Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

menyuslight moziszobája

Csutka

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »


Aki érti,.tudja........kösz
 
Én nem is tudom és nem is értem.
De szeretném megtudni és megérteni!
 
Ha pár sor magyarázatot fűznél a dolgokhoz és esetleg leírnád az akkori gondolataidat, esetleg azt, hogy a különböző lehetőségek közül miért választottad a megvalósított/lecserélt dolgokat - én megköszönném.
Nálam is lesz előbb-utóbb moziszoba és sokat lehet(ne) tanulni ezekből.
 


Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Gyártottam egy szerkezetet ami a vásznat tartja.
A szivacsozás a visszaverődésék miatt kellet.Aki érti,.tudja........kösz

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: paler »



 
 
Ettől a feladattól szerintem Fapaci is sikító frászt fog kapni, ha elméleti úton kell megoldani a dolgot. Persze lehet, hogy létezik olyan szoftver ami képes ezt a feladatot kezelni, de szerintem a legjobb lenne beméretni vele a szobát jelen állapotában és ha szükség van módosításra, akkor az abban a fázisban megcsinálni, amikor (még) nem jár igazi rombolással.
 
Ahogy ezt a projektet elnézem, Fapaci tiszteletdíja kb. csepp lenne a tengerben, viszont a segítségével elkerülhető lenne a dupla munka (bontás) és a drága anyagok felesleges megvásárlása illetve sérülése/kukába dobása.
 

Ezen a projekten már szerintem túl van a kolléga, nem ebben az állapotban van a szoba. Ez csak egy visszatekintő beszámoló a részéről....
 
Bár tény, hogy nekem is furcsa ez a hangdoboz körbeszivacsozása, de valószínűleg az lehet amit Tonyka is írt: A szivacsozás valószínűleg kútfőből kipattant történet, semmikép nem tűnik mondjuk egy fapaci által bemért célzott kezelésnek.
 
Ettől függetlenül nem gondolom hogy annyira túlcsillapított lenne az egész szoba, csak az miatt mert a vászon "mögötti" falrész be van szivacsozva. A szoba többi részén nem látok ilyen jelegű csillapítást + az is kérdéses, hogy egy ilyen perforált vászon alapjába véve milyen hatással is lehet az akusztikára. Mert azért csak egy lyukacsos felületről beszélünk....

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Online
Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Roli80 »



A hangsugárzók beépítve.
A vászon mögötti fal lelet burkolva 55mm-es akusztikus szivaccsal,a visszaverődésék miatt.

Nem úgy volt, hogy a vászon mögé már van rakva gyapot? Mert akkor szerintem felesleges még a szivacsot is rátenni(persze, ha megfelelő sűrűségű). A hangsugárzókat szerintem értelmetlen ilyen módon burkolni. Vagy ez valamilyen ajánlás?

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


 Nem tudom van-e gyári lehetőség az MK-n a falra való felrakáshoz. 
Van.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Avatar
gyulaipal
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2014.10.21., kedd 10:54
Értékelés: 804

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: gyulaipal »


Reggel a kocsiban ülve azon gondolkoztam, hogy okos dolog-e ez a szivacs-orgia a falon, nem fogja-e túlcsillapítani a szobát magas frekvenciákon ekkora felületű szivacs?
 
Azután rájöttem, hogy a mozit NEM fogja túlcsillapítani, hiszen a szivacs egy másik "helyiségben" van. Ha ugyanis ez egy pici perforációkkal kilyuggatott műanyag vászon, akkor a felületének a töredékét foglalják el a lyukak, a maradék felületről a magas hangok jelentős része vissza fog verődni (persze az anyag vastagságától és a lyukak paramétereitől függ, hogy milyen frekvenciákon mennyi). Magyarul a vászon mögötti térfogat egy külön szobaként is értelmezhető a magas hangok szempontjából.
 
Ezzel szemben a mély hangok esetén a vászon alig gátolja azok terjedését, így ezek esetén nem kell külön szobaként értelmezni a vászon mögötti részt.
 
Adott tehát két térfogat (egyik a nézőtér, másik a vászon mögötti térrész) amelyek között egy félig áteresztő membrán (lyukacsos vászon) végzi a rezgések csatolását, a hangfalak a kisebb térfogatba pumpálják az energiát, a kérdés, hogy a nagyobb térfogatban mi fog történni. Ja, és persze a "membrán" frekvenciánként változó csatolást végez, magasabb frekiken gyengébb csatolást okozva. Hab a tortán, hogy a rezonátorok saját csillapítási tényezője is minden frekvencián változik (a vászon mögött a szivacsok pl. csak a magas tartományban nyelnek el sok energiát).
 
Ettől a feladattól szerintem Fapaci is sikító frászt fog kapni, ha elméleti úton kell megoldani a dolgot. Persze lehet, hogy létezik olyan szoftver ami képes ezt a feladatot kezelni, de szerintem a legjobb lenne beméretni vele a szobát jelen állapotában és ha szükség van módosításra, akkor az abban a fázisban megcsinálni, amikor (még) nem jár igazi rombolással.
 
Ahogy ezt a projektet elnézem, Fapaci tiszteletdíja kb. csepp lenne a tengerben, viszont a segítségével elkerülhető lenne a dupla munka (bontás) és a drága anyagok felesleges megvásárlása illetve sérülése/kukába dobása.
 
Nálam smucigabb ember kevés van itt a fórumon, még a fogpiszkálót is lemosom és visszarakom a dobozba használat után ( ), barkácsolni is szeretek, de EZ a feladat szerintem már rendesen felkészült szakembert kíván...
 

Online
Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

A szivacsozás valószínűleg kútfőből kipattant történet, semmikép nem tűnik mondjuk egy fapaci által bemért célzott kezelésnek. De megcáfol a kolléga ha nem így van. A dobozolás valószínűleg a teljesen sérülésmentes felrögzítést szolgálja. Nem tudom van-e gyári lehetőség az MK-n a falra való felrakáshoz. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
upetat2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.01.24., szer. 16:50
Értékelés: 35

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: upetat2 »

Szerintem azért, mert imádja a két hobbiját a Menyus: Barkácsolás, Mozi :-D
Projektor: 3chip DLP,Digital Projection Highlite 660 /
Lejátszó: Oppo93eu / Védelem,szűrő: Isotek Mirra,Isotek Solus,
Hdmi: Furutech,AudioQuest / Tápkábelek: Furutech,Audioquest

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Meg azt sem értem, hogy miért kell körbe szivacsozni a dobozt?
 
A falon a szivacsok az ok,értem,de így mi szükség tényleg magát a hangsugárzókat ennyire "letompítani" becsomagolni körbe szivaccsal az nekem is új.
 
 
 

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Cutler »

.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Jól néz ki a dolog... Az lehet, de valaki magyarázza el nekem, hogy miért kell egy hangdobozt belerakni egy másik dobozba?Mert egy beépíthető hangsugárzónál ėrthető, de ezt nem értem.
Meg azt sem értem, hogy miért kell körbe szivacsozni a dobozt?

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: paler »



A hangsugárzók beépítve.
A vászon mögötti fal lelet burkolva 55mm-es akusztikus szivaccsal,a visszaverődésék miatt.

Jól néz ki a dolog...

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »




Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


A hangsugárzók beépítve.
A vászon mögötti fal lelet burkolva 55mm-es akusztikus szivaccsal,a visszaverődésék miatt.

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Időközben megjöttek a surround hangsugárzók is 
Két pár.....bizony    

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Kábelezés Nordos Red dawn Furutech csatlakozókkal.

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


A látható részekre  körbe öntapadós 2 mm szürke filc anyag került.

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Itt már a megerősítés és a hangsugárzó helyének  kivágása után.

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Kedves fórumtársam kérdéseire válaszolva a vászonnal kapcsolatos kérdésekre röviden.
Moire effekt nem tapasztalható.(legalábbis én nem láttam)
Fényveszteség nincsen,hiszen nagyon kicsi a perforáció.
A hangfalakkal kapcsolatban nem tudok veszteségről beszámolni ,hiszen, a Yamaha processzorban lévő kalibrációs rendszer ezeket kiküszöböli .(hangerő,magas-hang veszteség,stb)
 
De gyerünk tovább 
Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: paler »



Tegnap Menyus vendégül látott a mozijában, amit ezúton is köszönök neki, nagy segítség ez nekem a tervezési fázisban lévő moziszobámhoz.
 
Abszolút meggyőzött róla, hogy egy nem nagykönyv szerinti arányú szobában is elképesztő élményt lehet kihozni a rendszerből ha elég tervezést, munkát és persze pénzt fektet bele az ember.
Nagyon igényes a szoba és minden komponens kialakítása, szinte minden saját munkája. Ha eljut a képekkel a jelen állapotig akkor aztán még jobban látható lesz.
 
Amiket kiemelnék, bár lehet csak nekem ennyire lényeges a saját lehetőségeim miatt.
Nagyon kellemes volt a szemnek az alacsonyan (~50 centin az alja) elhelyezett vászon. Nem vettem észre rajta semmilyen anomáliát abból adódóan, hogy áteresztő vászon a mögötte elhelyezett hangfalak miatt.
A 16:9 vs 2,35:1 arány kérdése a vászonnal nem annyira drámai mint gondoltam, mert kellően sötétben nem olyan zavaró a fehér vászon csík ami megmarad a széleken. (vagy alul-felül)
ez persze nem újdonság, de tényleg minél nagyobb a vászon annál jobb :-) ez a 340 széles kép 3,5m távolságról nézve tökéletes volt.

Csak egy tipp:
Ha HTPC/Kodi kombot használsz lejátszásra, akkor simán megoldható vele hogy a vászon alsó széléhez igazítsd a képet, így felülről lesz csak egy olyan sávod ami nem maszkolt, de ez mivel felül van kevésbé zavaró, mint ha alul is lenne. Ha még is zavarna, akkor meg felülről sokkal egyszerűben meg lehet oldani egy DIY maszkolással a problémát, mint ha alul és felül is maszkolnod kellene. Plusz ebben az esetben a kép felső széle is lejjebb kerül, ami jobb a szemnek és a képnek is, mivel távolabb kerül a menyezettől, ami kisebb fényvisszaverődést eredményez.
Ezt a képeltolást akár fixre is be tudod állítani, ha többségében 2,35:1 arányú filmeket nézel (mert valljuk be ezekből van több), de ebben az esetben a 16:9 képaránynál kell manuálisan feltolnod a képet a Kodival.  
 
A (mikro)perfolált vásznaknál egy úgynevezett moire effekt észlehető a perfoláció miatt, illetve hangerő és fényerő veszteség is fellép ezeknél a vásznaknál. Főleg a magas hangsávból vesz el többet egy ilyen vászon, illetve mivel a vászon felülete lyukacsos ez miatt érdemes egy fekete színű anyagot is kifeszíteni, mert a vásznon áthaladó fény a hátsó falról és hangszórókról visszaverődő fényekkel tud érdekes dolgokat előidézni. Ezért is érdekelne, hogy mindezekből a jelenségekből mit tapasztal/észlel menyuslight fórumtárs. 

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
kennystyle
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 09:22
Értékelés: 5

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: kennystyle »


Tegnap Menyus vendégül látott a mozijában, amit ezúton is köszönök neki, nagy segítség ez nekem a tervezési fázisban lévő moziszobámhoz.
 
Abszolút meggyőzött róla, hogy egy nem nagykönyv szerinti arányú szobában is elképesztő élményt lehet kihozni a rendszerből ha elég tervezést, munkát és persze pénzt fektet bele az ember.
Nagyon igényes a szoba és minden komponens kialakítása, szinte minden saját munkája. Ha eljut a képekkel a jelen állapotig akkor aztán még jobban látható lesz.
 
Amiket kiemelnék, bár lehet csak nekem ennyire lényeges a saját lehetőségeim miatt.
Nagyon kellemes volt a szemnek az alacsonyan (~50 centin az alja) elhelyezett vászon. Nem vettem észre rajta semmilyen anomáliát abból adódóan, hogy áteresztő vászon a mögötte elhelyezett hangfalak miatt.
A 16:9 vs 2,35:1 arány kérdése a vászonnal nem annyira drámai mint gondoltam, mert kellően sötétben nem olyan zavaró a fehér vászon csík ami megmarad a széleken. (vagy alul-felül)
ez persze nem újdonság, de tényleg minél nagyobb a vászon annál jobb :-) ez a 340 széles kép 3,5m távolságról nézve tökéletes volt.
 

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Az első mérések hogy hol is legyenek a hangfalak elől........
 
Úgy gondolom,hogy nálad esélytelen is lett volna állódobozokat és hagyományos elrendezéseket próbálgatni.
A vászonból és a lehetőségeidből adódóan csakis LCR megoldás jöhet szóban.Az pedig hogy a vászon mögé raksz minden hangsugárzót szerintem esztétikailag is a lehető legjobb megoldás,jobb mint az alul egy síkban elhelyezett sugárzók.
Nekem tetszik!
 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Az első mérések hogy hol is legyenek a hangfalak elől........

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »

Az összes Bowers elment kivétel a két center.Sebaj ment a napaliba sztereóba.
Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Megint átalakítás.Ez úgy 4 hónappal ezelőtt volt. 

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”