Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Attis_76
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2022.01.20., csüt. 20:33
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Attis_76 »

Sziasztok !
1,Grundig Finearts R1
2,Dual CS704
30 nm-es nappali , vegyes zene + tv .
A keret kb 200.000.- Monitor Audio Bronze 5-re gondoltam használtan.
Segítsetek !
Köszönöm.

Avatar
azteke
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.01.27., szomb. 14:43
Értékelés: 4

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: azteke »

Hello,

Jelenleg mit lehetne kihozni 100.000 Ft-os keretből (erősítő + hangsugárzó) terén használtan?

Bármilyen jó ajánlat?

Köszönöm :smile53:

Techboy85
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.01.16., vas. 20:10
Értékelés: 0

Hangfal HI-FI -hez

Hozzászólás Szerző: Techboy85 »

Sziasztok !

Hangfalpárat keresek egy Technics SU-VX620 erősítőhöz. Jelenleg egy Quadral SX-1750-em van, de azokat túl hajtom vele egy laza mozdulattal.
A Quadral-t preferálnám, de ha van tapasztalatból jó ajánlásotok ehhez az erősítőhöz, akkor azt is szívesen meghallgatom. Leginkább 90-es évek Elektronikus zenét hallgatok rajta, de ezen szoktam "mozizni" is.
A helyiség amiben vannak a hangfalak 4,5m x 5,5m

Előre is köszönöm az ajánlásokat !

Üdv.
István

Avatar
atyca
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 12:30
Értékelés: 0

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: atyca »

Sziasztok!
Egy HK AVR 132 5.1 erősítővel meghajtott Tannoy Mercury F1 pár mellé keresek centert.
A kiszemeltek:
1.: KEF Q6C
2.: KEF IQ2C
3.: Tannoy Mercury FC (kétséges, hogy postázzák)
Főleg TV, és PC-ről film nézésre használom, az árkategória 30-40e jmf.
Melyiket, (vagy mit) ajánlanátok?

Avatar
pontyos
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.07.14., szer. 20:05
Értékelés: 6

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: pontyos »

Szervusztok!
Egy kis szóbeli tanácsot kérnék azoktól akiknek van, vagy ismerik az SVS Prime Bookshelf polcsugárzókat.
22nm es nappali szobába vásárolnék 4db ot a hozzáillő center sugárzóval, így hosszú évek után váltanám a Mission 7es rendszert. Onkyo RZ 840 az AVR ami hajtaná őket, kimondottan True HD ill DTS HD hangú filmekkel, Jamo 110 sub mellett. Érdekelne még, hogy zenehallgatás esetén is használhatók e, pl jazz vagy elektronikus fúziós jazz zenére. Kb 600 ezer Ft a keret, így ha volna kedves bárki alátámasztani, hogy ez megfelelhet az igényeimre, akkor elmegyek meghallgatni, vagy szívesen fogadom ha van másik ötlet ebben az árkategóriában.
Köszönöm szépen, Üdv T

Avatar
Coldplay
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:08
Értékelés: 8

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Coldplay »

illetve van meg egy acoustic research ar4xa versenyben. 50.000 ft a projektre a keret.
Igazi zenet akarsz? Menj koncertre, hangversenyre.... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Coldplay
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:08
Értékelés: 8

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Coldplay »

Sziasztok, egy kissebb szobaba (20nm) szeretnek egy tranzisztoros erositohoz dobozt venni hasznaltan . melyik lenne a jobb? royd coniston r vagy rogers ls6/4? akusztikus lagy zenehez ill. radiohoz kellene.

koszi a tanacsokat.
Igazi zenet akarsz? Menj koncertre, hangversenyre.... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Red75 »

WASPZotya írta:
2021.12.14., kedd 16:39
Sziasztok!
Használtban gondolkodom olyan 50 k körül.
A nappali egyben van a konyhával kb 45 nm,
szekrényre van feltéve ami 64 cm magas
Főleg rock/ heavy metal szól rajta .
Ilyen feltételek mellett, mondjuk egy Orion HS500, HS501 ami eszembe jut. :cheers1:
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
WASPZotya
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.09.19., szer. 18:07
Értékelés: 0

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: WASPZotya »

Sziasztok!
Van egy régi Jamo Studio 170-em, amit szeretnék lecserélni valami jobb cuccra.kb 20 éve vettem.
Használtban gondolkodom olyan 50 k körül.
A nappali egyben van a konyhával kb 45 nm, ebből értelemszerűen a fele a nappali ahová le tudok ülni kényelmesen hallgatni, de ugye 1 légtér.
A hangfal nem a földön áll jelenleg, hanem szekrényre van feltéve ami 64 cm magas, ide kerülne a következő is.
A szett többi eleme ugyanekkor lett véve ami Sony ta-fe 520r erősítő, és ez a sorozat végig, cd lejátszó, minidisc, tuner. Van még egy Sony eq meg egy deck is+ egy Taya bakelit.
Főleg rock/ heavy metal szól rajta .

Ehhez kérnék javaslatokat.
Köszi

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

trutyi írta:
2021.12.09., csüt. 16:32
Üdv!
A következő rendszerbe keresek polc hangsugárzót:
A szoba mérete 24 nm, polcon (komódon, állvány nem lehetséges sajnos) fog állni, a jelenlegi rendszerhez Yamaha MCR-N670 kellene a gyári helyett, természstesen valami (sokkal) jobbat.
Csak zenéhez (tehát tv, mozi nem) ami főleg pop, roc, elekrtonikus zene és néha kis jazz.
Források: cd, streaming zenei szolgáltatók (spotify, tidal) ill. lossless zenék számítógépről és ez bővül hamarosan egy bakelit lemezjátszóval.
A keret 100 ezer Ft (max. 120!)
Ezeket nézegettem eddig:
JBL Stage A130
Q Acoustics 3020i
Dali spektor 2
Fyne Audio f301
Wharfedale Diamond 12.2
Fogalmam sincs melyik lenne jó nekem, vagy ezeken felül valami egyéb jó ajánlás is jöhetne.
Szeretem az erős mélyhangokat, szóval nem lenne baj ha ezt is tudná (vagy van egy a házimozi rendszerben szóló mélynyomó, esetleg arra is rá lehetne csatlakozni, ha máshogy nem menne...)
Köszönettel!
A lemezjátszó, hangszedő, RIAA, lemezek árát tedd bele a hangsugárzóba meg gyűjts még hozzá egy kicsit, abból tudsz venni majd egy normális hangsugárzót, aminek van mélye is meg viszonylag kiegyenlítetten is szól.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
trutyi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.02.14., hétf. 20:27
Értékelés: 0

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: trutyi »

Üdv!
A következő rendszerbe keresek polc hangsugárzót:
A szoba mérete 24 nm, polcon (komódon, állvány nem lehetséges sajnos) fog állni, a jelenlegi rendszerhez Yamaha MCR-N670 kellene a gyári helyett, természstesen valami (sokkal) jobbat.
Csak zenéhez (tehát tv, mozi nem) ami főleg pop, roc, elekrtonikus zene és néha kis jazz.
Források: cd, streaming zenei szolgáltatók (spotify, tidal) ill. lossless zenék számítógépről és ez bővül hamarosan egy bakelit lemezjátszóval.
A keret 100 ezer Ft (max. 120!)
Ezeket nézegettem eddig:
JBL Stage A130
Q Acoustics 3020i
Dali spektor 2
Fyne Audio f301
Wharfedale Diamond 12.2
Fogalmam sincs melyik lenne jó nekem, vagy ezeken felül valami egyéb jó ajánlás is jöhetne.
Szeretem az erős mélyhangokat, szóval nem lenne baj ha ezt is tudná (vagy van egy a házimozi rendszerben szóló mélynyomó, esetleg arra is rá lehetne csatlakozni, ha máshogy nem menne...)
Köszönettel!

Eunos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2018.07.28., szomb. 16:45
Értékelés: 66

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Eunos »

Főként mozizol? Gyerkőc mellett nehéz lesz :)
Hallgass zenét, az a gyerkőcnek is jó. Tulajdonképpen szerencsés helyzetben vagy. Szerintem add el a Denont meg a sok B&W-t meg a subot és vedd meg itt a fórumon pl. a ProAc állót meg a Creek evot és készen vagy. Egy csomó pénzed is marad :)

Avatar
hopetorture
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2018.04.13., pén. 23:56
Értékelés: 7

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: hopetorture »

sziasztok
hangfal cseren gondolkodok egy ideje, gyerkoc miatt az allvanyos frontot (b&w 602 s3) probalnam cserelni vmi allo hangfalra (603/604 s3) hatha azt nem boritja magara...de nem talalok realis aron pedig egy eve nezem kb..
ugyhogy azon gondolkodok, hogy eladom mind az 5 hangfalat (602 s3 front, 600 s3 center, dm 602 surround) es nezek vmit helyette. ujan 400-500 brutto korul lehet a jelenlegi szetthez hasonlo minosegu 5.0-at kapni ahol a frontok allo hangfalak?(nyilvan a hangzas szubjektiv, de hasonlo kategoriaban..) sub az bk xxls 400, erosito denon x4000, 23nm.

Neger
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2020.07.19., vas. 17:40
Értékelés: 1

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Neger »

Sziasztok, mivel a mozi szoba lassan kész, a nappaliból költöznek a hangsugárzók is, cserébe viszont ide is kéne valami, 39m2es nappali konyha egyben,ezt kéne ellátni főként háttér zenével. Eddig klipsch rp 6000f volt, de most egy polc v állványos sugárzóval szeretnénk megoldani (mivel van dedikált szoba, itt az esztétika is fontos). Nem közvetlenül a falon lesznek. Én főleg rockot és jazzt hallgatók, párom klasszikust is. Most van lehetőségem használt elac bs 403-át megvenni(800eur). Szerintetek ez jó irány, vagy maradjak klipschnel( rp 600m). Gondolkoztam még hangprojektorban is, de azt hiszem ezekkel jobban járok?. Előre is köszönöm a tanácsokat.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: supravox »

Hali
Lehet nem pont ez a legjobb topic erre a kèrdèsre.
Ezèrt elnèzèst kèrek.
Esetleg tudtok valakit aki TAD CR1 hangfalat bírtokol kis hazànkban?
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4393
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2380

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

marconi írta:
2021.10.13., szer. 19:58

Hangszóró készlet csere?? A peremek miatt? Az gratulálok. Ha gépkocsiján elkopnak a gumik lecseréli az autót? 😅
Amúgy ez egy típushiba annál, ha szerencséje volt gariba cserélték, amúgy a peremcsere még házilag is megoldható kis ügyességgel, de vannak erre szakemberek.
15 éves hangszóró már nem garis ;)
Csak a Marantz! :-D

Avatar
marconi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2011.03.30., szer. 08:42
Értékelés: 287

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: marconi »

Alex_Aston írta:
2021.10.13., szer. 15:25
fererencz írta:
2021.10.13., szer. 14:58
Nem tanácsot szeretnék kérni, inkább csak egy "random" gondolatot osztanék meg, nem találtam jobb helyet:

Tegnap eladtam a (szerintem) szép, bükk-furnéros dobozaimat. Utoljára megcsodáltam őket, néztem hosszasan, és eszembe jutott az a jelenség, hogy ha a doboz frontja a takarószövet alatt másabb árnyalatú, mint a doboz többi részén, azt "hibának" gondoljuk. Szerintem lépjünk túl az esztétikán, és örüljünk, ha ilyet látunk. Ez azt jelenti, hogy a hangszórók (főleg a peremezés) óvva voltak a naptól. Valószínűleg sokkal jobb állapotban vannak, mint egy egyenletesen fakult doboz esetén.
(Kivétel az az eset, ha sötétszobában voltak... :napsut: )
Bizony, a közvetlen napfény (is) kicsinálja a hangszórókat. Sógor B&W 604 S3-asainak a gumiperemei szó szerint beton kemények lettek, mert pár évig sütötte a nap a nappaliban a dobozokat, úgy voltak elhelyezve. Komplett hangszóró készlet csere kellett...
Hangszóró készlet csere?? A peremek miatt? Az gratulálok. Ha gépkocsiján elkopnak a gumik lecseréli az autót? 😅
Amúgy ez egy típushiba annál, ha szerencséje volt gariba cserélték, amúgy a peremcsere még házilag is megoldható kis ügyességgel, de vannak erre szakemberek.
Audiomeca J1,Airtangent2b,SupexSD900SuperII,Krell KSP-7B(Kaisei recap), AudioPC, KarunaUltimateUSB/SPDIF, Philips cd304mkII fullBGrecap, Marantz CDA94 Vfet mod/BG recap), Philips CD100 Demo Vfet mod/BG recap, Townshend Allegri+, Tunerman OTL twin servo, vFET srpp, Lowther Acousta (P6M square)

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4393
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2380

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

fererencz írta:
2021.10.13., szer. 14:58
Nem tanácsot szeretnék kérni, inkább csak egy "random" gondolatot osztanék meg, nem találtam jobb helyet:

Tegnap eladtam a (szerintem) szép, bükk-furnéros dobozaimat. Utoljára megcsodáltam őket, néztem hosszasan, és eszembe jutott az a jelenség, hogy ha a doboz frontja a takarószövet alatt másabb árnyalatú, mint a doboz többi részén, azt "hibának" gondoljuk. Szerintem lépjünk túl az esztétikán, és örüljünk, ha ilyet látunk. Ez azt jelenti, hogy a hangszórók (főleg a peremezés) óvva voltak a naptól. Valószínűleg sokkal jobb állapotban vannak, mint egy egyenletesen fakult doboz esetén.
(Kivétel az az eset, ha sötétszobában voltak... :napsut: )
Bizony, a közvetlen napfény (is) kicsinálja a hangszórókat. Sógor B&W 604 S3-asainak a gumiperemei szó szerint beton kemények lettek, mert pár évig sütötte a nap a nappaliban a dobozokat, úgy voltak elhelyezve. Komplett hangszóró készlet csere kellett...
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 773
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Nem tanácsot szeretnék kérni, inkább csak egy "random" gondolatot osztanék meg, nem találtam jobb helyet:

Tegnap eladtam a (szerintem) szép, bükk-furnéros dobozaimat. Utoljára megcsodáltam őket, néztem hosszasan, és eszembe jutott az a jelenség, hogy ha a doboz frontja a takarószövet alatt másabb árnyalatú, mint a doboz többi részén, azt "hibának" gondoljuk. Szerintem lépjünk túl az esztétikán, és örüljünk, ha ilyet látunk. Ez azt jelenti, hogy a hangszórók (főleg a peremezés) óvva voltak a naptól. Valószínűleg sokkal jobb állapotban vannak, mint egy egyenletesen fakult doboz esetén.
(Kivétel az az eset, ha sötétszobában voltak... :napsut: )
Nem szotkam hibázni.

Online
Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: s4tch »

RudiSZT3 írta:
2021.10.06., szer. 12:30
Sziasztok!

Egy kollégámnak segítenék hangfal (és rendszer) vásárlásban. De mivel az ő vásárlási szempontjai illetve használati körülményei mások, mint az enyémek, ezért kevés olyan saját tapasztalatom van, amit be tudnék vetni az ő érdekében. :)

Szóval amit szeretne:
1 pár hangsugárzó (nyugodtan lehet használt, sőt, az ár-érték arány miatt lehetőleg használt kellene)
Kifejezetten rock zenére
kb. 25 nm-es szobába
A rendszernek nincsenek még egyéb elemei.
büdzsé a hangsugárzókra: kb. 50-100e Ft, esetleg kicsivel több.

Lehetőleg olyan típusban gondolkodnánk, amit viszonylag könnyen be lehet szerezni belföldön.

Majd ehhez hasonló árban gondolkodik hozzá passzoló erősítőben is. Aztán jöhet a többi.
Ha a rock nem kifejezetten mélyre hangolt, gyors metál, akkor megnézném az itt hirdetett T+A T110-et. Hallottam a T100-at, elvileg a T110 is nagyon hasonló. Minden nagyon tetszett vele, kivéve a mélyre hangolt metál.

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

A Cerwin Vega-k!
Talán ezek még beférnek a keretbe:
Dynaudio MSP 200
Dynaudio A62
Pioneer hpm 60

Üdv,
arsenlupin

Avatar
RudiSZT3
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:40
Értékelés: 8

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: RudiSZT3 »

arsenlupin írta:
2021.10.06., szer. 17:23
RudiSZT3 írta:
2021.10.06., szer. 12:30
Sziasztok!

Egy kollégámnak segítenék hangfal ..........
Szia használt Klipsch és JBL hangfalakat keresnék, meghallgatásal.....
Köszi!

A JBL nekem is eszembe jutott, a Klipsch is (bár tőlük még nem hallottam semmit). De nem akartam leírni, hogy ezzel befolyásoljak bárkit is. :)
Csak attól tartok egy kicsit, hogy nehogy túlságosan mozis hangja legyen. Bár ezen két gyártón kívül más nekem se jutott eszembe.

További tippek?

Avatar
arsenlupin
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 627
Csatlakozott: 2004.10.14., csüt. 18:33
Értékelés: 84
Tartózkodási hely: Vác környéke

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: arsenlupin »

RudiSZT3 írta:
2021.10.06., szer. 12:30
Sziasztok!

Egy kollégámnak segítenék hangfal ..........
Szia használt Klipsch és JBL hangfalakat keresnék, meghallgatásal.....

Üdv,
arsenlupin

Avatar
RudiSZT3
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:40
Értékelés: 8

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: RudiSZT3 »

Sziasztok!

Egy kollégámnak segítenék hangfal (és rendszer) vásárlásban. De mivel az ő vásárlási szempontjai illetve használati körülményei mások, mint az enyémek, ezért kevés olyan saját tapasztalatom van, amit be tudnék vetni az ő érdekében. :)

Szóval amit szeretne:
1 pár hangsugárzó (nyugodtan lehet használt, sőt, az ár-érték arány miatt lehetőleg használt kellene)
Kifejezetten rock zenére
kb. 25 nm-es szobába
A rendszernek nincsenek még egyéb elemei.
büdzsé a hangsugárzókra: kb. 50-100e Ft, esetleg kicsivel több.

Lehetőleg olyan típusban gondolkodnánk, amit viszonylag könnyen be lehet szerezni belföldön.

Majd ehhez hasonló árban gondolkodik hozzá passzoló erősítőben is. Aztán jöhet a többi.

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: vazze »

Ha valaki esetleg Focal Utopia-t keres:

https://hifitorget.se/visa_annons.php/j ... 137424.htm
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”