Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Digitális fényképezőgép

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Beruháztam ma délelőtt egy Canon EOS 300D-re. Kicsit macerás volt az egész országban hiánycikk. Még barátkozunk, de azt hiszem jóban leszünk. Nagyon pofás, hogy a keresőbe pirosan felvillan az AF. Így jobban látszik, hogy hová szeretne fókuszálni. Nagy, drabális gép, az EOS300 egy kecses hölgy mellette. Egyetlen negatívumon van így elsőre: a beépített vaku felcsapó mechanikája zörög. Nincs rendesen meghúzva az egyik csavar és amiatt mozog benne egy fém lapka. Emiatt ha mozgatom a gépet akkor halkan zörög belül. Megpróbáltam meghúzni csavarhúzóval az ominózus csavart de nem nagyon akart mozdulni én meg nem akartam az első nap szétgányolni. Magáról a készülékről nincs mit írni már mindent leírtak a tesztekben. Próbálok majd szerezni hozzá egy akku tartót, megszoktam a már a réginél is és kicsinek találom az új gépet fogásilag. Mondjuk attól majd elájultam, hogy a 10D-hez 80 ezer Ft-ba kerül.
Szia márka (és tipus) társ!

Az Indexen már kibeszéltük!
 
Amúgy azért még mindig zavaró, hogy rögzített fénymérés nélkül nem tudok vakuval fotózni. Kezd belejönni a szemem, de még mindig a vakus képek 60%-a túl- vagy alulexponált.

Jaj ne húzd a szádat, csak örültem neked!
 
Hétfőhöz egy hétre tudnék neked hozatni BGE1-et kb. 30,000HUF ért, ha gondolod...

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Beruháztam ma délelőtt egy Canon EOS 300D-re. Kicsit macerás volt az egész országban hiánycikk. Még barátkozunk, de azt hiszem jóban leszünk. Nagyon pofás, hogy a keresőbe pirosan felvillan az AF. Így jobban látszik, hogy hová szeretne fókuszálni. Nagy, drabális gép, az EOS300 egy kecses hölgy mellette. Egyetlen negatívumon van így elsőre: a beépített vaku felcsapó mechanikája zörög. Nincs rendesen meghúzva az egyik csavar és amiatt mozog benne egy fém lapka. Emiatt ha mozgatom a gépet akkor halkan zörög belül. Megpróbáltam meghúzni csavarhúzóval az ominózus csavart de nem nagyon akart mozdulni én meg nem akartam az első nap szétgányolni. Magáról a készülékről nincs mit írni már mindent leírtak a tesztekben. Próbálok majd szerezni hozzá egy akku tartót, megszoktam a már a réginél is és kicsinek találom az új gépet fogásilag. Mondjuk attól majd elájultam, hogy a 10D-hez 80 ezer Ft-ba kerül.
Szia márka (és tipus) társ!

Az Indexen már kibeszéltük!
 
Amúgy azért még mindig zavaró, hogy rögzített fénymérés nélkül nem tudok vakuval fotózni. Kezd belejönni a szemem, de még mindig a vakus képek 60%-a túl- vagy alulexponált.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Beruháztam ma délelőtt egy Canon EOS 300D-re. Kicsit macerás volt az egész országban hiánycikk. Még barátkozunk, de azt hiszem jóban leszünk. Nagyon pofás, hogy a keresőbe pirosan felvillan az AF. Így jobban látszik, hogy hová szeretne fókuszálni. Nagy, drabális gép, az EOS300 egy kecses hölgy mellette. Egyetlen negatívumon van így elsőre: a beépített vaku felcsapó mechanikája zörög. Nincs rendesen meghúzva az egyik csavar és amiatt mozog benne egy fém lapka. Emiatt ha mozgatom a gépet akkor halkan zörög belül. Megpróbáltam meghúzni csavarhúzóval az ominózus csavart de nem nagyon akart mozdulni én meg nem akartam az első nap szétgányolni. Magáról a készülékről nincs mit írni már mindent leírtak a tesztekben. Próbálok majd szerezni hozzá egy akku tartót, megszoktam a már a réginél is és kicsinek találom az új gépet fogásilag. Mondjuk attól majd elájultam, hogy a 10D-hez 80 ezer Ft-ba kerül.
Szia márka (és tipus) társ!

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Na majd probalkozok meg. Megprobalom hosszu zarsebesseggel allvanyrol.Egyebkent a plafonra volt iranyitva mindket halogen, es meg igy is ezek a durva arnyekok lettek. Az asztal ala meg direkt akartam belatni, mert ott van a melynyomo.

Szerintem picit leljebről lőjjed drusza!

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Na majd probalkozok meg. Megprobalom hosszu zarsebesseggel allvanyrol.
Egyebkent a plafonra volt iranyitva mindket halogen, es meg igy is ezek a durva arnyekok lettek. Az asztal ala meg direkt akartam belatni, mert ott van a melynyomo.

Avatar
emelon
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2003.04.04., pén. 19:18
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: emelon »


Helo
 
Ez en voltam:
Haat, itt vagy tul direkt a megvilagitas, vagy a Cinema Display fenyereje mar zavaro ellenfenynek szamit.
 
Mi E-10-et hasznalunk egy nagy kulso szinkronvakuval, vastag lagyito feher elso boritassal, amit nemtom hogy hivnak, de meg igy is nehez eltalani a dolgogat sokszor. Sajnos en sem vagyok igazi fotos, csak probalkozunk, es igy egy-ket ev utan mar van par sikerelmeny. Nezzel ra parszor erre az oldalra, es nem fogod feladni: www.digitalphotocontest.com

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: balagee »


Andras!
 
A termekfotozas kulon szakma Szerintem a belinkelt kepen 3 dolog zavaro. A targyak arnyeka a falon, belatni az asztal ala, valamint az hogy a nagy feny termeszetellenesen deriti ki a fotozando targyakat.
Mint mikor valakit lefotozol ugy hogy a pofajaba vakuzol, es csak nezel mennyire elettelen a kep
 
Nem probalkoztatok tobbfele megvilagitassal? A plafonra kellett volna nyomni azt az 1200wattot, az jol szetszorja a fenyt, ugy hogy nem lesznek eles arnyekok.
 
De termeszetes mennyisegu fennyel is lehet hogy jobb kep sikerult volna.
Nem szalad el a gep, lehet hosszut exponalni
 
Ha akarod atsetalok holnap es csinalok ennel jobbat az IXUS-al
( Ja van neked is geped bocs )
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Haat, itt vagy tul direkt a megvilagitas, vagy a Cinema Display fenyereje mar zavaro ellenfenynek szamit.

Avatar
H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:16
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: H.Andras »


Vegigolvasgattam a forumot, nekem csak egy bajom van, hiaba a jo gep, ha az ember bena hozza. Rohadt nehez szobaban normalis kepet csinalni, hacsak nincs az embernek ideje orakig pocsolni a rekesz, zar beallitasokkal
 
Itt az alabbi kep is, volt 1200 wattos megvilagitas, + spot + meg 400 watt halogen + vaku, es meg igy sem az igazi. Gep: Olympus E20p tukorreflex.
 
 
1024*768
 
remelem nem off a tema.

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Beruháztam ma délelőtt egy Canon EOS 300D-re. Kicsit macerás volt az egész országban hiánycikk. Még barátkozunk, de azt hiszem jóban leszünk. Nagyon pofás, hogy a keresőbe pirosan felvillan az AF. Így jobban látszik, hogy hová szeretne fókuszálni. Nagy, drabális gép, az EOS300 egy kecses hölgy mellette. Egyetlen negatívumon van így elsőre: a beépített vaku felcsapó mechanikája zörög. Nincs rendesen meghúzva az egyik csavar és amiatt mozog benne egy fém lapka. Emiatt ha mozgatom a gépet akkor halkan zörög belül. Megpróbáltam meghúzni csavarhúzóval az ominózus csavart de nem nagyon akart mozdulni én meg nem akartam az első nap szétgányolni. Magáról a készülékről nincs mit írni már mindent leírtak a tesztekben. Próbálok majd szerezni hozzá egy akku tartót, megszoktam a már a réginél is és kicsinek találom az új gépet fogásilag. Mondjuk attól majd elájultam, hogy a 10D-hez 80 ezer Ft-ba kerül.

Avatar
gyöki
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2003.03.28., pén. 10:12
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: gyöki »


Szeva skacok
még nyár végin vettem Kodak 6340-est
meg vagyok vele elégedve
rendes fémtokos
3.1mpixel, 4X optikai zoom +valami digit is (azt kikapcsoltam)
SD/MMC kártya
(256Mbytosra csinált majd' 400 képet best Quality: 2048X1536)
 
Most már az ára is lement 98>>>82 (CCS webshop)
 
nem adnék már pénzt hagyományos filmes gépért

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Nekem onnan hozták a 3100as Nikont. (USA) 
Ott kiprobálta aki vette nekem, h müködik e.
 
Gari nemérdekel, nem az első évben fog tönkremenni
 
Vám attól függ. Szerencse is kell hozzá, de ha nem sokmindent hoz, és pl. kézipoggyászba beteszi, doboz nélkül, akkor valszeg nem lenne gond...(ismerös félévet volt kint, melozni, nem ellenőrizték befelé)

Ha csak egyet hoz (kettő a határ, ha jól emlékszem), és nem original-t, nincs nála számla, akkor az belefér a szokásos uti holmi kategóriába.

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: arty »


Nekem onnan hozták a 3100as Nikont. (USA)
 
Ott kiprobálta aki vette nekem, h müködik e.
 
Gari nemérdekel, nem az első évben fog tönkremenni
 
Vám attól függ. Szerencse is kell hozzá, de ha nem sokmindent hoz, és pl. kézipoggyászba beteszi, doboz nélkül, akkor valszeg nem lenne gond...(ismerös félévet volt kint, melozni, nem ellenőrizték befelé)

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Hi! 
Kicsit körülnéztem, és a kérdésem: érdemes-e USA-ból gépet behozatni? Nem az árra gondolok, az nyilván maximálisan megéri, hanem az egyebekre: (világ)garancia érvényesítése itthon, lebukás esélye a vámon, stb.
 
Egyébbként, kinek van tapasztalata a Nikon Coolpix 5400 géppel?
 
Ez ugyanis ha szerencsém van, kijöhet 150eFt-ból az USA-ból hozva. (Itthon 290)!
 
Mit tudtok róla? Az index tesztjét elolvastam, megnéztem Steve's honlapját is.
 
 
A hozzászólásokat előre is köszönöm.

Amerikában se adnak minden géphez világgarit.
Sok esetben csak USA-t kapsz.
Első tanács: lehetőleg olyannal hozasd aki gyakran jár ki, és vissza tudja vinni, ha gáz van.
Második: mérlegeld, hogy annyival olcsóbb-e, hogy végszükség esetén beleférjen egy párszor 10 ezer forintos javítás.
 
Nikonhoz nem értek. :-(

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi! 
Kicsit körülnéztem, és a kérdésem: érdemes-e USA-ból gépet behozatni? Nem az árra gondolok, az nyilván maximálisan megéri, hanem az egyebekre: (világ)garancia érvényesítése itthon, lebukás esélye a vámon, stb.
 
Egyébbként, kinek van tapasztalata a Nikon Coolpix 5400 géppel?
 
Ez ugyanis ha szerencsém van, kijöhet 150eFt-ból az USA-ból hozva. (Itthon 290)!
 
Mit tudtok róla? Az index tesztjét elolvastam, megnéztem Steve's honlapját is.
 
 
A hozzászólásokat előre is köszönöm.

Ennyi pénzért nem vennék nem tükörreflexes fényképezőgépet. A Canon 300D 60 ezerrel drágább. De érdemesebb várni mert gondolom a Nikon is kidob valamit ebben a kategóriában. Ha amerikából akarod hozni a 300D kint olyan 220 körül van.

Avatar
Faby
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2003.08.22., pén. 21:01
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Faby »


Hi!
 
Kicsit körülnéztem, és a kérdésem: érdemes-e USA-ból gépet behozatni? Nem az árra gondolok, az nyilván maximálisan megéri, hanem az egyebekre: (világ)garancia érvényesítése itthon, lebukás esélye a vámon, stb.
 
Egyébbként, kinek van tapasztalata a Nikon Coolpix 5400 géppel?
 
Ez ugyanis ha szerencsém van, kijöhet 150eFt-ból az USA-ból hozva. (Itthon 290)!
 
Mit tudtok róla? Az index tesztjét elolvastam, megnéztem Steve's honlapját is.
 
 
A hozzászólásokat előre is köszönöm.

TV: LG 32LE2R (muszáj volt cserélni, és összejött a lapos), DVD1: Yamaha DVD-S530 , DVD2: Yamada DVD 6500x Divx-es Erősítő: Yamaha RXV430 , Hangfalak: Yamaha szatelit rendszer + Yamaha mélynyomó , Kábelek: HAMA scart és digit koax, hangfalkábel: semmi extra, sodrott réz érpár, Video: Panasonic NV-FJ 612
 
Számítógép: Athlon XP 2500+, 1GB RAM
Notebook:Lenovo Thinkpad 3000 N100
 
----------------------------------------------------------------------
A barátok azok, akik jól ismernek téged, és mégis szeretnek!

Avatar
CrocodileMick
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:33
Értékelés: 1

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: CrocodileMick »


Faby!
 
Szerintem nézd meg a Minolta Dimage S414-es gépet. Mostani ára az amazon.de-n 299 EUR, ez durván 75000 forint. Hogy Magyarországon mennyibe kerül, sajnos nem tudom. Tulajdonságok: 4 Mpixel, 4x optikai zoom, 4 AA-s ceruzaelemmel/aksival müködö, Compact Flasht használó gép, manuális beállítási lehetöségekkel, aluminium házas. Nekem is ilyen van, eddig kb. 120 képet "löttem" el és egy párat ki is dolgoztattam optikai úton. Jól sikerültek. Nagyon elégedett vagyok a géppel.
 
Üdv, Mick

...élvezd az életet ameddig lehetöséged van rá!
 
TV: Panasonic TX-32PK25D, DVD: Pioneer DV-717, AMP: Denon AVR-1801, VHS: Mitsubishi HS-M60V, TAPE: Akai DX57, CD: Denon DCD-685, CAM: Sony DCR-TR8100E, SPK: Canton 10MX, Magnat Sonobull 1000 XL.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Sziasztok! 
 
Lehet hogy másoknak már elcsépelt kérdés, de modemmel nem könnyű végig olvasni a fórumot.
 
Tehát:
 
 
Milyen gépet érdemes venni?
 
Az ár kb 120-150 eFt.
 
Az én elvárásaim, esetleg ebbe is bele lehet szólni:
 
min 3 megapixel, 3-4X optikai zoom, manuális beállítási lehetőségek, ceruzaakku
 
Kérek mindenkit adjatok tanácsot, konkrét típusokkal, esetleg tapasztalatok alapján.
 
 
Kösz
 
   

Látogass el az index digicam mellékletére.

Kösz, megtörtént. Ez az oldal valamiért eddig kimaradt.
 
Hát, még ennyi gépet "egy rakáson" sehol nem láttam...
 
Rendesen el is bizonytalanodtam.
 
Na majd válogatok.
 
Mégegyszer kösz a tippet

És még valami, ha kinéztél egyet, akkor nézd meg a tesztjét a steve's nél is: http://www.steves-digicams.com/ itt vannak olyan tesztképek amiket érdemes megnézni, pláne, ha több gép között hezitálsz.

Avatar
Faby
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2003.08.22., pén. 21:01
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Faby »


Sziasztok! 
 
Lehet hogy másoknak már elcsépelt kérdés, de modemmel nem könnyű végig olvasni a fórumot.
 
Tehát:
 
 
Milyen gépet érdemes venni?
 
Az ár kb 120-150 eFt.
 
Az én elvárásaim, esetleg ebbe is bele lehet szólni:
 
min 3 megapixel, 3-4X optikai zoom, manuális beállítási lehetőségek, ceruzaakku
 
Kérek mindenkit adjatok tanácsot, konkrét típusokkal, esetleg tapasztalatok alapján.
 
 
Kösz
 
   

Látogass el az index digicam mellékletére.

Kösz, megtörtént. Ez az oldal valamiért eddig kimaradt.
 
Hát, még ennyi gépet "egy rakáson" sehol nem láttam...
 
Rendesen el is bizonytalanodtam.
 
Na majd válogatok.
 
Mégegyszer kösz a tippet

TV: LG 32LE2R (muszáj volt cserélni, és összejött a lapos), DVD1: Yamaha DVD-S530 , DVD2: Yamada DVD 6500x Divx-es Erősítő: Yamaha RXV430 , Hangfalak: Yamaha szatelit rendszer + Yamaha mélynyomó , Kábelek: HAMA scart és digit koax, hangfalkábel: semmi extra, sodrott réz érpár, Video: Panasonic NV-FJ 612
 
Számítógép: Athlon XP 2500+, 1GB RAM
Notebook:Lenovo Thinkpad 3000 N100
 
----------------------------------------------------------------------
A barátok azok, akik jól ismernek téged, és mégis szeretnek!

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! 
 
Lehet hogy másoknak már elcsépelt kérdés, de modemmel nem könnyű végig olvasni a fórumot.
 
Tehát:
 
 
Milyen gépet érdemes venni?
 
Az ár kb 120-150 eFt.
 
Az én elvárásaim, esetleg ebbe is bele lehet szólni:
 
min 3 megapixel, 3-4X optikai zoom, manuális beállítási lehetőségek, ceruzaakku
 
Kérek mindenkit adjatok tanácsot, konkrét típusokkal, esetleg tapasztalatok alapján.
 
 
Kösz
 


Szia,
 
én ilyen feltételek mellett a mostanában megjelenő (megjelent?) Canon A80-ast választanám. Ebben a kategóriában szerintem az egyik legjobb...
 
Link: Canon A80

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Sziasztok! 
 
Lehet hogy másoknak már elcsépelt kérdés, de modemmel nem könnyű végig olvasni a fórumot.
 
Tehát:
 
 
Milyen gépet érdemes venni?
 
Az ár kb 120-150 eFt.
 
Az én elvárásaim, esetleg ebbe is bele lehet szólni:
 
min 3 megapixel, 3-4X optikai zoom, manuális beállítási lehetőségek, ceruzaakku
 
Kérek mindenkit adjatok tanácsot, konkrét típusokkal, esetleg tapasztalatok alapján.
 
 
Kösz
 


Látogass el az index digicam mellékletére.

Avatar
Faby
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2003.08.22., pén. 21:01
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Faby »


Sziasztok!
 
 
Lehet hogy másoknak már elcsépelt kérdés, de modemmel nem könnyű végig olvasni a fórumot.
 
Tehát:
 
 
Milyen gépet érdemes venni?
 
Az ár kb 120-150 eFt.
 
Az én elvárásaim, esetleg ebbe is bele lehet szólni:
 
min 3 megapixel, 3-4X optikai zoom, manuális beállítási lehetőségek, ceruzaakku
 
Kérek mindenkit adjatok tanácsot, konkrét típusokkal, esetleg tapasztalatok alapján.
 
 
Kösz
 


TV: LG 32LE2R (muszáj volt cserélni, és összejött a lapos), DVD1: Yamaha DVD-S530 , DVD2: Yamada DVD 6500x Divx-es Erősítő: Yamaha RXV430 , Hangfalak: Yamaha szatelit rendszer + Yamaha mélynyomó , Kábelek: HAMA scart és digit koax, hangfalkábel: semmi extra, sodrott réz érpár, Video: Panasonic NV-FJ 612
 
Számítógép: Athlon XP 2500+, 1GB RAM
Notebook:Lenovo Thinkpad 3000 N100
 
----------------------------------------------------------------------
A barátok azok, akik jól ismernek téged, és mégis szeretnek!

Vendég

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Elszaladt az idő, már egy hete kis hazánkban is kapható a Canon EOS-300D fényképezőgép. Az objektíves kiszerelés ára 320-380 ezer Ft között mozog Áfával. Csak a váz 30 ezerrel olcsóbb. Javasolt az objektíves verzió vásárlása, ennyi pénzért nagylátószögű objektívet nemigen lehet kapni és a hozzá adott objektív külön nem vásárolható meg. A régi EF objektív is jól jöhet (már ha van) hiszen zoomolásra kiválóan alkalmas lesz. Megjelent egy komplett teszt az indexen is a készülékről:
 
http://index.hu/tech/digicam/cikkek/eos_300d/!1
 
Tekintve, hogy Ausztriában a legolcsóbb helyeken az objektíves verzió 1070Euro, ha valaki meg tudja oldani Áfa nélkül a hazai vásárlást akkor olcsóbban jön ki, akár 260 ezerért is hozzájuthat.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Ha lenne egy vevő, hőn szeretett G2-es kamerámra....
Köszönöm, az érdeklődést, elkelt.

Avatar
handras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 20:45
Értékelés: 0

Digitális fényképezőgép

Hozzászólás Szerző: handras »


Hurrá! 
Végre meglett a kicsike, Minolta Dimage S414-es!
Most következik a tesztelése!
 
Üdv, Mick

Gratulálok!

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”