Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

menyuslight moziszobája

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Egyre izgalmasabb.
Gratulálok!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Gratulálok neked és kíváncsian várom én is a tapasztalatokat!

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: paler »


A vásznam mikró perforált. De nagyon király,ugyanis csak közelről látható a perforáció.A vetített kép minősége nem változott.
Hát nem tudom...szívesen megtapasztalnám a saját szememmel is, hogy milyen lehet egy ilyen vászon élőben. Állítólag tudnak furcsa képi jelenséget produkálni a perforált vásznak, bár nekem eddig csak a szőtt és sima vásznakhoz volt szerencsém. 
A hangot mennyire fogja, tompítja le ? Itt főleg a magas-szekcióra gondolok. Neked milyen tapasztalatod van ezzel kapcsolatban ?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Végre valaki, aki LCR rendszerrel mozizik, hatalmas gratula és THX. A vászonról írhatnál bővebben, mert nagyon érdekelne a véleményed, nálam mindenki lehurrogta a perforált vásznakat.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »

A vásznam mikró perforált. De nagyon király,ugyanis csak közelről látható a perforáció.A vetített kép minősége nem változott.
Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: paler »



Nagyon nem tetszett a rendszeremben hogy a vászon alatt voltak a hangfalak.
Lehetőségem volt hogy a vászon mögött helyezzem el az új hangfalaimat. Igy is lett 

Szuper...és szőtt vászont használsz, vagy csak perforált típusút ? 

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: paler »



Hát ez a formáció sem húzta sokáig.
Miután meglátogattam a Homemovie  bemutató termét és hosszasan konzultáltam velük,eldöntöttem hogy másképpen kell tekintenem a rendszerre.
Ekkor adódott a lehetőség hogy vásároljak 3 darab M&K S 150 típusú hangfalat
.Ez után már nem volt megállás.

Na, erre várok   én is voltam náluk, sőt előtte volt alkalmam meghallgatni egy Klipsch THX Ultra2 7.2  rendszert is Yamaha proci/végfok párossal....és hát hogy is mondjam...számomra fincsi volt a kapott hang. Az utóbbi időben a JBL Synthesis után nem nagyon hallottam olyan rendszert ami mozin tetszett volna, de most az MK és a Klipsch rendszere is megmutatta a lehetőséget számomra hogy 20millió alatt is lehet esély egy igazán ütős mozihangnak. Várom a további beszámolót  , és üdv itt a fórumon.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Nagyon nem tetszett a rendszeremben hogy a vászon alatt voltak a hangfalak.
Lehetőségem volt hogy a vászon mögött helyezzem el az új hangfalaimat. Igy is lett 

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
menyuslight
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2004.11.03., szer. 20:21
Értékelés: 165
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: menyuslight »


Hát ez a formáció sem húzta sokáig.
Miután meglátogattam a Homemovie  bemutató termét és hosszasan konzultáltam velük,eldöntöttem hogy másképpen kell tekintenem a rendszerre.
Ekkor adódott a lehetőség hogy vásároljak 3 darab M&K S 150 típusú hangfalat
.Ez után már nem volt megállás.

Proci: ANTHEM AVM 70 9.2.6 Lejátszó:Oppo 205 Projektor:Sony VPL XW 7000  Vászon:Screenline: 21:9 microperforált  Tápszűrő: Torus Power  Amp: Primare 30.7 Amp 2: Primare 30.7  Front: MILLER & KREISLER 150  Rear: M&K Sound 150  Atmos M&K Sound IC95
Sub: SVS 4000

 

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Ugy ertem a moziszoba kialakitasanal nem kell kompromisszumot kotni feleseggel/baratnovel/stb. Nyilvan mindenki a legoptimalisabb megoldasra torekszik.

Avatar
PIONKYO
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.04.11., hétf. 08:29
Értékelés: 5

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: PIONKYO »



 Nyilvan egy dedikalt szobaban oda teszi az ember a hangsugarzokat ahova akarja 
 
 

Hát ott sem úgy működik. Nagyon sok minden befolyásolja 

Avatar
bane
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:56
Értékelés: 45

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: bane »


Tehat aki allo hangsugarzokat hasznal hatul az nem kaphat jo hangot? Lehet, hogy a falra kellett volna szerelnem oket;)
Nagyon jó a kérdés! Jó az amikor mindenki leírja kinek mi a jó és ez így is van jól ! Jó pár olyan rendszert hallottam ahol  álló hátsó hangfalak voltak és volt olyan ami dobogón helyezkedett el. Nekem valahogy sosem volt az igazi! Az egyik szinte rám zúdította a hátsó hangokat a közelsége miatt szinte nulla térérzettel! A dobogós már jobb megoldás  de még mindig hiányérzetem volt ,mert a surround tér még nem volt az igazi pedig itt bőven volt távolság a hangfal és a hallgatási pozíció között! Nekem a hallgatási pozíció felett kb 70-80 centi hallgatási pont felé döntve ami a legjobban bevált sima monitor hangfalnál! Volt dipol hangfalam is ott is kb ez a magasság tetszett.    
 
Menyuslight: Grat a szobához!

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: komarfamily »



Ez egyébként érdekes kérdés.
Nagyban függ a dolog attól, hogy bipol, dipol, vagy direkt sugárzókat használ valaki.
 
Direkt sugárzóknál, ami általában monitor doboz a többség bizony fülmagasságban helyezi el a hangfalakat.
Ez a többségnél gondolom amiatt van, hogy az állványok is adott méretűek. 
Sok ajánlás direkt sugárzóknál azt írja, hogy próbáld meg a frontokkal azonos magasságban elhelyezni, vagy egy kicsit fölöttük.
 
Szerintem ez az elhelyezés kiváló, de ha fülmagasságban lennének, akkor sem lenne gond.
 
Álló direkt hangfalnál nagyon fontos a tér hátul és valóban nem OK "belőni" a mély hangokat mondjuk egy kanapé mögé.
 
Bipol/dipol sugárzónál a leírt ajánlott magasság az ideális és mivel szórt teret hoznak létre - sokkal magasabbra kell és érdemes helyezni őket.


Valami hasonlo valaszra vartam. Ezen gondolkodtam en is mivel hatul monitorokat lattam. Nyilvan egy dedikalt szobaban oda teszi az ember a hangsugarzokat ahova akarja minden mashol meg kompromisszumokrol szol a tortenet.
 
Szuper ez a szoba! Grat menyusnak!

Vendég

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mi másolni lehet, meg csűrni csavarni. A hátsó sugárzók frekvenciája simán a halljuk az irányát tartományban dolgozik. Van egy két filmjelenetem ahol a magasra rakott hátsók azon nyomban elvéreznek. Nézd meg a Trafó3 azon jelenetét amikor a kis robi ledobja a csavarokat a szájából ami jó esetben végig csúszik a földön. Vagy az autópályás jelenetet mikor keresztbe elhasít egy rakéta. Van egy biciklis csaj is, aki melletted gurul el, hátulról előre, közben csengetve. Elég egyedi mikor mint ET a BMX-el leszáll melletted a plafon irányából. Ezek a jelenetek egész egyedit produkálnak a fent lévő cuccoknál. Sok helyen teszteltem, tudom miről beszélek. Ezzel a jelenettel simán lehet a hátsók magasságát állítgatni. Amikor már megközelítően ott halljuk, ahol a filmbeli térben is van, na akkor már jó is. De, mint mondtam, mindenki oda rakja ahová szeretné. Nem bizonygatni akarom, h így vagy úgy jobb. Ha te úgy ítéled meg, h neked úgy jobb, akkor hajrá. Ettől még létezik az én meglátásom is.Mint mondottam,a back csatornát nem fentről hallani,s a surround meg dipol így szórt hangot sem direktbe onnan hallani,tehát ET nem a plafonról száll le mellém Elliottal a BMX-en...:-))A kiragadott példáknál maradva,a trafo3ban az autópályás jelenetben lèvő rakéta meg felém közeledve,majd mellèm érve s tovább sűvítve,mivel célt tévesztett:-),pont a lényeg.jah és a rakèta kissè felfelé halad...de tényleg mindegy,legyen ütős és dinamikus a jelenet,jó megjelenítéssel.

Csutka

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »



Az ajánlás igen a fül felett 60-90cm,de a mai rengeteg féle kiépítésnek ès lehetőségnek,de legfőbbképpen többcsatornás dekódolásoknak megfelelően lehet már az a múlté.A magassági hangsugárzók,illetve vagy plafon sugárzók miatt változik a sztori.
Annyit azért a feletted szétguruló effektekről Tonyka,nálam nem felettem gurul szét,pedig a back csatorna nálam plafonon,mögöttem van,csak lefelé szól s ezáltal nem felülről hanem mögülem hallom a back csatornát.A sima surround meg oldalt van,fül felett vagy 50-70cmrel,de mivel dipol,ezért szórja a hangot,nem pontszerűen szól s teret növel,így azt sem csak arról a helyről hallani.

 
Ez egyébként érdekes kérdés.
Nagyban függ a dolog attól, hogy bipol, dipol, vagy direkt sugárzókat használ valaki.
 
Direkt sugárzóknál, ami általában monitor doboz a többség bizony fülmagasságban helyezi el a hangfalakat.
Ez a többségnél gondolom amiatt van, hogy az állványok is adott méretűek. 
Sok ajánlás direkt sugárzóknál azt írja, hogy próbáld meg a frontokkal azonos magasságban elhelyezni, vagy egy kicsit fölöttük.
 
Szerintem ez az elhelyezés kiváló, de ha fülmagasságban lennének, akkor sem lenne gond.
 
Álló direkt hangfalnál nagyon fontos a tér hátul és valóban nem OK "belőni" a mély hangokat mondjuk egy kanapé mögé.
 
Bipol/dipol sugárzónál a leírt ajánlott magasság az ideális és mivel szórt teret hoznak létre - sokkal magasabbra kell és érdemes helyezni őket.


Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Az ajánlás igen a fül felett 60-90cm,de a mai rengeteg féle kiépítésnek ès lehetőségnek,de legfőbbképpen többcsatornás dekódolásoknak megfelelően lehet már az a múlté.A magassági hangsugárzók,illetve vagy plafon sugárzók miatt változik a sztori.
Annyit azért a feletted szétguruló effektekről Tonyka,nálam nem felettem gurul szét,pedig a back csatorna nálam plafonon,mögöttem van,csak lefelé szól s ezáltal nem felülről hanem mögülem hallom a back csatornát.A sima surround meg oldalt van,fül felett vagy 50-70cmrel,de mivel dipol,ezért szórja a hangot,nem pontszerűen szól s teret növel,így azt sem csak arról a helyről hallani.

Mi másolni lehet, meg csűrni csavarni. A hátsó sugárzók frekvenciája simán a halljuk az irányát tartományban dolgozik. Van egy két filmjelenetem ahol a magasra rakott hátsók azon nyomban elvéreznek. Nézd meg a Trafó3 azon jelenetét amikor a kis robi ledobja a csavarokat a szájából ami jó esetben végig csúszik a földön. Vagy az autópályás jelenetet mikor keresztbe elhasít egy rakéta. Van egy biciklis csaj is, aki melletted gurul el, hátulról előre, közben csengetve. Elég egyedi mikor mint ET a BMX-el leszáll melletted a plafon irányából. Ezek a jelenetek egész egyedit produkálnak a fent lévő cuccoknál. Sok helyen teszteltem, tudom miről beszélek. Ezzel a jelenettel simán lehet a hátsók magasságát állítgatni. Amikor már megközelítően ott halljuk, ahol a filmbeli térben is van, na akkor már jó is. De, mint mondtam, mindenki oda rakja ahová szeretné. Nem bizonygatni akarom, h így vagy úgy jobb. Ha te úgy ítéled meg, h neked úgy jobb, akkor hajrá. Ettől még létezik az én meglátásom is. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Vendég

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A nagyon magasat én nem támogatom, picivel fül magasság feletet igen. A 100cm már sok sztem. De amondó vagyok próbálja ki mindenki, aztán ami leginkább bejön. Engem nagyon zavar, ha pl földön guruló, szétszóródó dolgok a fejem fölül jönnek. Valljuk be nem is ott a helyük. Amíg egy repülő gépnél előnyős lehet a nagy magasság, addig sok dolognál lehet előnytelen. Mondjuk egy nézési ponton keresztbe áthaladó rakéta ne írjon le a végén felfelé kunkort, mikor nem arra tart a filmben.Az ajánlás igen a fül felett 60-90cm,de a mai rengeteg féle kiépítésnek ès lehetőségnek,de legfőbbképpen többcsatornás dekódolásoknak megfelelően lehet már az a múlté.A magassági hangsugárzók,illetve vagy plafon sugárzók miatt változik a sztori.Annyit azért a feletted szétguruló effektekről Tonyka,nálam nem felettem gurul szét,pedig a back csatorna nálam plafonon,mögöttem van,csak lefelé szól s ezáltal nem felülről hanem mögülem hallom a back csatornát.A sima surround meg oldalt van,fül felett vagy 50-70cmrel,de mivel dipol,ezért szórja a hangot,nem pontszerűen szól s teret növel,így azt sem csak arról a helyről hallani.

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Tonyka »


Eddig az összes hm erősítőm használatijában 60-100centivel a hallgatási pozicíó felett legyen a surround ajánlás volt.
A nagyon magasat én nem támogatom, picivel fül magasság feletet igen. A 100cm már sok sztem. De amondó vagyok próbálja ki mindenki, aztán ami leginkább bejön. Engem nagyon zavar, ha pl földön guruló, szétszóródó dolgok a fejem fölül jönnek. Valljuk be nem is ott a helyük. Amíg egy repülő gépnél előnyős lehet a nagy magasság, addig sok dolognál lehet előnytelen. Mondjuk egy nézési ponton keresztbe áthaladó rakéta ne írjon le a végén felfelé kunkort, mikor nem arra tart a filmben.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


Tehat aki allo hangsugarzokat hasznal hatul az nem kaphat jo hangot? Lehet, hogy a falra kellett volna szerelnem oket;)
 
Egy kis ráemelés hasznos lehet, nálam is így volt a legideálisabb.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1204
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Tamoo »


Nem ful magassagban kene lennie a magasaknak vagy ez csak a stereora vonatkozik?
 
Atmos rendszerben ha van mennyezeti hangszóró, akkor fülmagasság vagy kicsit fölötte, hagyományos 5.1, 7.1 felállásban pedig fülmagasság fölött ~60cm. Valahogy így szól az ajánlás ha jól emlékszem. 
 
Tetszetős szoba. 
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: szigony »


Nem ful magassagban kene lennie a magasaknak vagy ez csak a stereora vonatkozik?
Laci ez Harbeth ajánlás.A mozi az más kávéház.Azt hittem csak vicceltél a kérdéssel.Bár akinek rendes projecktora és subwoofere sem volt az…  
Az én bot fülemnek azért jó volt a 4db Concert11  .
A fórumgazdának őszintén gratulálnék a remek moziszobáért 

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Tehat aki allo hangsugarzokat hasznal hatul az nem kaphat jo hangot? Lehet, hogy a falra kellett volna szerelnem oket;)

Avatar
bane
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2015.12.01., kedd 20:56
Értékelés: 45

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: bane »


Nem ful magassagban kene lennie a magasaknak vagy ez csak a stereora vonatkozik?
Eddig az összes hm erősítőm használatijában 60-100centivel a hallgatási pozicíó felett legyen a surround ajánlás volt.

Vendég

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem ful magassagban kene lennie a magasaknak vagy ez csak a stereora vonatkozik?Pedig azokkal a rendszerekkel amiket bírtokoltál,gondoltam volna ennyit azért értesz a mozis elrendezéshez,bár a kanapé mögött lévő félig kitakart Concert Jamo sok mindent sejtetett...

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

menyuslight moziszobája

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Miért is lennének magasan azok a surroundok?
Nem ful magassagban kene lennie a magasaknak vagy ez csak a stereora vonatkozik?

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”