Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mobiltelefonok

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


azta7szazat mit ki nem talalnak
 
Photographer
 
aszondjak ez korrigalja a 7650 lencse hibait... (mellekelt abra mutatja)
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


breakthru egesz jo kis jatek
regi szep idok...
 
ilyesmiket mondjatok
o v e r p o w e r e d

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez így van. A Nokiákkal azért van annyi baj mert sok van belőlük. Ha bemész valamelyik szervízbe a sorban állók 80%-ának Nokiával van baja. Persze az is lehet, hogy az emberek 80%-ának Nokiája van. Nekem most Communicatorom van és elég sokszor lefagy de ezen túl még nem romlott el. De volt már sok féle telefonom, de még egyik sem romlott el soha.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bocs, nem marketing, de sőt..Amit én majd másfél év alatt szívtam a Nokiával, az tragikus. Ettől megmenteném azokat, akiket még meglehet.

most erre mondjam azt, hogy nekem meg sose volt bajom a nokiakkal?
pedig a pannon indulasa ota van mobilom
 
hajlamosak vagytok altalanositani, pedig mindenre lehet ellentetes peldat talalni
legtobbszor

Láthatjátok a korom a nickem alatt (nem titok), megadtam...
Ez már a harmadik telóm, mind Nokia volt, nem is volt eddig más márkájú mobilom. 3310 majd 8210 és most egy hónapja 6610 és szervízbe még egyik sem volt és meg voltam velük elégedve, mindegyikkel a maga korában. Nekem tökéletesen elég a jelenlegi 6610-es és csak pozotív benyomásaim vannak felőle. Nincs is mit hozzáfűznöm. (ez a személyes tapasztalatom volt és nem is nyilatkozok más nevében, ennyi)

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


mondhatnatok valami jo jatekot mobilra, mert amiket eddig lattam... haat...
gameboy emu nem indult el nalam
 
ha van kep meg link az se baj
 
koszi
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Bocs, nem marketing, de sőt..Amit én majd másfél év alatt szívtam a Nokiával, az tragikus. Ettől megmenteném azokat, akiket még meglehet.

most erre mondjam azt, hogy nekem meg sose volt bajom a nokiakkal?
pedig a pannon indulasa ota van mobilom
 
hajlamosak vagytok altalanositani, pedig mindenre lehet ellentetes peldat talalni
legtobbszor
o v e r p o w e r e d

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


erős gondolkodás után a Siemens S55 telefonját választottam, és nagyon nem bántam meg
Arról tudnál valamit mondani, hogy az S55 mennyire kezelhető, milyen rajta smst írni, meg ilyesmi? Szerintem én SE t68i-t fogok venni, de azért még gondolkodom, hátha jobb lenne az S55 (annyival jobb is, hogy az s55 tud javat), viszont a képek alapján úgy látom, hogy eléggé furán vannak elhelyezve rajta a gombok. Tapasztalat?

Sms írása kicsit macerás, ha a T9 predektív bevitel használva van (ez kivételesen a Nokiánál egészen jól működött) itt az a baj, hogy ilyenkor nincsenek ékezetes szavak.
Én kikapcsoltam úgy egészen jól megy.
A gomjai azért tűnnek furának, mert ninsc köztük hely, azaz összeérnek, a többi telefonnál a gombok között kilátszik az előlap. Mondjuk először fura látvány, de így jó méretesek a gombok, könnyű nyomkodni, nem 3-at nyomsz egyszerre.
A T68 szerintem a "koránál fogva" már nem érdemes, állítólag elég lassú ..
De Te nézd meg és válassz kedvedre.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


szerintem ne menjunk bele ebbemindenki azt vesz amit akar
 
a topic celja a segitsegnyujtas, nem a marketing
 


Bocs, nem marketing, de sőt..
Amit én majd másfél év alatt szívtam a Nokiával, az tragikus. Ettől megmenteném azokat, akiket még meglehet.
A másik része az a használható telefon ajánlása.
Ez segítségnyújtás szerintem...

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »


erős gondolkodás után a Siemens S55 telefonját választottam, és nagyon nem bántam meg
Arról tudnál valamit mondani, hogy az S55 mennyire kezelhető, milyen rajta smst írni, meg ilyesmi? Szerintem én SE t68i-t fogok venni, de azért még gondolkodom, hátha jobb lenne az S55 (annyival jobb is, hogy az s55 tud javat), viszont a képek alapján úgy látom, hogy eléggé furán vannak elhelyezve rajta a gombok. Tapasztalat?

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


szerintem ne menjunk bele ebbe
mindenki azt vesz amit akar
 
a topic celja a segitsegnyujtas, nem a marketing
 

o v e r p o w e r e d

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv Mindenki!
 
Rettenetesen lebeszélek mindenkit a Nokia telefonnak álcácott ócska szines csodakütyüiről.
Már majdnem bepereltem a Nokiát a saját mobilszolgáltatómmal karöltve, mert nem telefont, hanem szines szélesvásznú hifi csodát gyártanak, azt is szarul. Nullszériában eladják, aztán majd ha a vevők jelzik a problémákat, fejlesztenek szoftver hozzá. A baj csak az, hogy azt is szarul végzik, ezért soha sem lesz jó.
A szolgáltatásaik pedig olyan alacsony szintűek, hiába van ilyen olyan jó kijelzője, ha teszem azt 300 telefonszámot lehet csak beletárolni, nincs lehetőség tisztességes gyári kihangosító használatára, és nincs benne hangrögzítő sem.
Amikor én telefon csere elött álltam (a szolgáltatóm a huszonsokadik Nokia csere után felajánlotta, válasszak bármilyen mást) erős gondolkodás után a Siemens S55 telefonját választottam, és nagyon nem bántam meg.
Ugyan csak 256 szinű a kijelzője, de a fotókat én nem a telefonomon szeretem nézegetni, viszont a fényképezőgép, amit hozzá adnak, 640*480 felbontást tud, ami sokkal jobb (pl. az ominózus sokat emlegetett Sharp csak a felét tudja, és mégcsak nem is lehet pc-re menteni, csak jó sok pénzért elküldeni) mint a legtöbb fotós telefon, van cca 4 perc hangrögzítési lehetőségem, ami nekem igen fontos, Cd van hozzá, programokkal, amivel a teljes telefon szinte szabadon programozható, lehet csengőhangokat is tölteni rá vele, meg képeket lementeni, azaz ingyen lesz a tied a kép, nem kell drága pénzért emilben küldeni.
És még annyit, hogy 3 éve ez az első olyan telefonom, amit nem kellett 5 hónapon belül (azóta van meg) egyszer se szervízbe vinni, sőt mégcsak le sem fagyott, mig a Nokia heti rendszerességgel invitált szervízbe, és naponta okozott problémát.
Szóval egy próbát megér. Kicsit fura a Nokia után a menüje, de megszokható.
Nekem bejött. Nagyon jó képeket csinál, bár azért maradok a HP digit gépnél

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Minden tiszteletem a tied es a Nokiae, de azt kell mondjam, az utobbi idoben a noka felso kategorias telefonjai nem tul nagy szamok. En voltam a legnagyobb Nokia fan 7 even keresztul csak Nokia telcsiket hasznaltam, de ha most kene vennem valamit, eleg nagy gondban lennek. Miazmar, hogy a 6100, 6610, 6800, es meg sorolhatnam, modellekben nincsen Bluetooth???? Franc se akar mar 2003-ban kabelekkel, meg infraval veszodni a PC-jen, vagy ha a haveromnak akarok atkuldeni valamit. Ezenkivul a kijelzok minosege, (lassu, homalyos) is hagy kivannivalot maga utan. Nem akarok Flamet csinalni, csak szerintem most jott el az a pont, hogy erdemes az embernek nyitottnak lenni, es megnezni mas telcsimarkakat is, nem pedig megszokasbol Nokiat venni.
 
Most egy SonyE. P800-ast hasznalok, elotte egy 7650-esem volt, a P800 utan valoszinuleg P810 lesz
 
Olcso jo telcsi: Sonyericson T610

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintetek milyen a SonyEricsson t68i? Van ilyen itt valakinek? Egy ilyet készülök venni, és megoszthatná velem valaki a tapasztalatait. Esetleg ha tudnátok valami más, de hasonló tudású és árú telefont, azt is szívesen venném. Köszi. 
Hasonló áron én a Nokia 6610-t ajánlom (7210 vetélytársa, komolyabb külsővel), nekem is ilyen van pár hete, meg is szoktam gyorsan a színes kijelzőt (4096) és egyéb extrákat a kis butus 8210-es után! 4 szólamú polifónikus csengőhangon nagyon jól szól a Terminator 2. Hát mi is szóljon egy filmes kölök telefonján?!
Nokia: (lent csatolt Nokia 6610)
http://www.nokia.hu/termekek/telefon/nokia6610.html
Terminal forum-ban pedig sok hasznos info-t találsz!
pl.:
http://forum.terminal.hu/messages.php?l ... &sb=4&ow=2
http://forum.terminal.hu/messages.php?l ... &sb=4&ow=2
 
 
Végén:
Sony Ericsson T68i:
http://forum.terminal.hu/messages.php?l ... &sb=4&ow=2
Különben meg kifutó széria már csak pgsm-nél láttam az árlistám, 6610-es új széria ahhoz képest.
 
 
Polifónikus csengőhangok, színes háttérképek stb. ingyenes wap: http://wap.inforatio.hu
Itt a T2 is!
Nagyon állat, ahogy szól, mióta megvan a tel. csak ez van bennt, és még 500,- is fizettem (www.7777.hu) ezért (nem szokásom ilyen szolgáltatásokért egyébként, de miután hallottam ismerős telefonján húúú ) amúgy akkor még nem volt meg a wap címe és nem vártam ki, még ingyen meglesz...
Töltsétek!!!


Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Slash »

Szerintetek milyen a SonyEricsson t68i? Van ilyen itt valakinek? Egy ilyet készülök venni, és megoszthatná velem valaki a tapasztalatait. Esetleg ha tudnátok valami más, de hasonló tudású és árú telefont, azt is szívesen venném. Köszi.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Érdeklődni szeretnék, hogy Nokia 3650-ben is van olyan fotóalbum, mint a 7650-ben? És a Nokia 7250-be tényleg csak 10 képet lehet elmenteni???
Álomtelefonom lenne egy olyan készülék, melyben van beépített fényképezőgép, sok kép elmentésére lehetőség és FM rádió...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: H.Andras »

en P800-rol probaltam az operat megy GPRS-el, de csodat ne varj tole

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


koszi andris
hasznalhatok
 
itt is van pl. ez az opera 6.01
http://my-symbian.com/7650/applications ... ldAuto=441
 
ezzel hogy lehet netezni? siman gprs alatt kozvetlen a telcsirol, vagy kell valami hokuszpokusz? (infra, bluetooth akarmi egy pc-hez?)
 
valaki hasznal ilyet?
o v e r p o w e r e d

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Sonyericsson P800-hoz fullos progik pedig itten:
 
 
http://www.unsekure.com.br/p800world/apps.html

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »

a the7650.com-on kivul nem sok hasznalhato oldalt talaltam egyelore...
o v e r p o w e r e d

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nokia 7650-hez mindenfelet keresek! hol merre talalok
Természetesen csak kipróbálásra, de ha beütöd az eDonkey keresőjében, hogy 7650 akkor rengeteg csúnya warez játékot, felhasználói programot, csengőhangot és képet tölthetsz le.

Avatar
kezol
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 02:39
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: kezol »


Ööö kérdésem az lenne nekem is :
 
Sikerült valakinek úgy képet felraknia 3510i-s telcsire, hogy ne legyen alul egy fehér csík??? Jahh és lehet valahogy képet rátölteni MMS-en kívül? ...És ha igen, mi kell hozzá (az adatkábelen kívül)?
 
köszi!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Nem talalok sehol egy hasznalhato mobilos forumot, ugyhogy nyitok egyet
ha nem megy majd becsukjuk
 
kerdesem is van mingya`:
 
nokia 7650-hez mindenfelet keresek! hol merre talalok?
 
 
 

o v e r p o w e r e d

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”