fejlődni és képben lenni a legfrissebb kávé készítési technikákkal. 
 
Gépparkom: Quick Mill Vetrano 2B
                   Mazzer Robur E
                   Bialetti Brikka + Hario Mini Mill
                   Gene CBR-101 pörkölő
 
A jelenlegi szettem elérését rengeteg teszt előzte meg. Folyamatosan kerestem, hogy mitől tudna jobb és jobb lenni a produktum. A létező legtöbb kiegészítőt alaposan leteszteltem, ezzel együtt folyamatosan fejlődött az ízlelésem és formálódott az ízvilágom. Nagyon sok időt fordítottam, és fordítok most is az előkészítésre, számomra ez az egyik legfontosabb momentum. Hihetetlen milyen apróságokon múlnak a nagy ízleni változások. A legelső darálóm egy Iberital Challenge volt, amit elég hamar lecseréltem egy Mazzer Majorra. Ez már jóval hosszabb ideig szolgált engem. Utolsó nálam töltött évében kapott egy fordulatszám szabályozását lehetővé tevő tuningot, ami egy újabb szintre emelte ezt a remek darálót. Hifis által fejlesztett Combat daráló tesztelése közben éreztem rá, hogy van hova tovább. Így jutottam el a jelenlegi Roburhoz. Főző terén az első Gaggia Classic után egy nagy lépéssel jutottam el a jelenlegihez, de már ennek is érzem a korlátait az általam keresett ízvilághoz vezetett úton.  
Legelső "újhullámos" élményem a Printában ért Várady Tibi tálalásában. Akkor még a csokisabb ízvilágú kávékat fogyasztottam, de a házi géppark fejlődésével, illetve a Printához hasonló helyek felkeresésével szinte teljesen átfordultam a világos pörkölésű kávék irányába. Jelenleg 80-90 %-ban ilyen típusú SO kávékat fogyasztok (Casino Mocca, Gardelli, Coffee Collective, stb.). Próbálok minél több különböző pörkölőtől származó, minél többféle kávét megkóstolni. Szeretem az izgalmas, határozott ízvilággal rendelkező gyümölcsös kávékat, de a visszafogottabb száraz feldolgozású kávékat is szívesen fogyasztom. A maradék 10-20 %-ban a saját pörköléseimet iszom. Gyakorlatilag csak presszóként fogyasztom a kávét, a filter vonal a sokadik próba után sem fogott meg még. És itt a hangsúly a "még"-en van.
 
Gyerekkorom óta szeretem a kávét. Kiskoromban a kávészemeket rágcsáltam rágógumi helyett, azóta is tart szerelem. 
A gasztronómia fontos az életemben, szeretek főzni, jókat enni és inni. A kávézás így érthető módon ehhez kapcsolódóan szintén fontosabb számomra egy átlagos fogyasztónál. Idővel azon kaptam magam, hogy nem tudok "rendes" kávét fogyasztani, így felmerült az igény pár évvel ezelőtt, hogy megpróbálok itthon, magamnak előállítani számomra iható kávét.
 
Vásároltam egy Gaggia Baby Twin kávéfőzőt és egy Graef CM 90-es őrlőt. A Gaggia-n történt pár "optimalizációs" módosítás. Simi beállította a nyomást, kapott egy IMS felső szűrőt. A gyári nyomásfokozós szűrőket szintén IMS-re cseréltem. Anno próbálgattam PID-es gépeket is, de bevallom annyira nem fogott meg, illetve annyi hobbim van, hogy a kévézés ennél mélyebb rejtelmeibe már nem merültem bele. Mostanában kezdtem gondolkodni, hogy magasabb szintre emelem a gépparkot, kifejezetten a konstansabb minőség kedvéjért. Valójában teljesen elégedett vagyok, a kapott kávék minőségével, de azt látom, hogy nagyon nehéz konstans eredményt elérni ezekkel a gépekkel. 
 
Vinkler
Gyerekkorom óta szeretem a kávét. Kiskoromban a kávészemeket rágcsáltam rágógumi helyett, azóta is tart szerelem. 
A gasztronómia fontos az életemben, szeretek főzni, jókat enni és inni. A kávézás így érthető módon ehhez kapcsolódóan szintén fontosabb számomra egy átlagos fogyasztónál. Idővel azon kaptam magam, hogy nem tudok "rendes" kávét fogyasztani, így felmerült az igény pár évvel ezelőtt, hogy megpróbálok itthon, magamnak előállítani számomra iható kávét.
 
Vásároltam egy Gaggia Baby Twin kávéfőzőt és egy Graef CM 90-es őrlőt. A Gaggia-n történt pár "optimalizációs" módosítás. Simi beállította a nyomást, kapott egy IMS felső szűrőt. A gyári nyomásfokozós szűrőket szintén IMS-re cseréltem. Anno próbálgattam PID-es gépeket is, de bevallom annyira nem fogott meg, illetve annyi hobbim van, hogy a kévézés ennél mélyebb rejtelmeibe már nem merültem bele. Mostanában kezdtem gondolkodni, hogy magasabb szintre emelem a gépparkot, kifejezetten a konstansabb minőség kedvéjért. Valójában teljesen elégedett vagyok, a kapott kávék minőségével, de azt látom, hogy nagyon nehéz konstans eredményt elérni ezekkel a gépekkel. 
 
Kávéfogyasztásom 50%-ban sima presszó (vagy ristretto), 50%-ban tejhabbal, vagy inkább "tejkrémmel" (Hamarabb abbahagyva a habosítási folyamatot) fogyasztott presszó.
 
A fentiek figyelembevételével úgy gondolom, hogy én abszolút az egyszerű, de a kávéra igényesebb fogyasztó, úgynevezett laikus réteget képviselem. 
 
bajnokpityu
Most éppen a kicsit gyümis,de főleg csokis KVkat szeretem, de néha változik az ízlésem, van, amikor a savasabbakat kívánom. Kis genével pörököljük magunknak, pides silviával, reneka szűrővel, és  super jollyval főzünk, darálunk másfél éve. Csak dupla ristrettot iszok, feleségem eszpresszózik. Nem szeretem az ettől higabb, vagy "túlpörkölt" olajos olaszokat. Nem mondanám, hogy képben vagyok, csak szeretem a rossz KV-t kerülni, de túl sokat se akarok áldozni a dologra, ezért pörkölünk magunknak, és csak arabikákat. Blendeket se iszunk mióta pörkölünk.
 
Begicafe
A kávét soha, vagy majdnem soha nem a hatása miatt iszom. A kávé nekem élvezet, kaland, izgalom. Imádom a teljes procedúrát, az első lépéstől az edények eltörölgetéséig. Gwilym Davies-t tartom első számú szellemi vezetőmnek a kávézás világában, felnézek rá, tisztelem a munkásságát. Precíz vagyok, aprólékos, minden részletre figyelek, de hogy őszinte legyek a mérések, a TDS meg nem tudom én micsodák engem nem izgatnak. Tudom, hogy ezekben a dolgokban sokat lehet még tökéletesíteni, de én inkább követem az Ari Vatanen-i utat, mint a végletekig kihegyezett, számítógépesített, miligrammra kimérlegelt technikát, a kávézás forma 1 vonalát. 
 
Végigjártam a szamárlétrát, megszámolni sem tudnám hány főzőm volt, darálóból már kevesebb. Jelenleg Siminek köszönhetően egy utolsó csavarig brilliánsan felújított Nuova Simonelli rotopumpás kávéfőzőm van, egy fejhőmérővel. Reneka szűrőt használok a karban. Szimplán soha nem iszom a kávét. Atom hőstabil a gép, 50kg szín tiszta réz, na jó, a burkolat nyilván nem, de műanyag alkatrészt még nem találtam rajta a vezérlő panelen kívül. Vízhálózatra van kötve egy 0,5 mikronos, ezüsttel impregnált aktívszenes szűrő és vízlágyító után. A darálóm egy Quamar M80E karba őrlős változat. A kések kb az élettartamuk 1/5-nél járnak. 
 
Saját részre pörkölök Hottop-ommal és -annak ellenére, hogy nincs túl sok manuális beavatkozási lehetőség- én nagyon elégedett vagyok mostanra a pörköléseimmel, kitapasztaltam, hogy melyik fajta, melyik égtáj, milyen feldolgozás milyen hőfokot, mekkora mennyiséget igényel. A blendeket nem igazán szeretem, a robusztás keverékeket kimondottan kerülöm. Most hirtelen így ennyi. 
 
Katoci
Sokáig teáztam, majd egy rövid angliai tartózkodás alatt rászoktam a kávéra (van ilyen is    ). Kezdetben egy Brikka + DeLonghi KG79-el próbáltam iható kávékat készíteni itthon, olyan prémium kávékból (   ) mint Illy, Tchibo kimérős kávéi, Whittard of Chelsea stb. A pörkölés frissességének fontosságáról, döglött kávékról akkor még nem hallottam. Majdnem három évvel ezelőtt tértem meg az eszpresszó hívők közé. Ekkor már kezdtem nézelődni a piacon, újra benéztem a kávés fórumokra (a Brikka ötlet is onnan volt), majd egy Index (vagy Origo?) cikkben olvastam a Mantra kávézó mottóját, miszerint a kávé nem keserű, mert egy gyümölcs. Elmentem, kértem egy espressot (naked volt az első presszó amit itt ittam, bár akkor még semmit sem tudtam arról, hogy ez miért jó, és azóta is nagy híve vagyok ennek a megoldásnak, mivel a legapróbb hibákat is megmutatja) és onnan kezdve nem volt megállás. Jött egy Gaggia Baby, majd kb 2 hónap után egy PID, a DeLonghi helyére meg egy Imat LUX amit kb a Pideléssel egyszerre fokozatmentesítettem. Mivel a lelkesedés nem csökkent egy év után sem, úgy döntöttem nem járom végig az utat, hanem ugrok egyet előre, hosszas keresgélés után a döntés egy Olympia Creminára esett (az öreghölgy idősebb nálam, de azt hiszem elmondhatom, hogy jobb karban van mint én - ránc (karc) legalábbis biztosan kevesebb van rajta), a darálót meg egy HG-1 váltotta. Az elmúlt másfél évben nagyon jól összeszoktam ezzel a gépparkal, egyelőre fejlesztésen nem gondolkodom a Cremina azért kapott egy fejhőmérő csíkot és egy Kalmár (itt Silverskin) féle nyomásmérő tuningot is. A tesztelésre elsősorban mint saját korlátaim feszegetésére jelentkeztem, igyekszem a képességeim szerint hozni a kötelezőt, de lelkes amatőrnek tartom magam.Többnyire világos vagy közepesen világos pörkölésű kávékat iszom, általában a hazai kézműves pörkölők kínálatából, de azért be becsúszik 1-1 külföldi rendelés is. Robusztás blendeket csak elvétve veszek, bár az utóbbi teszten volt pár izgalmas kávé közöttük is, maradok a tiszta arabicánál.
 
 
kimber
Gyermekkoromban már a kávé illatától is rosszul voltam, ha anyuék feltették a kotyogóst. Aztán a katonaság alatt kezdtem el kávézni, majd a munkahelyemen is, ahol sokszor éjszakáztunk, és  valamitől ébren kellett maradni. (akkor még nem voltak energiaitalok, így az nekem kimaradt az életemből, hála istennek). Ez persze nem a kávé minőségéról szólt. Így ment ez sok éven keresztül, majd ezelőtt 10 évvel amikor 15 éves házasok voltunk kimentünk a párommal Olaszországba egy Toszkán körútra. Itt mindenhol ristrettot, vagy espressot ihattunk csak, már minden bajom volt, hogy sehol sem kaptam olyan rendes hosszú kávét, amit megszoktam, csak ezt a vacak egykortyosat. 
 
Aztán amikor hazajöttünk és nagy örömmel lefőztem az első hosszú kávét itthon, már valahogy nem ízlett. Valami átfordult bennem, bennünk. Elkezdtünk utána nézni a kávéfajtáknak, főzési eljárásoknak, és szép lassan kikupálódtunk. Sajnos a gépparkunk többnyire elég szerény volt, vagy rendes kávéfőzőre, vagy őrlőre nem volt egyszerre pénzünk, így valami mindig gyenge láncszemként lerontotta a minőséget. Most pár hónapja vettem egy Lelit Anna 41ED (vagy mi) PID nélküli kávéfőzőt egy Lelit Fred őrlővel. Ezek tisztességes belépő gépek, alapvető különbségek azért már kijönnek a kávéfajták között, de mélyebb elemzésre nem alkalmasak, mivel sem felső szűrőt nem lehet cserélni a főzőn, és a hőfokkal sem tudok játszani. Viszont  lehet velük finom kávét főzni, és nekem most ez is bőven elég. 
 
AVX-Gergő
Bemutatkozó!
 
A kávéval való kapcsolatom és emlékem már kiskoromba nyomot hagyott bennem mikor kaptam egy kis Maci kávét tejben elkeverve. Persze aztán jöttek a fáradság ellene és a felpörgető kávék fiatalon majd most már elmondhatom, hogy legtöbbször ha tehetem az élvezet miatt teszem és olyankor csak minőségi kávét fogyasztom.
Több éven keresztül volt szerencsém AVX jóvoltából rengeteg kávéfőzőt és darálót kipróbálni és több tucat különböző kávét megkóstolni. Most is ha tehetem minden hét próbálok valami újat kipróbálni. Természetesen a vendéglátó egységekben fogyasztott nedűnél sok minden más is befolyásolja az ember ízlelési szempontjait de idehaza most jelen pillanatban egy Bialetti Brikka és egy Lelit PL41Tem + egy Fred daráló segítségével tesztelem a kávékat.
A kávé tesztelések során próbálok egy átlag fogyasztó szemszögéből tesztelni, miközben keresem és kutatom a kávé valódi és igazi ízjegyeit.
 
pi61
Sziasztok, itt a rövid bemutatkozásom.
Alig több, mint 2 éve kezdtem el aktívan foglalkozni az otthoni kávézással komolyabban, miután megelégeltem a drága pénzen kapott, silány minőségű, kávénak mondott löttyöket, amit még több, magát kávézónak nevezett helyeken is tapasztaltam. 2014-es Gaggia Classic-kal kezdtem, amit azóta már feljavítottam. Mérnök vagyok, szeretek barkácsolni, így építettem bele egy PID vezérlőt, nyomásmérőt, és kapcsolható előáztatási funkciót. Kapott réz vízterítőt, Reneka dupla, IMS szimpla szűrőt. Igazán spéci gép, nagyon szeretem. Kezdetben egy gyengébb minőségű darálóval próbálkoztam (Catler), amit nem sokkal később leváltottam egy nagyágyúra, a Compak E10-re. Második szettnek vettem egy La Pavoni Professional karos gépet, amivel a kávékészítés igazi hétvégi szórakozásnak számít. Ezt egy egyedi 900-as fordulatú Obel MITO ISTANTANEO M/64 daráló szolgálja ki. A babkávét magam pörkölöm otthon a Gene Café CBR-101 gépemmel. Csak 100% arabica kávékat készítek otthon.
A teszt alkalmával összehasonlítottam a két szettet. A GC a Renekával jobban kihozza a finom zamatokat, illatokat, ízeket, de még az IMS-sel is, a La Pavoni összemossa, egy középszint felé tolja a kávékat: a GC által rossznak ítéltet elfogadhatóbbá, a kiemelkedő zamatúakat csak jónak mutatja. Nagyon hasznos a GC PID funkciója: a teszten szereplő kávék elég érzékenyek a hőmérsékletre, akár 5 fok eltéréssel mutatták meg legjobbjukat.
 
+1
GAgyiXyXy
Sziasztok!
Én lennék a +1, az amatőrnél is amatőrebb kávéimádó, nagyjából 0 presszógépes tapasztalattal, de annál nagyobb lelkesedéssel.
Régóta kávézom, poémia főző és krups darálóról váltottam  decemberben egy szűz silviára és egy fred örlőre. A kávét én is az élvezete miatt fogyasztom, imádom az illatát és az ízét. Már ha az imádni való. Én is a boltban kapható jó nevű és (hittem) minőségű arabica kávékat fogyasztottam, a frei féle kávékat is beleértve már amikor akciós volt. Nem is olvastam kávés topikokat, így ösztönből próbálgattam dolgokat, pl. a poémia tuning is ösztönből készült el, mikor tönkrement a nyomásfokozós kar. Tulajdonképpen egészen addig jól elvoltam a poémiával. Tudtam olyanokat húzni vele ízre és kinézetre is mint a legtöbb preszzóban, kávézóban ahol előfordultam. A fejlődésem ösztönös volt minden tekintetben, tégláról babra, onnan arra, hogy nem darálom előre másnap reggelre, stb. Egy őszi buli után érlelődött bennem, hogy váltani kellene, ami decemberre meg is valósult. Tudom, hogy még nagyon az elején vagyok, de ráléptem az útra. Nem leszek hardcore kávés, mert sajna annyi időm nincs, meg sok más is érdekel és azt is tudom, hogy csak kezdő a szettem és lesz még tovább.
Napi 6-8 kávét iszom, ebből 3-4 szimplával megy, így nekem fontos, hogy jó szimplát tudjak húzni. Azt már látom, hogy a duplával sokkal könnyebb boldogulni, de a kedvesem nem hajlandó 3-4 kávénál többet inni   A közepes pörkölést kedvelem, ott még van crema, ami számomra fontos. 
Silviához a gyári dupla és ims szimpla szűrőt használok semmi tuning nincs, nem is lesz egyhamar, a felső szűrő cserét kivéve, meg egy szimpla kar.
Szóval tényleg az átlag kávészerető vagyok, úgy érzem a jót és a rosszat már meg tudom különböztetni, remélem nem okozom majd csalódást. Mondjuk úgy, én képviselem a középosztályt, Ti meg a felső tízezret.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávé teszteredmények

Hozzászólás Szerző: AVX »


Indul a második tesztelés.
8 féle kávé lesz. 
100%-os Arabica Blendek lesznek.
Megint lesz egy kakukk tojás.   
 
Kibővült a tesztelő csapatot 13+1 főre.
 
A tesztelő csapat:
Asgard
boller
kimber
Katoci
szabiakos
Wolfy999
bajnokpityu
Begi123 
spencer hill
Vinkler
pi61
AVX-Gergő
 

GAgyiXyXy

Lezárt

Vissza: “Szemes kávék, Kávé tesztek, PID beállítás.”