Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mobiltelefonok

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Azt sajnálom, hogy Partnerprogram keretében nem vettem meg 3900.-ért pár hónapja a c55-öst!


Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Van még itt vkinek Nokia 6610-ese? Kezd rosszalkodni
- Sim kártya regisztráció érvényelen.
- Sim kártya elutasítva.
Nem biztos, h szó szerint idéztem, de a lényege ugyanaz. Nem értem miért van ez, már ki-be rakosgattam a sim-et és nem változott semmi. (a kártyának nem lehet fizikailag baja, mert nem szoktam ki-be rakosgatni)
 
A teló gondol egyet és a fenti üzenetekkel próbálja kiszúrni a szemem, bekapcsoláskor soha, de napközbe bármikor előfordul.
(szervízbe nem nagyon vihetem, mert a teló már "warez" )

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Üdv! 
A kálváriám apró részleteit láthatod alább a Nokiával, tragikus!!!!!!      
Többet nem!!
A Siemens S55, amire a W jelű szolgáltatóm kicserélte, február eleje óta megy, egyszersem állt, vagy fagyott le, pedig már szép sorban minden funkcióját (ki)használtam, az SMS-től a fotózáson át az Emil olvasásig (jól jött, nyaralás alatt simán olvasgattam a saját nem is W-es postafiókjaimat.   
A kihangosító miatt, meg a két autó miatt a feleségemnek egy C55-öt vettünk (ugy gondoltuk, hogy 1 fényképező képes telefon untig elég, meg amúgy is fotozni a HP-t használjuk    ) azzal sem volt az égadta világon semmi gond.
Mondjuk alacsonyabb kategória mint az S55, de a 3510 helyett kiválóan megteszi szerintem, és még szebb is. Kapott hozzá a feleségem egy gyári halvány lilás borítást (íszonyú ára volt, a telo 2 éves hűségnyilatkozattal a Westelnél majdnem ugyanannyiért kapható) de gyönyörű, és nagyon egyedi lett tőle.
Itt jut eszembe, ha a Pannon nem olyan fontos, a Westelnél 9900 újonnan 2 évvel, de dominóval is csak 22900 Ft.  Hátha??

Pannon Praktikummal a c55 19900.-! De már van 12000.- ért is 1 éves lessz januárban!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Valamikor én nagy Nokia rajongó voltam de, amióta szoftverproblémáim vannak a Nokiával, és ugyanazal a hibával már harmadszor küldöm szervízbe, akkor már nem tetszi anyira, mert csak a szépségért én nem veszek telefont, amit tudnia kell azt tudja, tehát hiába szépek, hiába tudnak sokat, ha nagy sz@rt érnek, 3510i-m van, mindíg a képernyőn marad a mail postafiók belépés menüje, mert hát onnan nem megy tovább a wap (persze van hogy betudok jutni), postafiókból nem tudok levelet küldeni "a beír cím túl hosszú", pedig nem is írtam még be semmit, stb...A mostani cserekészülékem egy Siemens c55, tök jó, müxik a wapja, nem fagy le stb.., tudnátok mondani használt árat Pannonost erre a telcsire?
Samsung v200-as telcsije van havernak (régen ő is Nokiás volt, és éppen most lépett vissza egy Nokiától, mert sokszor vitte vissza a készüléket javítani, ezért kicserélte a Westel a v200-ra), jobb a felbontása a Nokiánál, fotózott képek minősége jobb a Nokiánál, egyszer "fagyott" le, akkor a készülék újraindította magát, nem kellet beleavatkoznia a felhasználónak, illetve még az SMS is megmaradt amit írt!
Mint írtam nekem még s4-es Siemensem is van, na azt se lehet lefagyasztani, na utánna a Siemensek se voltak szoftverileg jók, de most már az a tapasztalatom, hogy jobbak a Nokiánál!
Jó hétvégét azoknak akik nem dolgoznak, mint én!

Üdv!
 
A kálváriám apró részleteit láthatod alább a Nokiával, tragikus!!!!!!
Többet nem!!
A Siemens S55, amire a W jelű szolgáltatóm kicserélte, február eleje óta megy, egyszersem állt, vagy fagyott le, pedig már szép sorban minden funkcióját (ki)használtam, az SMS-től a fotózáson át az Emil olvasásig (jól jött, nyaralás alatt simán olvasgattam a saját nem is W-es postafiókjaimat.
A kihangosító miatt, meg a két autó miatt a feleségemnek egy C55-öt vettünk (ugy gondoltuk, hogy 1 fényképező képes telefon untig elég, meg amúgy is fotozni a HP-t használjuk ) azzal sem volt az égadta világon semmi gond.
Mondjuk alacsonyabb kategória mint az S55, de a 3510 helyett kiválóan megteszi szerintem, és még szebb is. Kapott hozzá a feleségem egy gyári halvány lilás borítást (íszonyú ára volt, a telo 2 éves hűségnyilatkozattal a Westelnél majdnem ugyanannyiért kapható) de gyönyörű, és nagyon egyedi lett tőle.
Itt jut eszembe, ha a Pannon nem olyan fontos, a Westelnél 9900 újonnan 2 évvel, de dominóval is csak 22900 Ft. Hátha??

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Siemens c55: használtam kb. (látom pgsm, szóval nem független) és az aproneten (szép állapotban levő) is olyan 17,5-22e között volt.
Samsung V-200: persze, h szép, mert a színes kijelző 65000 színt tud megjeleníteni, míg a legdurvább Nokiák (3650, 6100, 6610, 6800, 7250, és! a 8910i se 65k!!) is csak 4096-ot. (nagyon szép, amikor én is láttam élőben még nem tudtam, h az 65k színt mutat, ezért is kérdőre vontam használóját, h ez miért ilyen szép <én azt kérdeztem, h mert Samsung? > hát tévedtem, de nagyot )
 
Egyik havernak Ericsson Txx -je van és kivettünk a sim kártyáján, enyémet meg be, és az összes sms-e kitörlődött...

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Valamikor én nagy Nokia rajongó voltam de, amióta szoftverproblémáim vannak a Nokiával, és ugyanazal a hibával már harmadszor küldöm szervízbe, akkor már nem tetszi anyira, mert csak a szépségért én nem veszek telefont, amit tudnia kell azt tudja, tehát hiába szépek, hiába tudnak sokat, ha nagy sz@rt érnek, 3510i-m van, mindíg a képernyőn marad a mail postafiók belépés menüje, mert hát onnan nem megy tovább a wap (persze van hogy betudok jutni), postafiókból nem tudok levelet küldeni "a beír cím túl hosszú", pedig nem is írtam még be semmit, stb...
A mostani cserekészülékem egy Siemens c55, tök jó, müxik a wapja, nem fagy le stb.., tudnátok mondani használt árat Pannonost erre a telcsire?
Samsung v200-as telcsije van havernak (régen ő is Nokiás volt, és éppen most lépett vissza egy Nokiától, mert sokszor vitte vissza a készüléket javítani, ezért kicserélte a Westel a v200-ra), jobb a felbontása a Nokiánál, fotózott képek minősége jobb a Nokiánál, egyszer "fagyott" le, akkor a készülék újraindította magát, nem kellet beleavatkoznia a felhasználónak, illetve még az SMS is megmaradt amit írt!
Mint írtam nekem még s4-es Siemensem is van, na azt se lehet lefagyasztani, na utánna a Siemensek se voltak szoftverileg jók, de most már az a tapasztalatom, hogy jobbak a Nokiánál!
Jó hétvégét azoknak akik nem dolgoznak, mint én!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Unatkoztam délelőtt, elmentem hát szétnézni a közelben lévő mobiltelcsi boltokba. A Westelnél láttam "élőben" egy 3650-est. Nem is olyan nagy az a telcsi.Reklámokból sokkal nagyobbnak tűnt. Egész aranyos, viszont nincs benne FM rádió. Lehet, most sokan bolondnak tartotok, hogy ilyen apróságokon fennakadok, csak nekem az is egy fontos szempont. Ezért álomtelefon a 7250, mert abban minden van,amit szeretnék...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Rocky Balboa. Először is szeretném magam kijavítani utóbbi hozzászólásom "7210i"-jét "7250i" -re javítani. (a link is igazolja a 7250i-t, csak elírtam)
 
 
7250i "+" azaz fotosabb tulajdonságok:
XHTML Browser (over WAP Stack) - View example
Image Uploader - View example
Érdekes a sima 7250-ben van ez a funkció "WAP 1.2.1 Browser (via GRPS or CSD)" az "i"-be !már! nincs. (nem is baj)
Wallet over XHTML
 
Találgatás képpen meg össze lehet hasonlítani még a régi jól bejáratott "üzleti" telót a 6310 és 6310i közötti különbségeket, amin elsőre szembetűnőbb volt, a szép világoskék háttérmegvilágítás...
Esetleg alapból más/előnyösebb (kinek melyik) más előlappal árulják.

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »



Mi a véleményetek a következő készülékekről? Samsung C-100; Samsung V-200; Nokia 7250!!!
Nokia 7250:ha lejebb megy az ára le cserélem rá a 6510-esem .
Úgy tudom már van 7250i is.

Komolyan? No,az vajon mivel tud többet a 7250-nél? Mert ugye ebben már minden van,ami kellhet egy ilyen készülékbe: beépített fényképező, FM rádió, többszólamú csengőhang...

Először is a 6510: nem színes, nincs beélípett kamerával, no MMS éés !kifutó széria!, bővebben:
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,687,00.html
Ellenden a 7250: színes, beépített kamera (persze akkor MMS is), bőv.: (hehe, még fennt sincs a nokia.hu -n)
Hi-Tech design, nagyon ütős. Nekem a kék/fekete a kedvencem!! (képet nem találtam jó minőségben, így marad a "plum" szín.
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,4542,00.html
 
van már 7210i is!
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,27400,00.html

Szerintem Atee a 7250-7250i mivel tud többet-re gondolt. Nokia.hu Mobil ASKnál kerezsd a 7250est.
Kis 6510-esem nem le szolni! 7250 tényleg "nagyon ütős"

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Király! Nagyon tetszik ez a 7250i telcsi! De mondjuk (sokakkal ellentétben) nekem a 3650 is tetszik...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mi a véleményetek a következő készülékekről? Samsung C-100; Samsung V-200; Nokia 7250!!!
Nokia 7250:ha lejebb megy az ára le cserélem rá a 6510-esem .
Úgy tudom már van 7250i is.

Komolyan? No,az vajon mivel tud többet a 7250-nél? Mert ugye ebben már minden van,ami kellhet egy ilyen készülékbe: beépített fényképező, FM rádió, többszólamú csengőhang...

Először is a 6510: nem színes, nincs beélípett kamerával, no MMS éés !kifutó széria!, bővebben:
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,687,00.html
Ellenden a 7250: színes, beépített kamera (persze akkor MMS is), bőv.: (hehe, még fennt sincs a nokia.hu -n)
Hi-Tech design, nagyon ütős. Nekem a kék/fekete a kedvencem!! (képet nem találtam jó minőségben, így marad a "plum" szín.
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,4542,00.html
 
van már 7210i is!
http://www.nokia.com/nokia/0,8764,27400,00.html


Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Mi a véleményetek a következő készülékekről? Samsung C-100; Samsung V-200; Nokia 7250!!!
Nokia 7250:ha lejebb megy az ára le cserélem rá a 6510-esem .
Úgy tudom már van 7250i is.

Komolyan? No,az vajon mivel tud többet a 7250-nél? Mert ugye ebben már minden van,ami kellhet egy ilyen készülékbe: beépített fényképező, FM rádió, többszólamú csengőhang...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Mi a véleményetek a következő készülékekről? Samsung C-100; Samsung V-200; Nokia 7250!!!
Nokia 7250:ha lejebb megy az ára le cserélem rá a 6510-esem .
Úgy tudom már van 7250i is.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Mi a véleményetek a következő készülékekről? Samsung C-100; Samsung V-200; Nokia 7250!!!

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...majd megnézem (csak nem ilyenkor csúcsidőben)...
Gondolom a wap-ra gondolsz...
Fizess elő GPRS-re havi 375 (nem tudom pontosan) éjjel-nappal korlátlan, csak max 1MB-ot (azthiszem ennyi a korlát) tölthetsz le mobilra. Nemhiszem, h több jönne le, mert a poli csenghangok: 3-12kb-osak, a színes háttérképek pedig: 4-7k.

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


Aha, köszi Newman, majd megnézem (csak nem ilyenkor csúcsidőben).
 
Hova kell felrakni a wml oldalt, hogy mobilról is elérhető legyen? (wapon)

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


edonkey: Nokia.3650.-.Nokia.7650.MEGA.Software.Paket.rar
 
<a href="ed2k://|file|Nokia.3650.-.Nokia.7650.MEGA.Software.Paket.rar|402673990|f5a335aa39a558b08b6aa4c7c9fd701e|">Nokia.3650.-.Nokia.7650.MEGA.Software.Paket.rar</a>
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


teletext 2 nem mukodik nalam
nem latja a halozatot
 
masnal?
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »

o v e r p o w e r e d

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


... és most egy hónapja 6610 és szervízbe még egyik sem volt és meg voltam velük elégedve
Newman! Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet rendelni sms-ben, vagy wapon keresztül valahogy leszedni színes logót 6610-hez? (nincs adatkábelem)

Lehet, h már írtam korábban itt egy wap cím: http://wap.inforatio.hu (kipróbáltam működik, sztem megújult, jól néz ki ) Poli csenghangok, színes háttérképek stb., mikor én utoljára voltam csak egy-két oplogo volt (amit nem is használok, csak színes háttérképet) vmi Windows-os meg talán vodás oplogo volt. (nem használom, tényleg nagyon ronda a színes "nénis" hátteren az oplogo! (úgyhogy nekem csak annyi van kiírva, h "Vodafone HU"; "vodafone", alatta meg a "nénis" háttér )
 
Egyébként örülök, h megoldódott a 6610-es kérdésed, nálam úgy zajlott: h felhíttam a 1270-et (vodás vagyok) és azthiszem először a 3-as, majd a 0-ás gombal kapcsolnak vkit, elsírtam neki az óhajom, azonnal küldték is a beállításokat sms-ben lementettem és már jó is volt a GPRS kapcsolat.
Érdekes pont itt volt haver és az én telómról hívtuk, gép bemondja, h kapcsolnak vkit kb. 8 perc múlva 2 perc múlva még mindig 8 perc és így tovább... Nem sz@rakodtunk, ő előfizus, övéről azonnal 2 percet mondtak be, és meg se kellett várni 1-1,5 perc múlva kapcsoltak vkit, majd lekértük a számomra az sms-t, mind OK volt...

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


... és most egy hónapja 6610 és szervízbe még egyik sem volt és meg voltam velük elégedve
Newman! Az lenne a kérdésem, hogy honnan lehet rendelni sms-ben, vagy wapon keresztül valahogy leszedni színes logót 6610-hez? (nincs adatkábelem)

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Na, akkor egy "öreg" Nokia motoros vall nektek. 2010-es Nokiával kezdtem annó 1996-ban (Pannon), a mai napig a legjobb telefon, mivel vidéken ahol a szolgáltató jele gyenge (0-1, kicsi a falu, minek fedjük le), ott a 2010 kihúzott antennával akár 3-4 térerőt képes produkálni, ezzel már lehet telefonálni + a 2110-essel is. 3210 király telefonom volt, aksi tönkrement, olcsóbb volt egy új telcsi. 3410 jó-jó, de a wappon néha lefagy, pamagocsi képe régen látható volt, manapság nem. 3510i most is szervízben, lefagy, rossz a wap, a képeket annyira "kockásra" nagyítja (némelyiket), szinte élvezhetetlen. Haver vett a Westelnél egy Samsung v200-ast, na annak a képe nem "kockás", hanem kiválló!!!
A sok gagyi szoftvernek az a lényege, hogy a piaci verseny miatt minél előbb piacradobják az új telcsit, szoftver kontrol nélkül!
Egyébb telefonok amiket használtam:

Panasonic GD 50 király, a kihangosítás csodás volt, sajnos ellopták, és nem kapok sehol olcsón!
Panasonic GD35 jó a wapja is, csak az aksival nem tudtak mit csinálni, hamar lemerült használat nélkül is!
T1618 annyira s**r volt, hogy a Pannon cserélte le nekem a GD 35-ösre!!!
T10 18-as szoftverrel, na az igen jó telcsi volt!

Természetesen ezek nem minden készülékre igazak, de pl. a 3310-esek első szériája nagyon gyenge szoftverü vol, a most kaphatóaké viszont nagyon jó, ezért változhata minőség a tipusban is!!! :smile19:

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


ja, az teny
csinaltam par kepet, de nagy kulonbseg nincs...
o v e r p o w e r e d

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


azta7szazat mit ki nem talalnak  
Photographer
 
aszondjak ez korrigalja a 7650 lencse hibait... (mellekelt abra mutatja)

Az a kép így is, úgy is retek...

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: arty »

fujj, már ittis megy a mobilozás ... ;-)

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”