Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mobiltelefonok

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csak megszokom, amúgy meg sms-t netről küldök, nagyon ritkán telórol.
(jelenleg 6610-em van)

Neked nincsenek olyan gondjaid, h erősebb rászkódásnál kikapcsol a telód? Nekem bicózásnál, ha hegybe is megyek 1 óra alatt vagy 3-5x-ör is előfordul. (mivel független nem vihetem vissza... csak pénzért csinálják vissza és megint csak pénzért újra függetlenítik, ez így+ nem bolt)

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


Csak megszokom, amúgy meg sms-t netről küldök, nagyon ritkán telórol.
Igen, erre én is kíváncsi lennék...
 
Egyébként nekem nem igazán jön be a 7210-es. A gombjairól meg ne is beszéljünk. Ami engem illet, én nem hiszem, hogy fogok 7210-hez hasonló extrém cuccot venni. (jelenleg 6610-em van)

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én is így gondoltam, hogy nagyon olcsó annyiért... szal szerintem belevágok.Csak megszokom, amúgy meg sms-t netről küldök, nagyon ritkán telórol.

A netről? És pedig honnan? Én a 777sms-ről szoktam annak ellenére, h vodás vagyok Szal az meg is szűnt a napokban.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Én is így gondoltam, hogy nagyon olcsó annyiért... szal szerintem belevágok.
Csak megszokom, amúgy meg sms-t netről küldök, nagyon ritkán telórol.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Én soha többé nem akarok westeles lenni.  Voda a schirály, meg pannon előfizetés még úgyahogy elmegy...
37-ért 7210-es megéri? Akinek van ilyen kis csecsebecséje az írjon már véleményt, kedvezményes készülékvásárlással megvehetném a pannonnál, de nem tudom igazán hogy jó is-e.

Ingyér van enyiér! Coraban akciósan 80000ft.
Gombokat nehéz megszokni/sms-ezni gáz/.

Miért lenne gáz 7210-ről írni sms-t??? A 3650-nek sokkal furább a gombkiosztása!

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Mit szóltok a Westel új Dominó Nap díjcsomagjához??

Na, várjatok, csak én vagyok vak, hogy nem veszek észre valamit, vagy ez tényleg ilyen olcsó lesz? Csak mert nekem van egy független Nokia 6610-em (most pannonos simmel), de ezek után simán beruháznék egy westelesre...
 
 
Amúgy én Westelről csak jót hallottam, Pannonról is, Vodáról viszont csak rosszat bárkivel is beszéltem.

Felesleges beruházni,ha pannonos vagy 0-ft ért válthatsz Perfektre.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Én soha többé nem akarok westeles lenni. Voda a schirály, meg pannon előfizetés még úgyahogy elmegy...
37-ért 7210-es megéri? Akinek van ilyen kis csecsebecséje az írjon már véleményt, kedvezményes készülékvásárlással megvehetném a pannonnál, de nem tudom igazán hogy jó is-e.

Ingyér van enyiér! Coraban akciósan 80000ft.
Gombokat nehéz megszokni/sms-ezni gáz/.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Mit szóltok a Westel új Dominó Nap díjcsomagjához?? 
Hálózaton belül és vezetékesre 33Ft percenként, más mobilra 39, perc alapú számlázás, egységesen csúcsidő és hétvége nélkül.
 
Én már írtam is egy felháborodott hangú levelet nekik, mert 8 éve hű előfizetőjük a legdrágább díjcsomagot használva is többe van nekem 1 perc csúcsidőben, mint egy Domino gagyisnak.
 
Kiváncsi vagyok, hogy a 3 szolgáltató hecc és reklámkampányának mi lesz a vége.

Igazi PANCSER banda!
Csak futnak a Voda és Pannon ötletek után,bár a piac szerzés miatt a Voda nyomúl igazán.A Westel állitolag megél az előfizetőiből,de azok előbb utóbb felébrednek.A béna hálonbelül olcsóbb szisztémájukat is elkéne felejteniük.Barátom euro400-ban nyomul évek óta/sokat beszél/,múlt héten próba képpen vett 1 V.unot .
Én kb 4 éve előfizuról váltottam feltöltőre és ha nem becsülnek eléggé Neked is ezt javaslom.1-2 honapig a hangpostád mondja az új számod,és aki akar az fel fog hívni.

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »

Help! Pannonos 3510i-seket keresek akik wappolnak is! Nálam mikor a postámba beszeretnék lépni (primposta.com), a zöld kagylóval, megmerevedik a kép, így marad akármit csinálok, de a háttérben a készülék müxik, hívnak, beszélhetek, de nem látok mást csak a lefagyott wap oldalat! Több frissítésen eset túl a készülék, sőt a főpanelt is kicserélték, még is elő jön ez a hiba, igaz más készülékeken ezt nem tapasztaltam, vagyis nem az oldal hibája! (3410-en sincs gond vele, 3410-esem eladó) Amikor átvettem, mindíg jó volt, mindíg vissza kellet töltenem a képeket, csenghangot, egyebeket aztán utána rossz let. Ilyen tapasztalata van másnak, vagy csak nekem??? HELP!!!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


a pannon pedig átáll a 30sec alapú számlázásra...
Nézzve a Pannon oldalát úgy olvasom csak a Praktikum Perfekt csomag díjja változott, és nem 30 sec-re, hanem percre !

Haver szeretne venni egy Samsung C-100 telefont. Segítsetek please neki, hogy milyen vélménnyel vagytok erről a kis telcsiről! Köszi!

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


a pannon pedig átáll a 30sec alapú számlázásra...
Nézzve a Pannon oldalát úgy olvasom csak a Praktikum Perfekt csomag díjja változott, és nem 30 sec-re, hanem percre !

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


Mit szóltok a Westel új Dominó Nap díjcsomagjához??

Na, várjatok, csak én vagyok vak, hogy nem veszek észre valamit, vagy ez tényleg ilyen olcsó lesz? Csak mert nekem van egy független Nokia 6610-em (most pannonos simmel), de ezek után simán beruháznék egy westelesre...
 
 
Amúgy én Westelről csak jót hallottam, Pannonról is, Vodáról viszont csak rosszat bárkivel is beszéltem.

Avatar
Tom Sawyer
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 07:23
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Tom Sawyer »


Mit szóltok a Westel új Dominó Nap díjcsomagjához?? 


Én nagyon megakadtam, westel300 előfizetésemhez képest, ahol bruttó 44forint a csúcsidő és 75forint a más mobil hálózatba történő hívás + az előfizetés le nem beszélhető fele 3250ft, ennek a 33 és 39ft-os bruttó percdíja lényegesen kedvezőbb, eltekintve egy-két +szolgáltatást az előfizetőknek. Ja, és a csúcs idő 07-20h-ig...
a pannon pedig átáll a 30sec alapú számlázásra...
Tom Sawyer

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Én soha többé nem akarok westeles lenni.
Voda a schirály, meg pannon előfizetés még úgyahogy elmegy...
37-ért 7210-es megéri? Akinek van ilyen kis csecsebecséje az írjon már véleményt, kedvezményes készülékvásárlással megvehetném a pannonnál, de nem tudom igazán hogy jó is-e.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mit szóltok a Westel új Dominó Nap díjcsomagjához??
 
Hálózaton belül és vezetékesre 33Ft percenként, más mobilra 39, perc alapú számlázás, egységesen csúcsidő és hétvége nélkül.
 
Én már írtam is egy felháborodott hangú levelet nekik, mert 8 éve hű előfizetőjük a legdrágább díjcsomagot használva is többe van nekem 1 perc csúcsidőben, mint egy Domino gagyisnak.
 
Kiváncsi vagyok, hogy a 3 szolgáltató hecc és reklámkampányának mi lesz a vége.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Hella! 
Skacok, épp most készülök lecserélni őskövület 6110-em, amivel a 4 év alatt soha semmi gond nem volt (még az aksi is bírja 3 napig). Szal kinőttem. Ezt az új Samsung SGH-P400-at, a V200-as utódját pecéztem ki magamnak.
 
Azt írták, hogy júli végétől a boltokban van, de nem. Ha valaki tudomására jut, hol, mennyi, az ne kíméljen a koordinátákkal!
 
Kösszinger!

Az az a telcsi, aminek még a kijelzője is forgatható? "Csak" ennyiben tud többet a V-200-nál vagy van még más extra is?

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


Hella!
 
Skacok, épp most készülök lecserélni őskövület 6110-em, amivel a 4 év alatt soha semmi gond nem volt (még az aksi is bírja 3 napig). Szal kinőttem. Ezt az új Samsung SGH-P400-at, a V200-as utódját pecéztem ki magamnak.
 
Azt írták, hogy júli végétől a boltokban van, de nem. Ha valaki tudomására jut, hol, mennyi, az ne kíméljen a koordinátákkal!
 
Kösszinger!

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Na, a csengőhangra mi a válasz???
A Nokia többszólamú csengőhangot, és a Nokia oplogót is tudja fogadni!!! Hajrá Samsung!

Hála Istennek! Ez így tök király! Akkor WAP-ról is lehet leszedni hozzá NOKIA többszólamúakat!Frankó! Bárcsak a 7250 is ennyi színt tudna megjeleníteni...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Na, a csengőhangra mi a válasz???
A Nokia többszólamú csengőhangot, és a Nokia oplogót is tudja fogadni!!! Hajrá Samsung!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Na, a csengőhangra mi a válasz???

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hát hallod... magam sem tudom.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Rocky Balboa. Először is szeretném magam kijavítani utóbbi hozzászólásom "7210i"-jét "7250i" -re javítani. (a link is igazolja a 7250i-t, csak elírtam) 
 
7250i "+" azaz fotosabb tulajdonságok:
XHTML Browser (over WAP Stack) - View example
Image Uploader - View example
Érdekes a sima 7250-ben van ez a funkció "WAP 1.2.1 Browser (via GRPS or CSD)" az "i"-be !már! nincs. (nem is baj)
Wallet over XHTML
 
Találgatás képpen meg össze lehet hasonlítani még a régi jól bejáratott "üzleti" telót a 6310 és 6310i közötti különbségeket, amin elsőre szembetűnőbb volt, a szép világoskék háttérmegvilágítás...
Esetleg alapból más/előnyösebb (kinek melyik) más előlappal árulják.

A linket nem néztem.Nekem nem kell igazolnod Magad nem vagyok rendőr.
El beszéltetek egymás mellet Ateeval ahogy azt ma is tettétek.
 
ui:Mit szeretnél másodszorra????
 
üdv:Rocky

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Tegnap Pesten voltam,s monilokat nézegettem.A Nokia 7250-es tényleg nagyon fasza kis gép. De a Samsung V200-nak tényleg annyira gyönyörű a képe,hogy csak na! És az igaz, hogy ezek az újfajta Samsungok már el tudnak boldogulnia többszólamú Nokia csengőhangokkal is???
Ezt meg, h érted, h-h elboldogul-e többszólamú csengőhangokkal?
Természetesen(ez alap a mai telókon nem?!!):
http://webshop.westel.hu/webapp/wcs/sto ... ltermeklap
Ott van a végén: Többszólamú csengőhangok
 
Ha meglenne mind2-re a pénzem, nem tudom melyiket venném, mert külsőre mindent ver a 7250es!!! (bár élőben még csak a v-200 volt a kezemben) Képminősége a 65k színnel viszont a v-200 ver mindent egy 4096 színes telefon után... (mint amilyen az enyém is) És a v-200 30e-vel még olcsóbb is! Nehéz lenne... (talán a Samsung...?)

Lehet, hogy hülyeséget mondok, de én úgy olvastam valahol, hogy az újfajta Samsungok már kompatibilisek a NOKIA többszólamú csengőhangokkal is.Erre gondoltam az előző hozzászólásomban...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tegnap Pesten voltam,s monilokat nézegettem.A Nokia 7250-es tényleg nagyon fasza kis gép. De a Samsung V200-nak tényleg annyira gyönyörű a képe,hogy csak na! És az igaz, hogy ezek az újfajta Samsungok már el tudnak boldogulnia többszólamú Nokia csengőhangokkal is???
Ezt meg, h érted, h-h elboldogul-e többszólamú csengőhangokkal?
Természetesen(ez alap a mai telókon nem?!!):
http://webshop.westel.hu/webapp/wcs/sto ... ltermeklap
Ott van a végén: Többszólamú csengőhangok
 
Ha meglenne mind2-re a pénzem, nem tudom melyiket venném, mert külsőre mindent ver a 7250es!!! (bár élőben még csak a v-200 volt a kezemben) Képminősége a 65k színnel viszont a v-200 ver mindent egy 4096 színes telefon után... (mint amilyen az enyém is) És a v-200 30e-vel még olcsóbb is! Nehéz lenne... (talán a Samsung...?)

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Tegnap Pesten voltam,s monilokat nézegettem.A Nokia 7250-es tényleg nagyon fasza kis gép. De a Samsung V200-nak tényleg annyira gyönyörű a képe,hogy csak na! És az igaz, hogy ezek az újfajta Samsungok már el tudnak boldogulnia többszólamú Nokia csengőhangokkal is???

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”