Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Használt és ex-demó készülékek

Moderátor: Pointe

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Sajnálatos hogy az eredeti új ára után ekkorát zuhan a használtpiaci ára...vagy nem tudom :Laci
 
Sajnos a hifi világ így működik :-(
 
A csöves erősítőket különösen sújtja az értékvesztés, ami nagyrészt abból ered, hogy maguknak a csöveknek az állapotát kevés helyen tudják ellenőrizni, így minden használt csöves erősítő vásárlásánál felmerül egy közeli és drága csőcsere rémképe. A másik probléma, ami a csöves erősítőket sújtja, az az utólagos belenyúlkálások tematikája. Ezek az egyszerű felépítésű készülékek mágnesként vonzzák a DIY-szakértőket, akik közül sokan nem eléggé felkészültek a feladatra és a "fejlesztéseikkel" csak károkat okoznak.
 
Erre van az a megoldás, hogy a Pointe készülékeket bevizsgáljuk, és ha eredeti az állapotuk, és a mérések szerint kifogástalan állapotban vannak, akkor ezt a vevőjelöltek felé tanúsítjuk. (Ha meg valami mégsem stimmelne, akkor adunk alternatívát a javításra.)
 
A használt készülékek áresésén mi annyit tudunk segíteni, hogy feljebb lépés esetén minden saját készülékünket az eredeti eladási áron számítjuk be, akár évekkel később is, tehát Pointe-ról Pointe-ra váltani mindig veszteség nélkül lehet. 

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


55 eft kicsit alulárazott szerintem ekkorát nem szeretnék bukfencezni rajta.
 
Kedves Laci,
 
a magánban írt levelemre sikerült a fórumban nyilvánosan válaszolnod :-)
 
A többiek kedvéért: magánban azt írtam, hogy a készüléket azonnal megveszem 55 ezer készpénzért, de javaslom, hogy magad próbáld eladni, mert úgy sokkal több pénzt kaphatsz érte. Azt javasoltam, hogy 70-ért tedd fel. Vállaltam azt is, hogy eladás előtt átnézzük, bemérjük-beállítjuk a készüléket.
 
Azt is írtam, hogy ha nálunk választasz utódot a Simának (például a napokban meghirdetett, 179 ezres Amplificát), akkor mi magunk is megadjuk a 70 ezret a készülékért.
 
Amikor mi magunk áruljuk a hozzánk beszámítással került első-második generációs Simákat, akkor állapottól függően 75-90 ezer forintért tesszük őket ki, de ezek addigra teljesen felújított készülékek lesznek, bemérve-beállítva, új csövekkel, átkondizva, fél év gyártói garanciával.

Vendég

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdvözlöm!

Buék!

55 eft kicsit alulárazott szerintem ekkorát nem szeretnék bukfencezni rajta.Sajnálatos hogy az eredeti új ára után ekkorát zuhan a használtpiaci ára...vagy nem tudom :Laci

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


mennyit érhet a csöves piacon a point sima erősítőm gyönyörű gyári állapotban eredeti jó csövekkel,köszönöm a választ.
 
Kérdés az, melyik kiadás. A "sima" Sima és az Mk II nagyjából egy árban futnak, beszámítva mi 80-90 ezerért áruljuk őket, miután új csöveket kaptak, bemértük/beállítottuk őket, és ahol szükséges, fel lettek újítva - a kondikat szinte mindig kicseréljük, és gyakran van még egy-két apró alkatrész, ami szintén csereérett. Ezekre fél év garanciát vállalunk.
 
Hasonló feltételekkel a Jubilee-sorozatot 100-120 ezer között kínáljuk.
 
Ezen az áron gyorsan, egy-két hét alatt gazdára találnak ezek a kiváló készülékek.
 
Ha el akarod adni a készülékedet, keress meg magánban, és adok rá korrekt árat.
 
De érdemes lehet a beszámításon is gondolkozni: ha érdekelnek a múltkori posztomban meghirdetett készülékek (Amplifica 179 ezer, Exception Mk2 299 ezer), akkor a későbbi "eladási" áron számítjuk be a készülékedet, és ez fog vonatkozni ezekre az erősítőkre is, amikor majd továbblépésre kerül sor. 

Vendég

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdvözlöm!

Kérdésem az lenne mennyit érhet a csöves piacon a point sima erősítőm gyönyörű gyári állapotban eredeti jó csövekkel,köszönöm a választ.

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


A karácsony előtti nagybevásárlások eredményeképp van most egy pár érdekes beszámított készülékünk:
 
 
1) Pointe Amplifica bemérve, beállítva, fél év garanciával, szovjet végcsövekkel 179.990, Tung-Sol végcsövekkel 205.000
 
2) Pointe Exception Mk 2, bemérve, beállítva, fél év garanciával, 299.990 (ez egy nagyon komoly gép KT88 csövekkel, 2 x 60W teljesítménnyel)
 
3) Pointe TPC 600/2, leválasztó trafó, 49.990
 
 
Az erősítők már demóra készek, a trafó január második-harmadik hetében érkezik.
 
A vásárlók rohama miatt tápkábelekből, elosztókból is kifogytunk, de már érkezik az utánpótlás.

Avatar
terminator-x
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.07.30., szer. 20:43
Értékelés: 16

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: terminator-x »

Sziasztok!! Érdeklődnék hogy 2.0-ás vagy 2.5-ös táp kábeletek van-e?Még az is érdekelne hogy a két tipus között csak az erek átmérőjében van különbség?Válaszotokat előre is köszönöm!

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Várható érkezések májusban:
 
- Pointe Analogia Mk3 phono 74.990
- Pointe Analogia MK 4 phono 129.990 - ez a múltkori Mk 4, elvitték kölcsönbe, amíg az első Mk 5 meg nem érkezik... márpedig az most már hamarosan megérkezik... ;-)
- Pointe Amplifica integrált erősítő189.990 (szovjet végcsöves) - ez a hónap végéig még Pécsett van, a gazdája számát szívesen átküldöm az érdeklődőknek.
 
Most van kint egy Amplifica meghallgatáson, beszéltünk egy Pointe Sima SE beszámításáról. Ez az SE azt jelenti, hogy Single Ended, összesen csak néhány példányban készült, igazi ritkaság - még én sem hallottam ilyet. Ha megalkudtunk, felteszem ide :-)
 
Fut még az akció a "furcsa jelvényes" Sima 20-ra, az utolsó darab 349.990-ért elvihető.
 
A v3.0 tápkábel ára is maradt az "ittenieknek" 24.990 ft.

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »



Hali.
 
1.0-ás tápkábeletek nincs véletlenül?

 
Néha előfordul beszámítás után, de most nincs.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Hali.
 
1.0-ás tápkábeletek nincs véletlenül?

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


A Sima MK II-hez feliratkoznék a várólista (remélhetőleg) első helyére. Ha esetleg mégis beesne egy Sima Jubilee a "szokásos"    110 E Ft áron, akkor inkább hajlanék afelé. Előre is kösz!
 
Szia Rotox,
 
felvettelek a "várólistára" :-)
 
Bízom abban, hogy a március 2-i nyílt nap után érkezik egy pár beszámítandó készülék, de persze lehetetlen megjósolni, pontosan milyen erősítőket hoznak....

Vendég

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Ezek lesznek februárban:
 
- a Sima 20 erősítőt mélyen a listaár alatt el lehet vinni a nyílt napunkon (fix dátum és helyszín most már napokon belül)
- a bemutató után lecseréljük a Delica demókészülékünket is. Az ára 420 ezer ft lesz.
 
A jövő hétre hozok Szabadkáról két használt készüléket:
 
- egy Sima MK II-t, ez "szokás szerint" 89 ezer lesz, és
- egy Sixty-t, amit - teljesen új csövekkel, új távirányítóval - 440-ért teszünk ki a kirakatba.
 
Még egy:
 
- az Amplifica árát levisszük a 300-as álomhatár alá (értsd bruttó 299.990 lesz)

A Sima MK II-hez feliratkoznék a várólista (remélhetőleg) első helyére. Ha esetleg mégis beesne egy Sima Jubilee a "szokásos"    110 E Ft áron, akkor inkább hajlanék afelé. Előre is kösz!

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Csak kiváncsiságból: a hálózati leválasztó trafó mire jó, mi célt szolgál? Bocs ha marhaságot kérdezek...
 
Ezt tessék kérem elolvasni:
 
http://pointe.hu/egyeb/pointe-tpc-1200
 
Ami a többiek hozzászólásait illeti: 1) a leválasztó trafó a brummot szinte biztosan nem szünteti meg, illetve 2) nyugodtan rá lehet kötni egyszerre több készüléket is - már a legegyszerűbb Pointe leválasztó trafónak is két csatlakozója volt, az 1200-asnak pedig eleve öt van.

Avatar
szamóca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2096
Csatlakozott: 2008.02.25., hétf. 22:21
Értékelés: 4094

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: szamóca »



A készülékek Kapcsoló üzemû tápjai nem mindig komálják egymást egy rendszeren belül, és ilyenkor mindenféle anomáliák lehetnek. Búg a CD vagy a szub stb. általánosan földhurok problémának is nevezik. /érdemes utána olvasni, van par Jó cikk magyarul is/.
A trafó ezeket megszünteti, ha. A ludas készülék elé bekötöd és megszûnik a probléma.
Én így tudom, és nálam mûködik is :-)
 
Remélem, Nagy marhaságot nem írtam... :-)
 
Egyesek Meg leválasztó trafót használnak tápszûrô helyett is, arról nem nyilatkoznék.

A hálózat leválasztás elsősorban egy érintésvédelmi mód.
A transzformátorról táplált készülék fémházát tilos összekötni védővezetővel, vagy más körről táplált készülék testével.
Nem szabad védőérintkezős dugaszoló aljzatba sem kötni. A szekundert nem szabad földelni, fémszerkezethez kötni.
Egy elválasztó transzformátor csak egy készüléket táplálhat.
Az csak egy hozadéka a dolognak, hogy a brummot is megszüntetheti.

Ne keverjük!

A hangszóró, az elektromos hangfrekvenciás jelből mechanikus rezgést előállító alapeleme egy hangsugárzónak.

Hangsugárzó alatt értjük azt a komplexumot , ami tartalmazza a hangszórót, és a hangsugárzás javító foglalatot, ill. adott esettől függően más kiegészítő elemeket is. (váltó, belső huzalozás, csatlakozók, stb) A hangsugárzást javító foglalat lehet többek közt un. hangfal, ami "valamekkora tetszőleges geometriájú lap" hangdoboz, vagy méretéből adódóan hangláda, illetve egyéb formájú test.

Az esetek többségében nagyon helytelenül, egyesek hangfalnak hívnak minden hangsugárzót, ha nem olyan kialakítású akkor is.

Senki nem hívja a kanalat villának, vagy késnek, evőpálcikának, pedig ezek is evőeszközök. Akkor miért is hangfal a basszusreflex, zárt, TL, stb. rendszerű hangsugárzó?

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: tanczi »


Csak kiváncsiságból: a hálózati leválasztó trafó mire jó, mi célt szolgál? Bocs ha marhaságot kérdezek...
A készülékek Kapcsoló üzemû tápjai nem mindig komálják egymást egy rendszeren belül, és ilyenkor mindenféle anomáliák lehetnek. Búg a CD vagy a szub stb. általánosan földhurok problémának is nevezik. /érdemes utána olvasni, van par Jó cikk magyarul is/.
A trafó ezeket megszünteti, ha. A ludas készülék elé bekötöd és megszûnik a probléma.
Én így tudom, és nálam mûködik is :-)
 
Remélem, Nagy marhaságot nem írtam... :-)
 
Egyesek Meg leválasztó trafót használnak tápszûrô helyett is, arról nem nyilatkoznék.
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
tollact
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2058
Csatlakozott: 2009.07.14., kedd 18:24
Értékelés: 664

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: tollact »



Na, vasárnap jövök haza Szabadkáról, és az alábbi készülékeket hozom:
 
- Pointe Sima Mk II, átnézve, új csövekkel, tökéletes esztétikai állapot - 89.990
- Pointe Sima Jubilee, átnézve, új csövekkel, tökéletes esztétikai állapot - 110.000
- Pointe TPC600, hálózati leválasztó trafó, tökéletes esztétikai állapot - 49.990
 
Jövő héttől meghallgathatóak.
 
IMG_0604.JPG
Csak kiváncsiságból: a hálózati leválasztó trafó mire jó, mi célt szolgál? Bocs ha marhaságot kérdezek...
LP: Pink Triangle PT One, Helius Scorpio III kar, Benz Wood SM 0,85mV pick-up, AN-V QSSC kábel
CD: Philips CD304 tube, AN-Vx kábel
Tuner: Kenwood KT8300 vintage, AN-V kábel
Erősítő: AN OTO PHONO
Hangfal: AN-E/Hemp,Kondo KSL SPC-vel AN-SP QSSC +Townshend tweeter
Állványok: Sound Org ZO28 ZO21, AN

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: tanczi »



Nagyjából üres a használt készülék raktár, így karácsony előtt elment mindkét Sima, a trafó és az Amplifica is, ez utóbbiba azonban beszámítottam egy újabb MkII Simát.
 
Kívülről ez is karcmentes, és szépen szól, de még hátra van az átvizsgálása. Ha nem kell hozzányúlni sem a csövekhez, sem a kondikhoz, akkor 79-ért vihető, ha cserélni kell, akkor 89 lesz az ára. (A honlapra az egyszerűség kedvéért 89-ért került fel.)

A fenébe, pedig egy jóárasított trafóra titkon remenykedtem, januárral ... :-)
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Nagyjából üres a használt készülék raktár, így karácsony előtt elment mindkét Sima, a trafó és az Amplifica is, ez utóbbiba azonban beszámítottam egy újabb MkII Simát.
 
Kívülről ez is karcmentes, és szépen szól, de még hátra van az átvizsgálása. Ha nem kell hozzányúlni sem a csövekhez, sem a kondikhoz, akkor 79-ért vihető, ha cserélni kell, akkor 89 lesz az ára. (A honlapra az egyszerűség kedvéért 89-ért került fel.)
 
 

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


pusztán kíváncsiságból, milyen típusúak (pl. ECC83, stb.) a nem-végfok (EL84) csövek? mivel azt írja a szaksajtó, hogy ebben mások, mint a 'sima' Sima-kban
 
Az biztos, hogy más a csőkészlet, mert a "sima" Simában 4 + 3 cső van, a Jubilee-ben 4 + 4.
 
A részleteket csütörtökre ígérem, mert szerda este találkozom Tiborral :-)

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »



Lehet tudni, hogy mi a készülékek csőkészlete? Igazából nem típusra vagyok kíváncsi, hanem a csövek gyártmányára.
 
Köszönettel: toti

 
Ha gyorsan jelzel (vagy akárki más), akkor van 4 db utolsó, eredeti, dobozos Tungsram, 6000-ért darabja. 
Darabonként 5-ért van Sovtek, vagy 8-ért Mullard (természetesen ezek nem NOS-csövek, hanem friss gyártásúak, ezekből van több szett is.

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Pedig már többször is volt itt a fórumon,minden esetre alaposan megfontolja a dolgot mielőtt válaszol.
 
Oppá, bocsánat, sajnos béna voltam és elfelejtettem bekedvencelni a saját topikomat, így nem láttam a kérdéseket
 
Jubilee-ből csak egy van, és valóban más áron tettem fel a honlapra, mint ide - de már korrigáltam. Sajnos a magasabb ár a végső ár, mert közben úgy döntöttünk, hogy új végcsöveket kap. A régi csövek is jók még, de Tibor maximalista :-)
 
Mindenesetre úgy érzem, az a fair, hogy ha valaki innen akarná megvenni, akkor a jövő hét végéig (azaz december 8-ig) elviheti 99-ért.
 
Mind a két készülék szovjet csöveket kapott, ezek igazából kifejezetten kellemes hangú, megbízható csövek, az eredeti csőkészlet ikertestvérei.

Avatar
toti71
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2007.01.14., vas. 08:40
Értékelés: 9

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: toti71 »



Na, vasárnap jövök haza Szabadkáról, és az alábbi készülékeket hozom:
 

 
Lehet nem ért még haza, ezért nem kaptunk még választ.

zene:
cd(k): micromega stage 1; PHILIPS CD450; PHILIPS CD670
LP: Thorens TD166 mkII, Goldring Eroica LX + CA Azur 640P;
erősítő(k): Primare A10 és Pointe Sima MkII;
hangsugárzó: Chario Hiper 2000 mkII;
kábelek:IC: SATA, IXOS, Gotham GAC-3; Hf: Straigth Wire; táp: DIY Eupen 3G2.5, DIY LAPP, Hirakawa (műszermadzag)
film 2.0: Philips DVD 763SA

Avatar
toti71
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2007.01.14., vas. 08:40
Értékelés: 9

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: toti71 »



Na, vasárnap jövök haza Szabadkáról, és az alábbi készülékeket hozom:
 
- Pointe Sima Mk II, átnézve, új csövekkel, tökéletes esztétikai állapot - 89.990
- Pointe Sima Jubilee, átnézve, új csövekkel, tökéletes esztétikai állapot - 110.000
- Pointe TPC600, hálózati leválasztó trafó, tökéletes esztétikai állapot - 49.990
 
Jövő héttől meghallgathatóak.
 
IMG_0604.JPG
Lehet tudni, hogy mi a készülékek csőkészlete? Igazából nem típusra vagyok kíváncsi, hanem a csövek gyártmányára. 
Köszönettel: toti

zene:
cd(k): micromega stage 1; PHILIPS CD450; PHILIPS CD670
LP: Thorens TD166 mkII, Goldring Eroica LX + CA Azur 640P;
erősítő(k): Primare A10 és Pointe Sima MkII;
hangsugárzó: Chario Hiper 2000 mkII;
kábelek:IC: SATA, IXOS, Gotham GAC-3; Hf: Straigth Wire; táp: DIY Eupen 3G2.5, DIY LAPP, Hirakawa (műszermadzag)
film 2.0: Philips DVD 763SA

Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Na, vasárnap jövök haza Szabadkáról, és az alábbi készülékeket hozom:
 
- Pointe Sima Mk II, átnézve, új csövekkel, tökéletes esztétikai állapot - 89.990
- Pointe Sima Jubilee, átnézve, új csövekkel, tökéletes esztétikai állapot - 110.000
- Pointe TPC600, hálózati leválasztó trafó, tökéletes esztétikai állapot - 49.990
 
Jövő héttől meghallgathatóak.
 


Avatar
Pointe
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 11:21
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Használt és ex-demó készülékek

Hozzászólás Szerző: Pointe »


Igen, az egy 672 SE volt.
 

Tavaly volt nálam egy Pointe csöves, saját rendszerben tesztelhettem közel egy hetet.
Nagyon meg voltam elégedve vele, kristálytisztán, szépen szólt.


Válasz küldése

Vissza: “Pointe”